Februari 4 Zuster philothea (69) overleden, oud-hoofd van de St. Catharinakleuterschool in Haarlem-Noord. In de Amsterdamse Buurt (Zomerkade/Nobletstraat) worden ruim 70 woningen (1918) gesloopt om plaats te maken voor nieuwbouw. De Quilt-groep van de Heemsteedse Bond van Platteland vrouwen schenkt een kleurrijk wandkleed aan de patiëntjes van -230- het Spaarneziekenhuis, locatie Haarlem. 5 Een dertigjarige Haarlemmer, geruime tijd overleden, in zijn wo ning aangetroffen. Project Romolenbeek 11, een multifunctioneel woongebouw, af gerond. 6 Tijdens een bijeenkomst van gemeentelijke beleidsmedewerkers uit Noord- en Zuid-Holland bepleit burgemeester jaap pop woningbouw in de Poelpolder. 7 Dr. ruud vreeman uit Heemstede benoemd tot burgemeester van Zaanstad. In het Historisch Museum Zuid-Kennemerland wordt de ten toonstelling geopend getiteld: nv Drukkerij De Spaarnestad - Geschiedenis van een Haarlems bedrijf. 10 d. ruting (83) overleden, oud-gemeentelijk inspecteur van het lager onderwijs te Haarlem. 12 Wethouder ruud van der geest verricht de starthandeling voor de bouw van Haarlem Oostpoort, het kantorencentrum dat ge bouwd zal worden tussen het nieuwe Ns-station Haarlem/ Spaarnwoude en de woonwijk Zuiderpolder. 13 Op het Filmfestival in Rotterdam wint de Haarlemse Film academiestudent gerben kor de Filmnet-scenarioprijs voor zijn script 'Les Belles'. 15 sanne coster kampioen voorlezen in de regio Haarlem (kinde ren 10-12 jaar). Directeur g. klabbers van het Vluchtelingenwerk Haarlem neemt afscheid en vertrekt naar een jeugd- en jongerencentrum in Friesland. 16 Ruim 1300 wandelaars doen mee aan de Haarlems Dagblad- winterwandeling. 18 Voor de nieuwbouw van de Toneelschuur heeft striptekenaar Joost swarte uit Haarlem een ontwerp gemaakt. Haerlem Jaarboek 1997

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1997 | | pagina 230