De heer G.J. Bouwmeester, Haarlem Mevrouw I.C Bouwmeester-James, Heemstede De heer en mevrouw van Boven-van Aerssen, Amsterdam De heer en mevrouw T.W. Boxem-Traanberg, Heemstede De heer J.W. ter Braake, Lelystad De heer R.F. Braakhuis en mevrouw EJJansen, Heemstede De heer Y. Braaksma, Bloemendaal Mevrouw M. Braams, Haarlem De heer en mevrouw Brakel, Haarlem Mevrouw H. Brakel-Korte, Haarlem De heer J.J.M. Brakenhoff, Beverwijk De heer R.W.J.M. Brand, Pijnacker Mevrouw A.P.M. Brand-Aarts, Pijnacker De heer K.E. Bras en mevr .J. A.M. Bras van Oord, Haarlem De heer A.J.F. Brasser, Haarlem Mevrouw G.D. Bredius-Gockinga, Aerdenhout De heer H.M. Breed, Haarlemmerliede De heer en mevrouw P. van Breemen, Haarlem Mevrouw A. Breijman, Heemstede De heer J. Breimer en mevr.M.H.Breimer-Bos, Terschelling-Midsland De heer en mevrouw C.P. van Breugel, Haarlem De heer Ir. en mevrouw J.W. van Breugel-van Maarle, Haarlem de heer Drs. P. Breukelaar, Bussum De heer N. A. Brink, Haarlem De heer L.G.H. Brinkmann, Haarlem De heer M.J.C.M. Broek, Haarlem De heer en mevrouw H.A. Brockmeier-van Vleten, Heemstede De heer C.D. van den Broek, Haarlem De heer H. van den BroekHaarlem Mevrouw A. Broek en de heer J. Dekker, Haarlem De heer M.H. Broekhof, Haarlem De heer en mevrouw Broekhof-Langendijk, Haarlem De heer R.P. Broekhuijsen, Spaarnwoude Mevrouw C. Broere, Haarlem Mevrouw L.K.J. Broersen-Vissers, Haarlem De heer L.H. de Brouwer, Heemstede Mevrouw E.L. van Bruggen-van der Putten en de heer M.E. van Bruggen, Spaarndam Mevrouw H.M.A. de Bruijn, Haarlem De heer J.C.M. de Bruijn, Haarlem De heer en mevrouw de Bruijn-Reijns, Haarlem De heer A.L.M.de Bruin, Haarlem De heer A.M. Bruinsma, Haarlem Mevrouw G. Bruinsma, Haarlem De heer en mevrouw de Bruin-van Diessen, Bloemendaal De heer en mevrouw I. Brummelkamp- Kranenburg, Haarlem De heer C. Bruning en mevr. W.F.Bruning-van Os, Aerdenhout De heer C.M. Brunner, Haarlem De heer P. Brunsmann, Haarlem De heer B.G. Budding, Haarlem Mevrouw W.H.A. Buijing en de heer P.N.A. Mense, Hoofddorp De heer J.C.A. Buis MBA, Heemstede Mevrouw A. Buizer, Haarlem De heer C.J.C. Bulthuis, Haarlem De heer M.H.B. Bunnik, Bennebroek Mevrouw M. Bunschoten-Loos, Velserbroek Bureau archeologie Gemeente Haarlem, Haarlem De heer ing P.J. van Buren, Haarlem De heer O.G. Bus, Amsterdam Mevrouw M.M.A. Buse, Santpoort -Zuid De heer M.J. Busker, Haarlem De heer en mevrouw Buter-Eerelman, Haarlem Mevrouw M.E.G. Butter-Boddé, Haarlem Mevrouw M. van Buuren, Heemstede Mevrouw M.J.H. Camps, Haarlem De heer J.H. van Cann, Santpoort-Zuid De heer Ir P.M. Capelle, Spaarndam De heer C.T.A. Captijn, Haarlem De heer Drs. E.P. Cassee, Haarlem Mevrouw A.M. ten Cate en de heer P.Besnard, Aerdenhout De heer E.C. Cavé, Haarlem De heer W.G.M. Cerutti, Haarlem De heer C.J.M. Christiaanse, Cruquius De heer Drs. R.C. Clement, Heemstede Mevrouw G.M.L. Coebergh en drs. G.M.van Beekhoven, Haarlem De heer en mevrouw E.J. Coolen, Haarlem De heer en mevrouw B.J. Coops, Haarlem De heer Drs. J.C.H.M. Cornelissen, Santpoort -Zuid De heer H. Cornet, Noordwijk De heer A.L. Cornet, Hoofddorp De heer Th.P.G. Cornet, Haarlem De heer F.R. Cornet, Santpoort-Zuid De heer W.F.Th. Corpeleijn, Bloemendaal De heer D. A. Corver, Haarlem De heer F.P. Corver, Haarlem De heer M. A.M. Cosse, Amsterdam De heer en mevrouw Cossee, Haarlem 304 HAERLEM JAARBOEK 2014

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 306