De heer en mevrouw Kamp-Dekker, Haarlem De heer Mr. M.H. Kamphuis, Amstelveen De heer Ir. J.W. de Kanter, Haarlem Mevrouw A.J. Kaper-de Jong, Heemstede De heer H. Kapitein, Heemstede De heer P. Kapitein, Haarlem De heer en mevrouw Kaptijn-Verzijlbergh, Hillegom De heer J.A. Kareis, Amsterdam De heer en mevrouw R. A. Karsdorp en A.W.M Karsdorp-Samson, Haarlem De heer P. Kee, Haarlem De heer R.E. van Keeken, Haarlem Mevrouw A.van Keeken, Haarlem De heer R. Keesman, Aerdenhout De heer Drs. P. Keetman, Haarlem Mevrouw C.E. Keijsper, Haarlem De heer en mevrouw Kelderhuis, Haarlem De heer P. A.M.M. van Kempen, Leiden Mevrouw C. A.M. Kemper, Haarlem De heer F.H.C. Kemper, Nijmegen De heer en mevrouw Kemper-Kathmann, Haarlem Mevrouw C. Kemp-v.d. Mije, Z andvoort De heer P. Kenselaar, Haarlem De heer J.C.M. Kenter, Haarlem Mevrouw J. Kenter, Haarlem De heer J.L. Kenter, Heemstede De heer A.O. van der Kerk, Haarlem De heer D. Kerkvliet, Heemstede De heer S.D.W. Kerkvliet, Haarlem De heer H.M. Kerssens, Velserbroek De heer J.H. Kersten, Paris, Frankrijk De heer M.C.C. Kersten, Heemstede De heer P.R. Kersten, Oldenzaal De heer C.H.M. van Kessel, Amstelveen Mevrouw K. van Kesteren-Heeremans, Haarlem De heer Mr. B.M. Keulen, Aerdenhout Mevrouw A.E.M. Keuss, Haarlem Mevrouw A. Kievit, Aerdenhout Mevrouw P. Klaassen, Haarlem De heer N.J. Klaver, Haarlem Mevrouw M. van Kleef, Heemstede De heer P.M. Kleijburg, Haarlem De heer J.J.M. Klein, Driehuis De heer H.A.M. Klemann, Haarlem De heer T.J. Kloos, Haarlem De heer F.J.M. Kloppers, Haarlem De heer U.P.A Kluijver, Haarlem De heer J.N.M. Kluit, Heemstede Mevrouw J.E. Kluitman, Haarlem De heer G.A. Kneppers, Haarlem De heer P. Knevel, Haarlem Mevrouw T. Knol, Haarlem Mevrouw F. Knol, Haarlem Mevrouw W. Knoop-Cornwall, Bloemendaal De heer W.M.J. Knuever, Haarlem Mevrouw J.M. Koedooder, Haarlem De heer H.G.M. Koek, Heemstede Mevrouw M.A. Koelman, Haarlem Mevrouw M.G. Koeman, Haarlem De heer B.K.S. Koene, Arnhem Mevrouw S. Koenes-Davies, Haarlem Mevrouw A. Kok en Mevrouw R.W.M. Timmerman, Haarlem De heer en mevrouw C.J.M. Koks-Vlek, Haarlem De heer H. Kolk, Haarlem De heer Dr. A.J. Kölker, Lisse Mevrouw T. Konijn, Haarlem Mevrouw M.B. van Konijnenburg-Michels, Amersfoort C. de Koning Tilly B.V., Haarlem Mevrouw A. Koning-Gaykema, Haarlem Mevrouw E.J.R. Konings-Arnoys, Haarlem Mevrouw I. Koning-van Schagen, Haarlem Koninklijk Oudheidkundig Genootschap, Amsterdam Koninklijke Bibliotheek Depot Ned. Publicaties afd. abonnem., Den Haag De heer J. van der Kooi, Haarlem Mevrouw B.M.K. Kooij, Amsterdam De heer en mevrouw Kooien, Haarlem De heer J.S.G. Kools, Haarlem De heer J. Koomans, Haarlem De heer en mevrouw A.R. Koomen-de Langen, Bloemendaal De heer M. Koop, Haarlem De heer en mevrouw G. Koops-Commandeur, Haarlem De heer R.M. Koppen, Haarlem De heer Dr. J.A. Koppen, Sneek De heren D. Kortekaas en B. Kufferath, Haarlem De heer en mevrouw de Korte-Plevier, Bloemendaal Mevrouw M.J.S. Korteweg-Wiers, Haarlem De heer M.D. Korthuys, Haarlem De heer L.A.B.M. Koster, Haarlem Mevrouw A.M. Koster, Haarlem Mevrouw A.T. Koster, Santpoort -Zuid Mevrouw L.E. Koster, Haarlem De heer en mevrouw Th. F. M. Koster, Vijfhuizen Mevrouw J.G. Koster-Limonard, Alkmaar LEDENLIJST 2014 309

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 311