De heer F. A. Voermans, Heemstede Mevrouw E. Voetelink-van Arkel, Haarlem De heer A. Vollbehr, Haarlem De heer en mevrouw J. Vonk-Wiers, Haarlem De heer F. de Voogt, Haarlem De heer R.N. Voorneman, Haarlem Mevrouw H. van Voorst Vader-Duyckinck Sander, Driehuis Mevrouw R. Voorst van Beest, Heemstede De heer en mevrouw J.T. van der Voort, Haarlem De heer N. Vording en de heer S. de Jong, Haarlem De heer J.G. Vos, Heemstede De heer J. Voskamp, Santpoort -Zuid De heer J.Ch. Vosshard, Son Mevrouw Qi Vreeburg, Haarlem De heer R. Vreugdenhil, Haarlem De heer N.A.M. Vriend, Amsterdam Vrienden van de Vereniging Cruquius, Heemstede De heer B. de Vries, Haarlem De heer A. de Vries, Haarlem De heer L. de Vries, Bloemendaal De heer M.C. de Vries, Haarlem De heer A. de Vries, Overveen De heer P.J. de Vries, Haarlem Beleggingsmij. V. de Vries B.V., Wageningen Firma H. de Vries boeken afd. consolidatie, Den Haag Mevrouw M. de Vries en de heer A.Gerritsen, Haarlem Mevrouw Dr. B.M. A. Vries en dhr. E.K. Grootes, Heemstede De heer J.J. de Vries en mevr. De Vries-Schouten, Haarlem Mevrouw L. de Vries-Bak, Aerdenhout De heer en mevrouw de Vries-Ladru, Haarlem Mevrouw P.H. Vries-Roosen, Haarlem Mevrouw J. Vries-van Soelen, Haarlem De heer en mevrouw E.Th. Vroom en Vroom- Stringer, Haarlem De heer en mevrouw P. Vroom-Mos, Heemstede Mevrouw Drs. D.L. Vroom-Simonis, Heemstede Mevrouw W. van Vugt-Potman, Heemstede Mevrouw A.C. Vuurst de Vries-Beets, Aerdenhout De heer W.J.N. Waaijer, Den Helder De heer I. de Waal, Haarlem De heer J.E. van Waard, Haarlem De heer J.W. van Waarde, Heemstede De heer C.N. Waarde, Haarlem De heer S. Wagner, Velserbroek De heer Dr. W. A. de Wagt, Heemstede De heer F. Walberg, Haarlem De heer S.A. van Walsum en mevrouw A.C. Jonkman, Haarlem De heer M.van Wamel, Haarlem De heer L.F. Warnaars, Bloemendaal De heer en mevrouw W.J. Warnaars, Aerdenhout Mevrouw L.Y. Warnsinck-Mann, Haarlem Mevrouw T. Wassenberg, Haarlem De heer R.H. van der Wateren, Haarlem De heer H.J.J. Weber, Haarlem Mevrouw C. van Wees-Wilms Floet, Haarlem De heer C.H.R.T. Weevers, Haarlem De heer W.G. van der Weiden, Haarlemmerliede De heer en mevrouw J.M. van der Weiden- Brunsmann, Heemstede De heer A.G. van der Weijden, Haarlem Mevrouw M.H. Weits, Leek De heer G.H.M. Wentholt, Haarlem De heer en mevrouw W. Wentink-de Vrijer, Haarlem Mevrouw M.W. van Wenum, Haarlem De heer en mevrouw van der Werf-de Lie, Aerdenhout De heer en mevrouw D.J. van der Werff, Haarlem Mevrouw R. Westervoorde, Bloemendaal Mevrouw K.E. van Westreenen-Tadema, Den Haag Mevrouw B. Wetsteijn-Meiring, Egmond aan Zee De heer Wettstein en mevr. P.W. A. Nesselaar, Haarlem Mevrouw A.M. Weurman, Heemstede Mevrouw M.E. Wiebenga-von Winning, Bennebroek De heer Drs. H.B. Wiedemeijer, Spaarndam De heer J.H. Wieland Los, Madrid, Spanje De heer en mevrouw C. van der Wiel-Bolten, Haarlem Mevrouw M.G. Wielingen-Steeman, Haarlem De heer J.Ch. Wienese, Heemstede De heer Mr. H.C. Wieringa, Haarlem Mevrouw M.F.E. Wiersema, Haarlem Mevrouw M. Wigchert, IJmuiden Mevrouw T.E. Wijkhuizen, Haarlem Mevrouw N. van Wijk-Schilp, Haarlem Mevrouw J. van Wijk-Vaandrager, Overveen Mevrouw P.C. Wijnalda-Dijt, Haarlem Mevrouw L. Wijnands-van der Leij, Haarlem De heer en mevrouw Wijnberg-Kruijt, Haarlem Mevrouw Mr. M. Wijnstroom, Haarlem De heer M.G. de Wijs (Uitg. Spaar en Hout), Haarlem Mevrouw M.de Wilde-Tromp, Haarlem LEDENLIJST 2014

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 319