De heer J. Post, Haarlem Mevrouw C.M. Post-Smit, Heemstede De heer H.C. Posthumus Meyjes, Deventer Mevrouw A.A.P. Poutsma-Mathijssen, Haarlem De heer A.G. Prent, Haarlem Mevrouw J.L. Prins, Overveen Mevrouw J.B.M. Prins-Roozen, Heemstede De heer drs. en mevrouw G.A. van Pruissen, Haarlem Mevrouw E. van Putten, Haarlem De heer H.P.J.M. van den Putten, Zutphen De heer R.H.L. Quint, Berschenhoek De heer P.J. van den Raadt, Haarlem De heer C.J. Rab, Den Haag De heer Ir. E. Rab, Den Haag Mevrouw L. Rabenberg-Bolijn, Heemstede Mevrouw M.T. Rademaker-Ris, Haarlem Mevrouw G. Radstaat, Haarlem De heer J.J. Ramondt (Leusink), Haarlem De heer J.J. Rasch, Haarlem De heer D. Rasmussens, Haarlem Mevrouw G. Redeker-Philippus en de heer H. Redeker, Haarlem De weleerwaarde heer Ds. H.E.G. Reefhuis, Santpoort-Noord De heer en mevrouw J. Reehorst, Haarlem De heer I.S. Reid, Haarlem Mevrouw M. Reij, Haarlem De heer E. Reijnders, Zandvoort Mevrouw G.M.N. Reijnders, Hoofddorp Mevrouw W. O. Rekoert-Bosma, Haarlem De heer en mevrouw A. A. de Rek-Pennock, Haarlem De heer J.W. Remkes, Haarlem Mevrouw A. Rensenbrink, Haarlem Mevrouw G.G. Renssen, Den Haag De heer en mevrouw W.A.H. Retra-Lodewijks, Haarlem De heer G. van Rhijn, Langweer De heer L.M. Richard, Haarlem Mevrouw F. Richter-Stap, Bodegraven Mevrouw M.J. Rietvink, Haarlem De heer R. van Rijckevorsel, Haarlem De heer J.W. de Rijke, Haarlem De dames Th. en A. van Rijn, Haarlem De heer J. A.M. van Rijsbergen, Haarlem De heer A.H.G. Rinnooy Kan, Aerdenhout De heer R. Rodenburg, Haarlem De heer A. Roell, Haarlem De heer Th.F. Roest en mevr. J.A. Roest-van Vorden, Haarlem De heer Dr. J. Römelingh, Bloemendaal De heer J.W.T. van Roode, Overveen De heer M.W.J. van Rooden, Haarlem De heer G.M.M. van Rooden en mevr. E.M. van Zanten, Haarlem Mevrouw J.J. Roodenburg, Heemstede De heer Prof. Dr. P. de Rooij, Haarlem De heer G.J. A. Rook, Haarlem De heer en mevrouw C.W.L. van Roon, Haarlem De heer C. van Roon, Haarlem De heer P.J. Roos, Driehuis Mevrouw M.A. Roos, Haarlem De heer J. Roosen en mevr. A.A.Roosen-Botman, Haarlem De heer J. Roozeboom, Haarlem De heer A. Roozekrans, Rotterdam De heer en mevrouw Roozen, Haarlem De heer F. A.M. Roozen, Overveen Mevrouw G.C.M. Rosenhart, Haarlem De heer C.H.M. Rosenhart, Overveen De heer G.R. Rosenmöller, Heemstede De heer V.A.W.M. Rot, Heemstede Mevrouw M.B. van Royen-Engelberts, Heemstede De heer A.H.A. Ruigrok, Haarlem De heer en mevrouw Ruigrok van der Werven, Haarlem De heer M.J. Ruijgrok, Haarlem De heer L.P. Ruijzenaars, Haarlem De heer R. Ruis, Haarlem De heer R. Ruis, Soesterberg De heer P.R. Ruis, Haarlem De heer J.G.W. van Ruitenbeek, Haarlem Mevrouw R.E. Ruiter, Haarlem Mevrouw G.de Ruiter, Haarlem De heer M. Rumpff, Haarlem De heer D.J. Rutgers, Aerdenhout Mevrouw A.G.M. Rutgers, Haarlem Mevrouw S.H. Rutgers-Oppenhuizen, Heemstede De heer en mevrouw de Ru-Wijnands, Hoogland De heer P.J. Saakes, Haarlem De heer P.R. Saarloos, Haarlem De heer D.H. Saher, Haarlem De heer Mr. P. Sanders, Haarlem Mevrouw S. Sassenus, Haarlem De heer J. Saveur, Bloemendaal De heer K. Schaaf, Haarlem De heer R.J. Schaaf en mevr. L.W.M. v.d. Schaaf, Haarlem De heer S. Schaafsma, Velsen-Zuid De heer J.G.J. Schaap, Haarlem Mevrouw G. van der Schaar-Blits, Haarlem LEDENLIJST 2014

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 315