f 1000 gevraagd Th. A. v. Eldik A. von der MÖHLEN, Varkensslachterij en Vleeschwarenlabriek, Uit den Omtrek Kerk en School. Kunst en Wetenschap Gemengde Berichten. BUITENLAND Laatste Berichten. Burgerlijke Stand. Amsterdamsche Beurs. Gevraagd R. K. DAGDIENSTBODE Gevraagd Keukenmeid, 4 Heerenrijwielen Bloemenmagazijn Kruisstraat 42. Groote Markt 25. WITTE GOEDERENen Luiermand - A rtik e en. Geen puf. Ingezonden Mededeeling. Vervolg Stadsnieuws. ADVERTENTIEN Wordt ongeveer half November GEOPEND Uitzetten in alle prijzen. SCHEEPERSTRAAT 3. b.d. PAUL KRUSERKADE. Nu is het de tijd voor Erwtensoep. as- PIETER MUL ZANTVOORT Vischprijzen. Op 1 November besomden de Zandvoort- sche schuiten f14 tot f 16. Tong f 0,30 f0,70 per stuk; schar f4,50 per mand. Herhalingsschool. Voor het her- halingsonderwijs hebben zich aange meld elf jongens en elf meisjes. HEEMSTEDE. Brandweer. Door B. en W. is benoemd tot sergeant aan de vcorslangen aan brandspuit no. 9, den heer C. P. Keijzer. Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor alhier en de daaronder resorteerende hulpkantoren werd ge durende de maand October 1906 in gelegd f6312,37, terugbetaald f10091,98. Het laatste door het kantoor uitge- geved boekje draagt het nummer 3057. HEEMSTEDE. Kruisverbond. Het Kruisverbond alhier zal zijn leden een feestuitvoering aanbieden op Dinsdag 6 en Woensdag 7 No vember e.k. in de zaal van Mejuf frouw de Wed. J. Steen voorden aan den Koedieftol. Het rijk variëerende programma belooft een paar genotvolle avon den. Behalve het bekende drama van Pater Servatius, getiteld „Een van beide wegen" in 4 bedrijven zal ook nog worden opgevoerd een blijspel in 3 bedrijven, n.l. „Peer van Zun- dert" geschreven door den Heer 0. de Roy van Zuidenwij. Wij wenschen het Kruisverbond veel succes toe. Veemarkt te Hoofddorp. 1 Novem ber. Aangevoerd: 54koeien, prijzen f136. f190. 27 vaarzen, prij zen f 100. f 136. 6 kalveren, prijzen f 42. f 58. - HALFWEG, Een sehoone herin nering. In de hal van het nieuwe raadhuis der gemeente Haarlemmer- liede en Spaarnwoude, alhier is oen welgelijkend bas-relief-borstbeeld van den vorigen burgemeester ge plaatst; vervaardigd door den beeld houwer Van Kalken te Haarlem. Daarbij zijn aangebracht het familie- en gemeentewapen met het onder schrift: „Jhr. W. Ph. Teding van Berk hout, Burgemeester van Haarlemmer- liede c. a., 1877 1906." JJMUIDEN. Onvoordeelige vaart. Van de haringvisscherij kwam alhier binnen de Scheveningsche logger Scb. 408, schipper A. de Ruiter, van de reederij wed. C. v.d. Toorn. Het vaartuig had verlies van zeilen, schade aan tuigage en dek- schade. Maandagmiddag bij onstui mige zee en flinke bries kwam dit vaartuig tegen het hoogwater op de kust en recht op de haven te Sclieveningen aanzeilende en seinde om een sleepboot. Misschien ook -ivel door de ruwe, woeste zee en sterken vloed liet de sleepboot lang op zich wachten en kwam 15 4 20 minuten te laat uit. De logger had toen juist naar zee gewend en de sterke wind wakkerde steeds aan, zoodat de sleepboot later zonder den logger binnenkwam. Des avonds en nachts heeft het schip het toen kwaad op de kust gekregen en geraakte bovendien in een windhoos die schade aan de tuigage toebracht terwijl de zeilen gedeeltelijk weg woeien, hij raakte toen hoe langer hoe meer uit zijn koers en slaagde er eergisteren eerst in, behouden alhier binnen te loopen. ALKMAAR. Benoemd. Bij Kon. Besluit is benoemd tot rechter- plaatsvervanger in de arrondisse- ments-rechtbank, alhier, mr. J. Ver dam, thans kantonrechter-plaatsver- vanger, advocaat en procureur alhier. ALKMAAR. Bekroond. Op de Intern, tentoonstelling te Milaan is met de zilveren medaille bekroond de Heer J. C. Baan, cacaofabrikant, alhier. Door bezuiniging ontslag. Als een gevolg van het geven vau een klasse aan hoofden van scholen te Alkmaar, werden onlangs wegens opheffing hun ner betrekking ontslagen door den Gemeenteraad aldaar mej. I* C. Ver meer en de heer A. Tonneman. De ontslagenen wendden zich tot Gedeputeerde Staten van Noord-Hol land met verzoek het raadsbesluit niet goed te keuren. Gedeputeerde Staten hebben echter geen termen kunnen vinden aan genoemd besluit hun goedkeuring te onthouden, zoo dat bedoelde onderwijzers 15 Novem ber a. s. buiten betrekking zijn. DE RIJP (N. H.) Herkozen, De vennooten der Maatschappij tot bevordering van Nijverheid, alhier, hebben met algemeene stemmen als Commissaris dier Maatschappij her kozen den Heer J. W. van Raven. SC HAGEN. Benoemd. De heer D. S. Huizinga, tijdelijk alhier werk zaam, is bij Kon. Besluit met in gang van 1 Dec. benoemd tot rijks- landbouwleeraar. LISSE. Gemeenteraad. Heden, Za- termiddag, te 3 u. hield onze Ge meenteraad een openbare Vergade ring. De agenda bevatte de volgende puntenBenoeming onderwijzer voordracht zetter; wijziging begroo ting 1906; aanbieding begrooting 1907. Verordening tegen automobielen aanstaande, De heer M. van der Veld, lid van den Gemeenteraad alhier, is, rijdende met een aange- spannon wagen, op den Stationsweg alhier, door een automobiel aange reden. Door den schok slingerde de wagen tegen een boom, waardoor de strengen braken en het paard op hol sloeg. De heer Van der Veld werd aan de teugels van den bok getrokken en over den weg gesleept, waardoor hij zich zoodanig heeft verwond, dat hij or der geneeskun dige behandeling gesteld moest worden. Enge positie. Gisteren is de heer S. alhier, op het erf van de heeren Gebroeders Zegers, zoodanig bekneld geraakt tussclien een geladen wagen en een schuur, dat hij, inwendig bezeerd, zich onder geneeskundige behandeling heeft moeten stellen. SASSENHEIM. Spaarbank Gedurende de maand October is aan het postkantoor alhier ingelegd f2011,25 en terugbetaald f2918,55. Het laatste door het kantoor uitgegeven boekje, draagt het nummer 228. V OORHOUT. Geldleening. De geldleening ten behoeve van den ge- meentehuisbouw zal de gemeente sluiten bij de Commissie van beheer van de pensioen ondersteuningsfond sen der N. C. S. M. te Utrecht. WARMOND. Solliciteeren. Burg. en Weth. dezer gemeente roepen solli citanten op, voor de betrekking van Amb. ter Secretarie dezer gemeente op een jaarwedde van f225 a f375. Sollicitatie-brieven in te zenden voor 12 Nov. a.s. De vacature ontstaat door vertrek van den heer J. C. de Groot, welke benoemd is tot Amb. van den Burger lijken Stand en Amb. te Secretarie te Bloemendaal. NOORDWIJKERHOUT. Bloem bollenveiling. Op de alhier gehou den veiling van droge bloembollen was een groote aanvoer en een zeer talrijke opkomst van handelaren in dit artikel. Zij kwamen niet enkel uit den naasten omtrek, maar ook uit Noord- Holland en het Westland. Hoe meer koopers, hoe levendiger handel. Al het aangevoerde is dan ook verkocht tegen hooge of zeer goede prijzen. De veilingen alhier zijn zoo gewild, dat over enkele dagen er weer een groote veiling, onder directie van de firma H. Homan en Zonen, zal ge houden worden. In de gemaakte prijzen, op de drie reeds gehouden veilingen, valt weinig verschil op te merken. Was van enkele hoofdsoorten de prijs op de tweede veiling iets minder dan op do eerste, bij de derde veiling ging het artikel weer naar boven, b.v. van Scarlet Due waren de prijzen op de drie achter eenvolgende veilingen 72, 68, 76 gul den per H. L. In een enkel geval bleef de prijs dalen, als van Grand Due, die achtereenvolgens per H. L. 75, 66, 65 gulden opbracht. Hier volgen nu de gemaakte prijzen voor hoofdsoorten op de veiling van gisteren Per H.L. werden verkocht: Le Matelas voor 200; Vermilion brillant 190; Prin3 van Oostenrijk 160; D. T. Murillo 145; Scarlet Due 76; Mon Trésor 75; Rose gris de Lin 70; Ihomas Moore 68; Grand Due 65; Duchesse de Par ma 40; Gele Prins 34; La Reine 32; Chrysolora 36 gul den. De gemaakte prijzen voor 100 stuks waren aldus: Prins van Oostenrijk 5.25; D. T. Murillo 3.10; Rose Due 2.75; Grand Due 2.50; Rose is de lin 2 50; Scar let Due 2 en La Reine 1 gulden. HAARLEMMERMEER. Diefstal van koperdraad. Omtrent een in deze gemeente gepleegden diefstal van koperdraad van de Ëijkstelefoonver- bindingen wordt het volgende mede gedeeldj.l. Dinsdag werd aan de Hoofdvaart bij den Spaarnwouderweg, tusschen de telefoonpalen 101 en 103, ontvreemd 280 meter koperdraad, zijnde ongeveer 30 K. G., ter waarde van 20 gld. De politie, die overal een streng onderzoek instelt, is de(n) da- der(s) nog niet op het spoor. AALSMEER, 1 Nov. Gemeenteraad. In de hedenmiddag gehouden ver gadering van den Gemeenteraad werd de gemeentebegrooting, dienst 1907, vastgesteld in ontvangsten en uitgaven tot een bedrag van f41,309. Voorts besloot de Raad spoedig bijeen te komen om de bouwverordening te wijzigen. WESTZAAN. Van Milaan De Heeren P. Molenaar en Co., fabrikanten van Kindermeel, alhier, behaalden op de intern, tentoonstelling te Milaan met hunne inzendingen een zilveren medaille. DE STREEK (N. H.) Winterpe- ren. De opbrengst der winterperen is dit jaar alhier zeer groot. In door- slag zijn de vruchten mooi van stuk. De prijzen zijn echter zeer laag; de „wintersuikers" brachten in den laat- sten tijd gemiddeld f 1 f 1.20 per 1/2 Hl, op. Meldden we voor eenige dagen dat de Hoogeerw. Heer Deken van Amsterdam mgr. M. J. A. Lans, wegens ernstige verkoudheid bed legerig is,.thans kunnen we daaraan de geruststellende mededeeling toe voegen, dat de toestand van den Hoog Eerw. lijder geheel buiten gevaar is. De nierziekte, waaraan mgr. Lans in lichten graad lijdende is, heeft met de oogenblikkelijke ongesteldheid niets uit te staan. Op Vrijdag, 9 dezer, is het do gedenkdag der keuze van Z. D. 11. den Bisschop van Haarlem. Als opvolger van Mr. A. G. Vrecde is tot redacteur van „de Nieuwe Courant" benoemd de Heer J. J. Bruna, thans verbonden aan de re dactie van het „Alg. Handelsblad" te Amsterdam. De afscheidsvoorstelling van Louis Bouwmeester te Amsterdam is be paald op Donderdag 29 November ln dan Stadsschoewburg. Opgevoerd wordt voerman Henschel. We hebben reeds het een en ander over het 12^2 bestaan van de Residentiebode medegedeeld en kunnen daaraan nog toevoegen, dat zoowel de directie en admini stratie als de redactie van het dag blad den hoofdredacteur-directeur Jhr. J. W. van Nispen tot Sevenaer eene treffende hulde gebracht heb ben. Den Heer A. J. Oostdam sedert de oprichting van het blad als re dacteur werkzaam, werd een stoffe lijk blijk van tevredenheid en waar deering geschonken. Weekblad „St. Bavo." Het jongst verschenen nummer geeft een tweetal platen naar Era Angelico da FiesoleDe boodschap des engels aan Maria en de kruisi ging. Aan tekst bevat de aflevering: Op één trap (vervolg), door J. F. P. Jansen; De patriarchaten in de Katholieke Kerk (III) door J. H. A. Smit; Fra Angelico, door M. P.; De oude zondaar, door J. J. Wi G.Donkere dagen (vervolg) door P. M. G,weekkalender er. Lijst van giften voor den verderen afbouw van de nieuwe kathedraal. Op het gele omslagEen slimme streek door J. J. G. W. Het gerucht betreffende het aan staande huwelijk van de tooneelspeel- ster Marie Sulser met prins Joachim Albert van Pruisen wordt opnieuw gelogenstraft. De omgeving van den prins verzekert „dat hij er niet aan denkt, die dame te huwen". Een boeven orkest. In de hoofdplaats van de Fransche strafkolonie Nieuw-Caledonië Numea, is een eigenaardig orkest opgericht. 't Bestaat uit 75 leden van de strafko lonie en de dirigent, die zich als uiterst bekwaam heeft doen kennen, is een wegens moord gedeporteerde. Het repertoire omvat uitsluitend klas sieke muziekstukken; voornamelijk de symfoniën van Mozait en Beetho ven worden met voorliefde gespeeld en kenners die eon uitvoering te Nu mea bijgewoond hebben,, stonden ver baasd over de prestaties van het boe ven-orkest. Een kras oudje. De Ieren zijn over het algemeen een stevig ras. Ondanks de slechte toestanden waaronder zij leven, be reiken zij in doorsnee een hoogeren ouderdom dan de Engelschen onder gudstiger maatschappelijke verhou dingen. En zij hebben in hun midden ook vrij wat krasse oude mannen en vrouwen. Zoo woont o.a. in een werkmans- buurt van Belfast een zekere weduwe Ann Todd, die in Juli haar 105de verjaring vierde. Haar gezicht en hare geestvermogens zijn nog onge meen goed. Zij kan geregeld naai- en breiwerk verrichten. Haar geheugen is ook nog best. Zij weet van heel wat uit haar jeugd te vertellen. Zij vertelde aan een verslaggever, die haar pas bezocht, dat de Engel- sche troepen in het begin der vorige eeuw een barbaarsche jacht op Ier- sche rebellen maakten en gewoon waren in de doorzochte woningen hun bajonet door de bedden te steken, denkende, dat personen zich daaronder verborgen konden houden Haar vader bereikte den ouderdom van 109 jaar. Hij behield tot zijn dood een schrik voor spoorwegen en wilde nimmer reizen in wagens zon der paarden. In de brandkast opgesloten. Een Duitsche oplichter is er te Montreal in geslaagd verschillende le veranciers voor een totaal bedrag van 300.000 dollar op te lichten. De man gaf voor een groote erfenis gekregen te hebben, welke som naar de bank van Montreal onderweg was. Hij ver loofde zich met een jonge dame uit de beste kringen en was toen nog zoo brutaal aan de bank te verzoeken hem een crediet te openen. De bar.k- directie seinde naar Duitscliland en nu zit de quasi millionair achter slot en grendel. De moeite waard. Een inbrekersbende heeft een Hinken slag geslagen bij de Berlijnsche pa pierhandelaren Salinger und Lepp- mann aan de Lindenstrasze. De heeren hebben er de brandkast opengebroken en daaruit 15,000 mark in papieren van waarde en 25,000 mark aan baar geld medegenomen, Zij hebben aan vankelijk heel rustig kunnen werken, omdat alarminrichtingen ontbraken en de portier op de vierde verdieping woont, toen zij echter aan een tweede brandkast met papieren begonnen, schijnen zij gestoord te zijn. /"Ouders! voor alle aandoeningen ^waarvoor gij vroeger levertraan ge bruikt hebt, zult gij Scott's Emulsion van levertraan en kalk- en soda-hy- pophosphiten, drie "maal zoo kracht dadig, snel en zeker van uitwerking vinden en daarom wezen- flijk zuiniger in gebruik, waarbij nog komt, dat de oude walgelij ke smaak en reuk afwezig zijn en opris pingen zich niet voor doen. Het" is tegelijker tijd een voortreffelijk remedie, voor alle leef- in aandoeningen merk: „De Vis9cher"yan keel, lOllgen 11111(1, het Scott1 proces. hetbloed en beenderen. Bij apothekers en drogisten verkrijgbaar. Hedenmorgen om 11 uur werd door den Architect den heer J. v. d. Ban, alhier aanbesteed het bouwen van 3 heerenhuizen in het Kleverpark te Haarlem, ingeschreven werd door de Heeren J. Brakenburg f 36375 Overveen. M. v. Deursen 36100 Haarlem. T. J. v. Zijlberg 35965 J. Joustra 35890 J. v. Gelder 34946 J. Nomsches en Rol 34692 M. v. Duuren 34680 J. Schornagel 34540 H. v. 't Woudt 34370 M. v. Ommeren 34472 Gebr. Winnubst 34345 W. Hoek 34010 Kaub en Bierboom 34000 Cornelissen en Kruger 38900 M. Smink 33000 P. Rings 32820 Sandpoort Schiphorst en Filips 32430 H. Neuteboom. en Zoon 29180 Nederlandsche opera voorstelling Wanneer men eenigszins de ge schiedenis der muziek bestudeerd heeft, dan is het zeker bekend, dat Italië vóór was, het muzikale drama der ouden te doen herleven en geen land, geen der volkeren van Europa is meer aangespoord geworden dan de Franschen, en hun neiging tot de kunst, in ver band met den bloei van Frankrijk, kon zich zoo vrij ontwikkelen, dat zij de Italianen, die hen ver voor waren, met weinig moeite hadden ingehaald. Slechts weinige dagen geleden hebben wij ons kunnen vergasten aan dc voortbrengselen der Itali- aansche school, Vrijdagavond wer den we deelgenooten, en dit be paalt ziel» tot een zeer groot audi torium, van een schepping der Fransche school, en wel den over- bekenden „Faust" in 1859 door Cli. Gounod voltooid. Door deze opera ofschoon meer nog dan Romeo en Juliette, had Gounod weldra een eerste plaats ingenomen onder de opera-componisten. De belangstel ling voor deze opera, als muzikaal kunstgewrocht is heel goed te con. stateeren, pakkend door zijn voort durend verrassende melodiek vol afwisseling in harmonische uitbeel dingen, mannenkoren, gemengd koor, schoon geïnstrumenteerd, kort om „Faust" heeft zoodanig recht op plaats in de kunst der muziek. Het Nederlandsche Operagezel schap heeft wederom de handen ineengeslagen, om dit meesterwerk in het „Nederlandsch" zoo goed mogelijk te doen slagen wint nn de vertaling met 't oog op een ge, makkelijker volgen der handeling- aan de schepping zelve brengt het besluit geen voordeel, het elastische helt vrijwel over tot iets gedwon gens, doch dit zal meerendeels er gaarne aan gegeven worden, laten we echter de vertolking op den voet volgen. Eerstens F. Coini-Francisca (Mar- garetha) geeft meerdere momenten van genotvol schoons, maar door- ioopend spreekt haar geluid wat zwaar aanen hierin werkt de hollandsche vertaling niet mee, maar afgezien daarvan, zoo kan men deze zangeres veel verdienstelijks nawij zen Faust, de heer Desiré Rauwels een krachtig orgaan, maar ook al wat dik, gaf zich in 't tweede deel langzamerhand gemakkelijker en vrijer, meer losheid in spel en zang en hier en daar wat meer tempe rament dan loopt alles beter en de- phoisto, hij overtrof weer allen, dat was alles af en juist, inhem zullen allen bepaald opgegaan zijn, kortom het was meesterlijk, Orelio hand haafde zich dien avond als Mephisto bij uitnemendheid. Zeer verdienstelijk was Liebel mej A. Wibbels, een mooi warm geluid en karakteristiek spel, Valen tin dén Heer A. Alexanders ook heel goed, men kon den naderenden dood wel niet zoo in hem bespeu ren, maar vooruit het overige was uitstekend. En Martha, me:. Helmering, spel heel interessant, los, gemakkelijk, maar stemmiddelen zeer bescheiden, en baar licht geluid maakte de quar- tetten ook niet beter af. De koren, ook al niet bijzonder gelukkig, enkele malen uitgezonderd groote neiging tot detoneeren en tamelijk rauw. Het orkest, goede krachten schui len erin, maar over 't algemeen domineerde 't spel te veel, komaan 't is weer 't eerste werk van de Nederlandsche opera, 't schroeft alles nog wat, een volgend maal zal dat beslist veel beter marcheeren, en dan kan ik tegelijk nog eens spreken over den dirigent den Heer C. Dok- kum, niet ontbloot van verdiensten. Jac. de Jong. Politie-rapport. Gevonden 1 pet. 1 hond, 3 cou pons. Procesverbaal opgemaakt wegens voetbalspelen op openb. weg. Hedennacht heeft een bekend zwerver zich toegang verschaft in een in aanbouw zijnd hoekhuis Gasthuisvest en aldaar om zich te verwarmen op de eerste verdieping een vuurtje gestookt. Het vuurtje is met een emmer water geblusclit en den man is nacht- verblijf aan het bureau verleend. Veemarkt te Beverwijk. De Veemarkt alhier hedenmorgen gehouden muntte uit bij andere jaren, daar er veel vee tegenwoordig wasde handel was vlug en er werden bijzonder hooge prijzen besteed. De Minister en het vakonderwijs. Naar wij vernemen beeft de Staats-Commissie voor den handel drijvende en industriëelen Midden stand nog niet kunnen besluiten zich bij de zienswijze van den Mi nister in zake de bevoegdheid tot het instellen eener enquête naar den toestand van dat vakonderwijs door die commissie neer te leggen. Integendeel zal de commissie trachten alsnog den Minister tot andere zienswijze te brengen. Bevallen: J. W. Geijl-van der Kodde d. A. C. Schornagel-Prin sen z. G. J. Schiering-v. Musscher d. J. M. Vcster-Steffens d. 15. M. Hurkmans-Hogeboom d. Overleden: H. L. Lokman 83 j. Antoniestraat. H. S. Rasen 91 j. Roosveldstraat-. W. C. Jansen 12 m. d. Zuider Buiten Spaarne. W. de Haan 7 m. d. Zijlstraat. A. C. Bomhoff 12 m. d. A. L. Dvserinckstr. - E. P. A. Faase 1 111. z. Kleine Houtstr. VOORHOUT. Ondertrouwd: 2 Nov. G. Da- men wedr. 42 jaar te Voorhout en J. Morsink j. d. 20 jaar te Zwolle. SASSEN HEIM. Overleden: Cornelia Waasdorp 11 maanden Getrouwd: Marinus Staring 34 j. Weduwnaar van Francina Schalk en Petronella van Waardenburg 21 jaar. Ondertrouw d: Hends. Jac. Pree- nen te Sassenheim en Trijntje Poppen te Warmond. 3 November. Medegedeeld door II. C. Tombekoh en Co_ vorige koers Heden. South. Pac Sh 92% Common Marine .- 10 10 Pref. pref. 271/4 27% Com Steel 47n/i« 47% Sh„ Topeka S.h. 101V2 102 2e mon Mexican. 25% 267/if, Common Kansas Sh. 27% 28 Pref. 58% 59 Common M abash 193/4 20 1811/, 182 Southern Rails 341/4 341/4 Car Foundry Sh. 44 44 Common Erie 433/4 441/4 Missouri 343/4 34 Rock Island 28 28% Ontario Sh 451/4 451/4 40 40% Kon. Petroleum 71A 731 Common Peru 14% 143/4 471/2 483/4 47% 195 195 Rusland Hope 721/2 72% Consols 72% 721/.J Amer. markt vast. Russen prijshoudend. Kon. Petroleum willig. Tabaksmarkt vast. Kimberley prijshoudend, De Heer en Mevrouw SCHMIERBoshouwers geven kennis van de geboorte van een ZOON. Haarlem, 1 Nov. 'Or. een net R. C. DAGMEISJE, niet boven de 10 jaar, bij D. v. LEEU WEN, v. Marumstraat 17. GEVRAAGD een llinke heldere in een klein burger gezin tegen goed loon. Adres Spaarnwouderstraat 27zw Een ongemeubileerde Kamer met of zonder alcoof voor een alleen wonend Heer. Brieven Nr. 707. Bureau van dit blad. als le Hypotheek op een solied pand. Tusschenpersonen komen niet aanmerking. Brieven onder No. 088 Bur. v. d. Blad. Voor terstond biedt zich aan een bekwame of meid-buisbondster, oud 47 jaar, brieven letter G. Bureau v. d. Blad. TE KOOP, alle goed onderhouden met beste banden, pr. f 39, f 24, f 20, f 12, adres Spaarnwouder straat 25. van SPECIALITEIT IN (TC 1=3 Oo." S= e=u Grootste inrichting op dit gebied. ZIE DE ETALAGE. Eerste kwaliteit, billijke prijzen. <ro cx> Varkenskoppen Knieschijven Hamsehijven Pekelspek Geldersche Worst Vette Lappen Doorregen Lappen Krabbetjes Aanbevelend 16 et per 5 ons. 25 °9 40 40 30 35

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1906 | | pagina 3