De heer G. Sobrino, Haarlem De heer H. Sodenkamp, Haarlem De heer H.B.P.J. Soetens, Haarlem Mevrouw C. van Son, Haarlem De heer en mevrouw J.C. Souverein-Remans, Bloemendaal De heer M. Spaan, Haarlem De heer en mevrouw R.M. Spaander-Roggen, Haarlem De heer en mevrouw EI. van Spanje, Haarlem Mevrouw W.L.M. Spee-van Velsen, Heemstede De heer S.E. Spetter, Haarlem De heer J.G.P. Spierings, Haarlem Mevrouw C.W.S.M. Spierings, Haarlem De heer R.K. Spigt, Bloemendaal Mevrouw H.E. Spijker, Haarlem De heer Drs. H. Spijkerman, Hilversum De heer J. Spoelder, Haarlem Mevrouw C.M. Spook, Haarlem De heer B. Spoorenberg, Haarlem Mevrouw T.J. Spruit, Haarlem De heer J.A. Spruyt, Bloemendaal Stadtpartnerschaftsburo, Osnabrück, Duitsland De heer A. Stans, Driebergen De heer en mevrouw B. Stapel-van Ierschot, Haarlem De heer H J. Staverman, Haarlem Mevrouw J.W. van der Steeg, Haarlem De heer T. van Steen, Haarlem Mevrouw H.M. Steenhoff, Haarlem De heer A.F. Steenkist, Ermelo De heer R.F. Steenkist, Haarlem De heer P. A. Steenkist, Haarlem Mevrouw M. Steets-van der Ham, Haarlem De heer W Steevels en mevr. W. Mast, Haarlem Mevrouw C.I. Steevensz, Haarlem Mevrouw N. Steffens, Haarlem Mevrouw I. Steffers, Bloemendaal Mevrouw A.H.van Stegeren en mevrouw J.B.M. Zengerink, Haarlem De heer C. van Steijnen, Overveen De heer A.W. van der Stel-Keizer, Berkel en Rodenrijs Stichting Santpoort, Santpoort Stichting Beheer Teylers, Haarlem Stichting Meer-Historie, Hoofddorp Stichting Ons Bloemendaal, Bloemendaal Mevrouw Drs. E.M. Stijn, Haarlem De heer en mevrouw Stoel-Streutgers, Bloemendaal De heer N.M.J. Stoffels, Haarlem De heer C.P.M. Stokman, Haarlem Mevrouw E. Stoop, Haarlem De heer T. A. de Stoppelaar, Haarlem De heer J. Stork, Heemstede De heer A.M. van der Storm, Haarlem De heer en mevrouw van der Straaten-Buitelaar, Haarlem De heer P.H.J. Straathof, Enschede De heer Ir. F.W.M. Straesser, Haarlem Mevrouw R. Strating, Haarlem De heer J.A. van Strien, Haarlem De heer en mevrouw R. Strobel, Haarlem De heer A.A. Stut, Driehuis Mevrouw M.G. Stuurman en mevr. J. Nijdam, Haarlem Mevrouw E. v.d. Stuyt-v.d. Laan de Vries, Haarlem Mevrouw M.A. Suman en dhr. H.H. Knipschild, Oegstgeest De heer H.J. Swanink, Zandvoort De dames A. Swart en C.M. Pollmann, Haarlem De heer en mevrouw W.J. A.M. Swinkels, Heemstede Mevrouw I.L. Tan, Haarlem Mevrouw G. Tebbens-Eelman, Nieuw-Vennep De heer J.P. Teengs, Haarlem R.A. van Teeseling B.V., Haarlem De heer en mevrouw F.N. Tegel-Kruijt, Haarlem De heer en mevrouw J.J. Temminck-Strasser, Haarlem De heer E.J. Terpstra, Haarlem Mevrouw H. Terpstra-de Jong, Haarlem De heer en mevrouw van Teunenbroek, Haarlem MevrouwT. Teunissen p/a De Kaartenmakers, Haarlem De heer C.M. Teves, Haarlem Mevrouw Y. Thewessen, Haarlem Mevrouw Drs. E.J.F.M. Thiel-Berkvens, Overveen De heer A.A. Thimm, Bloemendaal De heer A. Thomas, Haarlem De heer en mevrouw R. Thon, Heemstede De heer J.J. Thöne, Haarlem De heer H.M. Tieman, Haarlem Mevrouw E.M.E. Tilanus, Haarlem De heer en mevrouw Tillema-den Duik, Haarlem De heer Ir. M.J.G. Timmer, Hoorn Mevrouw E. Timmerman, Velserbroek De heer en mevrouw Timmers-Lingg, Driehuis De heer A.P. van Tintelen en mevr. W.H. Tamboer, Haarlem Mevrouw C.J.M. Toledo, Sleen De heer Mr. W.P.M. Tollenaar, Haarlem LEDENLIJST 2014

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 317