Wandelingen Brouwersvaart; wandeling voor leden, zaterdag 20 september. Deze be geleide wandeling werd exclusief voor leden van de Vereniging Haerlem georganiseerd op zaterdag 20 september. Externe contacten - Stichting Westelijk Tuinbouwgebied. Samenwerking rond de Marcelisvaart en het openbaar houden van het pad. Geen gezamenlijke activiteiten dit jaar. - Doe tuinen Joost Post is behalve zeer actief lid van de werkgroep, ook actief bij de Doe-tuinen, wat voor een mooie uitwisseling van expertise zorgt. - Oneindig Noord Holland Willy Meekes onderhoudt de externe contacten met 'Oneindig Noord Holland'. Geen activiteiten dit jaar. - Adviescommissie Haarlemmerhout Continuering van de vertegenwoordiging van de werkgroep (en de Ver eniging Haerlem) door Annemarie van Leeuwen in deze commissie. - Stichting Herstel Hildebrandmonument Annemarie van Leeuwen vertegenwoordigt hierin de werkgroep (en de Vereniging Haerlem). 13 september 2014 vond de feestelijke opening van het monument plaats. De Stichting behaalde de tweede plaats bij de pu- bliekskeuze van de Lieven de Key penning. - Haarlemmer Kweektuin Sietske Hidding vertegenwoordigt hierin de werkgroep. Dit is in de loop van het jaar op een laag pitje komen te staan. Samenstelling De werkgroep heeft dit jaar één lid gewonnen, drie leden verloren en één lid is teruggekeerd. Gert Jan Rook is zolang zijn werk dit toestaat weer betrokken bij de werkgroep. Maria van Vlijmen, Natascha van den Ban en Annemarie van Leeuwen hebben de werkgroep verlaten, vanwege pri- véoverwegingen en/of drukke werkzaamheden. De werkgroep is dit jaar versterkt met landschapsarchitecte Josselin Bakker, zij vult prima de ont stane leegtes in de werkgroep. Maar de werkgroep kan zeker versterking gebruiken! Door het vertrek van de voorzitter en het ontbreken van een kandidaat voor deze positie is besloten dat de werkgroep Parken Groen verder gaat functioneren als zelfstandige subwerkgroep onder de werkgroep Ge- 282 HAERLEM JAARBOEK 2014

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 284