Bomans, J.B. Schuil, Michel van der Plas en Harry Mulisch. Dit materiaal zal worden overgedragen aan de Archiefdienst voor Kennemerland. Mevr. n. van den broek-laman trip, ook voorzitter van de WD-fractie in de Eerste Kamer, heeft meegedeeld op i juni 2001 ontslag te nemen als burgemeester van Heemstede. 24 De Keniaan jackson koech (22) wint de zestiende Trosloop, 21 kilometer door Haarlem, duinen en strand. De Oranjeprinsen pieter-christiaan en maurits bevonden zich (incognito) -400- onder de lopers. 26 De gezondheidszorg in Haarlem en Haarlemmermeer komt 500 werknemers te kort. Haarlem hoort daarmee tot de pro bleemgebieden in het land. 27 Planoloog jac. ninaber wil de leegstaande en verpauperende forten van Vijfhuizen bestemmen tot woonruimte en kunste naarsateliers. Hij vindt gehoor voor zijn plannen bij de provin cie en de gemeente Haarlemmermeer. Oktober 2 Er zijn plannen bij de particuliere Haarlem-IJmuiden Spoorweg Maatschappij (hijsm) om met oude stoomtreinen te gaan rijden op de lege baan langs alle stations tussen Haarlem en IJmuiden: een museumboemel. Het materiaal zou dan geplaatst worden in een 'treinmuseum' achter de Duvenvoor- destraat. 4 Alle publiekshandelingen van de gemeente moeten gecentrali seerd worden in een publiekshal van het gebouw op de hoek van Zijlweg en en Zijlsingel. Daar hebben b en w 7,1 miljoen gulden voor uitgetrokken. 5 Verbouwing en uitbreiding van het Haarlemse Concertgebouw gaan in de plannen van architect frits van dongen 35 miljoen gulden kosten, zo berekent wethouder jan haverkort. De Heine Zaal wordt geheel vernieuwd. 6 De Haarlemse gemeenteraad wil de ambtstermijn van burge meester jaap pop, die volgend jaar afloopt, verlengen. Acties van het personeel van de Haarlemse gemeentereiniging hebben geleid tot extra geld voor vernieuwingen bij de dienst: een investering tot 7,2 miljoen gulden. Wethouder ton smit gaat praten met Haarlemmermeer en de Meerlanden om tot samenwerking te komen. Haerlem Jaarboek 2000

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2000 | | pagina 402