MARKTBERICHTEN, Laatste berichten. Voor geest en hart. Ter behartiging. Allerlei. Kerknieuws. Boekbeoordeeling. Kunst en letteren. mededeelingen voorjaar zijne poging te herhalen om de Niagara over te steken. Pilaff, een lurlcsch gerechtNeem vijf kopjes krachtig vleeschnat, doe er peper zout en rijke lijk tomaten bij; vermeng het met drie kopjes rijst; zet het op een matig vuur en laat het zacht koken totdat het vleeschnat in de lijst getrokken is. Snijd een kuiken open; strooi er peper en zout in. Maak een gat in de rijst; leg er het kuiken in en bedek het met de rijst. Smelt een half pond boter maar last die niet koken en giet die over de rijst. Laat een en ander dan een kwartier uur staan waar lift warui blijft totdat de rijst met de boter doortrokken is. Leg het dan omgekeerd op de schaal, maar roer het niet om. Disch het warm op. De Raadkamer var. hetGerechts- hof te 's Hage heeft verklaard.dat er termen bestaan tot terechtstelling van de vrouwelijke bediende van de familie Heineken, ter zake van het door onachtzaamheid of onvoorzichtigheid veroorzaken van den brand, die op 1 September jl. lietKur- baus te Scheveniugen in de asch legde. Zij is ver wezen naar de openbare terechtzitting der Recht bank te 's Hage. Voor eenigen tijd werd door ons gemeld, dat het Z. M. den Koning behaagd had gratie te verleenen voor den verderen straftijd aan den gewezen Bredaschen kassier H. Filbry, die destijds te Hoorn was opgesloten. Thaus wordt ons medegedeeld, dat H. F. sedert een paar weken is ontslagen eu reeds in het buiten land van eene betrekking is voorzien. De hoop, dat Z. M. de straf van B. Filbry, broeder van H. F, zou veranderen in cellulaire opsluiting, is echter tot heden niet verwezenlijkt. Het Alcazar te Toledo is Zon dag-nacht in brand geraakt. Men vreest, dat het geheel vernield zal zijn, en men vreest ook dat vele personen hierbij zijn omgekomen. In Bamberg heeft de eigenaar van een magazijn van den aard als de groote magazijnen te Parijs, waarin alles te bekomen is, aan zijne instelling een koffiehuis en restauratie verbonden. Naarmate van het bedrag, waarvoor men koopt, ontvangt men daar een kop koffie, een fltsch bier, een ontbijt of wel een volledig diner met wijn enz. Drie mark is het minimum, dat toegang tot het koffiehuis verleent. Te Philadelphia z ij n twee v r e k- ken, waarvan de een millionnair was, iu hunne wonig bevroren gevonden. Men vond bij hen groote geldsommen en veel papieren van waarde, benevens een kelder goed gevuld met steenkolen. In het gebouw „Walhalla", te 's Gravmhage, is eergisterec-avond eene verga dering gehouden van den sociaal-democratischen Bond, naar aanleiding van de uitspraak van den Hoogen Raad in zake Domela Nienwenhuis. Nadat eenige sprekers het woord hadden gevoerd, hield burger Domela Nienwenhuis eene toespraak, om afscheid te nemen van zijne geestverwanten, met een „tot weerzien" na het einde van zijn verblijf in de celgevangenis. Op den spoorweg vanZurich naar Aarau worden thans proeven genomen met het stelsel om uit loopende treinen te telegrapheeren. Die kapitalisten! De sociaal- democratische drukkerij „Excelsior" keert over 1886 5 pet. uit. Menige handelsonderneming zou voor een gelijk dividend dit jaar wel willen teekenen. Het „Maandblad tegen Verval- sching" geeft als probaat middel tegen het las tige bevriezen der ruiten aan: ze te bestrijken met eene slappe oplossing van glycerine in water. Dit mengsel bevriest nl. eerst bij eene lage tem peratuur. Ook voor het vullen van gasmeters is het zeer aan te bevelen. Door den heer Maxime, teLonden, die vóór twee jaren er in slaagde, een geweer te vervaardigen, dat na afgeschoten te zijn van zelf weder geladen werd, is nu ook een kanon ge maakt, dat op dezelfde wijze werkt. De soldaat, die dit kanon bedient, heeft slechts voor het eerste schot en het richten te zorgen; de vol gende schoten volgen van zelf, en snel ook, want er worden op deze wijze 200 schoten in do mi nuut gelost. Gelukkig kan men ook naar ver kiezing aan dit vuren een einde maken. Wisten wij de rampen, die ons treffen, steeds kalm te dragen zij zouden ons uiet zoo zwaar drukken. Niet de hoofdzaken zijn het, die ous in het leven bezig houden; het zjjn meestal de bjjzaken. De meeste menschen houden er twee soorten moraal op na: eene voor zich zel- ren en eene voor andereu. Tegenspoed en lijden maken den menscli bescheiden. God is een steeds mild vloeiends bron; onze armoede hebben wij alleen daaraan te wijten, dat wij te traag zijn, tot die bron te naderen. De mensch, die het gebruik der rede bezit, moet zijne dritten niet alleen zoo beteugelen, dat zij zich noch iu woorden, noeb in daden openlijk toonen, maar hij moet ze ook zoo besturen, dat hij niets in drift en alles volgens de rede verricht. 't Zit in 't bloed. „Mozes", zegt Nathan Hersch tot zijn zoon, „als je maakt een opstel zonder fouten, krijg je van mij een rijksdaal der." Den volgenden moigen brengt Mozes een opstel, waarin niet de minste fout kon gevonden worden „Zie je, Mozes," zegt de oude Nathan, „als men vlijtig is en goeden wil bezit, kan men zijn werk ook goed maken. „Ja, vader," antwoordt Mozes, „als men een weinig siim is, gaat het ook, ik heb het opstel door een der knapste leerlingen laten maken voor slechts een gulden." Voor de rechtbank. Monoloog van den be schuldigde gedurende de pleitrede van zijn ver dediger. „Nou die kan ook met spek schieten en liegen." Een geleerde vrouw. A. Is het waar, dat uwe vrouw zoo'u geleerde dame is? B. De he mel beware mij daarvoor is zij veel te ver standig. Drastisch. Onderofficier (die de recruten in de handgrepen aan 't geweer onderricht geefi). Kerels, handen heb jullie, dat je er met kom- miesbrooden zes-en-zestig mee kunt spelen. Moderne keukenmeid. Mevrouw. Nu zijn er reeds drie uren verloopeu sinds ik je op mijne kamer als keukenmeid heb gehuurd en toch zijt ge niet aan 't werk. Hoe komt dat 1 Keukenprinses. Omdat ik hier al drie uur zit te wachten op uwe contravisite in de keuken. Een wenk. Vrouw (tot haar echtgenoot). Weet je al, beste man, wat de heer Van Bom- melen aan zijne vrouw geeft bij gelegenheid van haren verjaardag? Man. Neen, hoe zou ik dat kunnen weten? Vrouw. Een zwart zijden japon eu eer.e met diamanten versierde broche. Hij vroeg mij om raad cn toen heb ik mijn wensch meegedeeld." Scherp. A. Hoe lang ben je reeds onder behandeling van dokter Van Piekeren? B. Al vier weken. A. Onmogelijk. B. Waarom? A. Dan zou je al veertien dagen dood moeten zijn. STEDELIJK NIEUWS. Haarlem, 12 Jan. wegens ongesteld heid zal Z. D. H. de Bisschop van Haar lem de gewone audiëntie niet verleenen, zoolaug deze niet door een nader bericht wordt aangekondigd. Iu de laatste vergadering der hier gevestigde afdeeling van de Hollaudsche Maatschappij van Landbouw werden tot leden van het bestuur gekozen de neereu L. E. Gerdessen eu P. II. Dolleman. Aan onzen stadgenoot, den beer Pli. P. M. Loots, muziekonderwijzer, werd dezer dagen door de Koninklijke Muziek school te 's Hage, het oindgetuigschrift toegekend voor theorie eu compositie. De bevolkiug dezer gemeente bedroeg op 31 Dec. 1886 23390 mannen eu 25554 vrouwen, totaal 48,944 personen met inbe grip van de sterkte vau het garnizoen, 741 personen, eu de bevolking der gevangenis, 68 personen. Eergisteren is door de politie alhier gearresteerd Johannes Gerardus Brilt, oud 58 Jaren, geboren te Amsterdam, laatst wonende te 's Gravenhage, die zich al hier had schuldig gemaakt aan diefstal van een vaatje boter. In 1884 is hij insgelijks wegens diefstal tot 2 jaren gevangenisstraf veroordeeld geweest. Iu het afgeloopen jaar zijn door de Politie alhier 245 honden op straat opge vangen die niet voorzien waren van den belastingpenning. Ongeveer 200 honden werden afgemaakt. Jl. Zondag is door de Politie alhier aangehouden Dirk Castricum, oud 23jareu, geboreu te Heiloo, tegen wien op 8 dezer door de Rechtbank te Rotterdam, rechts ingang met bevel van gevaugeunemiug is verleend wegens verduistering van hem toevertrouwde gelden. BURG. STAND DER GEM. HAARLEM. OnderrouwcU H S P Robin en J H v. Velthuijzen. Getrouwd: J Roozen en J C Kramer; J Wevers *en G Jurriens; —TL Smit en J E A Peters. Bevallen: J M Mudde geb. Van Veen d. P J Saeijs geb Damen z. D Molenaar geb. Eikenboom z. M Vissers geb. Toeset z. H C Rompelraau geb. Kerkhof z. Cv. Oploo geb. Spanjaard z. J Ver- zijlberg geb. Van Seggelen z. W Zomerdijk geb. Oorthuis 2d. A E v. d. Eijkhof geb. Sleernin z. M E Möhringen geb. Marjee z. G F Slebos geb. Fraterman z. A C Hooijdock geb. De Graait z. M C Curtb geb. v. Ouwerkerk d. J H Dietz geb. Schreuders z. H H v. Dalsnm geb. Vissclier z. A v. Halen geb. Kroon d. F J Steenken geb. Retel z. S v. Polen geb. Jaarsma z. J Boerree geb. Vogelwede z. A M Wilhelmus geb. Braspenning d. M Steeuken geb. Smits z. G P Veldwijk geb. Ereraars z. J Hoeksema geb. Broekmeijer d. Jonkvr. A v. Alphen geb. Westpuim v. Hoorn d. J Aghiua geb. Spijkman d. C Amelung geb Wijkhuizen z. A De Maat geb. Slotemaker z. Overleden: C C Tonnon 76 j. Jansstraat; E G H v. d. Tak 6 7 j. Nieuwegracht; H T Elsmendorff 4a j. Papentorenvest; C v. Opzeelaad 3 mu. d. Burgwal; J H v. Burkum 11 mn. z. Damstraat; E v. Heulen 3 j. z. Witte Heerenstraat; G v. Heulen 17 j. z. Cornelissteeg; D Teunis 76 j. wed. J Vlinkerreveugel, Tuchthuisstraat; L v. Linden v. d. Heuvell 49 j. wed. G L Piek, Kennupnrk; M v. Dril 61 j. echtg. v. W Mense, Delftstraat; Een als levenl. aaugeg. kind v/h. mannelijk geslacht v. L J K Van Opijnen, Brouwerstr. z. Edelijn 84 j. wed. H v. Assenderp, Essenstraat; G P v. Horick 5 mn. z. Oranjeboomslaan; A W Hoeksema 41 j. Spaarne; D Elfers 70 j. Cornelisst. A E Bolleurs 75 j. wed. L Peereboom Voller, Burgwal; A De Graaf76 j wed. S Jagersma, KI. Houtstraat; W G Rijbroek 23 mn. d. Nauwe Appelaarsteeg. De wijding van den nieuwbenoemden Bisschop te Curafjao, Mgr. C. H. J. Reynenhad in de O. L. V. Kerk op Pietermaai op Zondag 12 December met groote plechtigheid plaats. Zij geschiedde door Mgr. Crisyulo UzcateguiAartsbisschop van Caracas, die op den vorigen dag vau Venezuela was overgekomen. De plechtigheid werd door een groot aantal personen bijgewoond, onder welke de Adjudant van den Gouverneur, eenige leden van den Kolonialen Raad en van het Hof van justitie, officieren van de schutterij en van het garnizoen, verscheidene vreemde consuls, enz. Met meer dan gewone belangstelling hebben wij ken nis gemaakt met den Pius-Almanakwaarvan dezer dagen de dertiende jaargang is verschenen. Wij kunnen inderdaad der Redactie den lof niet onthouden, welke haar toekomt voor haar ijverig streven om dezen keurigen almanak de eereplaat9 te doen behouden, welke hij siuds jaren in de rij zijner broederen heeft ingenomen. Jaarlijks toch wordt zijn uiterlijk fraaier, zijn inhoud degelijker, meer omvattend en practischer voor het gebruik. Ons dunkt, dat deze almanak om zijn rijken inhoud een vademecum mag genoemd worden ook voor den koop man en winkelier. Men make eens kennis met de vele opgaven van allerlei zaken, die op mercantiel terrein van dienst kunnen zijn en men za! onze meening on getwijfeld deelen. Doeh ook om zijn belletristischen inhoud mag de Pius-Almanak in hooge mate worden geprezen. In onzen tijd, waarin het ongeloof in alle standen en klassen door verderfelijke persproducten propaganda maakt, is het noodzakelijk, dat het volk ook door geschikte boe ken en geschriften, de waarde en het hooge belang van zijn Geloof beter leert kennen ea beseffen en ziju Godsdienst beter leert liefhebben. Dit nu doet de Pius- Almanak; daarom verdient hij dan ook eene ruime ver spreiding onder de Katholieken van Nederland en daarbuiten. Mogen Redactie en Uitgever ook van dezen dertienden jaargang het succes ondervinden, dat hun hij de ver schijning van de vorige jaargangen ten deel viel. Zulk9 zal voorzeker eene kleine vergoeding zijn voor de vele zorgen en moeite, welke zij zich voor de uitgave van den Pi us-Almanak getroosten. De inhoud van het St. Gregoriusblad, twaalfden jaarg. No. 1, is als volgt: De Sditio typica van het Ceremoniale Episcoponim, door M. J. A. Lans. Mandement van den Bisschop van Padua. Jos. Schmalohr, der H. Christophorus, door M. J. A. Lans. Mededeelingen omtrent de St. Gregorius-Vereeniging Algemeene berichten. Opnieuw hebben zich vier Zangkoren tot Afdcelingen van de St. Gregorius-Vereeniging geconslitueeid, namelijk het Zangkoor der H. Petruskerk te Vucht, het Zangkoor der H. Augustinuskerk te Nijmegen, het Zangkoor van het Klein Seminarie te Ginneken en het Zangkoor der Rectoraatkerk te Tilburg. Ook het Zangkoor van de Parochiekerk van O. L. V. te Utrecht zal gereorganiseerd worden. Een aantal jongelieden worden tot dat doel onder leiding van den heer Smulders in de streng kerkelijke muziek ouderwezen. Met dankbaarheid kan de St. Gregorius-Vereeniging voorzeker wijzen op haar voortdurend succes. Allerwege wordt haar werkkring meer en meer gewaardeerd Moge het oogenblik niet meer verre zijn, waarop zal kunnen getuigd worden, dat alle Zangkoren, niet een uitgezonderd, zich hebben aangesloten aan de St. Gregorius-Ver.die het heerlijke doel heeft de gewijde en liturgische muziek, volgens den geest der Kerk en met de stipste inacht neming der kerkelijke wetten te bevorderen, opdat Gods lof reeds hier op aarde, ook door den zang, op inderdaad schoone en waardige wijze worde verkoudigd. HAARLEM 10 Jan Ter graanmarkt van heden m: roode tarwe f -,a f-,—witte f 7.— a f7'25 rogge 1'5.25 a f 5.—Haver f3.00 a f3,25 gerst f 5, 5,25; duiveuboonen (6,35 a 6,85; paardenboonen fa 6.20 bruine boonen f a f Gr. erwten f 6,25 6,50. AMSTERDAM, 10 Jan. Ter veemarkt waren aangevoerd 568 runderen, van welke de prijzen waren vette 1ste qual. f 0.66. dito 2de qnal. f 0.60 dito 3de qualiteit ƒ0,53 per kilo;melk- eu kalfkoeien 100 a 270, 9 graskalv. 20 a 44, 34 nuchter kalveren ƒ7» 15, 1 schapen en lammeren a vette varkens 36 a 41 c.; beiden per kilo.—biggen a paarden k ROTTERD AM, 11 Jan. Op de veemarkt waren gisteren en heden aangevoerd: 12 paard, 1529 runderen, 189 vette-en graskalveren, 30 nuchtere kalveren, 5 scha pen of lammeren,— varkens, 31 biggen, 3 bokken. De prijzen van het vee, besteed ter mnrkt van heden waren als volgt: Runderen lste qualiteit 66 c. 2de qual. 60 c., 3de qual. 55 c.; kalveren lste qual. 92c. 2de qual. 85 c., schapen 60 c., alles per kilo. De prijzen der botei waren heden als volgt lste f 64 2de f 58 3de qual. f 50. ALKMAAR, 8 Jan. De aanvoer van vee en daarvoor bestede prijzen volgt: 3 koe 140 a 200, 19 nuchtere kalveren f 3 a 16 vette kalveren a 50 schapen 16 a 27 varkens f per kilo, 27 ma gere dito 12 a 8,— bokkena—- paarden a - lamineren f a 10 Jan. L'er veemarkt werden verkocht 1 koeien van 150 a —-,101 kalveren van f 40 a 126 9 nuchtere dito van f 8 a 15, 269 schapen f 18 a 33,201 varkens 34 a 42 c. magere a e. per kilo. SCHIEDAM, 11 Jan. Moutwijn per Ned. vat a f6,75 Jenever f 12,25 Ainsterd. proef (13,50 Spoeling fl, 10 dito commissie f 1,70. LONDEN, 10 Jan. Ter veemarkt zijn aangevoerd Runderen 4100, Schapen en Lammeren 11000, Kalveren 130, Zwijnen Prijzen: Beste Runderen 3/- 4/8 Schapen en Lammeren 4/- a 5/9, Kalveren 3/8 a 5/4 Zwijnen 2/4 4/8. LEIDEN, 8 Jan. Aan de markt van heden waren de aanvoeren en prijzen der granen als volgt: - heet tarwe winter- -,— a zomer- f heet. rogge winter- a -,.zomer- a -, Reet. gerst zomer- a chevalier -,— a -.heet. haver, zware- De prijs der boter was heden pet vat lste qual. 46.— 5 62.—, 2de qual. f 5 HOORN, 8 Jan. Op de weekmarkt vau heden waren de prijzen eu aanvoeren der granen als volgt: - heet. tarwe f 7,75 a g,— - heet. rogge heet. gerat 4.— 5 25heet. haver f 4.25 mosterdzaad a karwijzaad f a heet. boonen: heet. bruine (10, a 11,75 gele heet. paardeboonen a -,— heet. erwten a heet. groene 10,50 a 14, heet. grauwe 13,25 a 19, heet. witte heet. aardappelen a manden appelen a «Bes Per heet. De aanvoer van vee en daarvoor ijzen betaal waren als volgt: paaiden van] f 40 tot 70 veulens f a —koeien van ftot kal veren van f 16 tot 21schapen van 28tot 21,— lammeren van —tot varkens van 12 a 16, —zeugen a biggen van 4 a 7,50 PURMEREKD, 11 Jan. Kaas:aangevoerd 93 itapeli; prijs der kleine kaas 30,50, middelbare .Boter 1.15 5 1.20 per kilo; 99 Runderen: aangevoerd vette koeien laag in prijs; melk prijshoudend; gelde- lager in prijs kalfkoeien 94 Vette kalveren aanvoel 105 stuks prijs 70 a 90 c. per kilo, handel vlug; nuch gere dito; aanvoer 85 stuksprijs f 8 a 20 per stuk, etug- gen handel. Vette varkens: aanvoer 123 stuks, prijs 46 38 c. per kilo met matigen handel; magere dito aan voer 10 stuks, prys f 8 a 12 per stuk met vluggen handel. Biggen aanvoer: 140stuks, prijs 4 a (7. BEURSBERICHTEN. Amsterdam, 11 Jan. 1887. Prijzen der onderstaande effecteng(moteec. pCt. a0 koers Nederland. Certif. Werk. Schuld. 8', 8 s 31j Hongarije. Okl. Leeuing 18675 Goudleening6 Italië. Obl. Pausel. Leen. 1860-04 5 Oostenrijk. Obl. in papier (Mei—Nov.)5 zilver (Jan.—Juli). 5 Portugal. Obl. buitenl. 1853-84 8 Rusland, hij Hope Comp. Oude Rusten 5 Obl. Nic. Spw. 1867 69 4 1877 Amst. L 20-100. 5 Soaujo. Obl. buitenl. 1867, 1871 76 1» 4 18762 (Perpetueele)4 Turkije. Obl. Ajg. Sokuld 1865. 5 1869. 6 Egypte. Obl. Leeuing 18764 N.- Amerika. Obl. Vereon, Staten 1876 4' s 1877 4 Columbia. Obligation4s, Peru. Leening 18706 18726 Oostenrijk. Aand. Nationale Bauk. divid Nederland. Holl. IJz. Spw. Aand. M. tot Expl. St. Spw. Aand, Cent. Spw. gestemp. Obl Indische Spw. Aand Rijn Spw. volg. Aand. Boxtel Wezel Obl4' 1876. 6 ilalle. Zuid-Ilal. Spoorw. Obl8 Rusland. Gr. Spw. Maatsch. Aand,, 6 Baltische Spw. Aaud8 Jelez Griasi Obl6 Kiew Brest Aand6 Knrsk Oliark. Obl. ƒ1000., 6 Morschausk Sysran Aand., 6 Riaschk Wiasma 6 Rumoule. Aandeelen Spwdiv. Amerika. Chicago N. W. Oert. Aand.. N. ïork Lake Erie W. S. Aand. Illinois Oert. Aand Miss Kansas Teias Obl. Gert.. 7 pafiMlE-LEENINGEN. Nederland. Loten Amsterdam ƒ100. 8 Rotterdam8 Gemeente Crediet.. 8 Belgle. Stad Antwerpen 1874. Oostenrijk. Staatsl. 18544 18606 1864 Rusland. s 18646 18666 Geldkoers prolongatie 3'/, pet. 75 8»7i 99»/, 100 94»/, 65»3/,. 66»/« 54'/, 101»/, 84'/, 87 48'/, 60 78»/, 108'/, 128'/, 337,. 16»*/,. 12'/. 118'/, 161 115 71 135 88 H'/s 55»/, 61'V.e 121'/, 68'/, 92'/, 95'/, 61 'li 49'/, 142 34 132»/, 109»/, 112 106 102'/, 101 104'/, llO'/, 134'/, 136»/, 1S7»/, PHILIPPOPOLIS, 11 Januari. Het ge peupel heeft Zaukoff voor verrader uitge scholden eu met modder geworpen, zoodat de politie moest tusschenbeide komen. VALPARAISO, 10 Januari. De cholera heeft zich op verscheidene plaatsen in de pro vincie Valparaiso vertoond. Er ziju 70 ziektegevallen aangegeven, waarvan 20 met doodeiijken afloop. LONDEN, 11 Januari. Goschen zal zich als candidaat der conservatieven verkies baar stellen te Liverpool, tegenover Neville als candidaat der liberalen. DUBLIN, 11 Januari. Dillon en de overige gedaagden ziju onder borgstelling van 500 elk naar de assisen verwezen. PARIJS, 11 Januari. De Kamerzitting van 1887 werd heden geopend. Blanc, de voorzitter naar jaren, hield de gawone openingsrede. Hij sprak over de interna tionale tentoonstelling van 1889. Dit zou een vreedzame strijd zijn en andere moesten er uiet wezen. Eene uiting, die eenparig werd toegejuicht. Floquet werd in de Kamer tot vast voorzitter gekozen. De Kamer heeft haar oude bureau ge heel herkozen. NEW-YORK, 11 Januari. Het Supreme Court der Vereenigde Stateu heeft beves tigd de beslissing van het Circuit Court, houdende afwijzing van het verzoek der Belgiscue Regeering dat de habeas corpus zou worden arkeud ten aanzien der ma trozen die in October jl. door de autori teit te Jersey-City in hechteni» zijn ge nomen wegens manslag aan boord van het stoomschip Noordland. a 10 Cents per regel. Proeven, eerst te Brussel gedaan ea vervolgeus iu alle landeu hernomen, hebben bewezen dat de Oapsulen Guyot eene be- merkeuswaardige krachtdadigheid hadden tegen de verkoudheden, bronchiten, tering en aamborstigheid. Twee of drie Capsulen, geprepareerd door den H. Guyot, rue Ja cob 19, te Parijs, genomen bij het begin van eiken maaltijd ziju voldoende om spoe dig de harduekkigste verkoudheid te ge nezen. De flacon kost fl. 1.25 en bevat 60 witte Capsulen, die alle de handteeke- ning van E. Guyot dragen.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1887 | | pagina 3