Voorts mag niet onvermeld blijven dat we dankzij de inspanning van een lid van de jury een sponsor hebben gevonden in de Athenaeum Boekhan del. Viering Haarlemse stadsrechten Een vooruitblik naar het komend jaar: in 2015 bestaat de stad 770 jaar. Net zoals in 2013 gaat de werkgroep in samenwerking met het Archeolo gisch Museum een activiteit voor kinderen organiseren. Verder bestaan er plannen om met het Historisch Museum Haarlem en het Noord-Hol lands Archief een workshop gevelstenen te realiseren, waar kinderen zelf een gevelsteen ontwerpen, die ook in klei zal worden uitgevoerd. Het is de bedoeling dat de nieuwe stenen in het Historisch Museum worden tentoongesteld. Ten slotte De samenstelling van de werkgroep Jonge Muggen is dit jaar niet gewij zigd. In 2015 gaat dit veranderen, want na drie termijnen van vier jaar zal er een nieuwe voorzitter komen. De hechte band tussen de leden van de werkgroep en de uitstekende samenwerking met de andere erfgoedinstel lingen in de stad, zullen er zeker voor zorgen dat de plaats die de werk groep zich binnen de vereniging heeft verworven, zal worden gecontinu eerd. Stichting Geveltekens - SGVH Bijdrage van Martin Busker, voorzitter Dit jaar is het bestuur veranderd, aangezien Richard Rodenburg (lid en notulist) in juni te kennen heeft gegeven zijn functie als bestuurslid niet meer met zijn werk als restauratiedeskundige bij de gemeente in Utrecht - en zijn daaruit voortvloeiende nevenfuncties - te kunnen combineren. In oktober is dan ook afscheid van hem genomen. Het bestuur bestaat nu dus uit Martin J. Busker (voorzitter), Henk Michels (penningmeester) en Peter van Graafeiland (secretaris). Verder is Thon A. G. Fikkerman betrok ken als adviseur van het bestuur; Martin A. van Bleek, als afgevaardigde van het Bestuur van de Vereniging Haerlem, woont zo veel mogelijk de vergaderingen bij. Helaas is oud-bestuurslid Corry J. van Valkenburg op 13 september op 78-jarige leeftijd overleden. Coriy was van 2002 tot 2009 secretaris en be- HAERLEM JAARBOEK 2014

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 286