Simon Goulart, Schatcamer der wonderbare ende gedencweerdige historiën onses tijt. (octavo) Palingh, Vande toverije (octavo) Joseph Hall, De Christelycke Seneca (octavo) De Franse Tierannie (octavo) P.C. Hooft, Henrik de Grote. Zyn leven en bedryf (twaleven) Engelsche en Miinstersche oorloogen (twaleven) Allessandro Giraffi, Napelsche beroerte, 2 delen (twaleven) Epictetus, Handtboecxken (twaleven) Pieter de la Court de Jongere, Nauwkeurige consideratie van Staet, weegens de heerschappye vaneen vrye en geheymen staetsregeringh over de gansche aertbo- dem (twaleven) Poëzie, toneel en proza (15) John Reynolds, Het goddelycke wraaktoneel vertoonende veele heymelijcke moorden, voorgevallen in verscheyden huwelijcken. (in twaleven) Bellerophen compleet (octavo) Joost van den Vondel, Poesy oft verscheide gedichten (octavo) Jacob Cats, 's Werelts begin, midden, eynde, besloten in den trouringh (octavo) (2x) Karel van Mander, De guide harpe, inhoudende al de liedekens, (twaleven) Jan Jans Starter, Friesche Lust-hof, beplant met v erscheyde stichtlyke minne-liede kens, gedichten, en boertige kluchten (quarto) Hendrick Bruno, Mengel-moes, van verscheyde gedichten (octavo) Karei van Mander, Uitlegging over de Metamorphosis, of Herschepping van P. Ovidius Nazo (twaleven) Ovidius, Herscheppingh (octavo) Don Quichot de la Mancha, deel 1 en deel 2 (in twaleven) Nicolas de Moulinet sieur Du Pare (pseudoniem van Charles Sorel), 'T kluchtige leven van vrolyke Fransje (twaleven) Seven duyvels inde dienstmeysjes (twaleven) De Spaense bedelaar (twaleven) Philologus Philiatros a Ganda, De wintersche avonden, ofNederlantsche vertellin gen (twaleven) Stratonica (twaleven) Onbekend 4 quarto en 4 octavo Packetten HAERLEM JAARBOEK 2013

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2013 | | pagina 46