Mevrouw M. A. Koster-Wieland Los, Haarlem Mevrouw M. Kots, Haarlem Mevrouw Y. Kovacsek en de heer L.F. A.M. van Rooy, Haarlem De heer R.R. van der Kraan, Haarlem De heer Ir. W. Kramer, Santpoort-Zuid De heer P.J. Kramer, Haarlem De heer QJ.M. Kramer, Haarlem De heer Mr. M.B. Kramer, Haarlem De heer en mevrouw L. Kramer-Cobelens, Vijjhuizen Mevrouw Drs. M. Kranenburg, Haarlem De heer mr. H.P.M. Krans, Haarlem De heer Dr. H. Krijnen, Coevorden Mejuffrouw M.N. Krikken BA, Leiden De heer K.F. Krikken, mevr. M.W. A. Krikken- Roosen, Haarlem De heer Drs. J.G.G. Krimp, Haarlem Mevrouw I. Krist en de heer C.J. Basoski, Haarlem De heer F.A.. van der Kroef, Haarlem De heer en mevrouw Kroes, Haarlem Mevrouw P.I. van der Krol, Haarlem De heer J.L.P.M. Krol, Heemstede De heer B. Krom, Haarlem Mevrouw A. Kroon, Haarlem De heer J.C. Kroon, Haarlem De heer J.F. Kroon, Haarlem De heer R.I. Kroonstuiver, Haarlem Mevrouw A.J.M. Kroon-van Helden, Haarlem De heer E. Kroskinski, Haarlem Mevrouw M.B.A. Kruijer-Haringhuizen, Heemstede Mevrouw W. Kruij ff, Haarlem Mevrouw A.M. Kruijver, Haarlem De heer E.J. Kruisheer, Haarlem De heer J.H.T. Kruiswegt, Haarlem Mevrouw A. Kuhlmann, Haarlem De heer F.C. Kuijken, Overloon De heer en mevrouw J.A.M. Kuijken-Marseille, Haarlem De heer Drs. F.W. Kuijper, Haarlem Mevrouw J.M. Kuijpers, Haarlem De heer H. Kuijt, Haarlem Mevrouw M.Th. Kuipers, Haarlem De heer M. Kuipers, Bloemendaal De heer B.M. Kustner, Haarlem De heer R.Q^ Kymmell, Haarlem Mevrouw M. Laadstra-Jansen, Haarlem Mevrouw E.D. Laan, Haarlem De heer P.T.G. Laan, Heemstede Mevrouw L.J. Laan-Arensman, Haarlem De heer J. de Laat, Haarlem De heer J.J.M. Labout, Heemstede De heer Mr. H. Lagerwaard, Haarlem De heer J.W. Lagerwaard, Haarlem De heer Mr. Drs. R.T.M. Lagerweij, Haarlem Mevrouw A.C.C. Lagerweij, Amsterdam Mevrouw J. Lagerwerf, Haarlem De heer A. A.G. Lamb, Heemstede De heer H.J. Lammers, Heemstede De heer en mevrouw W.P.J. Lammers-Elstgeest, Heiloo Mevrouw I.A. Lammertink-Kooij, Haarlem De heer V.P. A. van Lamoen, Amsterdam De heer H.G. Lanfermeijer, Haarlem De heer H.T. de Lange, Heemsatede De heer en mevrouw Lange-Lambach, Heemstede De heer K. Langeler, Haarlem De heer Dr.Mr. F.W. Lantink, Haarlem Mevrouw J.G. Ie Large, Haarlem Mevrouw J.M. Lasseur, Utrecht De heer A.W. Laterveer en mevr. J.Misset, Haarlem Latour Praktijk BV, Haarlem De heer J.M.J.L. Laurey, Haarlem De heer G.M. Leenders, Haarlem De heer J.A.H.A. Leereveld, Haarlem De heer H.R.P. Leeuwen, Heemstede De heer R.M. van Leeuwen, Velserbroek De heer en mevrouw van Leeuwen-Kleene, Haarlem De heer en mevrouw Leeuwen-Rijkenberg, Haarlem De heer en mevrouw Lefeber-Hoving, Haarlem Mevrouw D.B. Lentz, Haarlem De heer H.J.J. Leroi, Haarlem Levert Vereniging de heer M.R.E. Levert en mevr. I.E. Plasmans-Levert, Liempde De heer B.M.J. Liefveld, Heemstede Mevrouw J.P.M. van Lieshout, Haarlem De heer H.J.C.P. Liesting, Haarlem Mevrouw M.J. Lieuwes-Bos, Haarlem De heer en mevrouw W. van der Linde-van Leersum, Haarlem De heer H. van der Linden, Haarlem Mevrouw A. van der Linden, Haarlem De heer L. van der Linden, Zoetermeer De heer B.J. van der Linden, Haarlem Mevrouw C.E. v.d. Linden-Spoelder, Overveen Mevrouw M. Lodeweegs, Haarlem Mevrouw A.J. Lodewijk, Haarlem De heer V.M. Loerakker, Spaarndam HAERLEM JAARBOEK 2014

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 312