De heer K. Schaart, Haarlem De heer C.E. Schabbing, Haarlem De heer E. Schade, Haarlem De heer W.B. van Schaik, Haarlem Mevrouw G. Schalk, Haarlem De heer M. Schapelhouman en mevr. M. Stijkel, Haarlem Mevrouw M. Scharloo, Heemstede De heer en mevrouw J.P.A. Schavemaker-Meijer, Overveen De heer P.J. Scheelings, Haarlem De heer en mevrouw W. Scheepens, Heemstede De heer W.L.B.E.P. Schelfhout, Haarlem Mevrouw K. Schenk, Haarlem De heer D.M. Schenkeveld, Heemstede De heer M.P. Scheringa, Haarlem De heer W. Schermerhorn, Bloemendaal De heer T. Schermerhorn, Overveen De heer F.P. van Schie, Haarlem Mevrouw G. Schindeler, Haarlem Mevrouw C.M. Schindeler, Haarlem De heer Drs. A.P.V. Schipper, Bloemendaal Mevrouw A.P.M. Schipper-Hubbers, Haarlem De heer A.V. Schippers, Overveen De heer drs. P.F.E.M. Schlicher, Haarlem Mevrouw A. Schneiders, Haarlem De heer Mr. B.B. Schneiders, Haarlem De heer H.J. Schoenmaker, Heemstede De heer L.C. Schoewert, Heemstede De heer R.H.G. Scholder, Haarlem De heer R.J. Scholtens, Best Mevrouw A.H.M. Scholten-van der Molen, Egmond a/d Hoef Mevrouw C. Scholte-Wempe, Heemstede De heer A.C.B.M. Schölvinck, Aerdenhout De heer en mevrouw M.W.A. Scholz-Mertens, Aerdenhout De heer F.W. Schoonebeek, Haarlem De heer J. Schooneveldt, Velserbroek De heer P.T.M. van Schoonhoven, Haarlem De heer H. Schous, Haarlem De heer G.A. Schous, Haarlem De heer R. Schouten, Haarlem Mevrouw N. A.M. Schouten, Haarlem De heer en mevrouw E.G. Schouten-Kok, Haarlem Mevrouw A.C. Schouw, Mijdrecht De heer H. Schraa, Heemskerk Mevrouw A.F.M. Schrader-Kleijn, Haarlem De heer C.J. Schrama, Haarlem Mevrouw F.J. Schroder, Haarlem Mevrouw P. Schröder-Theunissen, Bloemendaal De heer Dr. G.J.F. Schumacher, Haarlem De heer en mevrouw Schut-Koelemij, Heemstede De heer O. Schutte, Den Haag Mevrouw M. Schwenke, Haarlem de Heer R. van Seggelen, Haarlem Mevrouw C.M. Seignette, Haarlem De heer en mevrouw B.E.C. Seignette-Hofmans, Haarlem De heer Mr. Th. Seijlhouwer, Haarlem De heer W.G. van Selms, Haarlem De heer E.F. Seunke, Aerdenhout Mevrouw M. Severijnenen, Haarlem De heer en mevrouw L.A.J.M. Severijnenen, mevr. Severijnen-Oosting, Haarlem De heer E.L.M. Sewalt, Castricum Mevrouw M. Sibeijn-van Voornveld, Heemstede Mevrouw M.J. Sieverding, Haarlem Mevrouw C.Y. Sikkema, Haarlem De heer P.V.L.G. Simon, Haarlem Sinas t.a.v. mevr. E. van der Veen, Haarlem Mevrouw L. Sirtema van Grovestins, Bloemendaal Mevrouw H. Slagter-Wieringa, Overveen De heer W.J. Sleddering, Heemstede De heer J.W.N. Slik, Haarlem De heer en mevrouw Slik-Schraa, Haarlem Mevrouw M.P.M.L. Sloet, Haarlem De heer R. A. Slotboom en mevr. J.J. Berends, Haarlem De heer H.C. Slot-Puntman, Haarlem De heer en mevrouw van Sluis, Haarlem Mevrouw M.M.J. Smeding, Haarlem Mevrouw J.M.M. Smeets, Haarlem Mevrouw A.M. Smelter, Haarlem De heer en mevrouw Smies-Lok, Santpoort -Zuid De heer F.N.G. Smit, Haarlem De heer H.J. Smit, Heemstede De heer J.M.A. Smit, Haarlem De heer Drs. A.J. Smit, Haarlem Mevrouw J.I. Smith, Haarlem Mevrouw L.M. Smit-Koopman en de heer W.M.O.M. Smit, Schilde, België Mevrouw J.M.M. van der Smit-Meijer, Haarlem Mevrouw M.J. Smit-Roosloot, Haarlem Mevrouw L.E.A. Smits-de Heer, Haarlem De heer en mevrouw Snabilie, Haarlem Mevrouw G. Snelders, Haarlem Mevrouw M.A. Sneller-Hendriks, Haarlem De heer T.M. Snijder, Haarlem De heer R. A. A. Snoeks, Haarlem Mevrouw A.J. Snoep-Mook, Bennebroek 314 HAERLEM JAARBOEK 2014

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 316