St, Nicolaas komt Zaterdag middag 2 uur met den trein. J. Ph. v. i HOEK jansstraat 2. Ba rtel jorisstr a at 31 De representanten-chef van de firma Sint Nicolaas Co. n. Laatste Berichten. Burgerlijke Stand. Ametsrdamsche Beurs. 383ste Staatsloterij. Gemeenteraad. De gemeenteraad kwam gister middag om half twee bijeen in de Statenzaal. I)e heer E. Levert werd geïn stalleerd. Voorgesteld werd een salarisre geling voor het te benoemen hoofd der school voor m. u. 1. onderwijs, waarbij zou bepaald worden, dat het aanvangssalaris zal zijn f2000 en dat er zullen zijn drie vierjaar- lijksche verhoogingen van f 100, zoo dat een maximum van f2300 kon worden bereikt. Verder, dat voor vergoeding voor gemis aan vrije woning f 400 zal worden gegeven. De heer Loosjes wilde die zaak aanhouden totdat B. en W. heb ben meegedeeld wat hun plannen met die school zijn. Hij is er niet zeker van dat die 1 September 1907 zal geopend worden. Die school moet er dan zijn, riep de heer Kleinenberg uit; zij had er reeds September jl. moeten zij nen als zij er nu met Septem ber niet is dan dient u met een mol ie van wantrouwen te komen in liet beleid van B. en W. Maar voor het salaris van het school hoofd wordt vastgesteld, moet de raad kennen het leerplan en weten wat er gedoceerd zal worden. De wethouder De Haan Hugen- holz gaf de vergadering de verze kering dat de school er zal zijn doch eer er een leerplan kan wor den opgemaakt, dient er een hoofd te zijn, die met den districtschool opziener dat leerplan vaststellen kan en voor er een hoofd kan be noemd woi'den, dient het salaris vasi gesteld. Dus, zei de heer Thiel, is er voor de school nog niets gedaan en zal het te benoemen hoofd alles heb ben op te bouwen. Dit hadden echter B. en W. dienen te doen. De wethouder zei nu nog eens, dat de school zal worden geopend met September, al is het dan niet in het daarvoor bestemde gebouw. De voorgevel van de schooi is ge reed, het hoofd dient volgens hem wel degelijk gekend in den opzet. Het vaststellen van het salaris werd ten slotte aangehouden tot December, waartoe besloten werd met 206 stemmen. B. on W. stelden voor, om voor wachtlokalen voor de lantaarnop stekers aan den noord- en Zuidzijde der gemeenten twee lokalen te huren, en om de controleurs over die opstekers een salarisverhooging te verleenen van f2 per week. De heer Modoo wilde de contro leurs geen f2 meer geven, doch hun salaris brengen van f 12 op f 15. De wethouder Nieuwenhuijsen K ruseman ontraadde dit, daar dan alle verband zou verloren gaan en onrecht zou gepleegd worden aan anderen. Het voorstel van B. en W. werd aangenomen. Voor de uitbreiding van liet pro ductief vermogen der electrische cenirale word f135,000 toegestaan.' Besloten werd om in den Hout en i de plantsoenen een aantal hoornen i te doen vellen. Verder om tot 1916 te aanvaar- j den de door Haarlemmerliede en Spaarnwoude aangeboden concessie voor levering in do gemeente. Voorts werd besloten de gemeente j to doen toetreden als lid van de onderlinge risico vereeniging van Ncderlandsche gemeenten in aan-1 sluiting aan de Centrale Werkge- vors-risicobank tc Amsterdam. A a gravin Van Lynden van j Pallandt werd onder bepaalde voor waarden vergunning verleend om een brug te bouwen over de Leid- schevaart bij Lisse. In de voortgezette raadszitting werden behandeld de uitbreidings plannen voor het Amsterdamsche kwartier, voor het Kleverkwartier en voor het Wilsonsk war tier. Zij werden goedgekeurd, met de bepaling, zooals de heer Rinkema voorstelde, om voor het eerste kwar tier vooralsnog niet te onteigenen. Na een geheime zitting besloot de raad een actie in te stellen te gen den heer Schonhuth, tot ont ruiming van een stuk grond aan de Paviljoenslaan. Schaken. Dinsdagavond 1. 1. had in éen der lokalen van „Weten en Werken" de aangekondigde clubmatch plaats tusschen de Beverwijksehe Schaak club T.A.V.E.N.U en Haarl. Schaak- gêz Ischap. De Beverwij kers waren met negen spelers overgekomen. Te ongeveer acht uur werd met spelen aangevangen en te tien uur geëin digd. Toen waren 5 partijen beslist ton voordeele van Haarlem. Door de arbiters werden toen twee par tijen remise, een derde in het voor deel van Haarlem verklaard en de laatste partij zou door de spelers per correspondentie uitgespeeld wor den, daar de gasten, om met den laat sten ti>c i 11 huiswaarts te kunnen keeren, weg moesten. De uitslag was 7 punten voor Haarlem tegen 1 punt voor Bever wijk. Indien de vertegenwoordi ger van Sint Nicolaas en Co. LJwe magazijnen niet met een bezoek vereert, LI. LI. Win keliers, en die magazijnen dus onbesproken blijven in ons dagblad, vergat gij zeker den laatsten tijd in de „Nieuwe Haarlemsche Courant" te ad- verteeren. isr In „De Kroon". 't Was Woensdagavond. 'n Mensch is maar een mensch, en juist omdat hij maar éen mensch is, heeft hij behoefte aan wat mensche- lijks. Dat is logica, waar niets tegen valt te zeggen. ■En daar dorst-hebben ook een heel menschelijk-ding is, behoef ik me volstrekt niet te schamen, dat ik Woensdagavond 'n dorst had „als een dragonder", zei een mijner oude kennissen altijd. Die heeft n.L gediend bij 't vierde regiment dragonders, dus hij kon het weten. Ik toog dan naar 't café „De Kroon" op de Markt verlekkerd door de mooie muziek van 't Weener Dameskapel „Euphemia", dat ik altijd in de Nieuwe Haarlemsche Courant zie aangekondigd en ik was er juist bezig aan mijn tweede Pils ner, want die zoute krakeling, waarop de kellner je komt verrassen, maakt je zoo dorstig, en ik was er juist bezig met de advertentiezijde van de Nieuwe Haarlemsche Courant" voor me.(ik beschrijf deze bijzonderheden zoo precies omdat hot zoo'n zeldzaam geval was) en ik was aan het lezen van al die fraaie St. Nicolaasadvertenties, toen m'n oog tusschen al die annonces door viel op de sprekende reclame „Effec ten" in groote, liggende letters van de kassiers Duijm Spruijt die daarin tusschen de regels door ad verteeren, dat zij Kassiers en Com missionairs zijn in effecten en assu rantiën. 'k Dacht juist: zou de hoofdagent van, de liriria St. Nicolaas Co. er ook geweest zijn om er voor het een of ander gelukkig peetekind een paar stukjes te gaan bestellen of wel is hij misschien toen hij laatst op ons redac tiebureau geweest is en dus toch in de Jansstraat kwam voor dit doel even binnengoloopen bij ook een zeer soliede effecten firma H. C. Tombergh Co. Jansstraat 19, omdat hij de beursnoteeringen van dit kantoor tijdens zijn verblijf hier ter stede dagelijks bijhield in de Nieuwe Haarlemsche Courant. Want dat wist ik, de representant heeft in opdracht elke soliede firma on dat zijn zij, die adverteeren in de Nieuwe Haarlemsche Courant, met zijn orders te gaan begunstigen. Zoo was hij, naar hij mij verteld had, met zijn geldbuidel direct na aankomst in Haarlem naar de firma A. Kreuiter Co. Nieuwe Gracht 21, gereden ook alweer, omdat hij in onze courant had gelezen, dat daar zoo'n hooge depositorente wordt gegeven. En terwijl ik zoo over den represen tant weer zat te redeneeren, dien ik zoo moe geweest was als „koude pap," waarachtig, spreek jo over den duivel dan zie je zijn staart, daar komt hij nu in eigen persoon parmantig „De Kroon" binnenstappen Hij had nu weer een heel ander toilet, want hij was geweest in den, zooals hij zeide, magnifieken winkel van de firma A. Weill Barteljoiiisstraat 2628, en had zich daar eens geheel in een prachtigen pelsjas gestoken met dito muts. Bovendien had hij een spik splinternieuwe paraplu van de firma Hamilton waar de keuze inderdaad overvloedig was, hoorde ik. En zijn horloge had hij verloren bij 't zoeken naar het nieuwe 'wachthuis voor de stadslan- taarnofistekers en daarom was hij bin nengevlucht bij de firma Ei. van Niel. Geootk Houtstraat 86. waar hij uit de honderd en zooveel prachtige uurwerken, die hem waren voorgelegd van allen prijs en alle soort' een elegant en modern klokje had gekozen, dat ik mocht bewon deren. Maar met dat al was 't toch weer gaas toevallig, dat de man mij trof in „De Kroon". En nu zet ik ieder een om te beweren, dat er geen te legrafie zonder draad bestaat! Zoo'n groote toevalligheid heb ik van mijn leven nog niet gezienen het feit was te opmerkelijker, omdat ik pre cies 'n halve minuut geleden me zelf had blij gemaakt met de gedachte, dat ik op ons redactiebureau van den man af was, omdat ik voor hem „niet thuis" had gegeven, en dat hij dus zijn verdere mededeeiingen over zijn fnma maar schriftelijk moest inzen den. Doch hij was er, en hij had me te pakken En ik heb er van gelu.stfoeiwat was ik moe, toen ik tegen elven in een heerlijk rijtuigje van de stalhouderij A. A. van den Berg Groote Houtstraat 177178 thuis gebracht werd Maar laat ik geregeld voortvertellen mijn lotgevallen van dien avond. Hij begon met de deur open te gooien en daarna een kousje van den gasgloeilichtbrander kapot te slaan. Zie je wel, zeide hij, dat het glas niet knapt, ondanks den razenden tocht en liet kapotte kousje? Dat komt, omdat het een kristallen gloeilichtglas is met gaatjes, die je tegenwoordig bij de firma J. A. Lommelaars. Koningstraat 21 kunt koopen en waardoor je je heel wat kunt bevoordeelen. De gérant, dc heer Kievits, kwam woedend op ons losstormen, hij meen de, dat die Haagsche Hockey-m..n was teruggekomen om weer eens wat relle tjes teweeg te komen brengen, zooals onlangs, doch onze representant wist den lieer Kievits al zeer gauw te kalmeeren. Ik zal de schade ruimschoots ver goeden, zei hij geruststellend. En met wipte hij naar de telefoon, gaf aan do genoemde firma de order direct in „De Kroon" te laten bezor gen op zijn kosten100 kristallen gloeilichtglazen met gaatjes it f8,50 de 100, 100 st. prima kwaliteit kous jes in vierkante doosjes it f 15, de 100 en 100 magnesiumstiften ii f0.75 de 100. Van alles bestelde bij de duurste soorten. Maar ook de gaskroon had hij be schadigd en om nu de zaak zooveel mogelijk te verbloemen, want als liet feit bekend wordt, zijn er de journa listen direct bij om die relletjes in „De Kroon" te beschrijven, zond hij een telegram naar A. Spring veld Breestkaat 89 te Beverwijk met 't bevel zoo spoedig mogelijk re paratie aan de gaskroon in „De Kroon" te Haarlem te komen verrichten. Dat zaakje is alweer in orde, zei hij, ter wijl hij terugkwam. Toen, alsof er niets ter wereld ge beurd was, liet hij aanrukken een Hesch Canternac met twee glazen. Ja, je kunt den vent 'n lastig su jet vinden, maar dat moetik zeggen, netjes en beleefd is hij, en royaal en voorkomend óók. 'k Moet zelfs bekennen, dat ik, toen de 2de flesch was aangerukt,hem eigenlijk toch een goeien kerel vondoch, je kon het hem toch niet kwalijk nemen, want liet is nu eenmaal zijn vak om lastig te wezen. Reizigers zijn over het algemeen lastig, als ze komen bij menschen, die nu juist niet verlegen zijn, om hen te zien. En zoo kwam het er toe, dat ik alweer met den man in kwestie in een druk gesprek raakte, onwille keurig en me liet meesleepen. Dat kwam zóó Ik vroeg hem, of hij nogal een goede ontvangst had genoten bij de verschillende winkeliers. En daarover was hij vol lof Hij was dien dag ook heel wat winkels rond geweest En, meneer, vriendelijk als de hdferen zijn 'k Sta er versteld van Niet, omdat ik nu zooveel hij hen kocht, want vóór zo mij eigenlijk kenden, waren ze al zoo aardig als maar mogelijk is. Zoo zal ik u vertellen't was in liet Magazijn „De Kindervriend" (fa Bern. J. Kerkhoff.) Groote Houtstraat 32 en Warmoesstraat 2628 magazijnen, meneer, waar je haast geen voet kunt verzetten, zóó vol is het daar, zóó voorzien van alles, wat men op het gebied van galanteriën en huishoudelijke artikelen maar kan bedenkenEn wilt U wel gelooven, meneer, dat ik ondanks den toevloed van menschen, heel coulant en vlug werd geholpen'k Heb het elders erger beleefd, meneerEn zoo was het precies hetzelfde in het winkel- magazij n Verkoophuis J. P. Karthaus Groote Markt 810 ook daar wordt men, dank zij de groote ruimte, amusant en vlug door dc vriendelijke winkeldames bediend. Het magazijn is daar zoo gevuld met allerlei fraaie en hoogst geschikte dingen, dat er nog niets verkocht scheen, toen ik al vier koffers gevuld had. En toen sleepte men mij nog naar een aparte afdeeling, waar enkel luxe artikelen staan. Jongen, jongen, dat Haarlem levert wat op Ik hoorde dat alles aan met veel belangstelling, want ik ben toch altijd grootsch erop, wanneer zoo'n buiten lander, die toch op dit gebied heel wat heelt gezien, onze Bpaarnestad een beetje in de hoogte steekt. Maar ik was blij, dat hij z'n kof fers niet bij zich had, zooals de vorige maal op ons bureau, en dat ik niet alles behoefde te zien, wat hij ophe melde. 'k Ga nog al eens uit in deze dagen, om winkels te kijken; niet, dat ik zelf er zoo dol op ben, maar m'n vrouw wil het met alle geweld en men weet hetce que femme veut En dan zie ik moois genoeg. Maar ik dwaal af; en m'n lezers zullen zeggen, dat het hun eigenlijk weinig aangaat, ot ik-zelf al de winkels rondga; de kwestie loopt nu alleen maar over den reizi ger van de firma St. Nicolaas Co. En ze hebben gelijk, die lezers Daarom vertel ik verder. Nu kan ik al de lofspraken niet vermelden, die de reiziger mededeelde over de firma Tli. A. van Eldik Kruisstraat 42. waar hij in 't pas geopende bloe menmagazijn haast verblind was ge worden door den nauw te evenaren bloemenschat, die daar in 't magazijn is tentoongesteld. Ook was hij vol lof over het Gezondheidshuis Barteljoiiisstraat 9 Hij was er alleen maar eens langs geloopen, omdat hij gehoord had, dat daar de straat besproeid werd met de fijnste odeurs. Maar toen Hij de vitrine zag, kon hij niet nalaten bin nen' te gaan. En wat hij er al niet gekocht hadHygiënische en anti septische parfumerieën, toiletartikelen, bijouterieën enz. enz. Ook was hij vol lof over de Moya schrijfmachine, die hij voor slechts f 90 gekocht had bij 't Bureau voor Technisch Nieuws D. de Clercq TE Bi.oemendaal Deze schrijfmachine is de kleinste, do sterkste, de lichtste, de eenvou digste en de snelste en daarenboven nog de goedkoopste schrijfmachine ter wereld. Wel, hij had groot gelijk, dat hij zoo iets gekocht HeeftDaar heelt men een fortuintje mee. Hij was er met de mooie Electrische tram van de E.N.E.T. expres heen gereden. Over de electrische tram van Haar lem was hij vol lof. Over de mooie keuze der straten en parken, waardoor de lijnen gelegd zijn, over de comfor tabele, sierlijke wagens, over den be spottelijk lagen ritten prijs, over de uiterste voorkomendheid der conduc teurs, controleurs, enz. Doch, toen ik mijn verwondering te kennen gaf, dat hij expres voor die schrijfmachine naar Bloemendaal was getramd, begon hij te lachen. Die schrijfmachine toch wordt fran co huis gezondenEn toen kwam de aap uit den mouw. In een der magazijnen had hij een paar dames met zooveel lof hooren spreken over de lunchroom en bo dega „Rusthoek" van den heer W. Reinders te Bloemendaal O, o, wat pakte de representant daarover uitGeheel volgens de nieuwste eischen was de lunchroom ingericht. Langs de muren waren prachtige tegelversieringen met re clames aangebracht. Alles ellectrisch verlichtÖp de leestafel lagen de eerste dagbladen. Verder had men er een prachtig zitje op een open terras. En „lest best" de comsumptie is er prima tegen zeer billijke prijzen. Toen hij aan die consumptie dacht, scheen hij weer dorst te krijgen en kort klonk het „Kellner, een fijne flesch Bisschop wijn met 2 glazen De toegesnelde kellner keek, alsof hij het in Keulen zag donderen. „Wat, hebt je die wijnsoort niet? Ja, die moeten we toch beslist heb ben. Dat is een exquise wijntje, dat ik altijd drink, als ik bij mijn pa troon St. Nicolaas op visite ga. In de Nieuwe Haarlemsche Courant las ik, dat die heerlijke wijn ook hier te krijgen is en wel bij de firma A. Hoppen Schotersingel 21 Telefoneer daar direct heen om een heele bezending. {Wordt vervolgd Garnizoensbericht. Onderscheidingsteehen. Aan de Lui tenant adj. Marchant, de Luitenants Gefken en Ort van het 10e Reg. Infantriè alhier in garnizoen is liet onderscheidingsteeken voor XV la ren dienst als officier toegekend. Oefeningen. Gisteren nacht werd door de ba- taljons alhier in garnizoen oene oefening gehouden met twee par tijen. De onderstelling was in 't kort als volgt Een vijandelijke macht, Ille Ba taljon, heeft na eene gelukte lan ding een bivak betrokken. Door een wielrijderspatrouille van eigen partij, IVe Bataljon, wordt gerap porteerd, dat een vijandelijke afdee ling in de richting vaii Bennebroek oprukt teneinde aldaar al de aan wezige paarden en levend- vee te bemachtigen. De eigen partij zal dit zien te be letten en trachten het convooi ge vangen te nemen wat haar ook wer kelijk hij verrassing gelukt- Voor deze oefening werd liet 3e Bat. te half 4 v.m. gealarmeerd, en was 13 minuten later reeds op ma'rsch, onmiddellijk daar werd het 4e Bat. gewekt, en marcheerde 24 minuten later af. Als partij commandanten traden op de A kapiteins van der Pant en Elhorst, terwijl het geheel onder leiding stond van den kapitein ad judant Schönstedt. De muziek haalde om 7 uur v. m. de Iroep van Bennebroek af en geleidde ze naai de kazerne terug. Stukgereden. Gisterenavond half zes, reed een fietsknecht door de Ostadestraat. De jongen reed nogal hard, kwam aan de Ostadestraat en eensklaps kwam er in een flinke vaart een wagen aangereden, De fietser sprong van zijn stalen ros af en wilde baan maken, maar helaas, het was te laat, de fiets ge raakte onder den wagen en het achterwiel was geheel krom. De wagen voerder kon niet tijdig genoeg 't voertuig tot stilstaan brengen. Een schadepostje Te 1 Valer. Gisterenmiddag circa 3 uur liep een man zijn schuit voort te duwen. Eenklaps gleed zijn stok uit, en de man ging de Leidsel ie Vaart in. Zijn makker, die aan het roer stond, stak den havenmeester een stok toe en zoo kwam de man weer behouden op de schuit. Vrijz. Demoeraten. Vrijdag a. s. vergadert de Kiesvereeniging der vrijzinnig-democraten alhier over de a.s. gemeeneraadsverkiezing. 70 Jaar. Ds. Poolman, predikant bij de Lnthersche Gemeente alhier, vierde gister zijn 70sten verjaardag Zooals we reeds medeelden, werd Zondag dit feit in verband met bet 40-jarig predikantschap herdacht. Voetbal. Men meldt, dat de Haar lemsche Voetbalvereeniging Haar lem den eersten Kerstdag te Berlijn tegen Preussen, den tweeden Kerst dag tegen een elftal in Brunswijk zal spelen. Benoemd. Door de Arrondissements Rechtbank alhier is de heer Mr. W. Cnoop Koopmans benoemd als lid der Commissie van beoordeeling voor de invoerrechten in de provincie Noord-Hólland in de plaats van den heer Mr. N. G. Cnoop Koopmans, die op diens verzoek als zoodanig eervol ontslagen is. Aanbesteding. Bij de aan het Ministerie van waterstaat gehouden aanbesteding voor het aanleggen van een afwateringskanaal met bij- behoorende werken voor de ver legging van den Maasmond was het minst ingeschreven door W. van Ommeren alhier, f 818.700, behalve bijbetaling voor meer grondver- voer. Vrijspraak. Het Openb. Min. bij het kantongerecht alhier vroeg gisteren wegens gebrek aan bewijs, vrijspraak voor den hockeyspeler uit 's-Gravenhage, die bij de relletjes op 14 October zou geweigerd heb ben op eerste aanmaning der politie het lokaal van „De Kroon" te ver laten. Over de reis naar Rome van den Zeereerw. Heer Clément, particulier secretaris van ZEm. Kardinaal Richard, kunnen wij nader mededeelen, dat met alleen Z.H. den Paus, maar ook aan de Congregatie voor de Buiten gewone Kerkelijke aangelegenheden sommige vragen aangeboden en voor gelegd zijn. Naar verluidt zou aan de Bisschop pen de grootst mogelijke vrijheid van handelen gelaten zijn bij het oplossen der eventueele moeilijkheden. De volgende week zullen alle Pa- rijsche pastoors in het Aartsbisschop pelijk paleis samenkomen en daarna zal eene vergadering belegd worden van de voorzitters, penningmeesters en secretarissen der Kerkfabrieken in de Fransche hoofdstad. Politierapport. Gevonden: 1 armbandballetje, 1 medaillon met portret, 1 dekzeil, 1 onderstuk van een rijtiuglantaarn. Rroces-verbaal opgemaakt wegens: berijden van een straat in verboden richting, overtreding der motor- en rij wiel wet, rijden met een voertuig zonder licht. Te Hiliegom zijn uit c-en schuur 2 rijwielen ontvreemd. Gisterenavond is uit het Nutsge- bouw aan de Zijlstraat een rijwiel ontvreemd. Bevallen: M. J. de Bock Jones z. J. Vergers-Bernhard d. M. E. Thijs-Cruijce d. E. Smit-van der Steeg d. E. B. Lodewijk-Ver- meulen d. M. W. Doorn-van Baa ien z. A. Smink-Kion d. G. Zwan-Hassevoort z. Overleden: E. F. v. d. Linden 73 j. Ripperdapark. Ondertrouwd: A. de Groot en J. Blankevoort. Getrouwd: G. Bakker en A. C. M. Nobel L. Boll en J. F. Kaal es J. Baruch en M. J. Sernó M. Becker en M. C. vart Musscher O. Branse en A. Konstapel F. Har- toch en L. A. H. Gijsbertse B. H. Stol te en S. M. van der Vossen G. A. S. Lijnkamp en G. Hoeve. AGENDA voor Vrijdag 30 November. TeyWs Museum. Tentoonstelling van Kunstfotogrn vuren enz. Concertzaal „De KroonWeener Da meskapel „Euphemia". Schouwburg Janmeg. n.m. 8. uur. Ned. Opera Cavaleria Rusticana en Paljas. Paleis van Justitie, n.m. D Bureau van Consultatie. Gebouw St. Bavo. n.m. 8|/2u. Hoofd bestuur. Idem n.m. 81/2 u. Propagandaclub. Idem n.m. 810 u. Gymnasten. Idem n.m. 8'/2 u. R. K. Kiesveree niging. Algem. Vergadering. Te Heemstede. Raadhuis, n./m. D/2 B. en W. aan besteding verdiepen van eenige vaarten in de Gemeente. 29 November. Medegedeeld door H. C. Tomberqh en Co vorige koers Heden South. Pac Sb 941/4 Common Marine IO8/4 ih/16 Pref. 2915/is 31"% Common Steel Sb. 481/2 48% Topeka Sb. 105i5/rt iotn/ifi 2e pref. Mexican. 28p8 283/a Common Kansas Sh. 3 n/.2 31 Pref. 633/4 63% Common Wabash 20 201/s Norfolk Sh Union Sh lS83/g 1873/4 Southern Rails 351/n 85% Car Foundry Sh. 4i'/s 44% Common Erie 45 451/4 Missouri 43% 42% Rock Island 3U/s 321/4 Ontario Sh 4Si/o 481/2 431/, Denver Sh 435/s Kon. Petroleum 705 710 Common Peru 15»/g JSi/g Pref. Peru D% 473/4 Dominica 491/4 Kimberley 210 2071/0 Rusland Hope 731/2 731/4 Consols 733/4 731/2 Amer. markt vast. Russen prijshoudend. Kon. Petroleum vast. Tabaksmarkt lager. Kimberley flauwer. 3331 f 1500. 12702 f100. Prijzen van f 20. 17 353v 6471 10196 14581 17663 120 3684 6482 10213 14720 17696 125 3688 6516 10346 14722 17711 150 3734 6558 10349 14734 17758 208 3750 6586 10368 14742 17801 233 3739 6652 10396 14752 17859 404 3796 6691 10550 14779 17864 446 3778 6704 10558 14879 17866 505 3813 6721 10581 15008 17895 528 3849 6821 10584 15015 17918 513 3926 6825 10644 15105 17981 526 3979 6834 10682 15138 18015 540 3990 6837 10721 15213 18045 571 4046 6946 10817 15303 18067 582 4097 6970 10858 15308 18099 647 4132 6963 10861 15401 18116 698 4134 6980 10908 15444 18156 709 4177 7114 10911 16464 18184 729 4178 7147 12149 15500 18187 748 4250 7196 12261 15561 18206 795 4317 7232 12298 1557/ 18286 760 4333 7308 12322 15599 18296 802 4373 7320 12351 15691 18218 969 4389 7353 12365 14727 18235 986 4413 7379 12410 15728 18248 1025 4482 7410 12455 15737 18291 1027 4490 7451 12460 15762 1826< 1033 4505 7490 12464 15842 18308 1050 4513 7755 12496 15857 18312 1063 4649 1787 12513 15862 18355 1066 4698 7858 12533 15909 18430 1102 4701 7949 12623 15944 18489 1129 4764 7958 12680 15995 18520 1277 4S18 7967 12705 16020 1S537 1313 4856 7976 12741 16039 18646 1371 4913 8071 12809 16053 18679 1414 4919 8181 12825 16187 18752 1471 496S 8347 12839 161SS 18790 1790 5043 8351 12868 16202 11898 1792 5078 8366 12934 16217 18916 1804 5091 8406 13005 16232 19016 1857 5145 8473 13076 16245 19052 1890 5193 8510 13117 16-282 19067 1963 5222 8517 13187 16350 19097 2068 5239 8601 13199 16422 19105 2142 5307 8650 13284 16421 19176 2193 5365 8661 13330 16433 19187 2243 5440 8719 13338 16463 19250 2352 544/ 8781 13492 16475 19256 2362 5479 8830 13514 16504 19294 2371 5484 8841 13529 16596 193-24 2428 5515 8849 13564 16601 19401 2431 5518 S865 13689 16663 19495 2456 5535 9007 13698 16754 19537 2528 5542 9116 13753 16793 19C52 2598 5623 9246 13816 16883 19714 2778 5685 9279 13836 16834 19870 2801 5716 9286 13837 16856 19S13 2825 5761 9358 13930 16872 19865 2852 5862 9361 13944 16874 19860 2853 5970 9379 13963 16880 20176 2858 6026 9677 14037 16989 20197 2921 6037 9529 14056 17003 20232 2947 6051 9662 14058 17078 20284 2965 6063 9719 14118 17214 20284 3119 6067 9787 14107 17295 20276 3150 6090 9808 14129 17301 20489 3187 6148 9872 14188 17324 20586 3226 6156 9915 14225 17408 20640 3254 6192 9968 14296 17410 20652 3277 6235 10020 14359 17426 20786 3278 6262 10066 14409 17485 20852 3353 6263 10084 14490 17511 20959 3364 6«79 10106 14510 17551 17641 3392 6358 10127 14531 17566 7089 3441 6441 10136 14543 17622 3472 6461 10142 14568 17624 3491 6453 10152 1*4573 17643 KlNDERHUTSSINGEL GS A./n. ZtJLURUG

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1906 | | pagina 3