BEURSBERICHTEN. Laatste berichten, Voor geest en hart. Ter behartiging. Allerlei. STEDELIJK NIEUWS. Kunst en letteren. Kerknieuws. Niet iedereen is in staat veel geld Uittegeven, daarom moet men bij tijds voorbehoedmiddelen nemen. Niemand der genen, die lijden aan te dik bloed en dien tengevolge aan huiduitslag, bloedsaandrang naar hoofd of borst, aanbeien enz, moest verzuimen ziju lichaam door eene zuive- ringskuur, die weinige centen daags kost, frisch en gezond te houden. Men neme daartoe het beste middel, n. 1. de Zwit- sersche Pillen van den apotheker R. Brandt. Verkrijgbaar bij den heer P. RAASEN Koningstraat 48 alhier a 70 Cts. de doos en in de apotheken. Men lette nauwkeurig op de handteekening van R. Brandt. van den afgetreden Minister Vanderbergh. Aldus het Sauerlandische Volhsblatt in zijn nummer van 9 Juli jl. Een zeer droevig geval heeft te Zwolle Blgemeene deelneming opgewekt. Donder dag had eece goedgekleede vrouw in den goud en zilverwinkel van den heer E. Merjenberg een paar stel oorbellen ter bezichtiging gevraagd voor Mevr. J. Dezelfde vrouw begaf zich ook naar het magazijn van den heer Carman van Eyk om fluweel te koopen, hetgeen men daar echter niet zot der betaÜDg wilde afgeven. IntUBsctien vernam de heer Merjenbirg bij Mevrouw J., d. t deze hoegenaamd niets besteld en ook niemand ge zonden had. Bij een nauwlettend onderzoek bleek den volgenden dag, toen een jong meisje met dezelfde boodschap bij den heer van Eyk terug kwam, dat zij thuisbehoorde in een gang in de Tuinstraat. De heer M. trad met twee politie agenten de woning ,binnen eu vond weldra de vermiste oorbelletjes. De vrouw had die aan haar dochtertje als verjaargeschenk willen geven. De man een gunstig bekend wagenmaker, wist van niets af; de vrouw zelve was bij het binnentre den der politie hevig ongesteld eu buitengewoon zenuwachtig gejaagd, zelfs zoodanig, dat de po litie den man waarschuwde zijne vrouw goed te bewaken. Wat er later tusschen beiden is voor gevallen weet men niet, doch den volgenden morgen hadden beiden zich door ophanging van het leven beroofd. Vijf kinderen, waarvan de oudste een meisje van 15 jaar, blijven onver zorgd achter. De Koningin-regentes van Spanje is zeer bekwaam in het borduren. Zij heeft eeue groote vlag voor een nieuw pantserschip gewerkt, dal naar haar zal worden genoemd. Het doek is elf meter lang eu heeft eene breedte van zes en een halve meter. Men zal zich wellicht herinne- reu, dat in 1884 ten Dadeele van juffrouw B. aan het Hnygenspatk in Den Haag verschil lende geldswaardige papieren, tot een bedrag van f110,000, werden verduisterd, gelijk men tevens zal weten, dat de Haagsche politie eeue verwante met haren zoon in Engeland heeft weten op te sporen, die verdacht waren aan die verduiste ring niet vreemd te zijD. Daar echter het onder zoek tot geene ontdekking leidde, werden de twee personen vrijgelaten. Thans is bij de politie het bericht ontvangen, dat eergisteren te Bordeaux zijn aangehouden de koetsier v. d. H., zijne vrouw en diens 24jarige zoon, die van de verduistering verdacht worden, daar zij in het bezit zijn ge vonden van de verdwenen waarde, die bijna on aangeroerd was. Te Tolbert (Groningen) is de algemeen bekend Pebe, J. Baudringa, meestal hoer Pebe of de „oale boer van de Dykeu" ge- heeten, op bijna 104jarigen leeftijd overledeD. In het Leidscht Dagblad k out een ingezonden stuk voor, waarin tot navolging melding wordt gemaakt van de rondzending te Zoeterwonde van een beleefde, kostelooze waar schuwing van den ontvanger der belastingen: Deze luidt: Beleefde herinnering: Daar de zitdagen tot ontvangst van den Hoofdelijkeu Omslag verstreken zijn, neemt de ondergeteekende de viijheid u ter voorkoming van vervolgingekosten dringend uit te noodigen uwen Omslag slsnog binnen 8 dagen na heden te voldoen. Zoeterwoudeden 1887. De Gemeente-ontvanger (get.) P. J. M. Boonikamf. Een in Siam gevestigde corres pondent van de Pall Mall Gazette geeft een dood steek aan de overlevering, betreffende de witte oli fanten in dat koninkrijk. DeKoningbeziter nietééu, verzekert bij; en wie weet of hij er ooit een heeft gehad. Eenige jaren geleden liet een Eran- sche kunstenmaker een gewonen zwarten olifant door een scheikundig middel wit maken en verkocht het dier zeer duur aan de Siameesche Kegeering, waarna hij zich haBstte, het konink rijk te verlaten. Eenigen tijd later begon de olifant zijne witte kleur te verliezen eu weer zwart te worden. De Begeering liet daarop den bewakers een dracht stokslagen toedienen, omdat zij de huid van den olifant tiet zindelijk had den gehouden. Voor de feesten ter viering vau het 275-jarig bestaan van de Beemstor zijn reeds f 1600 bijeengebracht. Er worden plannen gemaakt voor ten historischen optocht en voor eene harddraverij van paarden, toebehoorende aan de ingezetenen vaD de Beemster. Een zeer vreemd natuurverschijn- sel wordt uit het Zuiden van Georgetown-county door de New-York Herald gemeld. Daar bevindt zich een meer, genaamd Dawhe-meer, dat wijd en zijd om zijne vischiijkheid bekend is. Een tiental dagen geleden werd die streek door een hevigen hagelslag getroffen, die groote schade aan den oogst toebracht en eene groote hoeveelheid bladeren en takken van boomen in het meer deed vallen. Eenige dagen na den storm begonnen de risschen bij duizenden half dood aan de oppervlakte te verschij nen en dagelijks nam die massa toe,zoodat de oppei- vlakte nu letterlijk met doode visschen is bedekt. Het water van het meer is altijd van eene heldere kleur geweest, zuiver, zoet en aangenaam van smaak, maar nu is het zoo zwart als inkt en bitter als kinine. Het meer is omtrent 2 mijlen lang, 150 tot 450 meters breed eu wisselt in diepte at van 10 tot 30 voet. Meren, die er dicht tyj hgggen, zijn in hun gewonen toestand ge bleven. Gelijk éene zon meer licht geelt, dan duizend sterren, zoo zet ook éen dappere meer kracht bij, dan duizend lafaards. Gelukkig zijn of niet; 't hangt van ons zeiven af. Een ieder maakt zijn eigen lief en leed. Wat goed smaakt is niet altijd ge zond. Naarmate iemand hooger staat, kan hij verder zien; hoe dikwijls hebben wij ons echter niet in ons oordeel bedrogen. Een verminkt offer kan Gode niet behagen; men mag de opperste Majesteit niet te kort doen. Wilt gjj beveiligd zijn voor wonden? Dan moet gij als een wakkere strijder steeds in de wapenen staan en ze bij dag noch nacht neerleggen; want onze vjjandeu hou den niet op ons te bestoken, voor dat zij in het graf den strijd moeten opgeven. Troef. Jonkman. Ziet ge, mevrouw, ik kan eene domme vrouw niet uitstaan; als ik mij ooit in 't huwelijk begeef, dan moet ik eene ectat- genoote hebben, die niet minder verstandig is, dan ik zelf. Dame. Zoo, zoo, u wil dus daar mee zeggen, dat u veroordeeld is steeds onge huwd te blijven. Verstrooid. Heer. Ik weuschte gaarne een hoed te koopen. Hoedenmaker. Zeer goed, mijn heer, hebt ge uw hoofd bij u? Bij de exercitie. Onderofficier (tot de re- cruten). Denk jelui, dat je alleen in dienst zijt om die mooie uniform te dragen, of van dat dure kommiesbrood te snoepen? Mis, hoor. Van tijd tot tijd moet er ook iets voor den Koning worden gedaan! De kleine diplomaat. Vader. Hier, mijn jongen, heb je vijftig cents, omdat je zoo goed geleerd eu zoo best opgepast hebt. Wat koop je nu daarvoor? Zoon. Als ik eenig geld had om er in te leggen, dan kocht ik mij eene portemoumiie van tien stuivers. Ook een motief. Gevangene. Breng mij s. v. p. niet op No. 26. Cipier. Waarom niet? Gevangene. Daar kan men de dochter van den directeur hooren zingen. Naïef. Onderwijzer. Let op, jongens, hier ligt de Zwarte zee. Leerling Snavelmeier. Zwem men daarin de schoorsteenvegers meester? In 't Café. A. Zeg eens, amice, jij drinkt bier als water. B. Pardon, water kan ik zooveel niet verdragen. Haarlem, 13 Juli. Begunstigd door heerlijk zomerweer, ofschoon Jupiter Pluvius nu en dan eens grimmig begon te kijken, had jl. Maandag avond hel groot vocaal- en instrumentaal con cert plaats, gevolgd door een fête champêtre, 't welk door de Liedertafel Zang en Vriendschap aan hare leden werd aangeboden. De Lieder tafel zong, onder leiding van haren ijverigen directeur, den heer W. Robert, op hoogst verdienstelijke wijze, drie schoone nummer»; Omhoog van Heinze, Standoliën van Abt, des Heeren Huis van Boers, welke nummers door het talrijk aanwezige publiek luide wer den toegejuicht. Door het muziekkorps van het 7e Begiment Inf., onder directie van den heer J. Zaagmans, werd voorts een keurig program ma ten uitvoer gebracht, waarvan de nummers goed gekozen en de voordracht inderdaad fraai mocht genoemd worden. Een geanimeerd casino besloot de feestviering, welke getuigde dat het Bestuur van de Lieder tafel Zang en Vriendschap niet alleen goede en genotrijke concerten weet te geven, maar ook de kunst verstaat met tact eu beleid, prettige zomerfeesten te organiseeren. De Burgemeester van Haarlem doet te weten, dat in de week van Zondag 3 tot eu met Za terdag 9 Juli 1887, éen persoon aan de mazelen is overleden. Jl. Zondag heeft de ex-Keizerin Eugénie een langdurig bezoek gebracht aan het koloniaal museum.aan de teekenschool voor kunstnijverheid en aan het stedelijk museum van schilderijen en oudheden op het Baadhuis alhier, alwaar zij ook de tijdelijk daarin tentoongestelde etsen naar schilderijen van Erans Hals met groote belang stelling in oogenschouw nam. Maandag-namiddag is de 17-jarige zoon van de» heer B. G., Zijlstraat alhier, die me- dereed met den vrachtwagen van het gesticht Meerenberg, v*n den wagen gesprongen, ge vallen en daaronder geraakt, waarhij een der wielen over zijn hoofd is gegaan, zoodat zijn dood bijna onmiddellijk is gevolgd. Het lijk is naar de ouderlijke woning overgebracht. De eerstvolgende paardeumarkt in dtze gemeente zal worden gehouden op Dinsdag 26 Juli a. s. Het marktgeld bedraagt 25 cents per paard. Bij den gehouden schietwedstrijd van den Nederlandschen Schutterijboud te 's Hage ver wierf de schutterij alhier bij de le afdeeling korpswedstrijden en personeel schieten eene groote bronzen medaille bij den korpsschietwed strijd in het individueel juistheidschot en insge lijks eene groote bronzen medaille als aanmoe digingsprijs in den wedstrijd van salvovuur, terwijl de sergeant W. F. Van Deinse bij den personeelen wedstrijd een 2den prijs behaalde. Gisteren-avond, na de gewone dienst— oefening van de schutterij, werden de over winnaars van het station afgehaald. Voorafge gaan door het stedelijk muziekkorps, marcheerde de schutterij, ouder bevel vati den waarn. Com mandant, den heer Mr. W. Jager Gerlings, door eene menigte volks omstuwd, naar den Stads- Doe'en. Hier aangekomen, richtte de waarn. Commandant het woord tot de overwinnaars om hen geluk te wenschen en hen en al de leden van de schutterij aan te moedigen om met toe wijding hunne plichten te vervullen en het thans gegeven voorbeeld na te volgen. In eene zeer gepaste toespraak bedankte de sergeant W. F. Van Deinse den Commandant voor de hulde, op dit oogenblik aan de prijswinuers gebracht, alle leden der schutterij aanmoedigende tot oefe ning, h tgeen niet anders dan tot welzijn vau liet vaderland kon strek keu. De muziek luisterde door faufares en volkslie deren deze plechtigheid op. B. eu W. doen te weten, dat, evanals ten vorigen jare, op de Kermis, welke, voorbehou dens buitengewone omstandigheden, alhier zal worden gehouden van 6 tot en met 15 Augustus e. k., zullen worden geweerd alle straatmuzikanten en straatkunstenaars van beider kuune, waaronder ook verstaan worden personen, die dieren op do de openbare straten en wegen vertoonen, terwijl bedelarij ten strengste zal worden tegengegaan. Zij, die met hunne tenten, kramen, uitstal lingen enz. eene plaats wenschen te bekomen, moeten zich daartoe vóór 27 Juli e. k. met vrachtvrije brieven, onder opgave van de juiste lengte en breedte in meters hunner tenten enz., wenden tot den Marktmeester, den heer L, Rij- neveld (Keizerstraat 8). De loting zal plaats hebben op Woensdag 3 Augustus a. s., 's namiddags te 5 uren, op den Doelen alhier. BURG. STAND DER GEM. HAARLEM. Ondertrouwd: A Leijh en J 6 W Van Ek; C Broertjes en S Bosma; Broertjes en J C Breek; H J ï'iege en C W BottingaJ P Rademakers en C B. Dentro; G Glide en M Krijnen. Getrouwd: J Bellaart en M E Niemann; J F Hartman en P Jonker; A y. d. Wal en A H He- benstreit. Bevallen: C v. d. Schaar geb. Schouten z. AC Kotten geb. v. d. Berg z. C II De Korte geb. Sikman d. en z. W A Brinkman geb. Geesink z. G Boeree geb. Brunt d. J Ramakers geb. Smit z. G W M Pram geb. Vollaerts d. E Planje geb. Daniels d. D Clifford geb. Beelen z. AL Kamp geb. Hölzel d. E A Menke geb. Rotelje z. G H de Bie geb. Halswijk z. W v. d. Laan geb. Boeré z. J Schouten geb. Heijdanus z. K Goossens geb. v. Brederode z. A Junge geb. Zuurendonk z. J W de Graaf geb. Lee- naarts d. J Menke geb. Vring z. M Kattenburg geb. Schoolmeester z. W H v. Lunenburg geb. Van Staveren d. ML Fortgens geb. Schous z. M v. Heerden geb. Koning d. M Smink geb Damans d. J v. Rosendael geb. Boeré d. T Sprenger geb. Mulder d. E Schrijver geb. v. Wamelen z. M v. d. Aar geb. Houtkamp z. S J Sernee geb. Otter d. J de Koter geb. Broekmeijer d. (levenloos.) Overleden: J H Spoor 13 mn. z. Burgwal; TC v. d. Landen 1 dag z. Oranjeb. laan; H J Post 16 mn. d. Gasthuisstraat; CM Compter 5 dg. d. Papent. vest; Ay. d. Eijkhof 82 j. Zoetestraat; CH Van Schuilenbnrg 20 mn. d. Krom; W v. d. Woerd 08 j. K. Annastraat; P v. d. Lelij 2 j. z. Leidschestraat; G v. d. Werff 1 mn. d. Valkensteeg; —JA Raasveldt 13 mn. d. Schotersingel; J Negrijn 11 mn. z. Aster- straat, A Verschoor 6 mn. z. Leidschestraat; B Vrenegoor 3 mn. z. Heerensingel; A Schouten 4 mn. z. Oudeweg; G Gijsbers 22 mn. d. Vronwensteeg; C Huig 18 mn: z Hondensteeg; W J de Bie 1 dag z. Kampersingel; G W De Bie geb. Halswijk 29 j. Kampersingel; J Coene 58 j. Hagestraat; W v. Looij 15 mn. z. de Witstraat; A M De Lezeunegeb. Soli 79 j. Gierstraat; G Heemskerk 9 mn. Rozenstraat;— J H Koelemij 1 mn. z. Brouwersvaart. Negentiende muziekuitvoering in den Hout, op Woens dag 13 Juli 1887, des avond» van half 8 tot 10 uur, door het stedelijk muziekkorps, onder directie van den heer M. 11. Mullerkapelmeester. Programma. 1. Defileer-marsch, M. H. Muller. 2. Ouv. Die weisae Dame, Boieldieu. 3. Mariannen-Walzer, Borchard. 4. Bonhenr passé, Nocturne, Uilenberg. 5. Fant. Hongroise, Steenebrvgen. 6. Parade-marsch, M. H. Mul ler. 7. Onv. Die lustige Weiber von Windsor, Nicoldi. 8. Fant. Une corbeille de fleurs, Itodolphe. 9. Reiters Lie- blingsgalop, Franke. De inhoud van het St. Gregoriitsblad, twaalfde jaar gang Nos. 6 en 7, is als volgt: Jan Pieters Sweelinck, door CA. F. Le Blanc, Pr. Deel 18 en 26 der Pa- lestrina-uitgave, door tP. F. II. JansenPr. Voor het aanstaande Paasfeest. Mededeelingen omtrent de St. Gregorius-Vereeniging. Bij deze afl. is eene inuziekbijlage gevoegd, zijnde eene vierstemmige cantate (S. A. T. B.) getiteld Tu es pastor door Jos. Beltjens, ter nitvoering bij feestvieringen, ter eere van Paus Leo's gonden Priesterfeest, die echter ook na het Pausfeest geschikt is om bij verschillende gele genheden te worden gezongen. De zeereerw. beer Dekkers geboren te Ravenstein en sedert geruimen tijd in Engeland werkzaam, is door Z. D. H. den Bisschop van Leeds benoemd tot Pastoor van Hunslet, eene voorstad van Leeds. UITLOTINGEN van aandeelen in geldleeningen voor R. IC. Kerken en Gestichten. Delft (R. K. Par. Scholen). Uitgeloot de aandeelen in de geldleening van f 40.000 No. 241 met f 100, Nos. 111, 411, 432, 481, 619, 631,661, 730 en 786 elk met f 60; betaalbaar bij den heer J. II. IF. Van der Polder en bij de beide eerwaarde heeren PaBtoors aldaar. M ABKTBEBICHTEN. HAARLEM11 Juli. Ter graanmarkt van heden gedaan: roode tarwe f a f witte f -.— a f rogge f a f Haver f 2.12 af-,gerst f -,— -,duivenboonen f 7,25 a paardenboonen f-. bruine boonen fa f Gr. erwten f AMSTEHDAM, 11 Juli. Ter veemarkt waren aangevoerd 453 runderen, van welke de prijzen waren vette 1ste qual. f 0.68. dito 2de qual. f 0.63 dito 3de qualiteit f 0,58 per kilojmelk- en kalfkoeien 100 a 240, 5 graskalv. f a 43 nuchtere kalveren 6 a 10,— schapen eu lammeren 7 a 20 vette varkens 34 a 42 c.; beiden per kilo.biggen f a paarden f a BOTTEBDAM,I2 Juli. Op de veemarkt waren giateren en heden aangevoerd: 1 paard 337 runderen, 166 vette-en graskalveren, 56 nuchtere kalveren, scha pen of lammeren, —varkens, 61 biggen, 2 bokken. De prijzen van bet vee, besteed ter markt van beden waren als volgt: Runderen 1ste qualiteit 70 e. 2de qual. 68 e., 3de qual. 62 c.; kalveren 1ste qual. 85 c 2de qual. 75 c., schapen 68 o., alles per kilo. De prijzen der boter waren heden alt volgt lste f 50 2de f 46 3de quel. 1 42. ALKMAAR, 9 Juli. De aanvoer van vee en daarvoor bestede prijzen volgt: 8 koeien 130a 225,16 nuchtere kalveren 6 a 18 vette kalveren a 52 schapen 14 ay 22 varkens fper kilo, 41 ma geredito /ll a 19,4 bokken /4a 10, 7 paarden 70 A ƒ150, lammeren f a 11 Juli. Terveeraarkt werden verkocht 9 koeien van 200 a 225, 327 kalveren van f 35 a 100 24 nuchtere dito van f 5 a 18, schapen f a 228 varken» 38 a 44 c. 37 magere 10 a 15 c. per kilo. SCHIEDAM, 12 Juli. Moutwijn per Ned. vat a f8,— Jenever f 13,50 Amsterd. proef f 14 75 Spoeling f0,50 dito commissie f 0,60. LEIDEN, 9 Juli. Aan de markt van beden waren de aanvoeren en prijzen der granen als volgt: - heet De prijs der boter was beden pel vat lsqual te 38.— a 52.—, 2de qual. f a LONDEN, 11 Juni. Ter veemarkt zijn aangevoe!d Runderen 2900, Schapen en Lammeren 10000, Kalveren 120, Zwijnen 50, Prijzen: Beate Runderen 3/- 4/4 Schapen en Lammeren 3/2 a 5/4, Kalveren 3/- a 4/6 Zwijnen 2/4 3/6. DELFT, 9 Juli. Heden werden aangevoerd 72 stapels kaas, wegende te zamen 26804 kilo; f 15— a 21.per 100 kilo. HOOBN, 9 jkJuli. Op de weekmarkt van heden waren de prijzen en aanvoeren der granen als volgt: - heet tarwe f 6,a 9,25 - beet. rogge f heet. gers 4— a 5.— heet. haver f 4,— moiterdzaad a karwijzaad f a heet. boonen: —heet. bruine f 11,— a 9,25 gele f keet paardeboonen f -,— a -,— heet. erwten f a heet. groene/10,a 13, heet. grauwe f 12,— a 16,— heet. witte 9,25 11 heet. aardappelen A manden appelen f a alles per heet De aanvoer van vee en daarvoor prijzen betaald waren al» volgt: paarden van f 40 tot 170 veulens f a —koeien van ftot kal veren van f 6 tot 12, schapen van 15 tot 19, lammeren van 8 tot 10,varkens van a zeugen 45 a biggen van 3 a 5.50 PUBMEBEND, 12 Juli. Kaaê: aangevoerd 448 stapels prijs der kleine kaas f 30,— middelbare Boter 1.05 A .115 per kilo; 312 Runderen: aangevoerd vette koeien laag in prijsmelk prijshoudendgelde- lager in prijs kalfkoeien 282 Vette kalveren aanvoer 355 stuks, prijs 50 a 70 c. per kilo, handel vlug; nuch gere dito: aanvoer 93 stuks, prijs f 6 a 16 per stuk, stug- gen handel. Vette varkensaanvoer 196 stuks, prijs 34 42 c. per kilo met matigen handel; magere dito aan voer 50 stnks, prijs fll a 16 per stuk met vluggen handel. Biggen aanvoer: 285 stuks, prijs 4 a f 7—. Amsterdam, 12 Juli 1887. Pryzeu der onderstaande e^ecteng8noteer- pCt. dg koer» Nederland. Certif. Work. Sokuld. 2'. 8 V V 313 Hongarije. Obi. Leaning 1867 5 Goud leening5 Italië. Obi. Pansel. Leen. 1860-64 5 Oostenrijk. Obl. in papier (Mei—Nov.)5 u zilver (Jan.Juli), 5 Portugal. Obl. buiten]. 1853-84 8 Busland. bij Hope Comp. Oude Russen 5 Obl. Nio. Spw. 1867 69 4 1877 Amst. L «0-100. 5 Spanje. Obl. buitenl. 1867, 1871 76. 1' Turkije. Egypte. Halte. Bualano 1876. (l'erpetueele)4 Obl. Alg. Sohuld 1865. 5 1869. 6 Obl. Leeniug 18764 N.-Ameriv». Obl. Vereen. Staten 1876. 4' 1877 4 Columbia. Obligatien4' Peru. Leeuing 18706 187«5 Oostenrijk. Aand. Nationale Bank. dlrid Nederland. Hol]. IJz. Spw. Aand. M. tot Ezpl. St. Spw. Aaud. Cent. Spw. gestemp. Obl. Indische Spw. Aand. Rijn Spw. volg. Aand. Boxtel Wezel Obl 1875. Zuid-Ilal. Spoorw. Obl.. Gr. Spw. Maatzcb. Aand., Baltische Spw. Aaud,. Jelez Griazi Obl Kiew Brezt Aaud5 Kursk ('bark. Obl. ƒ1000. 5 Morechanak Syzran Aand.. Riaschk Wiaama Aandeelen Spw Amerika. Chicago N. W. Cert. Aaud.. N. York Lake Erie W. S. Aand. Illinois Cert. Aand Miss Kansas Texas Obl. Cert.. 7 PREMIE-LEENIN gen. Nederland. Loten Amsterdam 100. 8 Rotterdam8 Gemeente Orediet.8 Belgle. Stad Antwerpen 1874. Oostenrijk. Staatsl. 1864 1860 1864 Busland. 1864 1866 Bumenle. 5 5 div 4 SS'/is 98 101 91 92»/. 637/, 659/i» 66s/is 102 83</4 96 »/4 47'/» 593A 74>Vn 267/8 17'/, 16»/. 117&/s 146'/, 112 72»/, 137»/, 8S'/a 11 61»/a 115'/, «7 93»/4 98'/, 31'/s 146 30"/, 123 110'/, 112 105 104 92 1031/a 109 12974 141'/, 13174 Goldkoor» prolongatie 3, pot. CATANIA. 12 Juli. De cholera wordt steeds minder. Sedert gisteren ziju slechts vier lijders overleden. SOFIA, 12 Juli. Het nieuwe Ministerie is gisteren-avond samengesteld, Stoïlofl is president en heelt tevens de portefeuilles van justitie en financiën gekregen, Mat- chewich, die van binuenlandsche zaken, Majoor Peti;off die vau oorlog, en Schou- makoff die van ouderwijs. ME DEDEELINGEN as 10 Cents per regel.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1887 | | pagina 3