2. Bestuur Voorzitter in 1976 was Hans Phaff, directeur van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten en oud-gemeentesecretaris van Haarlem. Het secretariaat werd gedeeld door Loes Leuven, oud-secretaresse van onze vroegere voorzitter jhr.mr. C.C. van Valkenburg en Peter Heemskerk, journalist bij het Haarlems Dagblad, later werkzaam bij de afdeling Voorlichting van de provincie Noord-Holland. Penningmeester was Dirk Tan Enschedé, lid van de directie van Johan Enschedé Zonen. Verdere bestuursleden waren Frans Beelaerts van Blokland, kabinetchef van de Commissaris van de Koningin; Dick Couvée, directeur van het Frans Halsmuseum; Piet Jongens, hoofd Monumentenzorg Haarlem; Karei Schuyt, eigenaar van Schuyt Co c.v., de uitgever van de Vereniging; Bert Sliggers, voorzitter van de Historische Werkgroep Haerlem, toen nog werkzaam bij de Geologische Dienst, later bij Teylers Museum; Ab van der Steur, toen nog vooral werkzaam in zijn kledingbedrijf, later ook in zijn antiquariaat; Jaap Temminck, gemeentearchivaris; Hans Warnaars, directeur van een verzekeringsbedrijf in Amsterdam, liefheb ber van molens en klokkenspelen en de nestor van het bestuur; en Cor Wiegel, werkzaam bij de advertentieafdeling van het weekblad Hervormd Nederland en eveneens liefhebber van de lokale historie. Op de algemene ledenvergadering van 20-6-1984 neemt Cees van Steijnen het voorzitterschap over van Hans Phaff. (foto Hammann/Jonker Dia Produkties) A.G. VAN DER STEUR

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2000 | | pagina 219