De heer D. Courchaine, Velserbroek Mevrouw L. de la Court, Haarlem De heer P. Couzy, Haarlem De heer en mevrouw Cramer-Joren, Bloemendaal De heer B. van Cranenburgh, Haarlem Mevrouw I. Crul, Haarlem Mevrouw E.C.van Daalen-Drijver, Heemstede De heer Ir. C.M. van Dam, Haarlem De heer W.H.K. van Dam, Den Haag De heer P.F.M. Dammers, Haarlem De heer W. A. Damstra, Hoofddorp De heer J. A.M. Daniels, Haarlem De heer L.J. Daniels, Haarlem Mevrouw Drs. H.S. Danner, Haarlem Mevrouw H.M. Dantuma, Haarlem Mevrouw J. Darnell, Heemstede De heer R. Daudeij, Den Helder De heer H.N. Deen, Haarlem De heer C.P. Degenaar, Haarlem De heer J. Dekker, Haarlem De heer en mevrouw J.P. Dekker-Bakker, Spaarndam Mevrouw E.M.M. Dekker-Booms, Haarlem Mevrouw H.E. Delfsma-Warmerdam, Haarlem Mevrouw C. van Dellen-van Berkel, Haarlem De heer en mevrouw Delpeut-Jorn, Haarlem Mevrouw D. Demper, Haarlem De heer J.C. van Denderen, Overveen De heer C. Denig, Hilversum De heer H.A.B. Dernison, Heemstede De heren Dessing en Dröge, Heemstede Mevrouw M.H. Diederichs, Haarlem De heer W.M.M. van Diemen, Nieuw-Vennep De heer C.E.M. Dierikx, Haarlem De heer J.D. van Dijck, Haarlem De heer J. van Dijk, Haarlem De heer R.F. van Dijk, Gorinchem De heer A. van Dijk, Heemstede De heer G.B. van Dijk, Haarlem Mevrouw M.J. van Dijk, Haarlem De heer H. van Dijk, Haarlem De heer E.J. van Dijk, Bennebroek De heer J. van Dijk, Oterleek Mevrouw L. Dijk, Haarlem De heer P.J.M. Dijkstra, Haarlem De heer D.W. Dijkstra, Haarlem De heer F.R. Dingemans, Haarlem De heer I.B. Dinkelaar, Bloemendaal Mevrouw P.C. Dinkla, Haarlem De heer M.C. Dirickx en mevr. E.Dirickx, Haarlem Mevrouw C. Dirkx-Wolff, Haarlem De heer en mevrouw J. Dirkzwager-Enschedé, Aerdenhout Mevrouw V. van Ditzhuyzen, Aerdenhout Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie afd. Topografie, Den Haag De heer Dr. H.G. van den Doel, Haarlem De heer F.G. van Dongen, Haarlem Mevrouw F. van Donselaar, Haarlem De heer en mevrouw G. van den Dool-van de Poll, Haarlem Verenigde Doopsgezinde Gemeente, Haarlem De heer P.S. van Doorn, Haarlem De heer J.W.G. van Doorn, Heemstede De heer A. Douma, Haarlem De heer R.S. Douma, Haarlem Mevrouw J.D.van Dreumel, Haarlem De heer J. van Driel, Haarlem De heer G.J.N. Dumont, St.Barthélemy-de-Bussière, Frankrijk De heer en mevrouw van den Dungen-Rhee, Heemstede De heer Mr. W.F. Dutilh, Aerdenhout De heer G.C. Duval Slothouwer, Haarlem Mevrouw D. Duyne, Haarlem De heer en mevrouw van Eden, Haarlem De heer N. A. Eeken, Haarlem De heer A.A. van der Eem, Heemstede De heer P.C. van der Eerden, Wijk bij Duurstede De heer M.J. Eerelman, Haarlem De heer en mevrouw Eggenkamp-Rotteveel, Heemstede De heer H.J. Eijssens, Arnhem De heer F.A. Eiselin, Haarlem De heer R.E.O. Ekkart, Rijswijk De heer en mevrouw R. Eldering-van der Eisen, Haarlem De heer M. Elfers, Amsterdam Mevrouw J.H.M. Eliens-Tetteroo, Haarlem De heer J.A. Elissen, Heemstede De heer M.K.van der Eist, Haarlem De heer en mevrouw J. van der Elst-Tjaden, Haarlem Mevrouw M.M. Elzenga, Haarlem De heer T.F. Emmerik, Haarlem Mevrouw J.M.van der Ende-Anes, Haarlem De heer en mevrouw A. Engelsman, Heemstede De heer M. Enschede, Aerdenhout De heer D.J. Enschede, Aerdenhout De heer en mevrouw J.D. Enschede, Santpoort -Zuid De heer en mevrouw Enterman, Haarlem LEDENLIJST 2014 305

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 307