Os Mmds verwoest, Se Pink Pillen hersteilen De Kroon. Ferdinand Iser, m mm De representanten-chef van de firma Sint Nicolaas Co. marktnIèuws. Gemengd Buitenland. 383ste Staatsloterij. Amsterdam sche Beurs. besteile men bij Henri J. Carels, uoorheen Paul C. Kaiser, Zijlstraat 12[14, - - Telefoon No. 360. B. De boter, in mijne bakkerij gebruikt, is zuiuer Hollandsch product, uoorzien uan Rijkscontrolestempel. -I ns/,c ingezonden Mededeeling BURGERLIJKE STAND. 347 431 298 282 303 305 1777 1849 2272 2343 2463 2611 2628 3285 3856 4035 4061 4116 4240 5031 5111 5533 6159 6257 6305 6393 6485 6791 6921 7019 7368 7551 7806 7854 7892 8041 8077 8136 8464 8486 8706 8752 8900 8933 9214 9242 10505 10599 10998 11130 11576 11583 11642 11871 12746 12792 12904 12976 13128 13139 13314 14206 14322 14337 14469 14640 14847 14998 15449 15480 15764 16090 16194 16472 16590 16194 16472 16590 16611 16655 16 t 5S 16998 17054 17172 17188 17202. 1748 18241 1825" 1886 18872 19977 2001" 20321 20328 20409 2088-" 20921 20963 28% 1 Advertentien. Zaterdag 1 December 1906. EERSTE OPTREDEN prov. N.H., tusschen de strandpalen y.800 en 18.500. (Raining 16.000). Laagste inschrijver: J. v. d. Plas te Hardinxveld, voor f 16,740. Bestek 203. Het leveren van basalt steen en puin ten beboeve van de werken tot verdediging van de Noord zeekust in de prov. Noord-Holland, benoorden strandpaal 9.800. Raming 20,500. Laagste inschrijver: J. v. d. Plas te Hardinxveld, voor f16,749. Bestek 204. Het leveren van gecreo- soteerde palen ten beboeve van de werken verdediging van de Noordzee kust in de prov. Noord-Holland, be noorden strandpaal 9,800. Raming f5500. Laagste inschrijverL. A. Spie- rings te Bokstel voor f3880. Bestek 25. Het onderhoud van de duinen op eiland Terschelling, gedu rende de jaren 1907, 1908 en 1299, behoorende tot de zeewerken in Noord- Holland. Raming f 7200. Laagste in schrijver: A. C. Swart te Terschelling, voor f 5300. Voetbal. Zondag worden voor den Nederland- schen voetbal-bond slechts competitie wedstrijden voor de westelijke eerste klasse afdeeling en beker-wedstrijden (2e ronde) gehouden. Deze zijn pi,strict 1. Eerste klasse afdeeling. Quick H. V. V., in Den Haag; D. F. O. H. F. (J., in Dordrecht; Ajax Sparta in Leiden; VelocitasH. B. S., in Bre da en HaarlemHercules, in Haar lem. Beker-wedstrijden. AmsterdamA. F. C. I—Excelsior; V. V. A. Frisia; V. V. V. Quick (Kampen) en Holland Tubantia. ArnhemVittesse Hercules II. Dordrecht: D. F. C. II Neptu- nus. Enschedé: P. W. 1 P. W. II. 's-üravenhageH. 13. S. II—A. V. V. Haarlem Haarlem II Allen Weer baar. 's-HertogenboscliWilhelmina Voorwaarts. Middelburg: M. V. V. O. H. V. V. 11. Rotterdam: V. O. O. IVictoria; V. O. C. II Concordia II; Achilles Quick (Amersfoort): en Sparta II Hercules (Enschedé). Naar wij vernemen, komt Sparta Tl zonder spelen in de derde ronde, daar Hercules (Enschedé) niet zal op komen. Hockeij. Wij laten het wedstrijdprogramma voor de a. s. weken hier volgen: E er s t e klas co rape t i t i e 9 Dec. Victoria H. H. V. te Rotterdam en Amsterdam Odis te Amsterdam. 28 Dec. H. IT. V. Haarlem te Den Haag en Odis Victoria te Den Haag. Tweedeklas competitie, 2 Dec.: Amsterdam II IT. IT. V JI te Amsterdam en Dordrecht Victoria te Dordrecht. 9 Dcc. Evites Dordrecht to Den Haag, 23 Dec. Amsterdam II Evites te Amsterdam en Victoria II IT, H. V. II te Rotterdam. PI. Comité K. S. Actie. Gisteravond vergaderde in „St. Bavo" het Plaatsel. Comité voor Kath. Soc, Actie, dat thans is sa mengesteld uit de Afgevaardigden van de zestien aangesloten Veree- nigiugen met vijf toegevoegde leden. Thans was het oogenblik gekomen liet Comité definitief te vestigen. Het voorloopig Bestuur trad af, drie zijner leden hadden den wensch te kennen gegeven niet in hunne functie gehandhaafd te blijven. Na een herstemming werden tot Be stuursleden gekozen de heeren W Piepenbroek uit Bloemen- daal Dr. E. M. Droog uit Heem slede 0. J. Goniiet van Haar lem D. Janse vau Haarlem eu do Presidente van de Maria-Ver- eenigiug alhier. Van het Centraal-Bnreau was een vragenlijst ingekomen over de Katholieke Pers. Deze werd zoo belangrijk gevonden, dat ze aan alle leden zal worden rondgestuurd, opdat zij schriftelijk deze vragen kunnen beantwoorden. Het Bestuur zal een rapport van deze antwoor den aan het Centraal-Bureau op zenden. De Kath. Soc. Actie is thans voorgoed te Haarlem gevestigd Laat ons hopen, dat ze veel en vruchtbaar moge werkzaam zijn! HaarlemZandvoort Spw. Mij. De gister gehouden buitengewone al- gemeene vergadering van aandeel houders der HaarlemZand voort Spoorweg Maatschappij heeft de door commissarissen voorgestelde wijzi gingen der statuten metalgemeene stemmen aangenomen. Vordering ontzegd. De pulp- en jamfabriek „Kenau", alhier had oene firma C, in rechten aange sproken om schadevergoeding we gens het leveren van tinnen plaat jes, welke zij schadelijk verklaarde voor de daaronder bewaarde con serven. Op grond van het rapport dei- deskundigen die in liet tin der plaatjes niet zooveel antimonium hadden aangetroffen, dat daardoor schade of bederf der conserven had kunnen onlstaan, ontzegde de Recht bank de vordering der jamfabriek. Een jubileum. Dinsdag herdacht de heer Van Meeuwen zijn zilveren jubileum als regent van 't Hofje Spoorwater. Van alle zijden ontving de jubilaris blijken van belangstel ling en vooral natuurlijk van de be woners van 't Hofje. Den heer van Meeuwen werden prachtige bloem stukken aangeboden, een zaal was voor den jubilaris handig versierd Hierin sleet hij temidden der Dames Regentessen en Heeren Regenten op de meest genoeglijke wijze dezen gelukkigen dag. (Verbeterd bericht.) Tuinbouw. De afdeeling „Haarlem en omstreken" der Ned. Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde, ver gadert Maandag 3 December. De agenda meldt o.a.Belangrijke ingekomen en uitgegane stukken. Op gave van punten voor de Winterbij- een komst. Uitreiking der medailles op de onderlinge tentoonstellingen in 1905 behaald. Onderlinge tentoonstel lingen in 1905 behaald. Onderlinge tentoonstelling. Bespreking van eenige cultuur-planten door den lieer J, Stu ring. Gedaagd. Do heer M. Zilversmidt, alhier, is 29 dezer in den Haag ge slaagd voor 't akte-examen M. O. (boekhouden K 12). Gemeenteraadsverkiezing. Naar men verneemt, heeft inr. A. Miedema, die eandidaat is voor den raad van de Liberale Unie, aan het bestuur van de Vrijz.-üem. Kiesvcreeniging kennis gegeven, zich bij een eventueele can- didatuur van die vereeniging tot niets tc willen binden. Be lighal te Schoten. De lighal van de vereeniging ter bestrijding van tu berculose, te Schoten gebouwd, is zoo ver gereed, dat de patiënten kunnen ontvangen worden. Een verpleegsters woning staat er naast. Het plantsoen is nog in aanleg. Een fiuitcursus voor Jongens. Het welslagen der zangavondjes voor meis jes en vrouwen, heeft bet Vaderland- sche verbond alhier doen besluiten tot een proef met een fiuitcursus voor jongens. Een proef tot verbreiding, tot verbetering misschien van het gefloten lied, de gelloten wijs. Jongens van 1418 jaar kunnen daar hun hart aan ophalen, en van twee bekwame vooriluiters die het wel aandurfden, heel wat leeren van een kunst, waar van de natuur maar heel weinigen niet tenminste iets heeft meegegeven. Het onderricht is kosteloos. (O. II. Ct.) Op verzoek geroyeerd. De heer mr. II. Enschedé is op zijn verzoek geroyeerd als advocaat bij de rechtbank alhier. Sedert 1853 was Hij als zoodanig daar ingeschreven. Weten en Werken Als bestuurs lid van „Weten en Werken" is geko zen de heer P. IT. Craandijk, en tot commissaris dr, J. Timmer. Beiden hebben de benoeming aan genomen tot groote voldoening van het bestuur. besmettelijke ziekten. In de week van Woensdag 21 toten met Dins dag 27 November zijn te Haarlem voorgekomen twee gevallen van typhus en febris typlioïdea. twee gevallen van roodvonk en 1 geval van diphtheritis, Te Haarlemmermeer 1 geval van diphtheritis. Te Hillegom 2 gevallen van diph theritis. A. R. Kiesvereeneging. Heden, Vrij dag vergadert de anti-rev. kiesvcr eeniging „Nederland en Oranje" o. a. ter bespreking van de aanstaande ge meenteraadsverkiezing. Morgen zullen wij de historie van den representant vervolgen met „De kennismaking met Me vrouw. Uitmuntende prijzen. Dat antiquitei ten bij verkoop alhier uitmuntende prijzen opbrengen, kan uit het vol gende blijken. In de veiling van don inboedel nagelaten door wijlen den heer A. Hordingh, gehouden door de ma kelaars Sarlet, was de opbrengst van enkele nummers als volgt: No. 166. 1 verguld koperen pen dule, styl Empii e, f 77. No. 337. 1 ingelegd half rond penanttafeltje f50. No. 242/243. 12 mali. stoelen, 2 armstoelen met snijwerk, stijl Louis XV, f710. Ne. 246. 1 voor- huisbankje f41. No. 250. 1 mah. rookspeeltaiel f50. No. 251 1 mah, guêrtden f 20. No. 254. 1 angelegde nachttafel f 31. No. 255. 10 mah. stoelen en 2 armstoelen, met snij werk Louis: XVI, f460. No. 256. 1 mah. gebogen kabinet met snijwerk en koperen beslag f180. No. 257. 1 mah. penanttafel met gebogen pooten en koperen beslag f 61No. 263. 1 mah. ingelegds chiffonnère met koperen beslag f 66. No. 268 1 notenh. gebogen kabinet met snijwerk en koperen beslag f163. Zilveren bruiloft Heden herdenken de echtelieden W. Verschoor en A, v. d. Vijver hunne 25-jarige echt- vereeniging. Een bezoek. Gisterenmiddag bracht de heer Grabijn, leeraar van Kunst en Nijverheid, met zijn leerlingen, (damesleden) een bezoek aan het ate lier van den heer Maas, beeldhouwer, wonende tegenover de nieuwe Pt. Bavokerk. De heer Maas leidde den bezoeker door zijn atelier rond en gaf uitleggingen omtrent verscheidene zaken. Aan de milde gevers, die indertijd hunne giften schonken voor bet doof stomme meisje, wordt langs dezen weg meegedeeld, dat na heel wat moeite de edele dame erin geslaagd is 1.1. Woensdag 't meisje naar Rot terdam te brengen, waar het een plaats heeft gekregen in 't Instituut voor Doofstommen. De dame, die bij de meesten onzer lezers wel bekend zal wezen, blijft zich bij voortduring aanbevelen voor giften, ten bate van de ongelukkige doofstomme. beschonken. Gistermiddag onge veer half vier werd een blijkbaar in beschonken toestand verkeerend persoon op het terrein der oude Gasfabriek door een agent van po litie opgepakt. De man gedroeg zich echter zoo woest, dat de hulp van vier andere agenten noodig was en men hem de handboeien moest aandoen. Onder grooten toe loop van menschen werd hij naar het bureau van politie in dc Sme- destraat 'gebracht. Op hol. Gisteren middag reed een zwaar beladen wagen door de Groote Houtstraat. Op den Wagen weg gekomen schrok het paard van een auto. Het beest sloeg de boomen stuk en ging er van door. Gelukkig werd het dadelijk gegre pen door voorbijgangers. De voerman maakte de boomen nog zoo wat vast en slaagde erin hoewel gebrekkig paard en kar thuis te brengen. Kar met brood te water. Gister avond circa 6 uur tuimelde een kar met brood in de Bakenesser- gracht nabij de Vrouwensteeg. De kar was juist volgeladen bij de Haarlemsche Brood- en Meelfa briek. De eigenaar, de heer v. Dokkum, van de Haarlemmermeer, was niet bij het ongeluk aanwezig, doch zal zeker wel ontsteld opgezien heb ben, toen hij de geheelo lading in het water zag drijven. Men was hedenmorgen nog aan 't dreggen, want men dacht dat de man onder de kar in het water lag. Een 3-tal onbekende perso den moeten de kar in het water gereden hebben. Vechtpartij. Gisteren-avond kwamen 3 beschonken metselaars een herberg uit. Onderweg kregen zij twist met elkaar. Van woorden kwam het weldra tot daden. Een der metselaars kreeg een geduchten klap, zoodat zijn neus he vig bloedde. Zijn makker, die op zijn beurt den ander een klap gaf, bleef op den grond liggen maar stond even la ter weer op. De twee anderen waren inmiddels doorgeloopen en wachtten ten slotte weer op de achterblijvenden. Ten slotte gingen toch alle weer als goede vrienden naar huis. Groot verlof. Heden vertrokken de miliciens van het 10e Regiment Infanterie altii r in Garnizoen, be hoorende tot de 2e ploeg van bet blijvend gedeelte, met groot verlof huiswaarts. Detacheering Leger in Oost-Indiè. De korporaal Milicien Groothuizen van het 10e regiment infanterie wordt voor den tijd van 9 jaren gedetacheerd bij liet Leger in Ned. Oost-Indië. R- K. Kiesvereeniging. Wij herinneren er aan, dat heden avond de R. K. Kiesvereeniging ver gadert tot liet stellen van een eandidaat voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing. Veemarkt. Aangevoerd en verkocht. Graskalveren 1 stuks f 50 f 0per stuk. Nuchtere kalveren 5 stuks, f 12 f IS per stuk. Schapen 22 stuks, T22 af per stuk. Mej. P. Vermeulen, ten huize van den beer P. Vermeulen, adjudant van politie, 194 Goudsche Singel, Rotter- Mam, sghrijft ons: „Gedurende langen tijd werd ik on dermijnd door bloedarmoede. Mijn eetlust was geheel verdwenen en mijne krachten verminderden op zoo onrustbarende wijze, dat mijn toestand het ergste deed vreezen. Ook leed ik aan zenuwzwakte, mijne zenuwen wa ren geheel uitgeput. De geneesmid delen die men mij had doen nemen, hadden geen enkel resultaat opge leverd, en iedereen in mijne omgeving begon te wanhopen. Gelukkig heeft men mij de Pink Pillen aangeraden. Ik heb ze genomen en kan nu getui gen, dat ik door het gebruik dier pillen volkomen genezen ben. Ik be veel dat uitmuntende geneesmiddel ten zeerste aan". De bloedarmoede verwoest, zij on dermijnt het gestel. Zij ontneemt u stukje bij beetje al uwe krachten, al uw bloed. Gij verliest uw gezonde kleur, uw eetlust, uw slaap, gij ver- vermagert. Men moet die verwoes- lingen tegenhouden. De Pink Pillen zullen dat heel goed doen. Niet alleen houden zij de verwoestingen der ziekte tegen, maar zij herstellen ook de ge breken van het organisme. De Pink- Pillen geven bloed en krachtenzij geven ook eetlust, bevorderen de spijs vertering en brengen regelmaat in de functies. De Pink Pillen zijn onovertroffen tegen bloedarmoede, bleekzucht, neu rasthenie, algemeene zwakte, maag kwalen, schele hoofdpijnen, rheunta- tiek, onregelmatigheden bij vrouwen, St. Vitus-dans. Prijs f 1.75 de doos, f 9.per 6 doozen, verkrijgbaar bij Snabilié, Stei ger 27, Rotterdam, hoofddepothouder voor Nederland, en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Haarlem en Omstreken bij Plaatzer v. d. Huil Jansstraat 28. De ramp te Witten. Toen ik, aldus de eorr. van de „Kölnische", te Witten kwam, eenige uren na het ongeluk, was de bevolking in een opgewonden heid en verwarring, alsof er een aardbeving was geweest. In de voornaamste straat, de Bahnhof- strasse, zijn alle ruiten stuk. Ik ben voorbij huizen gekomen, waar de stevige houten deuren ingedrukt waren, als waren het lucifersdoos jes. Op liet marktplein stond ang stig en schuw de menigte opeen gedrongen, meestal vrouwen en kinderen, die hun huizen waren ontvlucht en wat ze in der haast konden medepakken angstig bewa ken. Langzaam trekt een stoet ge wonden voorbij met gaasverhan den om hoofd en handen. Dat zijn degenen, die er betrekkelijk goed zijn afgekomen en die, nadat hun noodverband is aangelegd, in hun eigen huis verpleegd kunnen wor den. Erger zijn de andere eraan toe, die in allerhande voertuigen, omnibussen, rijtuigen, melkkarren, bakkerswagens en stortkarren naai de ziekenhuizen worden gebracht of naar de in der haast ingerichte verbandplaatsen, waar zij onder zocht, gereinigd van bloed en vuil en door dokters en verplegers ver bonden worden. Zaehtkens hoor ik namen fluisteren, vermoedelijk van dooden en zwaar gewonden. In de nabijheid van de fabriek zijn kloeke mannen aan het werk om gewonden en dooden uit de puinhoopen te halen. De toegang- tot het fabrieksterrein is gesloten voor allen, die niet de behulpzame hand kunnen b'eden. Hoe het ongeluk is geschied, valt nog niet met juistheid uit te maken. Naar verteld wordt, was er reeds omstreeks 7 uur 's avonds in een lokaal van de tamelijk uit gebreide fabriek een brandje ont staan. Er waren op dien tijd slechts weinig personen aanwezig. Wegens de voor de gezondheid schadelijke gassen, die ontsnappen bij de be reiding van roburiet, is de werk dag slechts kort, naar ik vernam vijf uren. De meeste arbeiders er zijn er ongeveer 100 verlaten te 1 uur de fabriek, een andere ploeg gaat omstreeks 5 uur weg. Dan blijven er slechts enk oio personen ter bewaking der fabriek achter. De pogingen, door deze wci- ligen in het werk gesteld om het vuur in den kiem te verstikken, schijnen vergeefsch te zijn geweest. Even na acht uur weerklonk een hevige detonatie. Stukken steen en houten balken werden in de luclit geslingerd en ploften op grooteren of kleineren afstand naar beneden. Bij deze ontploffing zijn echter, naar men denkt, geen menschen gewond. Met de snelheid van den wind verspreidde zich de tijding door de stad, dat de roburietfabriek in de lucht was gevlogen. De bevolking snelde naar de plaats des onheils, in de meening, dat na die eene ontploffing van verder gevaar geen sprake was. De politie wilde de me nigte achteruit drijven, maar was machteloos tegenover de massa nieuwsgierigen. Zelfs de directeur, tevens de scheikundige dei' fabriek dr. Kunze achtte den toestand niet gevaarlijk, hij moet althans gezegd hebben, dat roburiet door vlammen niet tot ontploffing kan worden ge bracht. De arme man heeft zijn op timisme met den dood moeten be- koopen. Tusschen 9 uur en half 10 volg de een tweede, veel sterker ont ploffing, die do geheelo fabriek en de nabijgelegen gehouwen verwoest te, tal van menschen op do plaats doodde en honderden wondde. De luchtdruk was zoo sterk, dat zelfs te Dortmund en te Hagen ruiten stuksprongen. Op de plaats van liet onheil werden zware muren einden ver weggeslagen, daken weggeslin gerd en de geheel e streek bedekt door een hagelbui steenon en stuk ken hout. Zelfs personen, die op grooten afstand stonden, werden tegen de straat ge? lagen, van som migen waien do kleederen van het lijf gescheurd, zoodat ze halfnaakt over de straat liepen. Uit de puin hoopen weerklonk het zachte kreu nen der stervenden en het. hart roerend gegil der gewonden. De brandweer van Witten en Annen was snel ter plaatse, ook de brandweer van Ivrupp, de arbei ders van de stedelijke gas- en wa terwerken, de vroegere hospitaal soldaten van den „Kriegerverein" en tal van particulieren werkten om het hardst om redding te bren gen. In de ziekenhuizen hadden docters en verplegend personeel de handen vol werk. Bij tien- en twin tigtallen tegelijk werden de zwaar gewonden binnengedragen en voort durend stroomden lichtgewonden toe om zich te laten verbinden. Hartroerende tooneelen speelden zich af, wanneer familieleden hunne dierbaren herkenden of meenden te herkennen,want de omgekomenen waren vaak tot onkenbaarwordens verminkt. Het aantal politiebeambten, dat gewond werd, is vooral zeer talrijk. Nog steeds is, volgens de jongste berichten het gevaar niet geweken, uit zelfs betrekkelijk ver afgelegen plaatsen rukken voortdurend nog brandweren aan en het reddings werk is nog in vollen gang. Ondertrouwd H. IT. van DrielA Steen. Bevallen: F. Visserde Jager z. E. Busévan Maris z. W. Kóts te Baten d. E. M. VerwaijenHessling d. K. PloegJager d. A. M. O. van Noort—Snoeks d. G. deTello van Kampen d. A. W. P. Reijnen Heusy z. OverledenG. J. Tieskens 72 j. Koos- veldstraat. W. N. z. v. J. Swarts Ridderstr. A. Kuijper, 65 j. Kou- denhorn. A. J. 19 m. z. C. A. Spoor Ravelingstr. K. M. Ulsomer-Kuune 69 j. Maarten van Heemskerkstraat. SASSENHEIM. Geboren Franscisca Maria d. van L. Rotteveel en C. M. Verde- gaal. Maria Johanna <1. van H. J. van Musteren en M. Verhaar. SCHOTEN. Bevallen: H. van der Schaar Blankwater z. J. C. van der Put- AGENDA voor Zaterdag 1 December. Tcylers Museum. Tentoonstelling var Kunstfotogravuren. Toegang niet vrij Concertzaal „Dc KroonNieuwe Da meskapel Ferdinand ;Iser Matinee. Concertzaal „St. Bavo." n. m. 8 uui Mannenkoor „Ónder Ons'" 2e feet tel bijeenkomst. Concertzaal „Brongebouw." n.m. 8 u Muziekver. „Laurens Jansz. Co-ter' Uitvoering met bal. Gebouw St. Bavo. n.m. 8% u. zitting spaarbank „St. Antonius van Padua' n.m. 8% v opening der bibliotheek n.m. 8i /o u. Spaarkas „St Nicolaas' Wi n terprovisie). Ver. v. Kantoor- en Handchbedicndem Afd. onderwijs open. v.de nieuwt Curssussen in modernejtalen en boek houden. Stadhuis. Sluiting sollicitatie bewaar der a.d. kostel. school lett.. B. alhier. Te Bloemendaal: In de hossel tem „SaxenA burg" en op de boerderij „Built uttel*!' v.m. 10 u. Not. Ter Hofstede ver koopt. Lekhout. Afd. Haarlem Bond van Slaat.geusic eeeing. Propagandavergadering. z. tenvan Halst d. de wiel d. Overleden: mud. L. Taniel—Aan- T. Overwee! 1 Politierapport. Gevonden 1 tafelzeil, 1 houweel, 1 hond, 1 damesring, 1 puckhondje.; Procesverbaal opgemaakt weg ns wielrijden zonder licht, rijden met] een niet verlicht voertuig. Hedennacht werden de bewoners van een perceel in de Breestraafc wakker door geloop in de gangen eensklaps zagen zij een mans perst >01 achter de woning uitvluchten. Niets wordt vermist. Hedenmorgen is een gedeeltelij met brood gevulde wagen voortge stuwd door den wind in de Bako- nessei'gracht gevallen. HAARLEM 26 Nov. Botermarkt. Aangevoerd cn verkocht. Boter 52 KG. f 1.60af 1.65 p. KG.Biggen 40 stuks f S,a 1' 12.per stuk. Schrammen 5 stuks, f 15.a f 21 HOORN. 29 N. Ter Kaasmarkt gewuger 138 stapels, wegende 41,665 Kg. Prijs kleine f32.commissie f 31.50, mid delbarc f31. Ie KLASSE. 4e LIJST Prijzen van f20. 30 November. Medegedeeld door 11. South. Pac Sh. Common Marine Pref. Common Stee! Sh. Topeka Sh. 2e pref. Mexican. Common Kansas Sb. Pref. Common Wabash Norfolk Sh. Union Sh Southern Rails Car Foundry Sh. Common Erie Missouri Roek Island Ontario Sh. Denver Sh. Kon. Petroleum Common Peru Pref. Peru Dominica Kimberley Rusland Hope Consols O. Tombergh en Co vorige koers Heden f 941/4 I 941/4 SD/ig I 48% KKt'/m; 28% 31 63% 20% 11% 31% 4 106% 3/1/4 J 03% 20% 187% 35% 44% 451/4 42% 321/4 I 481/.1 431/j 710 1 K'Vs 471/4 491/4 207% 731/4 73% 4871 Ia 3f 44% 45% 321/4 48% 43% 706 14i%6 41 491/4 208 73% 73% Amer. markt zeer vast. Russen liooger. Kon. Petroleum lager. Tabaksmark l tlauw. Kimberley beter. (matinée en soiree) van de nieuwe dame- Kapelle (7 dames; en 1 Hoert. laatstelijk Hotel „Trois Suisse»'- Antwerpen. Zondag's Diner-Coneert. Woensdag's en Zaterdag's matinée 4 uur. dt| |ver |ieii

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1906 | | pagina 3