Correspondentie. Amsterdamsche Beurs. 383ste Staats.o ter ij. behendigheid wist Berlioz doze gevaar- ijke klip vrijwel te omzeilen. Zijne symphonie vol fantasie berust in werkelijkheid op een levenstrek, groot- sche mrnaQiten komen herhaaldelijk oinstuinug gej aagd is deze muziek doorgaans, maar vooral is partij ge trokken van e«n bijzonder instrumen tatie, vele, die dergelijke kunstuittingen houden, zullen wel geheel opgaan in de meesterlijke vertolking. Met een even groote correctheid werden de overige nummers, waaronder Rapsodie van Schöfet, een pittig werk uitgevoerd. Ik heb hier dusslechts aan toe te te voegen, dat dit 2e concert, ofschoon het eerste niet overtroffen een heerlijke avond in alle opzichten geweest is. Kruisverbond. Maandagavond hield deze ver eeniging eene huishoudelijke ver gadering die ofschoon samen val lende met de algemeene vergadering van den R. K. Volksbond, tamelijk goed bezocht was. Bij afwezigheid van den Voor zitter nam de secretaris diens func tie waar. Na de opening met het gebrui kelijke gebed door den Voorzitten werden onder een woord van wel kom eenige nieuwe leden geinstal- leerd. Onder het afdoen der huis houdelijke zaken werd o.a. onder applaus der vergadering besloten zich aan te sluiten bij het plaatse lijk Comité der Kath. Sociale Actie. De Voorzitter gaf nu het woord aan één der bestuursleden, die dien avond als spreker optrad met het doel de vraag te beantwoorden. Waarom zijn wij lid van het Kruis verbond Spreker begon met ons een blik te laten slaan in de hedendaagsche maatschappij op de ontzaglijk so ciale ellende, die zij te aanschou wen geeft. Hij tpont vervolgens aan hoe een zeer groot deel dier toe standen wordt veroorzaakt door het alcoholisme, het bij iedere gelegen heid en aanhoudend drinken der massa. In levendige kleuren schetste spreker de manier waarop zoo tal loos velen den Zondag den dag des Heeren herscheppen in den dag van den alcohol. Bij het zien van de toestanden teweeggebracht door de alom heer- schende drinkgewoonten zijn wij als Christenen verplicht die ellende te helpen lenigen. „Eén taak", zegt spreker, hebben wij allen gemeen, d.i. de liefde te toonen voor den evennaaste. En die taak kunnen wij het best vervullen door onzen zwakken broeder te steunen en op te heffen. Het best kan dit doel bereikt worden door de Vereeniging te helpen groot maken door te werken voor het Kruisverbond. Men moedige elkander aan, men ga elkander voor, men brenge of fers voor elkanders heil, en de overwinning zal niet uitblijven, de hemel zal zich verblijden en de aarde zal gelukkig worden. Een warm applaus bewees spre ker de instemming der gansche vergadering. De Voorzitter het woord nemen de dankte den geachten spreker voor zijne gloedvolle rede en sprak de hoop nit dat alle aanwezigen zich zullen beijveren om deze ideëen onder het volk ingang te doen vinden. Na nog eenige regelingen geno men te hebben omtrent, de te voe ren propaganda op Nieuwjaarsdag a.s., werd deze vergadering met gebed gesloten. O. L. Vr. kerk. Naar wij verne men zal Zondag a. s. 16 December in de O. L. Vr. kerk aan het Spaarne ten 3 ure Lof en preek zijn voor de leden der Broederschap van den II. Rozenkrans, ook voor niet leden toegankelijk. A Ig. Meubelmakersbond. Gister avond half 9 hield de afd. Haarlem van den algemeenen Meubelmakers- bond een cursus-vergadering in 't gebouw Concordia, Smedestraat 43. Als spreker trad op de heer J. Gerritz van drier, die het onderwerp besprak „Ziekte-vèrzekering". V erlof buitenland. Aan den milicien P. de Vries, milicien, met onbepaald verlof van het 10e Regiment Infan terie is vergunning verleend zich in Zuid-Afrika op te houden tot 1 Januari 1908. Botsing. Hedenmiddag half een reed er een wagen langs het Spaarne, be laden met stroo. Het paard, dat voor den wagen stond, scheen nog al bang te wezen, want toen de E.N.E.T. uit de richting Kleine Houtweg kwam en de wagenvoerder belde schrok het paard en wilde er van door. Geluk kig, dat het tegen een boom liep, zoodat de wagen dwars over de rails kwam te staan. De wagen werd er voorzichtig afgeduwd, het hekwerk, dat rondom den boom stond, is stuk en het paard kreeg een verwonding. De tram had eenige minuten ver traging. Op hol. Gisteienmiddag omstreeks 2 uur stond voor de stal van den heer K. de Bruin in de Raamstee" een paard met wagen stil. Het paard schrok van de E. N. E. T. en sloeg op hol. Het werd spoedig gegrepen in de Hagestraat. Er zijn geen ongelukken gebeurd. samenstelling Te water. Gistermiddag om vier uur, toen dc school aan de Bakenessergracht uitging, geraakte al spelende de leer ling K. v. d. S. in de Bakennessergracht. Het ventje wist zich spoedig tot bij den wal te werken, doch op zijn hulp geschrei kwam dra hulp opdagen. Een man trok den knaap op den wal en blootshoofds, want zijn pet lag nog in de gracht, en bibberend van kou, ging de drenkeling in gezelschap van zijn kameraadje huiswaarts. Friedrich E. Koch. In de volgen de week wordt de Berlijnsche com ponist Fr. E. Koch in ons land verwacht. Twee composities van hem worden dan voor 't, eerst ten onzent uitgevoerd: te Rotterdam en te Utrecht. De Rotterdamsche vereeniging „Gemengd Koor", dir. GeorgRijken, zal Dinsdag 18 Dec. het oratorium „Yon den Tageszeiten" ten gehoore brengen, dat gecomponeerd is voor koor, solostemmen, orkest en orgel. Koch, die ook de dichter van den tekst is, wil de levensdagen doen aanschouwen in den „Abglanz" van hooger leven; de dagelijk:che arbeid van den mensch ontvangt ware beteekenis wanneer men dien ziet in den spiegel zijner bestem ming als denkend wezen. Zoo deed hij dan de schildering van het da- gelijk-; gebeurende afwisselen met mystieke vizie's en godsdienstige overdenkingen. (Tusschen het ele ment der werkelijkheid vindt men in dit oratorium filosofeerende be schouwingen en herinneringen aan Jezus' leven en sterven. Door de muziek heeft^ Koch de vele be- standdeelen tot één geheel pogen te vereenigen. De solopartijen zijn op gedragen aan mevrouw Denys Kruyt (Rotterdam), mejuffrouw W. Scholten (alhier), Jac. Urlus (Leip zig) en Gerard Zalsman (alhier). Ned. Chemische Vereeniging. De Nederlandsche Chemische Veree niging zal den 15en dezer een buitengewone algemeene vergade ring houden alhier, in de niruwe zaal van het Koloniaal Museum, Op de agenda staat o.rn.Bespre king van het standpunt der Ver eeniging ten (opzichte van het Rijk? - bureau ten behoeve van klein-iu- dustrieelen en den liandeldrijven den middenstand. Voordracht, van prof. dr. F. A. H. Schreinemakers over „Iets over de van gesteenten." Gysbert Japix. Zaterdag a.s. houdt het Erj'sk Selskik, „Gysbert Japicx" alhier eone bijeenkomst, waaraan een feestelijk karakter wordt gege ven. Het zanggezelschap zal een viertal liederen zingen, en verder prijken op het progamma het blij spel van T. G. v. d Meulen: „In moai wolkomthüs" en een zestal oorspronkelijke Friesche voordrach ten. Te water. Gisterenmiddag circa half 5 was een kleine jongen aan het vare.i in het Zuider Buiten- kjpaarne. Het bootje zette koers naar den oever en de jongen wilde het afduwen. Doch eensklaps gleed hij uit en viel te water. Dadelijk schoot een man toe, die hem op het drooge bracht Weten en Werken. De Vereeni ging „Weten en Werken" opgericht tot verspreiding van nuttige ken nis voornamelijk onder de arbei dende bevolking, vierde gister haar 50-jarig bestaan Zij gaat voort in den geest te werken, waarin zij is opgericht. Haar voorzitter is sinds jaren mr. A. A. Land, griffier der Staten. Een paar cijfers uit de Almanak van „Sobriëtas" voor 1907. Het bisdom Haarlem telt: lo. Een „Kruisverbond"19 af- deelingen met 1613 leden, n.l. 442 Geh. onth,, 999 afsch., 57 Paulis ten en 115 matigen. 2o. Een „Mariabond": 9 Veree- ningingen met 707 leden, n.l. 101 Geh. onth., 545 afsch. en 61 ma tigen. 3o. „St. Anna Vereenigingen" 3 afdeelingen met 245 leden. 4o. „Jongensbonden": 3 afdee lingen. Alweer de drank. Gistermiddag omstreeks 2 uur werd tot groot vermaak van de jeugd een vrouw, die in beschonken toestand ver keerde, door een paar politieagenten op een handkar naar het politie bureau gebracht. Het was een heel opstootje. De straatjeugd zong in koor: Rijden, rijden, rijden, in een wagentje, enz. Vergadering van Tram- en Spoorwegpersoneel. Gisterenavond 8 uur hield de R K. Ver. van Spoor- en tramweg personeel onder patronaat van den H. Augustinus, onderafd. van het R. K. Secretariaat van Spoor- en Trampersoneel „St, Raphaël" een algemeene ledenvergadering in de kleine zaal van 't Bondsgebouw St. Bavo in de Smedestraat. De vergadering werd door een flink getal spoor- en tramwegman nen bijgewoond. De aktieve presi dent, de heer P. Bakker, opent de vergadering na den christelijken groet met een hartelijk welkomst woord. Deze vergadering is een zeer belangrijke, daar weldra in de Tweede Kamer de staatsexplotatie van spoorwegen besproken zal worden. Deze St. E. is voor de spoormannen van veel belang, daarom heeft het bestuur den heer Engels van Leiden uitgenoodigd om de kwestie der St. E. nader uit een te zetten. Spr. roept de bijzondere aandacht der vergadering voor dat onderwerp in. De notulen worden vervolgens voorgelezen en onder dankbetui ging goedgekeurd. De president doet mededeeling van een ontvangen schrijven der directie van de E. S. M. waarin deze meedeelt zeer gaarne de R. K. Ver. van Spoor en Tramwegperso neel te zullen erkennen. Het doet spr. genoegen dit schrijven te kun nen voorlezen, daar van neutralen kant wel eens aan deze erkenning getwijfeld wordt. 'Alsnu wordt het woord gegeven aan den spreker van dezen avond, len heer A. J. Engels van Leiden. De heer Engels wijst er in zijn inleiding op hoe groot de rol is, die 't spoorwegwezen in onze hedendaag sche samenleving speelt, en vervol gens dathijde belangrijke kwestie der Staats-exploitatie van spoorwegen slechts in hoofdpunten zal kunnen behandelen, zoo veelomvattend is deze kwestie. De Regeering zelf is op 't oogen- blik nog druk bezig met allerlei gegevens in 't buitenland, omtrent de St. E. te verzamelen, welke gegevens naderhand ter inzage aan de Kamerleden zullen verstrekt worden. Gaat de Staat over tot naasting dan is dat geen kleinigheid. Niet minder dan een 189 a 190 millioen zal dit den Staat kosten. Doch be halve de finantiëele, verdere moei lijkheden zijn aan deze kwestie verbonden. Wat de arbeiders betreft, allen worden dan staatsambtenaren. Vele bekende politici hebben een nauwkeurige studie gemaakt van't vraagstuk, o.a. de bekende Treub heeft een geschrift over de St. E. 't licht doen zien, waarin hij er zich over verbaast, hoe de regeering indertijd dergelijke overeenkomsten met de Maatschappijen heeft kun nen sluiten als de nu bestaande. Treub verklaart zich voor de St. E. Spr. wil thans de bezwaren op sommen die tegen de St.E. worden ingebracht. De secretaris van den grooten werkgeversbond, de heer Smissaert heeft zich verklaard tegen St. E Deze verklaring van Smissaert heeft heel wat strijd pro en contra in de pers gebracht. Doch zelf spoorweg ambtenaren hebben tegen de rnee- niug van Smissaert geageerd.J Men kwam b.v. aandragen met den prik kel der concurrentie, als de Staat exploiteert, dan is er geen concur rentie meer tussschen 2 maatschap pijen. Maar spr. wijst op twee groote bedrijven, door den Staat geëxploi teerd, die niet beter door particulie- en geëxploiteerd kunnen worden, de posterijen en telegrafie. „Het publiek zou niet den waarborg hebben, zooals het dien bij de particuliere maatschappijen geniet." Na tuurlijk de groote concurrentie zoo als nu tussohen de beide maatschap pijen zal dan komen te vervallen. We zullen meer eenvormige tarie ven krijgen. Dan beweert men ook, dat de St. E. geen rekening kan houden met de belangen van handel. Doch dat kan zeer goed, zegt spr., en hij wijst op voorbeelden in 't buiten land. Het komt er maar op aan hoe deze staatsexploitatie ingevoerd wordt. Spr. waarschuwt tegen een bureaukratische St. E., doch men, schoeie haar op den leest van Duitch- land en Zwitserland, waar met alle belangen van den handel rekening gehouden wordt. Volgens 't systeem van Zwitser land zou ons land in vakken ver deeld worden. In een vak wordt dan benoemd een raad van toe zicht, een groepsbestuur die de Directie, c. q, den Minister, alle mogelijke adviezen en wenken zal geven. Deze adviezen kunnen dan voor dat bepaalde vak opgevolgd worden, indien zij maar niet indruischen tegen de algemeene bepalingen, welke wettelijk geregeld zijn. Spr. wijst erop, dat deze St. E. van vijandige zijde verkeerd wordt voorgesteld. Een ander bezwaar tegen de St. E. is, dat men niet meer zal kun nen narchandeeren met prijzen, enz. Maar spr. is juist tegen dat mar- chandeeren, hij noemt dat joden- handel. In soliede zaken moet niet gemarchandeerd worden. Bovendien de reductie op vrachtprijzen komt meestal ten goede der kapitalisten. Dat is onbillijk. Als ze reduktie willen geven, laat ze deze dan geven aan de maatschappelijk zwakkeren. Doch dat gelicurt niet. Nu heeft de staat reeds wel de tarieven geregeld, doch alleen het maximum, niet het minimum. En daar is spr. geweldig tegen Reductie wordt in den regel aileen aan vriendjes toegestaan. Dat zijn ongezonde toestanden. En nu is het waar, dat de particuliere Maat schappij dat vrijelijk mag doen, de Staat evenwel niet. En dan komen we tot een gezonden toestand. Verder vreest men, dat de Staat invloed zal uitoefenen bij verkie zingen op zijn personeel. Men weet het, wordt de St. E. ingevoerd, dan komt er een Minister van Spoorwe gen èndeze zal bij verkiezingen veel aktie laten voeren onder zijn amb tenaren en werklieden. Maar dit bezwaar acht spr. denkbeeldig. Het spoorwegpersoneel is te ver verspreid en zou de Minister zich daartoe wel willen leenen en op de 2e plaats zullen de spoorwegmannen zoo onnoozel wezen de wenschen van dien Minister op te volgen Neen, eer zullen de spoorweg- direkties invloed gaan uitoefenen. Spr. wijst op het voorbeeld van Engeland. Daar dreigden de spoor wegdirecties den Staat te gaan regeeren. De Staat zou niet zoo goed voor de veiligheid zorgen, om dat veel gold in de schatkist zou moeteu vloeien. Ook dat beweert men. Een werkwaardig bezwaar. Heeftniet. de Staat steeds de veiligheidsmaatregelen moeten ge bieden aan de direkties en heeftde Staat er niet vele in de wét neer gelegd Spr. beveelt met warmte aan de lezing van 't werk van prof. Trenb, dat ook in dezen afdeeling is. De staat heeft thans overeen komsten met beide maatschappijen. Straks zullen deze vernieuwd moe ten worden ol' wel de Staat zal eenvoudig den knoop doorhakken en de spoorwegen naasten. Wie deze overeenkomsten in der tijd opgmaakthebben? Spr. deelt mede, dat vrij algemeen beweerd wordt, dat deze overeenkomstbepa lingen eenvoudig door de maat schappijen zelf gemaakt zijn en dat de Sfaat ze geheel eenvoudig aan vaard heeft. Spr. treedt in bijzonderheden over diverse bepalingen in de over eenkomsten. De; winsten door de Maatschap pijen gemaakt, worden geheel wil lekeurig door haar vastgesteld. Het is nog altijd mogelijk, dat de aan deelhouders hunne vriendjes in al lerhande gaatjes stoppen, waar deze met een flink salaris worden toebedeeld. Zoo wordt er eenmassa gold der schatkist onthouden. Een der bepalingen in de over eenkomst is, dat bij naasting de Staat alle gebouwen, alles zal moe ten overnemen. En nu met 't oog op t feit, dat weldra de overeenkomst expireert, tracht men den Staat van de naasting te doen afschrik ken. Nu heerscht er op de spoor wegen een ware bouwwoede. De Staat zal misschien wel een 180 a 190 miliioen moeten storten en wanneer die kosten al maar door worden opgevoerd, dan zou het wel eens voor den Staat een onmoge lijkheid kunnen worden tot die naasting ovei te gaan. Gij moet u, zegt spr., omtrent deze quaestie op de hoogte stellen, opdat gij er met kennis van J za ken uw opinie over zult kunnen geven, als deze van Rijkswege ook van u gevraagd zal worden. De Staat zorgt voor de belangen van den Staat, de Maatschappij zorgt op de eerste plaats voor haar eigen beurzen. Spr. citeert prof. Treub, waar deze zich hieromtrent zoo kras uitdrukt. !i: Bij het aanleggen van nieuwe lijnen, zal de Staat er op uit zijn de kleinen te bevoordeelen en te helpen, de maatschappijen zorgen alleen voor de grooten. In ons land is hoofdzakelijk een transitoverkeer. En nu is het een fout, dat de H. IJ.S. ondanks alles A'dam bevoordeelt, de SS. R'dam. Zoo vliegen deze beide steden alleen vooruit en de andere zee- en haven steden blijven onbeduidend. Dat komt door de groote concurrentie der beide maatschappijen. De Staat zou zorgen dat ook andere goede Nederl. zee- en havensteden er bo venop kwamen. Ook uit militair oogpunt acht spr. het een absoluut vereischte, dat de Staat eigenaar is van spoor wegen. Ten slotte rijst de vraag: Wie zijn dan tegen St. E. Allereerst de kapi talisten, de belanghebbenden. Vele gezaghebbende personen zijn er voor, wijl St. E. in 't belang zal wezen van den Nederl. Staat zelf. Hoe zal het gaan met de werk lieden Allen worden Staatsambte naren. Het is spr's overtuiging, dat dezen door de organisaties veel meer zullen kunnen verkrijgen van den Staat dan van de maatschap pijen. Er is wel op 't oogenblik een sooprwegwat. dr. Kuijper heeft het er goed mee bedoel1, doch al die goede bep.. ngen «tui en af op den onwil der di. mj St.E. zal dat niet meer voorkomen. De Staat zal in alles een veel gezonder regeling in 't leven roepen. De lagere rangen zullen zeker veel meer gebaat wor den. Spr. hoopt, dat de kwestie der St. E. in deze vergadering nog dik werf zal besproken worden. De leden moeten zich goed in deze kwestie inwerken, opdat zij een machtigen invloed op de Regeering zullen kunnen doen gelden. (Kracl tig applaus). De Voorzitter dankt den spreke op hartelijke wijze voor de duide lijke uiteenzetting dezer brandende en hoogst belangrijke kwestie. Vervolgens werden nog een 4 tal nieuwe leden geinstalleerd met een opwekkend woord van den presi dent. De heer Engels noodigt den aanwezigen niet-leden krachtig uii toe te treden tot deze Vereeniging. Een adres. De Chr. Bestuurders- bond alhier zond heden een adres aan den Raad, waarin instemming betuigd wordt met het aan den Raad gedaan verzoek om een on derzoek naar de mogelijkheid van werkeloosheid verzekering in testel len. Tooneel Gisteren had bij de Neder landsche Tooneelvereeniging A'dam de lezing plaats van het nieuwe stuk van jhr. A. W. G. van Riemsdijk. De titel is nu „Hoog spel. {Hlsb) Politierapport. Gevonden 1 ruigharigen hond, 1 stuk linnenband, 1 potloodhouder, 1 wandelstok, 1 zwart hondje, 1 porte- monnaie inh. eenig geld. Proces verbaal opgemaakt wegens: Straatschenderij, diefstal van een deken en onbeheerd laten staan van een bespannen voertuig. Gisterenavond is een voor een per- cael aan de Botermarkt geplaatst heerenrijwiel ontvreemd. Gisterennamiddag is op den Ko ninginneweg een klein hondje spe lenderwijze onder de Tram geraakt en doodgereden. BURGERLIJKE STAuP. Ondertrouwd. H. F. Hanou en T. Betke J. Hamans en B. Lode J. J. v. d. Molen en N. Mulder. Bevallen A. E. Kion Nijssen d. J, C. Koster Roerdomp z. E. C. Hui zing Blom d. A. A. BaarsWijkhui zen z. Overleden: P. M. Huis in't Veld 4 m. d. Gasthuislaan. Getrouwd: J. de Vries en A. Wig man H. Roosen en A. H. Koppen J. A. van Amelrooyen C. Otte K. J. Lamboo en M. J. v. d. Heuvel. X. Y. Z. Voor het gezondene bes te dank. Ja, een briefje was beter geweest, doch er is ook zonder dat reeds zooveel te krabbelenHet overige begrijpt u. De vroegere aan duiding zullen we gelijk de An tithese, als Dr. Kuyper schreef met de grootste plechtigheid en de verdiende hulde in het familiegraf bijzetten. B. te W. Uwe bijdrage eerst om half twaalf dezen morgen ontvangen. Daardoor onbruikbaar en dus naar de snippermand verwezen. Waarom was Uw brief gisteravond niet hier? 10 December. Medegedeeld door H. C. Tombebgh en Co. Amer. markt prijshoudend. Russen vast. Kon. Petroleum flauw. Tabaksmarkt beter. Kimberley vast. 1 Concertzaal De Kroonn. m. 1 uur Nieuw Dames kapel Ferdinand Iser Concert. Schouwburg Jansweg n. m. 8 u. Kon. Ver. Het Ned. Toemeet Opvoer Hofgunstblijspel in 4 bedr. van Thilo von Frotha. Concertzaal Soc. Vereenigingn. m. 8 u. Liedertafel „Haarlem's Zanggenot Concert. Bondsgebouw „St. BavoSmedestraat n.m. 8i/2 u. Bestuursvergadering Me taalbewerkers. Kerk der Broedergemeente u d. Parklaan n.m. 8 u. afd. Haarlem der Nat, Chr. leh. Onth.Ver. Lezing d or Jonkvr. ll. S. Hartsen van Hilversum. Prov. Gouvernem Gebouw Jmsst^art .in. 11 uur. Gedep Staten. A- «esteding van het onderhoud van 'i Provinciaal gebouw over de jaren 1907 en 1908. St. Elisabeth's Gasthuis nm. 1('2 uur. Reg. v. h. Gesticht. Aanbesteding van levering levensmiddelen benoodigd gedurende 1907 voor circa 180 man per dag. Gsbouw Bank van Leening vm. 10 uur. Verkoop van panden, beleend in de maanden Juli, Aug. en Sept. 1905. Te Overveen Logement van ouds het Raadhuis", nam. 1 uur Not. Willems. Verkoop van 2 niet geheel afgewerkte woonhuizen met erven en tuin. Te Heemstede. op t Slot en 't landgoed 't Groot Clooster voorin. 10 uur, Not. Boerlage ver koop van boomen. Hoofdprijzen Staatsloterij, f 2000 7466 f1500 f1000 f200 f100 7456 5772 1597 2490 16065 9950 5624 4495 20845 7957 12526 AGENDA. voor Donderdag13 December. Teyler's Museum. Tentoonstelling van fotogravuren, enz. Paleis van Justitie v.m. 10 u. Arron- dissements-Rechtbank openb. te rechtzitting voor strafzaken. Stembureaux I en II in Kiesdistrict II v.m. 8n.m. 5 uur. Stemming Ge meenteraadslid (vacature v. Lennep). (Wordt aanbevolen de heer A. F. J- Nieberg). 53 54 71 73 108 187 122 162 309 359 419 442 447 485 491 561 631 637 654 684 711 717 749 823 1008 1065 1119 1152 1211 1222 1257 1323 1340 1345 1397 1531 1533 1539 1561 1731 1737 1762 1784 1813 1866 1889 1939 lo98 2o0 2134 2344 2478 2505 2588 2733 2741 2785 2821 2840 2861 2876 2903 2926 2951 3018 3066 3096 3122 3271 32,9 3332 3403 3406 3547 3560 3666 3699 3722 3820 3931 3949 3970 3991 4005 4006 4092 4095 4096 4126 4218 4268 4350 4355 4377 4449 4486 4637 4674 4688 4746 4796 4800 4810 4871 4880 4977 4981 5048 5095 5101 5133 5234 5278 5280 5321 5326 5332 5344 5425 5559 5562 5576 5671 5677 5689 5722 5749 5784 5786 5798 5814 5853 5883 5919 6038 6074 6079 6131 6195 6237 6298 6302 6307 6339 6386 6410 6478 6545 6549 6655 6079 0797 685b 6961 6977 7058 7110 7132 7182 7189 7233 7259 7324 7372 7449 7472 7480 7552 7571 7596 7762 7796 7830 7832 7849 7855 7884 7914 7917 7940 7999 8038 8090 8098 8212 8216 8266 8302 8341 8363 8388 8399 8434 84r6 8446 8628 8640 8657 8735 8762 8765 8899 8910 9013 9055 9110 9113 9124 9162 9184 9226 9241 9266 9354 9556 9847 9878 9898 9922 9928 10016 10078 10132 10197 10225 10253 10339 10374 10382 10493 10500 10726 1 >730 1077b Ij7d0 1)798 10808 10933 1J976 1J979 1L016 11078 11133 11166 11154 11176 11197 11221 11237 11443 11638 11675 11694 11754 11773 11795 11820 11867 11893 11943 11957 11995 11999 12064 12110 12240 1225Ö 12286 12336 12342 12373 12381 12408 12425 12425 12456 12483 12486 12491 12562 12573 12574 12591 12609 12631 12649 12716 12762 12763 12783 12831 12837 12907 12950 12962 12984 13035 13079 13086 13180 13191 13236 13283 13278 13288 13352 13406 13419 13445 13475 13466 13510 13526 13566 13577 13608 13612 13633 13714 13736 13853 13898 13914 13924 13985 13999 14030 14069 14100 14132 14151 14152 14*95 14X22 14Z0Ö 143U» 14368 14304 140"±0 140*7 14009 14611 14612 146ol 14607 147x7 14747 14/o8 147(3 148 14ö»3 14yiU I4yzy l4yo2 15002 l5u,3 150,5 1ÖU04 lóluX 15114 lölöö 152x1 l52yi 15361 15411 15461 156X/ l5böl 1566X 15704 15,34 157 4 15y6 15854 15888 l5yoo i5yxo l5yöb 160o2 162X8 16261 1628/ 16271 16347 164U8 löööy 165aó I66y7 16/92 16854 16838 1686a 16869 16ax4 16931 16o4b 16-0i IvU„ 17114 17117 17xi5 17314 1,360 17443 17545 17586 17bö7 17674 17694 17731 17802 17820 17862 17871 17944 18012 18065 18089 18106 18146 18181 18293 18333 18372 18393 18581 18695 18747 18751 18801 18807 18810 18814 18864 18974 19065 19094 19145 19165 19223 19235 19308 19349 19367 19391 19421 19450 19479 19573 19559 19634 19643 19660 19694 19718 19774 19807 19809 19820 19857 19898 19946 19991 19992 20005 20023 20044 20059 2(>g63 20071 20096 20132 20202 20220 20278 20316 •20346 20411 2t-.57 2u5(9 2052U 20543 20554 x0568 20591 20608 20715 20782 20858 20859 20908 ADVERTENTIEN. Heden overleed plotseling en onverwachts in den ouder dom van rim 65 jaar onze innig gel fde Echtgenoot, Vader en Stiefvader PETRUS JOHANNES DE LOOS M. DE LOOS—DEN OüTER. C. A. HORNING. J. DE LOOS. P. DE LOOS. M. DJ£ LOOS. vorige koers Heden 051/8 95S/g Common Marine 111/4 11 Pref. 81 313/g Common Steel Sh. 503/8 505/16 Topeka Sh. 1071/2 1073/4 2e pref. Mexican. 293/8 291/4 801/g Common Kansas Sh. 803/16 Pref. 611/4 615/g Common Wabash 201/g 207/ie 1861/, 187 Southern Rails 35 S47'g Car Foundry Sh. 46 45% Common Erie 45% 45% Missouri 41% 413/4 31'/l6 313/g 487/b 491/4 43i3/is 433/4 395 Common Peru 15!/4 153/g 461/2 47% 491/4 2101/a Rusland Hope 73 73 Consols 731/4 731/4

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1906 | | pagina 3