De heer en mevrouw Vernout-Butter, Haarlem De heer J. Verschoor, Heemstede Mevrouw S.C. Versteeg, Haarlem Mevrouw C.S. Versteeg-Moorlag, Haarlem De heer J. Verton, Haarlem De heer en mevrouw Verveld-Roder, Bloemendaal De heer E.J.F. Vervloet, Haarlem De heer en mevrouw R. Verweij-Janssen, IJmuiden De heer P. Verwoerdt, Haarlem De heer R.P. van Vessem, Haarlem De heer J. A.M. Vestering, Haarlem De heer en mevrouw B.J.C.M. de Vet-Neelissen, Overveen De heer J.H. Viersma, Haarlem De heer H.T.M. Vijn en mevr.T.M.Jonckbloedt, Haarlem Mevrouw M.P.J. Vink, Haarlem De heer Drs. A.H.P. Vink, Haarlem Mevrouw M.R. Vintura-Jansen, Haarlem Mevrouw I.M.E. Vires-Bruynsteen, Haarlem De heer J. Visser, Heemstede De heer J.J. Visser, Haarlem De heer J.C. Visser, Haarlem Mevrouw C. Vissers, Haarlem Mevrouw M. de Vlas-Houben en de heer J. A. Klaver, Haarlem De heer C.R.A. Vlaskamp, Haarlem De heer en mevrouw Vlaskamp-Post, Hoofddorp De heer Dr. J.van der Vliet, Haarlem Mevrouw Drs. M.G.A. van Vlijmen, IJmuiden De heer J. van Vlijmen, Haarlem De heer F.J. v.d. Vlugt, Haarlem De heer Drs. Th. van der Vlugt, Amsterdam De heer F.A. Voermans, Heemstede Mevrouw E. Voetelink-van Arkel, Haarlem De heer A. Vollbehr, Haarlem De heer en mevrouw J. Vonk-Wiers, Haarlem De heer F. de Voogt, Haarlem De heer R.N. Voorneman, Haarlem Mevrouw H. van Voorst Vader-Duyckinck Sander, Driehuis De heer en mevrouw Voorst van Beest, Heemstede De heer en mevrouw J.T. van der Voort, Haarlem De heer J.G. Vos, Heemstede De heer J. Voskamp, Santpoort -Zuid De heer J.Ch. Vosshard, Son Mevrouw Q. Vreeburg, Haarlem De heer R. Vreugdenhil, Haarlem De heer N. A.M. Vriend, Amsterdam Vrienden van de Vereniging Cruquius, Heemstede De heer B. de Vries, Haarlem De heer A. de Vries, Haarlem De heer L. de Vries, Bloemendaal De heer M.C. de Vries, Haarlem De heer A. de Vries, Overveen Firma H. de Vries, Haarlem De heer P.J. de Vries, Haarlem Beleggingsmij. V. de Vries B.V., Wageningen Mevrouw M. de Vries en de heer A. Gerritsen, Haarlem Mevrouw Dr. B.M.A. Vries en dhr. E.K. Grootes, Heemstede De heer J.J. de Vries en mevr. De Vries-Schouten, Haarlem De heer mr. H.D. de Vries Robbé, Bloemendaal Mevrouw L. de Vries-Bak, Aerdenhout De heer en mevrouw de Vries-Ladru, Haarlem Mevrouw P.H. Vries-Roosen, Haarlem Mevrouw J. Vries-van Soelen, Haarlem Mevrouw K. A.M.W. de Vrind, Haarlem De heer en mevrouw E.Th. Vroom en Vroom- Stringer, Haarlem De heer en mevrouw P. Vroom-Mos, Heemstede Mevrouw Drs. D.L. Vroom-Simonis, Heemstede Mevrouw W. van Vugt-Potman, Heemstede Mevrouw A.C. Vuurst de Vries-Beets, Aerdenhout De heer W.J.N. Waaijer, Den Helder De heer I.de Waal, Haarlem De heer J.E. van Waard, Haarlem De heer J.W. van Waarde, Heemstede De heer N. Waarde, Haarlem De heer S. Wagner, Velserbroek De heer Dr. W. A. de Wagt, Heemstede De heer F. Walberg, Haarlem De heer H.H. van de Walle, Haarlem De heer M. van Wamel, Haarlem De heer L.F. Warnaars, Bloemendaal De heer en mevrouw W.J. Warnaars, Aerdenhout Mevrouw L.Y. Warnsinck-Mann, Haarlem Mevrouw T. Wassenberg, Haarlem De heer R.H. van der Wateren, Haarlem De heer H.J.J. Weber, Haarlem Mevrouw C. van Wees-Wilms Floet, Haarlem De heer C.H.R.T. Weevers, Haarlem De heer W.G. van der Weiden, Haarlemmerliede De heer en mevrouw J.M. van der Weiden- Brunsmann, Heemstede De heer A.G. van der Weijden, Haarlem Mevrouw M.H. Weits, Leek Mevrouw C. Weltevrede, Haarlem De heer G.H.M. WentholtHaarlem De heer en mevrouw W. Wentink-de Vrijer, Haarlem 334 HAERLEM JAARBOEK 2013

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2013 | | pagina 336