De heer J. A. Willemse, Haarlem De heer J.C. Willemse en mevr. A.M.C.Willemse- van de Kamer, Haarlem De heer M.G. Wilmink en mevrouw Wilmink- Vertooren, Haarlem De heer en mevrouw Wilmink van Harmeien, Heemstede De heer en mevrouw P.B. Windhorst v.d. Wetering, Vijfhuizen De heer en mevrouw P. van Wingerden, Heemstede De heer W. de Winter, Haarlem De heer P.J. Winters, Santpoort-Noord De heer en mevrouw Wisbrun-Kraland, Heemstede De heer F.H. de Wit, Haarlem Mevrouw J. de Wit, Haarlem Mevrouw C. de Wit-in 't Veld, Haarlem De heer K. Witkamp, Haarlem Mevrouw M. Witkamp, Bloemendaal De heer R.M. Witteveen, Haarlem Mejuffrouw Mr. C.E. Wittig, Overveen Mevrouw G.M. v.d. Woestijne, Haarlem Mevrouw E.J.M. Wolff, Heemstede De heer en mevrouw Wolfswinkel-Hollaar, Haarlem Mevrouw J. Wolters, Haarlem De heer F.G. Woortmeijer, Haarlem De heer Mr. A.A. Wopereis en mevr. Hulshof, Bloemendaal De heer S. van der Worp, Haarlem De heer Z. Woudenberg en de heer J. Tooren, Haarlem De heer Ir. P.H.C. Ysendoorn, Haarlem De heer en mevrouw W. van Zalinge, Haarlem Mevrouw Drs. A.C. Zalinge en de heer mr. R. van Liempt, Velserbroek De heer W.J. van Zalingen, Bloemendaal De heer en mevrouw Zandhuis-Borgman, Haarlem De heer G.J. Zandstra, Haarlem De heer C.J. Zandvliet, Haarlem De heer Prof. Dr. R.A.M. van Zantwijk, Garderen De heer J.W. van Zeeland, Haarlem Mevrouw L.C. van Zetten, Haarlem De heer H. A.M. van Zijl, Haarlem De heer S.G. van Zijl, Haarlem Mevrouw M. A. van Zijl, Haarlem De heer Ds. S. Zijlstra, Heemstede De heer Ir. C.A. Zon, Haarlem Mevrouw G.M. Zondervan-Hop, Bloemendaal De heer Drs. L. Zoodsma, Aerdenhout De heer P. Zunderman, Wezep De heer F. Zwanenburg, Haarlem De heer M.H.H. Zwartjes, Haarlem De heer G.M.T. Zweers, Haarlem De heer en mevrouw G.H. Zweers-Boterhoven, Heemstede De heer R.C.V.J. Zweypfenning, Haarlem De heer T.F. Zwierzina, Heemstede HAERLEM JAARBOEK 2014

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2014 | | pagina 320