De heer R. Tonneyck en mevr. A.G. Tonneyck, Lochem De heer E.F.P. van Toor, Haarlem De heer J. van der Toorn, Heemstede De heer Ir. R.A. Toornend, Bloemendaal Mevrouw C. Torres, Haarlem De heer en mevrouw Treep-van Asperen, Haarlem De heer G.W. Tremonti, Haarlem De heer A.L. Triep, Haarlem Mevrouw H.W.M. van Troost, Haarlem Mevrouw E.A. Uenk, Haarlem De heer H. Uilenbroek, Haarlem Mevrouw M.E. Uittenbogaart, Overveen De heer J.B. Uittenhout, Desaignes, Frankrijk De heer E.Th.R. Unger, Haarlem Universiteits-Bibliotheek, Amsterdam De heer R.C.L.M. de Valk, Haarlem De heer J.W.N. Valkestijn, Haarlem De heer en mevrouw Vallenduuk, Haarlem De heer R. M. Valster, Santpoort-Zuid De heer en mevrouw Van Eekelen-van Hooft, Haarlem De heer H.H. Vandewalle, Haarlem Mevrouw T. Vanthoor, Amsterdam De heer C. Varkevisser, Haarlem Mevrouw R .J.M. van Veelen-Enklaar, Haarlem Mevrouw M.E. Veen, Haarlem Mevrouw S.A. van Veen, Haarlem De heer W. A. Veenhoven, Bloemendaal Mevrouw H.C. Veenings, Haarlem Mevrouw A.M. Veenis-Greshof, Den Haag De heer en mevrouw van der Veen-Satijn, Haarlem De heer en mevrouw W.P. van der Veen-Stark, Haarlem De heer B.M. van der Veer, Zandvoort Mevrouw M. Veerman, Haarlem De heer G. v.d. Vegt, Haarlem De heer A. de Veld, Haarlem Mevrouw E.van Velden, Amsterdam De heer J. Veldheer, Haarlem De heer M.J. Veldhuijzen, Haarlem Mevrouw G.W. v.d. Veldt, Haarlem De heer G.H.J. van der Veldt, Hoofddorp De heer en mevrouw van der Veldt-van Bakel, Haarlem De heer R.L. Veltmeijer, Haarlem Mevrouw A.E. van Velzen, Haarlem De heer en mevrouw J.P. van Velzen-van Velsen, Santpoort-Noord Mevrouw C. van de Ven-de Quastenit, Haarlem De heer Dr. H.P.M. v.d. Venne, Venray De heer en mevrouw M. Verbiest, Haarlem De heer W. Verdam, Haarlem Mevrouw D.E. Verdel, Haarlem De heer en mevrouw Ver donk-Christoffels, Haarlem De heer en mevrouw Verheus-Oudendijk, Haarlem De heer en mevrouw A.F.M.J. Verkooij, Haarlem De heer N.C. Verloop RA, Heemstede De heer D. Vermeeren, Haarlem De heer en mevrouw Th.C. Vermeij-Bekedam, Haarlem Mevrouw E .J.A. Vermeulen-Vegter, Heerhugowaard De heer T. Vermey, Haarlem De heer P. Vernout, Haarlem De heer W.B. Vernout, Haarlem De heer en mevrouw Vernout-Butter, Haarlem De heer J. Verschoor, Heemstede Mevrouw S.C. Versteeg, Haarlem Mevrouw C.S. Versteeg-Moorlag, Haarlem De heer J. Verton, Haarlem De heer en mevrouw Verveld-Roder, Bloemendaal De heer E.J.F. Vervloet, Haarlem De heer en mevrouw R. Verweij-Janssen, IJmuiden De heer P. Verwoerdt, Haarlem De heer R.P. van Vessem, Haarlem De heer J. A.M. Vestering, Haarlem De heer en mevrouw B.J.C.M. de Vet-Neelissen, Overveen De heer J.H. Viersma, Haarlem De heer H.T.M. Vijn en mevr.T.M. Jonckbloedt, Haarlem Mevrouw M.P.J. Vink, Spaarnwoude De heer Drs. A.H.P. Vink, Haarlem Mevrouw M.R. Vintura-Jansen, Haarlem Mevrouw I.M.E. Vires-Bruynsteen, Haarlem De heer J.J. Visser, Haarlem De heer J.C. Visser, Haarlem Mevrouw C. Vissers, Haarlem Mevrouw M. de Vlas-Houben en de heer J.A. Klaver, Haarlem De heer C.R.A. Vlaskamp, Haarlem De heer en mevrouw Vlaskamp-Post, Hoofddorp De heer Dr. J. van der Vliet, Haarlem Mevrouw Drs. M.G.A. van Vlijmen, IJmuiden De heer J. van Vlijmen, Haarlem De heer F.J. v.d. Vlugt, Haarlem De heer Drs. Th. van der Vlugt, Amsterdam HAERLEM JAARBOEK 2014

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 318