19 ton ten have viert zijn 65-jarig lidmaatschap van de Koninklijke HFC. Hij werd in 1942 lid van de voetbalclub en hij voetbalde er tot zijn zestigste. Hij staat bekend als de nestor die voor zijn mening uitkomt. Boegeroep was eerder dit jaar zijn deel, toen hij zich als enige verzette tegen het besluit dat ook vrouwen voortaan bij hfc kunnen voetballen. 22 Winteren wil het niet erg, de laatste jaren, maar in de nacht van 21 op 22 december sneeuwde het opeens. Een dun laagje sneeuw bedekte de bomen, struiken en de daken van de huizen de volgen de ochtend. 24 De kerstzang op kerstavond, die in allerijl op de Grote Markt werd georganiseerd, is een daverend succes. Naar schatting vijfduizend mensen zijn er komen zingen. De kerstzang op de Grote Markt, die werd begeleid door De Spaarnebazuin, werd georganiseerd door theo miedema van café Studio, toen hij vernam dat de traditionele kerstzang op het Nieuwe Kerksplein niet kon doorgaan uit veilig heidsoverwegingen. 28 Teylers Museum trok in 2007 ruim 77.000 bezoekers. Dat is 18.000 minder dan in 2006, maar toen was de Michelangelotentoonstelling een onvergelijkbare publiekstrekker. 31 tenda hoffmans van GroenLinks is het beste Haarlemse gemeen teraadslid van 2007. CHRIS VAN velzen (vvd) wordt voor het twee de achtereenvolgende jaar aangewezen als beste wethouder. Dat is de uitkomst van de jaarlijkse verkiezing die Haarlems Dagblad onder de lezers houdt. kroniek 301

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2007 | | pagina 303