Omslag voorplat: De volmaakte verver, Leiden 1733. Dit boek is de Nederlandse vertaling van het Franse Instructions Génerales de la teinture. (Bibliotheek Zuid-Kennemerland) Omslag achterplat: boven: De nieuwe gevelsteen De Uil van Malle Babbe boven de ingang van de hostel 'Hello I'm Local' in de Spiegelstraat, (foto Martin Busker) midden: De intocht vanTrou moet Blycken bij het landjuweel van 1606 in Haarlem, zoals afgebeeld in het Const Thoonende Iuweel van Zacharias Heijns, 1607. (tmb) onder: Frans Hals, Portret van Petrus Scriverius, opschrift: Ao astat.50 1626. Olieverf op paneel, 22,5 x 16,5 cm. (Metropolitan Museum of Art, New York. H.O. Havemeyer Collection, Bequest of Mrs. H.O. Havemeyer, 1929) 2014 Vereniging Haerlem Vormgeving en productie: Roland van Helden bno, Amsterdam Druk: Ten Brink B.V.,Meppel Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar gemaakt, in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch, door fotokopieën, opnamen, of enige andere manier zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. isbn/ean 978-90-817038-3-3 ISSN 0927-0728 De uitgever van dit werk heeft toestemming tot verveelvoudiging gekregen van die auteursrechthebbende die hij redelijkerwijs kon traceren. Mochten er rechthebbenden menen dat zij aan deze uitgave aanspraken kunnen ontlenen, dan kan contact worden opgenomen met de Vereniging Haerlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2013 | | pagina 6