Het Hildebrand Monument in de Haarlemmerhout door Annemarie van Leeu wen, Nieuwsbrief december 2013. Wandelingen Spaarndam Slaperdijk; wandeling voor VH-leden, zaterdag 7 septem ber Deze begeleide wandeling werd exclusief voor verenigingsleden georga niseerd op zaterdag 7 september. Met ruim twintig leden verdeeld over twee groepen hebben wij, onder leiding van Maria van Vlijmen en Joost Post, twee uur rondgelopen. Externe contacten Stichting Westelijk Tuinbouwgebied. Samenwerking rond de Marcelisvaart en het openbaar houden van het pad Doe-tuinen Joost Post is behalve zeer actief lid van de werkgroep, ook actief bij de Doe-tuinen, wat voor een mooie uitwisseling van expertise zorgt. Oneindig Noord Holland Willy Meekes onderhoudt de externe contacten met 'Oneindig Noord Holland'. Adviescommissie Haarlemmerhout Continuering van de vertegenwoordiging van de werkgroep (en de Histo rische Vereniging Haerlem) door Annemarie van Leeuwen in deze com missie. Stichting Herstel Hildebrandmonument Annemarie van Leeuwen vertegenwoordigt hierin de werkgroep (en de Historische Vereniging Haerlem). Haarlemmer Kweektuin Natascha van den Ban en Sietske Hiddink vertegenwoordigen hierin de werkgroep. Samenstelling De werkgroep heeft dit jaar 1 lid gewonnen en 1 lid verloren. Vanwege drukke buitenlandse werkzaamheden heeft Gert-Jan Rook helaas moeten besluiten de werkgroep te verlaten. De werkgroep is dit jaar versterkt met landschapsarchitecte Natascha van den Ban, zij brengt een zeer welkome aanvulling op de reeds aanwezige expertise binnen de werkgroep HAERLEM JAARBOEK 2013

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2013 | | pagina 300