Kroniek 2011 Januari 1 De relatief rustige jaarwisseling levert toch vele tienduizenden euro's schade op. Op het Teylerplein worden brievenbussen opgeblazen en in de Mgr. Huibersschool in Schalkwijk wordt brand gesticht. 3 Tijdens de nieuwjaarsreceptie maakt burgemeester bernt Schneiders plannen bekend voor een stadsmuseum op de Grote Markt. 5 Het nieuwe Sterrencollege aan het Badmintonpad wordt door de leer lingen in gebruik genomen. 6 b en w wijzen in het geheim een pand aan de Gedempte Oude Gracht aan als nieuwe opvang voor daklozen en verslaafden. De raadscommissie, die er in beslotenheid over vergaderde, stemt er mee in. De Langebrug alias De Verfroller heeft een nieuw kunstwerk gekregen. Vanaf dekschuiten is een nieuwe schildering van de Zimbabwaanse kunstenaar amigo bondiya aangebracht. 7 Bij de door brand verwoeste parkeergarage De Appelaar beginnen de her stelwerkzaamheden. 10 Het Drostemannetje, de Drostereclame die vroeger het dak van de gelijknamige chocoladefabriek sierde, is terecht. Het verloren gewaande beeldmerk ligt in delen opgeslagen bij Nijman Elektronica aan de Oude- weg. 13 Trompettist en jazzmusicus ray kaart (deetje voor vrienden) op 77-jarige leeftijd overleden, kaart maakte onder meer lange tijd deel uit van The Dutch Swing College Band. Hij speelde vaak samen met saxofo nist RUUD BRINK. 14 De wijkraad Binnenstad keert zich tegen de gemeentelijke plannen om aan de Gedempte Oude Gracht een unilocatie voor daklozen en drugsver slaafden te vestigen. KO VAN LEEUWEN

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2011 | | pagina 246