Lijst van donateurs, leden en begunstigers der Vereeniging Haerlem op januari 2015 A.B.C. Architectuurcentrum, Haarlem Mevrouw T. van der Aart, Haarlem De heer H.P. Aben en mevr. J.C.M. van Bake, Spaarndam ABN AMRO Bank N.V., Haarlem De heer K.P. Ackema, Notaris, IJmuiden Mevrouw M.I. Adriaanse, Haarlem De heer M. van Aerschot, Haarlem De heer H.J. Ahles, Haarlem De heer D.H. Ahles, Hilversum Mevrouw A. Ahles-Verweij, Bloemendaal De heer J. Aikens, Haarlem De heer en mevrouw F.W. Alberts, Haarlem Mevrouw L.S. Ammerlaan-Ziekman, Haarlem De heer A.H.J. Amsen, Lisse De heer C. van Amstel, Haarlem Mevrouw C. Andrea, Haarlem De heer J.P.J. Andringa en mevrouw J.P.J.Andringa-Heeremans, Haarlem Mevrouw C.M. Anema-Groesbeek en de heer F. F. Anema, Haarlem De heer en mevrouw Angenent-Booy, Haarlem De heer F.M.D. Apon, Haarlem Stichting Archeologische Werkgroep Haarlem e.o., Haarlem De heer H.B. Arends, Haarlem De heer R. Arends, Haarlem Mevrouw A. Arentz, Haarlem De heer V. Arkenaar, Haarlem Mevrouw C.A. Arnold, Amsterdam De heer D.P. Arnoldus, Oudkarspel De heer C.A. Aronds, Haarlem De heer J.C.H. Ashendene-Leeuwenstein B.V., Bentveld Mevrouw A.A. van Assema, Haarlem De heer J.van Baak, Haarlem MevrouwM. van Baaren en de heer C. Asjes, Haarlem De heer J.M. Baart, Spaarndam De heer en mevrouw Bach-Rootveld, Bloemendaal De heer D.J. Bais, Haarlem De heer H. Bajema en mevr. G.G. Bajema- Hesseling, Vijfhuizen De heer C.J.H. Bakker, Haarlem Mevrouw A.E. Bakker, Haarlem De heer B. Bakker, Haarlem Mevrouw B.M. van Balen, Haarlem De heer Dr. B. Baljet en mevr. dr. G.C.M. Heijke, Koog a/d Zaan De heer A. Balk, Bloemendaal De heer R. Balk en mevrouw Mars, Haarlem De heer en mevrouw Ballendux-Bogyay, Heemstede Mevrouw I. van Baren-Commelter, Haarlem Mevrouw M.L.J.T. Barendregt en de heer W. Krieger, Vijfhuizen De heer Mr. Ing. B.F. Barendse, Bloemendaal De heer A.L. Barker, Haarlem De heer E.R. Baronner, Haarlem De heer H. Becker, Haarlem De heer H. Becker, Haarlem De heer H.G.M. van Beek, Haarlem De heer en mevrouw P. van der Beek, Haarlem De heer G. Beekelaar, Nijmegen De heer en mevrouw D. Beekhuis-Willemsen, Haarlem De heer B. Beekmans, Haarlem Mevrouw A. Beeldman-Molenaar, Heemstede De heer A.J. van Beelen, Velserbroek De heer H.B. van Beelen, Haarlem De heer R.A.G.M. Beemsterboer, Haarlem De heer C.H. Beerepoot, Eist (GLD) De heer G.C. Beerepoot, Haarlem De heer Dr. en mevrouw Beijer-Bom, Bloemendaal De heer en mevrouw Beke-Bakker, Heemstede De heer en mevrouw van Belle- de Wind, Haarlem 302 HAERLEM JAARBOEK 2014

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 304