Over de auteurs drs. w.h.a.m. van den brink (1973) is werkzaam als Hoofd Informa tiediensten bij de Hogeschool van Amsterdam. Ze studeerde Sociale en Economische Geschiedenis aan de Vrije Universiteit Amsterdam en schreef haar masterscriptie over de invloed van de moderne economische groei op de Haarlemse prostitutie in de tweede helft van de negentiende eeuw. Over dit onderwerp geeft ze ook presentaties en houdt ze een blog bij die te vinden is op: www.prostitutieindenegentiendeeeuw.blogspot. com. m. busker (1950) werkt sinds 1981 bij de gemeente Haarlem, eerst als ontwerper bij het bureau Monumentenzorg en daarna bij het bureau Vastgoed Ontwikkeling. Nu is hij ontwerper/projectmanager bij Stede lijke Projecten/Projectmanagement. Hij was en is betrokken bij vele res tauraties van gemeentelijke gebouwen in Haarlem o.a bij het stadhuis, de Hoofdwacht, Proveniershuis en Hof, Molen De Adriaan, Janskerk, Bake- nesserkerk, Nieuwe Kerk en diverse woningen. nuel gieles (1958) is sinds 2013 stadsdichter van Haarlem. Vanaf 1981 werkt hij als journalist bij Haarlems Dagblad en andere plaatsgebonden bladen. Hij schrijft over de stad en culturele evenementen. dr. j.a. koppen (1949) is historisch-geograaf. Na een loopbaan in be stuur en management houdt hij zich thans bezig met het cultuurland schap en de geschiedenis van Friesland. Hij publiceert over historische en geografische onderwerpen. a.j.m. KROON-VAN helden (1951) studeert Kunst- en Cultuurweten schappen aan de Open Universiteit. Zij schrijft sinds 2011 artikelen over de geschiedenis van Heemstede in HeerlijkHeden, het kwartaalblad van de Historische Vereniging Heemstede-Bennebroek. Voordat zij redactielid werd, was zij jarenlang bestuurslid van deze vereniging, maar als gebo ren Haarlemse is ze ook zeer geïnteresseerd in de geschiedenis van haar woonplaats.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2013 | | pagina 308