marktberichten?" BEURSBERICHTEN. Laatste berichten. Voor geest en hart. Ter behartiging. Allerlei. Land- en Tninbonwberichten. W o e n s cl a g-n acht is op het strand t« Domburg aangespoeld een lijk, vermoedelijk van een koopvaardijmatroos. De kleeding bestond uit een blauw wollen buis, bruin wollen broek, gekleurde grijswollen Kousen en ondergoed, en pantoffels aan de voeten. Het is op de gemeen tebegraafplaats ter aarde besteld. De gezagvoerders van in Engeland aangekomen stoombooten rapporteeren, dat zij in den Atlantischen Oceaan machtige ijsbergen en groote schollen drijfijs ontmoet hebben. Ter geruststelling, zegt het N. v. d. D., van „alarmisten,,, die gedurig vreezen voor annexatieplannen van Duitschland, deelen wij een verklaring mede, dis Von Bismarck on langs, volgens de Hamb. Corr., moet hebben gedaan in een gesprek met een Nederlandsch Staats man: „Al zoudt gij," sprak de Kanselier, „een ver zoekschrift om inlijving bij Duitschland aan den Keizer richten, dat door alle levende Nederlan ders ondersteund was, dan nog zou ik er tegen zijn. Wij hebben in de Polen, Denen, Welfen en Parijzeiiaars in den Elzas, meer dan genoeg centrifugale elementen en kunnen niet ook nog 3 millioen Hollanders gebruiken, die ons Duit- schers, altijd als aanhangsels van „Moffrica" (Meppen) met minachting behandeld hebben." De vogelaar met zoet gefluit enz. Te Oosterhout eindigde de Vas- tenavonddrukte treurig. Even buiten de kom van het dorp werd een jongman, die op de rails was gaan liggen, door de stoomtram overreden. Het eene been is reeds geamputeerd; het andere hoopt men te behouden. B ij het koopen van een tramkaartje gaf een heer eergisteren te Amsterdam aan den koopman die op den Dam tegen het comman dantshuis gezeten is, in plaats van een dub beltje en een cent, een dubbeltje en een goud tientje. De kaartjesverkooper, die gebrekkig op krukken loopt, liet hem haastig terugroepen. De heer trok het bericht eerst in twijfel doch bij de herhaalde verzekering moest hij wel tot de over tuiging komen, dat hij hier met een bizonder sterk bewijs van eerlijkheid te doen had. Tot directeur van het muziek korps der dd. schutterij te Nijmegen is benoemd de heer Carl Latann, tot dusverre kapelmeester van het muziekkorps der Keiz. Duitsche ma rine te Wilhelmshafen. Vreemd dat voor deze betrekking geen Nederlander te vinden was! Men herinnert zich misschien den beruchten Walder, den leerling-apotheker, die op 7 October 1879 te Parijs zijn meester den apotheker Lagrange en diens dienstbode ver moordde door middel van een vijzel, waarna hij zich had meester gemaakt van een som vau 3000 fr. en gevlucht was. De moordenaar ver dween spoorloos. Een brief, dezer dagen uit Ame rika geschreven, verzekert thans dat Walder vermoord is te New-York, onder omstandigheden geheel gelijk aan die, onder welke hij zijn meester ter dood bracht. Walder (altijd volgens gemelden brief) woonde te New-York en oefende er het bedrijf van apotheker-drogist. Hij had in zijn dienst een jongeling, E. genaamd. In een hevigen twist met zijn meester vatte E. een vijzel en sloeg er Walder mee dood. Door wijlen Mej. C. L. Beuns cn'angs te Amsterdam overleden, is aan het parochiaal kerkbestuur van St. Petrusbanden een legaat besproken bestaande in een grafstede gelegen op het B. C. kerkhof te Diemerbrug, en eene som van f 3000. Een kuiper te Kampen, die dezer dagen in den nacht een aanhoudend geklop en gekerm nabij zijne woning hoorde en, verge zeld van een buurman en een politieagent, daarna onderzoek deed, vond op een van buiten gesloten privaat bij de woning eener buurvrouw een half ontkleed, doofstom, ouderloos meisje, dat bij deze vrouw was uitbesteed. D e Great Eastern, eert ij ds de reu8 der zeeën, zal door de, tegenwoordige eigenaar8 naar Gibraltar gezonden worden om dienst te doen als pakhuis van steenkolen. Sic transit gloria mundi! De Duitsche lleichsanzeiger bevat een verordening van den landdrost van Aurich waarbij ter voorkoming van het binnensluipen der schapenziekte, tot nader order, noch scha pen uit Nederland op Duitschen grond, noch schapen van Duitschland op Nederlandschen grond zullen mogen weiden. Voorstellen om bij uit zondering het weiden te vergunnen, moeten aan de betrokken overheid gericht worden. Dinsdag 11. is boven d e stad Brug- ge een versckikkelijk onweder losgebarsten. Te 10 uren was het zoo donker geworden, dat men het gas moest ontsteken. Tijdens die duis ternis heeft men twee hevige donderslagen ge hoord. Het sneeuwde of beter gezegd het hagelde tevens geweldig. Te Leeuwarden werd dezer dagen 6®n I2jarige jongen in bewusteloozen toestand door de politie op straat aangetroffen. Geduren de de pogingen om het bewustzijn te doer, te- ïugkeeren, braakte de jongen niets dan sinaas- aPpelen met schil en al. De bewusteloosheid duurde naSen°eg den ganschen dag, doch eindigde met volkomen genezing. De jongen bekende toen, eenige sinaasappelen te hebben gekaapt en op gegeten zonder ze van de schil te ontdoen. De gezamenlijke school autorite i- en te Leipzig hebben besloten op verzoek der onderwijzers, om het verwarmingstoestel door verwarmde lucht te verlaten en tot de verwai- ming door kachels terug te keeren. Heden werd ons, zegt het i. D. v. dndië, een soerat vertoond van de Alge- meene Rekenkamer, vier bladzijden groot, ge- eekend door door den president Pannekoek en han- e'ende over een verschil van fO.101/,tien en een halve cent, ontdekt bij de vaststelling eener Kasrekening in totaal bedragende 599 mille of yna zes ton. Zeker, veel kleintjes maken een groote> maar de verhouding tusschen een dub- oeitje en zes honderd duizend gulden is wel wat sterk. Dit heeft de Rekenkamer ook be grepen. Daarom verklaart zij heel genadiglijk aan het slot van haar met de el uitgemeten schrij ven aan den betrokken ambtenaar, dat „gering- heidshalve" in het verschil zou worden berust. De comptabiliteit is een schoone zaak. Te Lyon is een gewezen wever, Vernet genaamd, vermoord gevonden, met handen en voeten gebonden. Diefstal schijnt ook hier weer de oorzaak te zijn. Mr. Denormandie, een welbekend advocaat der Parijsche balie, werd gisteren onder het pleiten door een beroerte getroffen. De Shah van Perzi# heeft zijn Mi- nister van Einanciën veroordeeld tot het ontvan gen van 400 stokslagen op de voetzool, omdat Z.Exc. bij het opmaken van de begrooting onge veer 400 000 fr. minder geraamd had, dan de opbrengst der belastingen. In tegenwoordigheid van Z. M. is te Teheran het vonnis, tot den laatsten stokslag toe, voltrokken. Eenige anarchisten te Armen- tières hadden besloten, zich op zekeren Wable, herbergier te wrekeG. Tien hnnner drongen, bij gelegenheid van het Carneval, gemaskerd 'smans woning binnen en sloegen alles kort en klein, waarop een gevecht volgde tusschen de indringers en eenige huisgenooten. Een van deze laatsten werd doodgestoken en 7 anderen meer of min der zwaar gewond. Verleden week kwam, volgens de Tielsche Ct.... de trein van 10.45 uur des avonds te Gorinchem aan met machinist, stoker, drie con ducteurs en.... geen enkelen passagier. Veel weinige maakt veel; een klein lek kan het grootste schip doen zinken. Niets kunnen is geen schande, wel echter niets willen leeren. Hij, die blindelings aan zijn drift en hartstochten toegeeft, vergunt dat men hem door een vergrootglas beschouwt. De uren van het reinst genot zjjn slechts seconden. Een plaats voor elk voorwerp, en elk voorwerp op zijn plaats. Alleen hoogere doeleinden kunnen een waren vooruitgang en een blijvende be schaving uitwerken. Zij alleen kunnen den mensch tot de heerschappij over de natuur verheffen. Zoekt hij in de natuur zich zeiven, dan zal hij in de natuur verzinken en haar slaaf worden. Hij zal alles voor zich willen, omalles te verliezen. Het genot maakt den mensch afhankelijk van de natuur. Welvaart, weelde, kunsten en wetenschap pen zijn dan tot een zekere hoogte bij hem denkbaar, maar slechts voor korten tjjd. De mensch komt dan, juist door dit alles, tot eene sybaritische verwijfdheid en geeft zich over aan een Sardanapalische weelde, en de doer het egoïsme uitgeputte natuur is met onvruchtbaarheid geslagen. Ninivé, Babyion, Egypte, zelfs Grie kenland en Rome, leveren ons de bewijzen. Alcibiades' verschijning kondigt voor Athene den naderenden val aan. Zoolang Rome mannen opleverde, die sterk waren door ontbering en zelfverloochening, telde het ook nog vaderlandslievende harten. De mensch moet het middenpunt van zijn bestaan zoeken in God. In plaats van door het egoïsme te worden wat hij worden wil, moet hij die zelfzucht, die hem aan de natuur onderwerpt, verwinnen; dan zal hij op zijne beurt de natuur beheerschen. Waar zal hij echter tot deze overwinning de noodige kracht, de noodige volharding vinden? In God en in God alleen. Een noodlottige conditio sine qua non. Landbouwer. Gij hebt mij bedrogen met den ver koop van het paard. Gij hebt niets dan goede eigenschapen van 't beest opgesomd, terwijl het feitelijk bij den arbeid op het land niet te ge bruiken is. Paardenkoopman. Maar 't beest liep toch goed op de straat. Landbouwer. Zou je dan deoken dat ik terwille van dien knol mijn land laat bestraten? Veranderd gezichtspunt. Frits. Msma smeert u weer zoo'n dikke boterham voor Hen drik? Moeder. Neen, Erits, zij is voor u. Frits. Hè, hoe dun! Schertsvraag. Wat is de meest muzikale steen? De basalt, want hij heeft bas en alt. Groote eerbewijzen. Eerste kruier. Drom mels, wat heeft men mij heden morgen een groote eer bewezen; verbeeld je toen ik voorbij de ka zerne ging, kwam de gansche wacht naar builen en presenteerde 't geweer. Tweede kruier. Voor jou? Dat geloof ik nooit. Eerste kruier. Ik heb een getuige daarvoor, hij kan het bewijzen. Tweede kruier. En wie is dat? Eerste kruier. De plaatse lijke commandant, die juist naast mij ging. In 't groot. Emma. Wat hoor ik, heb jein den laatsten tijd het koken geleerd? Nu dan zult ge uwe ouders wel een uitstekenden maaltijd be reiden. Carolina. Ik heb het koken slechts in 't groot geleerd, voor drie personen kan ik niet koken. zijn?" vroeg zijne echtgenoote eenigszins bits. „Zeker", antwoordde de weldoener, „slechte heeft hij zelf." Goed ingezien.. Een weldadig heer schonk op zekeren dag aan een bedelaar een paar nieuwe kousen. „Moesten dat nu juist zulke goede kousen 't Motief. „Hoe is 't mogelijk dat men om 't bezit eener waterput een proces kan voeren," zei onlangs een rechter tot de beide partijen. „Met uw verlof," riep een der verdedigers:" mijn cliënt zoowel als zijn tegenpartij, zijn melkverkoopers en de dichtst nabij zijnde waterput is ruim een half uur gaans van hunne woningen gelegen." STEDELIJK NIEUWS. Haarlem, 1 Maart. Woensdag a. s. zal het 200-jarig bestaan van het Hojje van Beresteijn alhier feestelijk worden her dacht. Des morgens zal die merkwaardige dag kerkelijk worden gevierd, terwijl door de goede zorgen van heeren Regenten, zijnde de heeren 11. C. Tornbergh, G. CVan Meeuwen en R. Vos, de bewoonsters des avonds feestelijk zullen worden onthaald. Zondag daaropvolgende zal het feest ge vierd worden met een diner, na afloop waarvan er maatregelen zullen genomen worden, dat de ouden van dagen den avond op vroolijke wijze kunnen doorbrengen. De bewoonsters van het naastgelegen Hofje van Spoorwater zullen dien dag als gasten worden genoodigd. De heer W. L. G. Schafferteeke naar, werkzaam bij den heer C. M. Mooy, huis-en decoratieschilder alhier, heeft namens Z.M. den Koning een brief van dankbetuiging ontvangen voor het Zr. M. aangeboden portret van H. K. H. Prinses Wühelmina op 19 Februari jl., welk portret Z. M. wel heeft gelieven aan te nemen. Bij de Donderdag 11. gehouden aan besteding door B. en W. van het maken van rioleering, bestrating, beschoeiing en het aanbrengen van steenkolensintels in de Spoorwegstraat en langs de Delftkade aan den Zijlweg, zijn 10 biljetten ingeleverd. Het werk is gegund aan Mej. d vWed. A. Reijnders Jz., laagste insehrijfster, voor f 2647. In de Woensdag 11. gehouden zitting van den Ge meenteraad werd de door B. en W. voorgestelde veror dening op de heffing van schoolgeld aan de Tussehenschool goedgekeurd. Men besloot, het Proveniershuis in orde te brengen voor schoollokaal en een hoofd te benoemen voor de kostelooze school E. Tot lid der commissie voor de plaatselijke directe belasting werd benoemd de heer Mr. 't Hooft; tot onderwijzer 2de klasse aan de Opleidingsschool voor jongens de heer M. A. Huismans.— De Maartsche paardenmarkt zal dit jaar op den daarvoor van ouds bestemden dag gehouden worden.— Op een request van den heer L. de Jong tot verwijdering van de pomp voor zijn perceel is nog geene beslissing genomen. De rekening der Kamer van Koophandel en Fabrieken is goed gekeurd. Een voorstel van B. en W. betreffende eene schikking met Regenten van het St. Elizabeths-Gasthuis- hofje is gesteld in handen der commissie van fabricage. Verder is nog besloten, het land aan de Oude Brouwers kolk in het openbaar te verhuren. De zesde supple- toire begrooting is goedgekeurd. De motie van den heer Krelage tot het maken van eene afzonderlijke ver ordening op het bouwen is verworpen. Een voorstel van B. en W. tot wijziging van het reglement voor de Hoogere Burgerschool is aangenomen, met eenige amen dementen van den heer de Kanter. De overige stnk- ken zijn uitgesteld, AB-ROND. RECHTB. TE HAARLEM. Terechtzitting van 21 Februari 1884. 1. M B. h/v P S. te Oude Wetering, bedelarij, bij verstek, 15 dagen gev. straf c. e. 2. A K. h/v C J M. te Aalsmeer, verzuim aangifte nationale militie f 1 boete of een dag subs. gev. straf c. e. 3. C C. te Haarlemmer meer moedw. mish. 15 dagen eell gev. straf en f 8 boete of een dag sub. cell. gev. c. e. 4. S P te Zaandam, openbare dronkenschap, 2e herhaling 14 dagen gev. straf, f 10 en f 8 boete of 3 dagen subs. gev. 6. J F N. te Haarlem, openbare dronkenschap, verzet en geweld tegen de politie, bij verstek, eene maand gev. straf en f 10 boete of 3 dagen subs. gev. straf c. e. 7. G V. te Hille- gom verzet, drie maanden gev. straf c. e. 1. J F E. te Haarlem, misbr. van vertrouwen en bedr. oplichting 45 dagen celstraf. 10 N G. te lip, diefstal 21 dagen cell, gev. straf c. e. 11. SS te Nieuwer-Amstel diefstal 15 dagen cell. gev. straf c. e. 12. W G F. te Koog aan de Zaan, diefstal in dienstbaarheid 1 mn. cell. gev. straf c. e. Door de Koninklijke Nederl&ndsche Stoom bootmaatschappij te Amsterdam zullen de goederen, voor de aanstaande tuinbouw-tentoonstelling te St. Petersburg bestemd, worden verzonden onder de volgende voorwaarden met hare booten naar St. Petersburg, en zoolang die haven gesloten is, naar Reval: De uniforme vracht bedraagt 3 gulden per 100 kilogram, met eene minimum vracht van drie gulden, de goederen franco aan boord te leveren. De maatschappij belast zich met het afhalen der goederen aan de aanbrengende middelen van vervoer te Amsterdam, overlading en expeditie, inclusief douane-formaliteiten en opmaken der cognossementen, tegen den prijs van 20 cent de 100 kilogram, met een minimum van f 2.50. De vracht en kosten moeten door afzenders voldaan worden aan de maatschappij, zoo dat ver langd wordt, tegen overgave der cognossementen. De zendingen moeten begeleid worden van een door den vertegenwoordiger der Keizerlijk Russische tuinbouwmaatschappij voor Nederland (de heer J. H. Krelage te Haarlem) geteekend attest, waaruit blijkt dat de zendingen bestemd zijn voor de tentoonstelling te St. Petersburg. Nadere bizonderheden zullen zoo noodig intijds aan belanghebbenden worden medegedeeld. HAASIEM, 27 Febr. Aan de veemarkt van heden waren de aanvoeren, verkoopen en prijzen als volgt, 12 koeien verkocht, 12 voor t 150 a 240; - stier; verkocht voor f a- vaarzen, verkocht - voor f a pinken verkocht voort a - graskalveren verk. voor f a 54 nuchtere kalveren, verk. 54 voor 4a 8 66 schapen, verk. 48 voor f 18 a 22; - varken», verkocht voor ac. per '5 kilo, - paard tot f a Aan de kaasmarkt werden heden aangevoerd en verkocht 8 stapels kaas, 742 stuks, wegende 1567 kilo, hoog- steprijs f 32,middelbare prijs per 50 kilo. LEIDEN, 29 Febr. Op de heden alhier gehouden veemarkt waren aanvoeren en prijzen als Volgt paarden f a f 4 stieren f 72 a 225; ossen f a 108 melkkoeien f 150 a 296 kalveren dito fa 57 vare dito f 142 a 244, 58 vette dito I 164 a 310, - graskalveren f a 28 vette I 38 a 84 90 100; 106 nuchtere dito f3,a 8 132 vette schapen 22 a 41,88 weide dito 16, a 2,4 lammeren 12 magere varkens /14 a 29, 68 biggen f 7,50 a 16.— Kaas. Aangevoerd 156 stnks. wegende 839 kilo; prijs per 50 kilo: Gondsche 20 a 28 Edsmmer f a SCHIEDAM, 29 Febr. Moutwijn, per ned. val 11,50 Jenever f17,—, Amsterd.proef f 18,25 spoeling 11,60 dito commissie f 1,40. GOUDA, 28 Febr. Op de kaasmarkt waren 7 par tijen kaas aangevoerd; handel vlug; prijs 28 a 30. Boter met tamelijken aanvoer; prijs der koeboter f1.60 1.50 derweibotersfl.30al.40.per kilo.Handel zeer vlug HOORN, 28Febr. Ter waag gewogen 40 stapels kaas wegende, 87,51 kilo; hoogste prijs per 60 kilo 40.— voor kleine ƒ36.50 voor commissie, voor mid delbare. LONDEN, 28 Febr. Ter Veemarkt zijn aangevoerd runderen 2000, Schapen en Lammeren 100. Kalveren Zwijnen——, Prijzen: Beste Runderen 3/9 a 5/g Schapen en Lammeren 4/9 a 6/9, Kalveren 5/- a 7/0 Zwijnen 4/ a 4/6. ALKMAAR, 29 Febr. Granen. Men besteedds voor tarwe ƒ7,a 8,50, rogge 6,75 a 7 50, gerst f5,a 6,dito chev. 6,a 6,50 haver 3.25. a 5,—paardenboonen ƒ7,a 7,25 bruine dito 9.i 12,50, duiven dito f 7.75 kanariezaad 8,50 9,50 rood mosterdzaad a geel dito karwijzaad a blauw maanzaad groene erwten 12,a 16,grauwe dito 13,a 17,vale dito 16,— aWitte a 13. Kaas. Heden zijn ter waag gewogen 100 stapels, wegends 20,124 kilo. hooi-, kleine f37,50 commissie f 32,mid delbare f 33,50 laagste prijs fGras, kleine fcom missie fmiddelb. flaagste fper 50 kilo AMSTERDAM, 27 Febr. Ter vee.marktvan heden wa-, ren aangevoerd: runderen, 184 vette kalveren, 1ste qua ƒ100, 2dequal. -,85, per kilo, - graskalf/ a 75 nuchtere kalveren, 5 a 10, 1 schapen en lammeren a 99 vette varkens 40 a 47 e. per kilo. Amsterdam, 29 Februari. 1884. Prijzen der onderstaande effecten genoteer_ pCt. de koers. Nederland. Cerlif. Werk. Sehuld2' V v o 4 i l S 5 5 Hongarije. Obl. Leeuing 1867 Goud leening Italië. Obl. Pausel. Leen. 1860-64. Oostenrijk. Obl. in papier (MeiNov.). zilver (Jan.Juli). Obl. buitenl. 1853-80 hij Hope Comp. Oude Russen Obl. Nic. Spw. 1867 69. 1877 Amst. L 20-100 Obl. buitenl. 1867, 1871/75. 1876 (Perpetuele) Portugal. Rusland. Spanje. kinnen), 1250025000. 1 1000—5000. 1 Turkije. Obl. Alg. Schuld 1865 5 nu u 1869 6 Egypte. Ohl. Leeuing 1876 5 N.-Amerika. Ohl. Vereen. Staten 1876. 4' hu v 1877 4 Columbia. Obligatien4' Peru. Leeuing 18706 18725 Oostenrijk. Aand. Nationale Bauk .divid. Nederland. Holl. Uz. Spw. Aand M. tot Expl. St. Spw. Aand. Ceut. Spw. gestemp. Obl. Indische Spw. Aand Rijn Spw. volg. Aand Boitel Wezel Obl4' 1875 5 Zuid-Ital. Spoorw. Obl8 - 5 8 Italië. Rusland. Gr. Spw. Maatsch. Aand. Baltische Spw. Aaud. Jelez Griasi Obl5 Kiew Brest Aand5 Kursk Ckark Obl. ƒ1000. 5 Morscbansk Sysran Aaud. 5 Riaschk Wiasma 5 Humenie Aandeelen Spwdi Amerika. Chicago N. W. Cert. Aand. N. York Lake Erie W. S. Aand Illinois Cert. Aaud Miss Kansas Texas Obl. Cert. 7 PREMIE-LEENIN GEN. Nederland. Loten Amsterdam 100 Rotterdam Gemeente Crediet. Belgie. h sta<1 Antwerpen 1874 Oostenrijk. Staatsl. 1854 1860 1864 Rusland. 1864 1866 Geldkoers prolongatie 3'/. pet. 65?/, 77'/< 102®/,, «8 82 65»/, 66?/, 51'/, 98?/, 78"/., 92 V, 24'/, 45 57 9 'is 8»/is 87 lil5/, 122 27 12 9'/it 117'/. 154 118 73'/, 153 112'/, 19 54'/, 121'»/,, 52'/, 85'/. 88"/i, 55'/, 54"/,, 146 24?/, 187'/, 107 108?/, 101'/, 94?/, 97'/, 102'/, 112'/, 143?/, 126'/, 125'/, LONDEN, 29 Febr. De Regeering heeft besloten, vriendschappelijke vertoogen tot het gouvernement der Yereeuigde Staten te richten, aangaande het feit dat Amerikaan- sche burgers samenspanningen en aanslagen, met gebruik van dynamiet, tegen personeu en eigendommen in Engeland, voorbereiden en ten uitvoer brengen. Bij bet departement van oorlog is heden avond te 6 uur uit Soeakin bericht ont vangen, dat de Eugelschen heden geen voor- waartsche beweging hebben gemaakt. Gra ham zou waarschijnlijk morgen-ochtend oprukken. KAïRO, 29 Febr. Eene dépêche van gene raal Graham meldt, dat hij groote bezwaren ontmoette bij het voorbereiden van zijn marsch, en daarom bet oprukken heeft uitgesteld tot morgen, om dan ook zoo snel mogelijk te marcheeren. M E D E D EELINGEN a 10 Cents per regel. De mode. Wij hebben dikwijls ge hoord dat het met de geneesmiddelen gaat als met de kleederen, het is eene mode kwestie. Zoo worden, bij voorbeeld, heden alle verkoudheden verzorgd door middel van de capsules Guyot. Is het daarom ge zegd dat dit uitstekend middel aan de gril ligheid zal blootstaan? Wij gelooven het niet. De capsules van Guyot zullen in de mode zijn zoo lang er verkoudheden zullen zijn omdat zij voor dit euvel het meest populaire, het krachtdadigste en goedkoop ste middel zijn. De capsules van Guyot zijn wit en de handteekening van E. Guyot is op elke capsule gedrukt. Fabriek m t groot: 19, rue Jacob, te Parjjs.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1884 | | pagina 3