Bezoek van 2 groepen groep 4 van De Kring; April Bezoek van 3 groepen 4 van De Ark Bezoek van 3 groepen 4 van de Koningin Emmaschool Ontvangst van drie groepen PABO-studenten, die zich moeten oriënte ren op het culturele aanbod van Haarlem Fotoproject op de Bavoschool met als centraal thema gebouwen die een rol hebben gespeeld in wo 11Zie voor een verslag daarvan de web site van het Noord-Hollands Archief; Mei Scholenmiddag in het Frans Hals Museum waarop het Wie wat be waart, heeft wat/-programma wordt gepresenteerd aan basisscholen uit Haarlem en omgeving Deelname aan een congres 'De Canon-karavaan'. In workshops konden ideeën worden opgedaan over samenstelling van een lesbrief Bezoek van 2 groepen groep 4 van de Liduinaschool De website www.wiewatbewaartheeftwat.nl is in de lucht; Juni Deelname aan een 'speeddatingmiddag' in Teylers Museum, georgani seerd door het Bureau Cultureel Erfgoed Noord-Holland om toekom stige cultuurcoördinatoren op basisscholen in contact te brengen met de Haarlemse culturele en erfgoedinstellingen Demonstratie van de leskist aan de Coalitie Cultureel Erfgoed Haar lem; September Het schooljaar 2008/2009 begint met het bezoek van 2 groepen 4 van De Molenwiek; Oktober Op de studiedag georganiseerd door Salomo, een samenwerkingsver band tussen basisscholen in het protestants-christelijk onderwijs, wordt door ons een informatiestand over het 'Wie wat bewaart, heeft wat!' -project bezet David Beekhuis pakt de suggestie van het voormalig hoofd van de Ba voschool Hans Peeters op om aan de school een herdenkingsbord te plaatsen, dat herinnert aan de deportatie van joden in 1942 vanuit deze school. Om dit idee heen wordt een nieuw won-programma voor groep 7/8 van de Bavoschool samengesteld Bezoek groep 4 (opnieuw) van de St. Jozefschool (Vogelenzang); 254 JAARBOEK HAERLEM 2008

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2008 | | pagina 258