BEURSBERICHTEN. Voor geest en hart. De tj)d is kort, de dood komt snel, Wacht u van zouden en doe wel, Men walgt van lange vreugd, Verandering verheugt. Voorzichtigheid in nood Redt velen van den dood. Die 't kwade zonder straffen laat, Doet den goeden kwaad. Die elkeen in vree laat gaan, Vindt den vrede voor zich staan. Ter behartiging. Dikwijls loopt ons streven op ons nadeel uit en hoe menigmaal hebben wij onder vonden, dat voor ons het meest schadelijk was, waarnaar wij het vurigst begeerden. Zoeken wij het Rijk Gods, het overige zal ons worden toegeworpen. Allerlei. STEDELIJK NIEUWS. Kunst en Letteren. Boekbeoordeeling. Kunstnieuws. EXETER, 6 Sept. De schouwburg is afgebrand. Tot op dit oogenblik zijn er 122 lijbeu uit de puinhoopen opgedolveu. Er worden nog verscheidene personen vermist. Men vreest, dat er 140 zijn om gekomen van de 190, die op de galerjj hebben gezeten. BERLIJN, 6 September. Volgens berich ten uit Parijs, zouden de onderhandelingen tusschen Engeland en Frankrijk over de neutralisatie vau het Suez-kauaal en over de oplossing van het geschil omtrent de Nieuwe Hebrideu thans eindelijk tot eene uitkomst gaau leiden. MEDEDEELINGEN o 10 Cents per regel. Men late zich niet bedriegen. In den lateren tijd is door het publiek meer malen er over geklaagd, dat pogingen werden aangewend om, in plaats van de echte »Zwitsersche Pillen van den apotheker R. Braudtc, namaakpillen, en dat nog wel zeer slecht nagemaakt, aan den man te brengen. De beer apotheker R. Brandt verzoekt beleefdelijk hem dergeljjke gevallen mede te deelen, op dat hij door openbaar making der feiten bet publiek voor meer dere schade kunne behoeden. Wij moeten bjj deze gelegenheid er nogmaals bepaalde lijk op wijzen, dat de echte Zwitsersche Pillen nooit Jos, maar éénig en alleen in blikken doosjes verkocht worden, voor zien vau een etiket dat een wit kruis op eeu rood veld eu de baudteebeuing van R. Brandt draagt. Verkrijgbaar a 70 Cts. de doos in de apotheken, en bij den heer P. RAASEN, Koningstraat 48 alhier. In Duitse li land heeft men bij een zwemwedstrijd nog andere banen dan te onzent. De baan bij den jongsten wedstrijd te Berlijn, om den meesterechapstitel vauDuitsehland, was 1500 Meter lang; zij werd door den win ner, den Heer E. Bitter, in 29 iniu. 36 sec. (1776 seconden) afgelegd. De Amerikaansche schoener Daunt less, de roem van haar land, is door den Engel- ecüeu kotter Ga.laih.ea op 't laatst van de vorige maand geklopt. De prijs in dien wedstrijd was, behalve de eer, een bokaal van 1000 dollars. Met betrekking tot het onder zoek naar de oorzaak der vreemde ziektever schijnselen bij militairen ran het garnizoen te Middelburg, kan thans met zekerheid gemeld worden, dat het in de soep gebruikte vleesch afkomstig was var. eerte zieke koe uit Heinkens- zand. Welke medicijnen dit dier zijn toegediend, is vooralsnog niet bekend. Ook de Shah van Perzië is, vol- gens la Gazetta d'Italia, voornemens om Z. H. den Paus bij gelegenheid van diens jubileum te komen begroeten. De Sliah zal, naar men zegt, prachtige geschenken medebrengen. Een kloek wandelaar, de raads- heer Paraskevaidis van Larissa, is in drie a vier dagen vau den berg Olympus o»er Tirnova, La rissa, Thermopylae, Livadia en Thebe naar Athene geloopen, een afstand van 350 a 400 kilometer. Paraskevaidis is 45 jaren oud en kloek van ge stalte. Hij neemt gewoonlijk Btappen van ruim een meter en moet zoo loopen, dat op den duur een goed paard het niet tegen hem kan volhouden. Te Hamburg zullen eerstdaags nog 20 jonge negers uit Kameroen komen, om het timmervak te leeren. Zooals men weet, zijn daar reeds drie jonge negers, onder weikeu een zoon van Koning Bell, als timmermausleerling werkzaam. Zeelucht. Algemeen heerschtde meeuing, dat zeelucht zout bevat; in den laatsten tijd gedane experimenten hebben echier bewezen, dat dit niet het geval is. Op een schiereiland in de Noordzee zijn ongeveer twintig gallons zeelucht door eene oplossing van ziheruitraat gehaald en deze gaf geen spoor van chlorine. Ten andere echter is gebleken, dat zeelucht bizouder rijk is aan ozon en betrekkelijk vrij van organische on zuiverheden; aan deze hoedanigheden moet waar schijnlijk de hygiënische invloed worden toege schreven. Drie Puisische officieren zijn dezer dagen in dieust getreden bij de Berlijusche brandweer. Zij moeten nu als gewone brandweer mannen eeu cursus van zes weken doorloopen en zullen dan, na verloop van nog een paar weken, tot officier wordeu benoemd. In de werkplaatsen der Kon. Maatschappij De Schelde te Vlissingeu is de vol gende kennisgeving opgehangen: „Aan de chefs der afdeelingen en bazen wordt kennis gegeven, dat voortaan getne jongens meer mogen wordeu aangenomen om op de werf of in de werkplaat sen te werken, zonder voorzien te zijn van een bewijs, dat zij alle klassen van lager onderwijs, hetzij op de openbare of bizondere scholen, heb ben doorloopen." Een enfant terrible. Mijnheer Willem, zeide kleine Karei zonder te letten op den wenk zijner moeder om stil te zijn, heeft u pa wel eens hooren fluiten? Neen, beste jongen, zeide Willem, dat genoegen heb ik nooit gehad. Nu, zei Karei, dan zal u het nu spoedig hoo ren, want van morgen heeft pa aan moe verteld dat hij u gisteren-avond tien gulden geleend had en dat hij deukt, dat hij daar wel naar zal moeten kuiten. Best verklaarbaar. „Kom, barbier, dat is nu de tweede maal, dat ge me snijdt; als ge •zoo doet zullen de klanten hier wel gauw weg blijven." „O neen, meneer, de klanten mag ik niet scheren; ik scheer alleen de vreemde lingen." Een slimme rot. (Iu den sigarenwinkel). Heer. Heeft u ook nog van het merk „Delica- dad?" O Ja, meneer 1 Kan u ze mij re- commandeeren Met de hand op het hart meneerJa, maar ik heb ze in geen tijd gehad. Is de laatste zending wel even goed als de vroegere Veel beter, meneer, veel beteri buitengewoon fijn en geurig. Heer. Ah, dank u. IJ schreef mij, dat zij slecht was, maar het doet me plezier, dat u je vergist heeft. Ik ben na melijk de fabrikant. Goeie morgen Een wijze raad. Draag zorg dat gij, in voorspoed zijnde, het getal uwer vrienden kent en zorgmldig in uw geheugen houdt, want het zou kunnen gebeuren, dat gij in tegenspoed kwaamt en dan nooit uwe vrienden mier tellen kondt. Snugger. Jan, moet je altijd fluiten bij al wat je doet? vroeg eene dame aan haar huisknecht. Ja, mevrouw, bepaald, want in de eerste plaats vlot het werk dan veel beter en in de tweede plaats spaart u een kanarievogel uit. Voor de balie. Rechter (tot de vrouw van een beschuldigde). Gij behoeft in deze zaak geen getuigenis af te leggen, vrouwtje. Vrouw. Neen, maar mijnheer, de gelegenheid, om hem eens goed de waarheid te zeggen, laat ik zoo maar niet voorbijgaan. Eene klassieke tante. Onthoud het Erans, de rechte neuzen zijn Grieksche, de gebogen Ko- meinsche. O, dan heeft tante Bertha een Griekschen neus en een Romeinsehen rug. Haarlem, 7 Sept. De Burgemeester dezer Gemeente maakt bekend, dat in de week van Zondag 28 Augustus tot en met Zaterdag 3 September 1887 geeue personen aan mazelen zijn overleden. De leden der liedertafel Zanggenot, die in den internationalen zangwedstrijd te Luik den vierden prijs (in de 3e afd.) mochten behalen, werden gisteren-avoud door de Liedertafels Zang en Vriendschap er. Crescendo en door het Stedelijk muziekkorps feestelijk verwel komd. Met hartelijke toespraken van de heeren II. Suvrij, N. H. Andriessen en A. BeerninTc, werden de overwinnaars met het behaalde succes geluk gewenscht. Als zichtbaar bewijs van eer betoon ontving de banier van Zanggenot van elk der Liedertafels een sierlijken lauwerkrans. De toespraken werden beantwoord door den heer D. Bremer, President en den heer AHazevott, Directeur van de gelauwerde Liedertafel. Met ingenomenheid vermelden wij, dat de Liedertafel Caecilia te Amsterdam, welke in den intern, zang wedstrijd te Luik den tweeden prijs (in de 2s afd.) behaalde, onder de welbe proefde leiding staat van onzen geachten stadgenoot, den heer N. H. Andriessen. De Liedertafel Cae cilia, die met 30 zangers in het strijdperk trad, had met 9 Zangvereenigingen te kampen, waar onder er vele waren, welke respectievelijk met 60, 70 en 80 zangers optraden. De door den heer Andriessen en de leden van Caecilia be haalde overwinning mag dus met volle recht zeer glansrijk worden genoemd. Jl. Maandag had II. Van der Wateren, tim merman, wonende aan den Oudenweg alhier, het ongeluk bij het rangeeren van wagens nabij het Oude Station met een zijner beenen onder een wagen te komen, met het treurig gevolg, dat het been gedeeltelijk werd verpletterd. Jl Zondag heeft eene ruim vijftigjarige vrouw, stdert acht-en-twintig jaar gehuwd, hei melijk de echtelijke woning verlaten met mede neming» van ongeveer vierduizend gulden aan bankpapier. Mpu onderstelt, dat zij naar Ameri ka is vertrokken. Eergisteren-morgen zijn alhier gevankelijk binnengebracht Abraham Clarenburg uit Utrecht, Franz SchenJcie uit Berlijn, Richard Adrion uit Sölingen en Michel Cohen uit Den Bosch, allen kermisreizigers (acrobaten), die zich in den nacht van 11. Zaterdag op Zondag te drie uren te Zaandam iu het koffiehuis van Jan Ten Boom moeten hebben schuldig gemaakt aan verregaande mivhandeling van den persoon van Reinliard Van Essen te Amsterdam. De afdeeiiug Haarlem en omstreken heeft tot hare afgevaardigden naar de algemeeue vergadering der Hollai dsche Maatschappij van Landbouw, te Hoorn te honden, gekozen de heeren Fr. Lieftinck eu J. Dolleman. BURG. STAND DEE GEM. HAARLEM. Ondertrouwd: J Idsinga en R v. d. Vliet; L Zuiderduijn en T Ineke; L G Hillen en F M v. Oost veen; G J Misset en M Groeneudaaal; H T Ver maas en M F C Bronkhorst. Getrouwd: D H Van Daalen en M J E Van Saar- loos; A F M Graaf Van der Duijn en C A M Heshuijsen; H De Wilde en W E Demmenie; C J Meulemacs en A Gijzen. Bevallen: J B Jansen geb. Van Beek d. M E Zeilmaker geb. Rusch z. E A Kooij geb. De Mol d. H M De Wit geb. Koster z. F Visser geb. Hartog d. A M Aarts geb. Vau den Eijkhof h z. M Meeuwig geb. Martin z. J Weers geb. Scherpenliuij3en d. A M Kamp geb. Frijn d. T Lamme geb. Swart- hof z. G Groot geb. Vink z. HM Nobbe Van der Valk d. A Hendrjks geb. De Vroomenz. T Toeset geb. Toorenburg z. R Fehres geb. Van der Ham d. - E v. Brussel geb. Benraadt d. A Spitholt geb. Uges d» J G Van der Ben geb. Teuniesen z. J Bijster geb. Roose G Van Halst geb. Rooijers z. A Peters geb. Van Es z. H Bouw geb. De Wilde z. A Hensen geb. Baaij e. M C A Koehorst Van Term z. SM Hartel geb. Van Beek z. -M A Fiirber geb. Westendorp d. H H Groenendaal geb. Rieseler d. J M Goed hart geb. Westerbeek d. W Iiuijboom geb. Beetink z. A H Vermeer geb. Dietz d. - A H C Boonders geb. Boom d. Overleden: K De Mooij 6 mn. z. Leidschevaart; J F M Kortenaar 3 j. d. L. Hofstraat; J Van Hesteren 1 mn. z. Jansstr; - T C G Copraij 63 j. Hagestr; J Wijnands 5 mn. z. Oostvest; J De Haan 3 mn.z. Gr. Heiligland; B Overdijk 15 dg. z. Leidschestr; P v. d. Broek geb. Otter 51 j. Jansstr.; W Wijkhuizen 63 j. Essenstr.; HG Voorham 14 dg. z. Anthoniestr.; E Waagmeester 62 j. Wagenweg. Commissariaat van Politie te Haarlem. Aldaar zijn gedeponeerd de navolgende goederen, die dagelijks, uitgezonderd des Zondags, tusschen 12 en 2 uur door de eigenaars kunnen afgehaald worden. Ecu papier, waarin een lap kanefas, een lap zeegroen, gestreept katoen en een lap nieuwe voering. Een papier, waarin een streng breikatoen en drie stukken band. Een gouden dame9remontoirhorloge,zonder wijzerplaat en defect, te Zandvoort gevonden. Een mutserkant en draad. Een zilveren broche. Een zilveren armband. Een gouden ring, vier gouden oorbellen en een onderstuk van een gouden oorbel in een winkel alhier achtergelaten. Een kinder mutsje. Een dameshandsehoen. Eene parapluie. Een paar wollen handschoenen. Een waaier. Eene portemonnaie waarin eenig geld en een defect zilveren ringetje. Een zakmes. Een pakje inhoudende cahiers en teekenbehoeften. Een bootje drijvende gevonden inde Amsterdamsche Vaart. Een Rozenkrans. Eenige sleutels. Alles op straat gevonden. Terug te bekomen bij den heer A. D. Broekhuizen, Groot Heiligland: een bloedkralen armbandje; bij den Agent van politie Martens, Luitensteeg No. 29: eene zwarte kat. In een der tramwagens achtergelaten: Een dames regenmantel. Drie en dertigste muziekuitvoering in den Hout, op Woensdag 7 Sept. 1887, des avonds van half 8 tot 10 uur, door het stedelijk muziekkorps, onder directie van den heer M. H. Mullerkapelmeester. Programma. 1. Feestmarsch, Völlmargeavr. door M. H. Muller. 2. Ouv. Die Weiber von Weinsberg, Conradi 3. Fant. ckampêtre, Baudonck. 4. Fant. Don Carlos, Verdi. 5. Ouv. Die Zigeunerin, Balfe. 6. Valse, La reine da bal, M. H. Muller. 7. a. La retraite Anglaise, Eilenberg; b. Die Heinzelmiinnchen, Eilenberg. 8. Potp. La fille du régiment, Donizettiarr. par M. R. Muller. De inhoud van „De Wetenschappelijke Nederlander Tweede Serie. Tweede Jaargang, No. 17. is als volgt: Dr. Eugenio Cecconi Storia del concilio Vaticano, door J. W.Brouwers. Mossen Jacinto Verdaguer: De Atlan- tide, Caritat enz. door J. W. Brouwers. De intellectueele Pans Leo-hulde in België, door J. Goetschalckx. Con gres d'Histoire et d'ArchéoJogie a Bruges. Onze Moeder taal nu en in de IVde eeuw, door J. W. Brouwers. Mededeelingen. Inhoud van Tijdschriften. Adver tentie. De Katholieke Illustratie is haar derde decennium ingetreden; een respectabele leeftijd voor een tijdschrift, en vooral merkwaardig wanneer men, als van dit voort brengsel der periodieke pers, getuigen kan, dat met het klimmen der jaren de frischheid, de groei en bloei is toegenomen en elk nummer getuigen kan van eene sierlijk heid en degelijkheid van inhoud, die de Katholieke Illustratie eene eereplaats geven in de rij der geïllustreerde tijdschriften niet alleen van Nederland, maar ook daar buiten. Geen wonder dat dit keurig tijdschrift een succes be leeft, waarop slechts enkelen zijner broeders kunnen bogen. Het is dan ook inderdaad een welverdiend succes, naardien Redactie en Uitgeefster geen moeite ontzien, geen kosten sparen om aan de Katholieke Illustratie een zoo sierlijk mogelijk uiterlijk te geven en den inhoud zoo samen te stellen, dat hij beantwoordt aan de groote ver wachtingen, welke het fraaie kleed met recht doet verwachten. De 2le jaargang wordt geopend met een historisch romantisch verhaal, van den zeer gunstig bekenden schrij ver J. R. Vati der Lansdat boeiend geschreven is en hoogst belangrijk mag genoemd worden. De eerste maan- delijksche nfl. die voor ons ligt, bevat bovendien nog tal van bijdragen, zoo groot als klein, die wat vorm en inhoud aangaat, voortreffelijk mogen heeten. Tal van keurige houtgravuren versieren den tekst en geven aan den ganschen inhoud eene afwisseling, die voor de talrijke inteekenaren, niet dan hoogst aangenaam kan zijn. Geen twijfel alzoo of ook deze jaargang zal door de vereerders van het schoone en goede op literarisch gebied, met liefde worden ontvangen. Het tijdschrift De Katholieke Illus tratie zal de vriend van het katholiek huisgezin blijven en voorzeker een tal van nieuwe vereerders vinden, als het voortgaat zoo veel schoons en goeds voor zoo weinig geld te geven. Aan de juiste uitvoering van zijn programma, vervat in het verspreide prospectus, twijfelen wij geenszins. De goede naam van den hoofdredacteur, den heer F. B. Banning en van de Uitgeefster, de Maatschappij De Kath. Illu stratie, ataan ons daarvoor borg. In den Internationalen zangwedstrijd te Luik hebben de volgende Nederl. zangvereenigingen prijzen behaald: Vereenigde Zangers, Amsterdam, Derde prijs. Mannenkoor Caecilia, Amsterdam, Tweede prijs. Manuen-Zangvereeniging Caecilia, Vaels, Eerste prijs. Roermonds Mannenkoor. Roermond, Tweede prijs. Eindhovens Mannenkoor. Eindhoven, Derde prijs. Haarlem's Zanggenot, Haarlem, Vierde prijs. Kunst na arbeid, Arasterdam, Vijfde prijs. Onderlinge Liedertafel, Amsterdam, Eervolle ver melding. Oefening baart Kunst, Amsterdam, Vierde prijs. UITLOTIN GEN van aandeelen in geldleeningen voor RK. Kerken en Gestichten Kuilenburg ParochiekerkUitgeloot: 193 Nummer 26 ƒ100. Serie 181 Nummei 42/10. 193 n 39 10. w 160 ii 24 „25. 127 n 50 100. li 160 n 18 „25. 127 H 12 10. n 160 li 31 10. 71 n 33 50. n 160 H 34 „10. 71 n 19 10. n 25 II 40 23. 71 a 37 10. li 25 H 29 25. 181 ii 8 50. n 25 II 48 „10. 181 ii 41 10. ii 25 II 11 „10. MARKTBERICHTEN. HAARLEM5 Sept Ter graanmarkt van heden gedaan: roode tarwe f a f witte f 7.10 a f 685 rogge f 4.50 a f 4.50 Haver f 2.80 a fgerst f 4,25 4,20; duivenboonen f-,—a paardenboonen f-.— bruine boonen fa f Gr. erwten f7,75 AMSTERDAM, 5 Sept. Ter veemarkt waren aangevoerd 546 runderen, vau welke de prijzen waren vette 1ste qual. f 0.65. dito 2de qual. f 0.58 dito 3dequaliteil 0,50 per Vilo;melk- en ka fkoeien 110 a 250, 6 graBkalv. 20 30, 40 nuchtere kalveren f 5 12,— schapen en lammeren 8 a 16 vette varkens 36 a 40 c.; beiden per kilohiggen a paarden f a ROTTERDAM, 6 Sept. Op de veemarkt waren gisteren eu heden aangevoerd: - paard 557 runderen, 201 vette-en graskalveren21 nuchtere kalveren. scha pen ol lammeren, —varkens, 98 higgen, 1 bokken. De prijzen van het vee, heateed ter markt van heden waren als volgt:Runderen 1ste qualiteit 64 e. 2de qual. 58 c., 3de qual. 52 c.; kalveren 1ste qual. 82c 26e qual. 75 c., schapen 60 c., alles per kilo. De prijzen der hotel waren heden als volgt lste f 58 2de f 54 3de qual. I 50. ALKMAAR, 3 Sept. De aanvoer van vee en daarvoor bestede prijzen volgt: 28 koeieny 90 a 180, 26 nnchterc kalveren 6 a 16 vette kalveren a 130 schapen 11 ay 19 varkens tper kilo, 100 ma gere dito 10 a 14,-9 bokken y 4 a 10, - paarden a lammeren 5 Sept. Ter veemarkt werden verkocht 4 koeien van 180 a 160, 183 kalveren van t 35 a 95 21 nuchtere dito van f 6 a 16, schapen f a—100 varken» 36 a 48 c. 33 magere 10 a 14 c. per kilo. SCHIEDAM, 6 Sept. Moutwijn per Ned. vat a f8,— Jenever f 13,50 Amstcrd. proef 114,75 Spoeling fl,40 dito commissie f 1,10. LEIDEN, 3 Sept. (Van de markt van heden waren de aanvoeren en prijzen der granen als volgt: - heet tarwe winter- f -,a zomer- a f heet. rogge winter- y a zomer- a heet. gerst zomer- a chevalier a -.heet. haver, zware- f -. De prijs der boter was heden per '/4 vat 1 squal te 62.— a 56.2de qual. f a LONDEN, 5 Sept. Ter veemarkt zfin aangevoeld Runderen 3100, Schapen en Lammeren 10000, Kalveren 120, Zwijnen Prijzen: Beste Runderen 3/4 4/6 Schapen en Lammeren 3/9 a 5/2, Kalveren 2/4 a 4/4 Zwijnen 3/4 4/-. DELFT, 3 Sept. Heden werden aangevoerd 72 stapels kaas, wegende te zamen 20606 kilo; f 18— a 25.— par 100 kilo. HOO-uN, 3 Sept. Op de weekmarkt van heden waren de prijzen eu aanvoeren der granen als volgt: - heet tarwe 1 7,— a 8,25 - heet. rogge f -,heet. gerst 5a 4.heet. haver 1 4,50 mosterdzaad a karwijzaad f a heet. hoonen: heet. bruine 1 11,a 11,gele f heet. paardehoonen f a heet. erwten a heet. groene/ 9,a 12, heet. grauwe 15,50 a 5,12 heet. witte 9,— heet. aardappelen a manden appelen a alles per heet De aanvoer vau vee en daarvoor prijzen betaald waren als volgt:paarden van f 60 tot 120 veulens f a koeien van tot kal veren van y 6 tot 10, schapen van 12 tot 17 lammeren van j 10tot 12, varkens van 12 a 17, zeugen 35 a biggen van 3 a 3,50 PURMEREND, 6 Sept. Kaas:aangevoerd 334 stapels prijs der kleine kaas J32 middelbare 27.Boter 1.15 a .125 per kilo; 387 Runderen: aangevoerd. vette koeien laag in prijs; melk prijshoudend; gelde- lager in prijs kalfkoeien 139 Vette kalveren aanvoer g55 stuks prijs 50 a70 c. per kilo, handel vlug; nuch gere dito:aanvoer 92stuks, prijst 6 a 18 per stuk, stug- gen handel. Vette varkeus: aanvoer 139 stuks, prijs 38 46 c. per kilo met matigen handel;magere ditoaan- voerllO stuks, prys f 10 a 18 per stuk met vluggen handel. Biggen aanvoer: 268 stuks prijs f 3 a 6— Amsterdam, 6 Sept. 1887. Pryzen der onderstaande effecten pCt Nederland. Cerlif. Werk. Sohuld. .8', 8 3ls Hongarije. OIR. Lecuing 1867 5 Goudleening5 Italië. Obl. Pausel. Leen. 1860-64 5 Oostenrfjk. Ohl. in papier (Mei—Nov.)5 zilver (Jan.—Juli). 5 Portugal. Obl. buiten], 1853-84 8 Ruslaud. hij Hope Comp. Oude Russen 5 Obl. Nio. Spw. 1867 6». 4 1877 AmsÉ. L 20-100. 5 Spanje. Obl. buitenl. 1867, 1871 75. 1« 4 18762 (Perpetueele)4 Turkije. Obl. Alg. Sohuld 1865. 5 186». 6 EUgypte. Ohl. Leeniug 18764 N.-Amerika. Ohl. Vereen. Staten 1876 4' 1877 4 Columbia. Obligation4s 4 Peru. Leening 18706 1872 5 Oostenrijk. Annd. Nationale Bank. .divid Nederland. Holl. JJz. Spw. Aand. M. tot Kipl. St. Spw. Aand. Ceut. Spw. gestemp. Obl Indische Spw. Aand Rijn Spw. volg. Aand. Boxtel Wezel Ohl4' 1875. 5 Italië. Zuid-1 tal. Spoorw. Obl8 Rusland. Gr. Spw. Maatsch. Aand,. S Baltische Spw. Aand6 Jelez Griasi Ohl6 Kiew Brest Aaud5 Knrsk Ohark. Obl. /1000. 5 Morschansk Syarau Aand.. 5 Riasohk Wiasma 5 Ruiuenio. Aandeelen Spw. div Amerika. Chicago N. W. C'ert. Aand.. N. York Lake Erie W. S. Aand. Illinois Cert. Aand Miss Kunzas Texas Obl. Cert.. 7 PUEMIE-LEENIN GEN. Nederland. Loten Amsterdam 100. 8 Rotterdam8 Gemeente Crediet.. 8 Belgle. Stad Antwerpen 1874. Oostenrijk. Staatsl. 18544 18605 0 1864.. Rusland. 18645 18665 Geldkoor» prolongatie 37s> 4 pet. en oteer- de koers 73»/,. 88»/. 997,. lOO'/s 91»/. 91»/. 64"/.. 66 577, 101'/i 83 487, 61 74i/4 1077, 24'/. 15'/, 13»/, U8'/, 145 7, 110»/. 72»/, 138 877. 61»/s 115". 56»/, 91»/. 98»/,. 80»/, 277. 146 327, 12474 1097, 110 105 103 91 1037, 1087. 133 14574 1347, LAATSTE BERICHTEN.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1887 | | pagina 3