De heer en mevrouw W.J.A.M. S winkels, Heemstede Mevrouw L. Talboom, Haarlem Mevrouw Ï.L. Tan, Haarlem Mevrouw G. Tebbens-Eelman, Nieuw-Vennep De heer J.P. Teengs, Haarlem R.A. vanTeeseling B.V., Haarlem De heer en mevrouw F.N. Tegel-Kruijt, Haarlem De heer en mevrouw J.J. Temminck-Strasser, Haarlem De heer E.J. Terpstra, Haarlem Mevrouw H. Terpstra-de Jong, Haarlem De heer T.M.M. Tetteroo, Bloemendaal De heer en mevrouw van Teunenbroek, Haarlem De heer C.M. Teves, Haarlem Mevrouw Y. Thewessen, Haarlem Mevrouw Drs. E.J.F.M. Thiel-Berkvens, Overveen De heer A. A. Thimm, Bloemendaal De heer A. Thomas, Haarlem De heer en mevrouw R. Thon, Heemstede De heer J.J. Thöne, Haarlem De heer H.M. Tieman, Haarlem Mevrouw E.M.E. Tilanus, Haarlem De heer en mevrouwTillema-denDulk, Haarlem De heer Ir. M.J.G. Timmer, Hoorn Mevrouw E. Timmerman, Velserbroek De heer en mevrouw Timmers-Lingg, Driehuis De heer A.P. van Tintelen en mevr. W.H. Tamboer, Haarlem Mevrouw C.J.M. Toledo, Sleen De heer Mr. W.P.M. Tollenaar, Haarlem De heer R. Tonneyck en mevr. A.G. Tonneyck, Lochem De heer E.F.P. van Toor, Haarlem De heer J. van der Toorn, Heemstede De heer Ir. R.A. Toornend, Bloemendaal Mevrouw C. Torres, Haarlem De heer en mevrouw Treep-van Asperen, Haarlem De heer G.W. Tremonti, Haarlem De heer A.L. Triep, Haarlem Mevrouw H.W.M. van Troost, Haarlem Mevrouw E.A. Uenk, Haarlem De heer H. Uilenbroek, Haarlem DeheerJ.B. Uittenhout, Amsterdam De heer E.Th.R. Unger, Haarlem Universiteits-Bibliotheek, Amsterdam De heer R.C.L.M. de Valk, Haarlem Mevrouw C.J. van Valkenburg, Haarlem De heer J.W.N. Valkestijn, Haarlem De heer en mevrouw Vallenduuk, Haarlem De heer R. M. Valster, Santpoort-Zuid De heer en mevrouw Van Eekelen-van Hooft, Haarlem De heer C. Varkevisser, Haarlem Mevrouw R.J.M. van Veelen-Enklaar, Haarlem Mevrouw M.E. Veen, Haarlem Mevrouw S. A. van Veen, Haarlem De heer W.A. Veenhoven, Bloemendaal Mevrouw H.C. Veenings, Haarlem Mevrouw A.M. Veenis-Greshof, Den Haag De heer en mevrouw van der Veen-Satijn, Haarlem De heer en mevrouw W.P. van der Veen-Stark, Haarlem Mevrouw C.C. Veen-Stuurman, Bloemendaal Mevrouw W.A. van der Veen-v. Dellen, Haarlem De heer B.M. van der Veer, Zanduoort Mevrouw M. Veerman, Haarlem De heer G. v.d. Vegt, Haarlem De heer A. de Veld, Haarlem Mevrouw E. van Velden, Amsterdam De heer J. Veldheer, Haarlem De heer M.J. Veldhuijzen, Haarlem Mevrouw G.W. v.d. Veldt, Haarlem De heer G.H.J. van der Veldt, Hoofddorp De heer en mevrouw van der Veldt-van Bakel, Haarlem De heer R.L. Veltmeijer, Haarlem Mevrouw A.E. van Velzen, Haarlem De heer en mevrouw J.P. van Velzen-van Velsen, Santpoort-Noord Mevrouw C. van de Ven-de Quastenit, Haarlem De heer Dr. H.P.M. v.d. Venne, Venray De heer W. Verdam, Haarlem Mevrouw D.E. Verdel, Haarlem De heer en mevrouw Verdonk-Christoffels, Haarlem De heer en mevrouw Verheus-Oudendijk, Haarlem De heer en mevrouw A.F.M.J. Verkooij, Haarlem De heer N.C. Verloop RA, Heemstede Mevrouw V.M.L. Vermaat-Nolf, Ommen De heer D. Vermeeren, Haarlem De heer en mevrouwTh.C. Vermeij-Bekedam, Haarlem Mevrouw E.J. A. Vermeulen-Vegter, Heerhugowaard De heer T. Vermey, Haarlem De heer R.S .J. Vernooy, Haarlem De heer P. Vernout, Haarlem De heer W.B. Vernout, Haarlem LEDENLIJST 2013

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2013 | | pagina 335