pwn slaat alarm dat het drinkwater in Kennemerland met de E coli bacteriebesmet is door vervuiling van het drinkwater bij het distri butiestation van het pwn in Hoofddorp. Er wordt een een crisis team samengesteld, er verschijnen waarschuwingen op internet en er is een telefoonnummer waarop mensen informatie kunnen krij gen. Mensen krijgen de raad hun water eerst enkele minuten te laten koken alvorens het te gebruiken. 16 nol goossens overlijdt op 88-jarige leeftijd, goossens was kap per, dirigent, organist, tuinier, sportvisser en fervent kaartspeler. Hij leidde koren in Zandvoort en was daar ook organist, en in Half weg. In i960 werd hij dirigent van het koor Cantate Domino van de Spaarnekerk. Na de sluiting van die kerk in 1975 werd het koor het vaste koor van de Moeder van de Verlosserkerk. Daarnaast diri geerde hij het gemengd koor Musica Laica en een dameskoor. Hij bleef dirigent tot 1992. 18 Het literaire tijdschrift 'De Parelduiker' publiceert in haar tweede nummer van dit jaar over een aantal onbekende brieven van God fried bomans en LODEWijK van deyssel. Het nummer staat geheel in het teken van harry prick (1925-2006), die met van deyssel bevriend was. In een brief aan prick laat bomans weten dat hij niet alleen maar de clown wil spelen. 21 Zonder een moment te aarzelen beklimt de Marokkaanse Haarlem mer mohamed moussabahi (46) een flatgebouw in de Zweden- straat in Schalkwijk, waar hij een u-jarig meisje, dat gillend aan een balkon op de derde etage hangt, van een wisse dood redt. Na een klimtocht langs diverse balkon en schotelantennes krijgt hij het slachtoffer veilig in handen. 23 Wethouder maarten divendal opent de natuurlijke tuin die 46 leerlingen van de groepen acht van basisschool De Ark eigenhandig hebben aangelegd op het terrein van de Stadskweektuin aan de Kleverlaan. 29 Het gehele waterleidingnet van het gloednieuwe Reinaldahuis aan de Leonard Springerlaan moet worden vernieuwd. Er zit een legio- nella-bacterie in die niet kan worden bestreden met de gebruike lijke middelen. Het Reinaldahuis is met 115 zorgappartementen, dertig ruime eenpersoonsverpleegkamers, 68 koopwoningen en een aangrenzend gebouw met 106 sociale huurwoningen het grootste zorgcomplex in ons land. 30 Presentatie in het abc Architectuurcentrum van het boek (on)begrensd land. De transformatie van de stadsrand van Haar lem van historicus frank suurenbroek. In dit boek heeft hij kroniek

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2007 | | pagina 289