De heer De heer E.J.de Groot, Haarlem Mevrouw C.M. de Groot-Swart, Haarlem De heer A.R.M. Gudde, Haarlem De heer O. ter Haar, Heemstede Mevrouw J. van Haaren, Haarlem De heer J.J.S. Haas, Haarlem De heer E.J. Haasnoot, Haarlem De heer J. van Haaster, Haarlem De heer W.M. ten Hacken, Haarlem De heer J.W. Hageman, Capelle a/d/Ijssel De heer J.K. Hagen, Haarlem De heer en mevrouw Hagenaars-Prikken, Haarlem De heer Mr. T.M. Halbertsma, Bloemendaal De heer P.J. van der Ham, Overveen De heer A. Hamburger, Bloemendaal Mevrouw M.E.J. Hamelynck-Coomans, Heemstede Mevrouw mr. J. Hammann, Haarlem De heer Drs. P.E.M. Hammann, Haarlem De heer T. ter Hark, Haarlem De heer L. Hartendorf, Haarlem De heer A.M. Hartgers, Haarlem De heer E. Hartman, Haarlem De heer F. Hartman, Capelle a/d Ijssel De heer G.A. den Hartogh, Haarlem De heer en mevrouw Hatzmann-Scheltema, Haarlem De heer P. Haverkamp Begemann, Haarlem De heer P.J.H. Havinga, Haarlem De heer B.J.N. Heems, Haarlem De heer en mevrouw A.M. Heems-de Koning, Haarlem De heer M. Heemskerk, Haarlem De heer en mevrouw J. Heemskerk-Töning, Haarlem Mevrouw M.J.C. Heeremans en de heer N.J.J.van der Linden, Heemstede De heer Mr. H.F. Heerkens Thijssen, Bloemendaal De heer J.H.F.M. Heerkens Thijssen, Bloemendaal Mevrouw A.M. Heermans-Peeters, Haarlem De heer P. van der Heide, Bussum De heer en mevrouw Van der Heiden-van Cuylenborg, Bloemendaal De heer C.A.M. Heijne, Haarlem De heer G.J.M. Heijne, Haarlem De heer H.B. van Heijningen, Haarlem De heer P.J. Heiliegers, Spaarndam De heer en mevrouw C.M. Heiligers-Koster, Aerdenhout De heer R.H. van Helden, Amsterdam De heer Dr. F. Heller, Bloemendaal Mevrouw J. Helling, Haarlem De heer Mr. A. Heimig, Haarlem De heer J. Helsloot, Haarlem De heer en mevrouw Hemelaar, Heemstede De heer J.H.N. Hemels, Heemstede De heer A.F. Hendriks, Haarlem De heer G J. Hendriks, Hoogezand De heer Drs. R. Hengstmangers, Haarlem De heer J. Hennephof, Haarlem Mevrouw Mr. M.A. Herben-Stribos, Haarlem Mevrouw J.E.C. Herbermann-Eichholtz, Bloemendaal De heer J.A. den Hertog, Haarlem Mevrouw A. Herwig-Kempers, Aerdenhout Mevrouw C .J.M. Hesseling-Veldhuizen, Leusden Mevrouw D.M.J. Hetem, Heemstede De heer R. van der Heul, Haarlem De heer en mevrouw Heule-Verschoof, Haarlem De heer en mevrouw Heusdens-Soeteman, Haarlem Mevrouw M.K. Heus-Versluis, Aerdenhout Mevrouw C. van Heuvel-Wesselius, Doetinchem Mevrouw J.C.C. Heyning v Maanen, hr. C.T.C. Heyning, Haarlem Mevrouw S.J. Hiddink, Haarlem De heer Mr. V.M.J. Hilbrant, Haarlem De heer Hiltemann, Haarlem De heer H.C.F. Hin, Bloemendaal Hist. Vereniging Heemstede-Bennebroek, Heemstede Historische Kring Velsen, Velserbroek Mevrouw A.S.H. Hoek-Feenstra, Driehuis De heer J.W. Hoekstra, Haarlem De heer R. Hoekstra, Bentveld De heer en mevrouw A.M.L.D. Hoenderdos- Mouwen, Haarlem De heer M.A. Hoevens, Bloemendaal Mevrouw L. A.M.C. van 't Hoff-Dammers, Bloemendaal De heer F.C.J.van 't Hoff, Heemstede De heer P.E. Hoffman, Hoofddorp De heer H.J.A. Hoffman en mevr. J. Rap, Haarlem De heer en mevrouw Hofman, Haarlem De heer J.M. Hogaarts, Haarlem Mevrouw I. den Hollander, Haarlem De heer C. den Hollander, Haarlem De heer P.G.M. Holthuizen, Haarlem De heer J.F. Holtzapffel, Haarlem De heer en mevrouw J.A. Homburg-Dekker, Haarlem LEDENLIJST 2014 307

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 309