Laatste Berichten. Amsterdamsche Beurs. Buitenland. Marktberichten. Burgerlijke Stand 383ste Staatsloterij. Hollandsch Bloembollenkweekers Genootschap. De Maar.dag alhier gehouden bui tengewone algemeene vergadering van het H. B. G., welke voornamelijk was belegd om wijziging in de statuten aan te brengen, was zeer goed bezocht, zoowel door afgevaardigden der af- deelingen als door gewone leden. Van de 31 afdeelingen waren er 28 verte genwoordigd door hare afgevaardigden. Nadat de vergadering door den voorzitter, den heer W. Th. v. Rodbard, was geopend en voorlezing van de notulen der vorige algemeene verga dering geschied was, stelde de voor zitter aan de orde de wijziging of aanvulling van die artikelen, waar omtrent voorstellen waren ingediend. Op voorstel der afdeeling Haarlem werd bepaald, dat het Genootschap, zoo mogelijk, behalve opgaven van den stand van het gewas, den uitslag van den oogst en den aanwezigen voorraad van bolgewassen, ook opga ven zou verstrekken omtrent den uitvoer van bolgewassen. Het voorstel der afd. Bennebroek Vogelenzang om ook lid-leerlingen aan te nemep,. kon de vereischte meer derheid van stemmen niet verkrijgen. Men was n.l. van meening, dat het niet in de lijn der organisatie van het H. B. G. lag om die categorie van personen in het Genootschap op te nemen. Wanneer zij belang stelden in de werking van het H. B. G. kon den zij zich daarvan door een abon nement op het „Kweekersblad", het orgaan van het genootschap op de hoogte houden. Hetzelfde lot trof ook de voorstellen der afd. Grootenbroek, Monster en Rijnsburg, ten doel hebbende de toe treding tot het lidmaatschap van het H. B. G. te vergemakkelijken. De verschillende voorstellen tot verhooging der contributie, ingediend door de afdeelingen BennebroekVo gelenzang, Warmond, Rijnsburg, Mon ster en Beverwijk hadden het resultaat dat de contributie werd bepaald op f 2,50 per lid met dien verstande dat daarvan aan de afdeelingen moet worden uitgekeerd, terwijl de contri butie voor donateurs en donatrices bepaald werd op f 5 als minimum. De vergadering nam hierbij ïn aan merking het belang dat er b.v. voor grondbezitters in het bloembollendis trict gelegen is aan de bloembollen- kweekerij en hare beoefenaars, waar door deze laatsten in staat zullen zijn aan hunne verplichtingen te kunnen voldoen en was van oordeel dat zulke personen geen bezwaar zullen hebben om een bedrag van f 5 of meer te geven om als donateur of donatrice toe te treden, wanneer zij door hunne huurders-leden van het H. B. G. op merkzaam zullen worden gemaakt op het doel en het belang van deze or ganisatie. Overeenkomstig het praeadvies van het hoofdbestuur werd besloten, dat de rekening en verantwoording van den secretaris-administrateur zal wor den nagezien door drie leden uit het hoofdbestuur, daartoe aangewezen volgens een door het hoofdbestuur op te maken rooster. Ook werd aangenomen het voorstel van het hoofdbestuur om den onder voorzitter deel te doen uitmaken van de directie van het Genootschap, zoodat deze voortaan zal bestaan uit den voorzitter, den onder-voorzitter en den secretaris-administrateur. Met het voorstel, om de voorschrif ten en bepalingen betreffende het schuldregister en het Informatiebu reau in een afzonderlijk reglement op te nemen, konden de afgevaardigden zich eveneens vereenigeu. Het voorstel der afd. Heemstede om het salaris van den secretaris redacteur te verhoogen, werd met goedvinden van deze afdeeling, uitge steld tot de eerstvolgende algemeene vergadering. Uit een bespreking van de in te dienen Landbouwonge vallen wetblijkt, dat sommigen van meening zijn dat zulk een wet voor den Tuinbouw niet noodig is omdat er zoo weinig onge lukken in dat bedrijf voorkomen. Anderen zijn van meening, da.t dan ook de premie zeer laag zal zijn en meenen dat wel degelijk van onge lukken in Tuinbouw zal blijken, wan neer de gevallen gepubliceerd zullen worden. Ook wordt nog medegedeeld dat deze zaak bij den onlangs opge- richten Ned. Tuinbouwbond in behan deling is. Vervalsching van Voedingsmiddelen. Dr. Gresshof, directeur van het Koloniaal Museum alhier, schrijft in het "Chemisch weekblad" van 8 dezer „Ondergeteekende stelt zich voor, bij voldoende deelneming, tijdens de a.s. vergadering der „Nederland- sche Chemische Voreening, op 15 December 1905 een kleine tentoon stelling te organiseeren der Verval sching van voedingsmiddelen in Ne derland. Deze tentoonstelling, te houden in een der kamers van het laboratorium van het Koloniaal Museum, zal strikt vertrouwelijk zijn, in dien zin, dat zij noch voor het publiek, noch voor de pers toegankelijk is. Hij noodigt zijne medeleden der Ned. Chem. Ver. uit aan deze tentoon stelling deel te nemexr door tijdige inzending van werkelijk waargeno men vervalschte waren, liefst in hun oorspronkelijke vorpakking. Zeer welkom zijn ook, ter opluiste ring: platen, foto's, preparaten, sta tistieken, rapporten, enz. op het on derzoek der vervalschingen betrek king hebbende". Jubileum. Maandag 27 December hoopt de heer H. van den Berg, arts "alhier, zijn 40-jarig jubilee als zoodanig te vieren. Handelsbeweging in bet Bloembollenvak. De invoer tot verbruik en uitvoer uit het vrije verkeer van bloembollen en bloem knol gewassen, gedurende de maanden Juli, Augustus en Septem ber 1906, bedraagt volgens het Weekblad voor bloembollencultuur o. a.: voor België 28 900 en 215 700, De nemarken 100 en 193 800 Frankrijk 199 100 en 33 900, Groot-Brittannië 187 500 en 3176 400, Hamburg 3400 en 376 400, Lübeck 12 600, Noorwegen 103 000, Pruisen 13 300 en 2 078 400, Rusland, havens O. en Zw, Zee 700 en 246 600, Turkije 13 200 en 1400, V. St, van N.- Amerika 4700 en 1 867 000, Zweden 452 700. Totaal wat invoer betreft 459 400 in 1906 tegen 408 500 in 1905 en wat uitvoer betreft 8 774 400 in 1906 tegen 8 754600 in 1905. Geleverd werd ook naar Bremen China, Egypte, Engelsch Amerika, Griekenland, Italië, Japan, Ned. Oost Indië, Kaap de Goede Hoop, Meet enburg, Oostenrijk, Portugal, Rio de li Plata en Spanje. Alg. Ned. Politiebond. Gisterenmiddag vergaderde alhier de afdeeling Noord-Holland van den Algemeenen Nederl. Politiebond. Voorzitter was de heer Van Leeu wen, commissaris van pol'tie te Hilversum, die eenige hartelijke woorden richtte tot het afgetreden bestuurslid, den heer Trotsenburg, benoemd district-commissaris der rijksveldwacht in Zeeland. Den heer Trotsenburg werd als herin nering aan de afdeeling een gouden horloge met ketting aangeboden. In zijn woord van dank zeide de heer Trotsenburg, dat hij steeds de belangen der politie in het al gemeen wenschte te behartigen en dat hij zou trachten ook in Zee land in deze goed te doen, daar hem reeds nu was gebleken, dat de salarissen te laag zijn. Tot bestuurslid werd gekozen de heer J. Rooy, te Hoorn. De behandeling van een voor stel der onderafdeeling Kennemer- land, waarbij werd verzocht, bij de regeering aan te dringen op wij ziging van art. 191 der Gemeente wet, waardoor do rechtspositie der politie beter zou geregeld worden, werd na eenig debat aangehouden. Verz. tegen gedwongen werkeloos heid, De „Christelijke Bestuurders- bond" alhier, waarbij onderscheide ne vakvereenigingen van verschil lende richting zijn aangesloten, heeft den Gemeenteraad een adres ge zonden om instemming te betuigen met het verzoek der Kamer van Arbeid voor de Metaal, en Hout bewerking tot het benoemen dooi den Raad van een commissie van onderzoek aangaande een mogelijke verzekering tegen gedwongen werk loosheid. Genoemde Bond deelt daarbij mede, dat hij reeds een reglement voor een werkloozen verzekering fonds ontworpen heeft, doch een grondige voorbereiding der zaak zeer gewenscht acht. Levering. Door het Departement van Oorlog werd de levering opgedragen van 10.000 K.G. vloeistaal en 7000 K.G. vloeiijzer tot een gezamenlijk be drag van circa f 2200, en door het Departement van Koloniën de leve ring van divers ijzerdraad, staaldraad en ijzergaas tot een gezamenlijk bedrag van circa f 2000, aan de firma A. Resink alhier. Vermist. Wie eenige inlichtingen kan geven omtrent de verblijfplaats van den 17-jarigen Hendrik Toebes, die sinds 2 October j.l. wordt vermist, gelieve dit te doen aan zijne bedroefde ouders, De Witstraat 27. Andere bladen worden beleefd ver zocht dit bericht in het belang der ouders en van den vonniste over te nemen. Actie Smidsgezellen. Dinsdagavond is een samenspreking gehouden tus- schen een comité uit de smidgezellen en een aantal burgersmedenpatroons, over eenige grieven der eersten. De gezellen wenschen een minimum loon van 25 ets, per uur voor een volslagen knecht, bij een maximum arbeidsduur van 10 uur per dag. Mede werd ter sprake gebracht een grief tegen zoogenaamde jongens-ex ploitatie. Faillissementen. Bij vonnis van de Arrondissements-Rechtbank alhier d. d. 12 December 1906 is in staat van faillissement verklaard H. van der Burg, timmerman te Zuid-Schalk wijk. Rechter-commissaris Mr. C. G. von Reeken. Messchaert-Röntgen. De Messchaert- Röntgen-avond zal plaats vinden op Maandag 17 December a. s. in de Kroon. Door de zeer vele verbinte nissen, die de heer Messchaert tegen woordig in het buitenland heeft, mag het een buitenkansje genoemd wor den den gevierden zanger hier te hooren. Concert. Het Geheel-Onthou ders Koor „Kunst Adelt" zal eerst daags in het Brongebouw een con cert geven, waarop Mej. Lode wij ks, als violiste, en de dames Ré Levie en M. Stak man, ajs'pianisten, hare medewerking zullen verleenen. Laatstgenoemden zullen eenige stuk ken ten gehoore brengen voor twee piano's, waaronder Capriccio bril- lant, van Mendelssohn. Jubilé. Den 27en December a.s. hoopt de hoer J. van Dam, ladingmeester, den dag te herden ken, waarop hij voor 25 jaar in dienst der H. IJ. N.-M. trad. Yer meerdering van garnizoen. Het ligt in de bedoeling van den minister van Oorlog om in het jaar 1907 ook het 2e depot esca- dron huzaren alhier in garnizoen to doen houden. Een som voor verbetering der gebouwen is op de oorlogsbegrooting daarom uitgeti ok- ken. „St. Thomas van Aquino.' Gisterenavond half 9 hield de Ont wikkelingscursus „St. Thon a-! van Aquino" in 't bondsgebouw „St. Bavo" (Smedestraat) een algemeene leden vergadering die vrij druk bezocht was. De heer Smulders presideerde de vergadering. Een der cursusleden gaf een korte, zakelijke uiteenzetting van het behan delde in de vorige vergadering. Daar de WelEerw. Heer L. v. d. Berg, de geestelijke adviseur, verhin derd was, trad thans als spreker op de president van den cursus „StTho mas van Aquino." De president zoh in deze cursus vergadering het Socialisme behandelen. Hij wijst er dan op, dat de studie over 't socialisme een zeer ingewik kelde is en dat omtrent zijn leer bij het volk heel wat dwaalbegrippen heerschen. Spr. noemt er enkele van. Dan wijst hij er op hoe de socialisten een be paalde leer voorstaan, een leer, die vooral de kopstukken der partij trach ten ingang te doen vinden bij de groote massa. Spr. treedt in bijzonderheden over de splitsing in de socialitische partij door de Nieuwe Tijdgroep en de groep van Mr. Troelstra. Aan beide groepen wijdt hij zijn bijzondere aandacht en komt tot de conclusie, dat beide partijen wel in taktiek verschillen, doch innerlijk een zelfde leer aanhangen, de leer nl. van den grooten voorganger Marx. Het verdere gedeelt" van den avond wijdde spr. aan de behandeling dezer Marxistische leer, hoofdzakelijk ge bouwd op de 4 bekende grondstellin gen, die spr. aan een zeer grondige, doch tevens komische kritiek onder wierp. Van het vragenrecht werd druk ge bruik gemaakt. De w.n. voorzitter dankte den pre sident op hartelijke wijze. Statuten. De Staatscourant (no 219 bevat de statuten van de [Bloemis ten vereeniging „Haarlem", alhier, en van 't Kruis verbond „St. Jan den Dooper" te Lisse. Kuikens in December. Bij dén heer Misset, op het Houtpl in, heeft eene kloek kuikens uitgebroed. Wel een zeldzaamheid in dezen tijd van het jaar Uitgaan Kerstdagen. De Electrische Spoorweg-Maatschappij heeft de re tourbiljetten uitgegeven op Zaterdag 22 December geldig verklaard tot en met 27 December. De dienstweigeraar Kriller. De be kende onwilllige landweerplichtige Kriller heeft heden de gevangenis alhier verlaten, daar zijn straftijd op heden expireerde. 35 jarige echtvereeniging. Heden herdenken de echtelieden Corn. Balk en Ma. Roozen hun 35 jarige echt vereeniging. Hei dresseerren en op hol slaan van een paard. Gistermiddag c.a. 2 uur werd in de Spaarnwouclerstraat een paard gedresseerd. Het was voor een boerenwagen gespannen. De boer, eigenaar van het beestje, zat op den bok. Onverwachts rukte het paard het tuig stuk, doordat het begon te steigeren en eenmaal Ycij, sloeg het op hol. De voerman werd van den bok geslingerd. Gelukkig, dat hij de leidsels tijdig losliet. Op den Oudenweg werd het hol lende dier tegengehouden en naar zijn stal teruggebracht. De wagen is erg beschadigd en de boer heeft eenige verwondingen. Geslaagd. ""[„Onze stadgenoot, de heer Johs. Herms Faber, is gister te Rotterdam geslaagd voor het exa men 3de stuurman groote vaart. Stormweer Hedennacht is langs den rijksstraatweg te Bennebroek de kruin van een kastanjeboom door den storm afgerukt. Ongeluk ken zijn niet voorgevallen. De weg was voor voertuigen versperd. Verlof buitenland Aan den milicien verlofganger Vermaas van het 10e Regiment Infanterie is vergunning verleend zich in Noord-Amerika op te houden tot 1 Januari 1908. Benoeming. De Luitenant Seijffardt van het 10e Regiment Infanterie wordt met ingang van 15 December a. s. benoemd tot Luitenant Adjudant bij het le bataljon van het korps. Teruggebracht. De Korporaal K. ge detacheerd bij het le Depot Huzaren alhier, is door den Comm.dt. v.b. 2e Reg. Huz. wegens slecht gedrag tot den stand van huzaar terugge bracht. '^.Bekend. Bij een gister gehouden in structie heeft de vrouw van den arbeider, die te Halfweg zijn woning in brand stak en daarvoor gedetineerd is, bekend haar man daarbij te hebben geholpen. Beetratingsklacht. Door 91 bewoners van de Amsterdamsche vaart is aan dwn Raad verzocht maatregelen te ne men, dat deze buurt behoorlijk worde bestraat. ARROND. RECHTBANK. 1 J. W. K., los werkman alhier opzettelijke vernieling f10 boete of 10 dagen hechtenis. 2 S. T. aardwerker te Bennebroek diefstal f 10 boete of 7 dagen hech tenis. 3 S. L. M. arbeider te Haarlem- merliede dooden van eens anders dier f 5 boete of 5 dagen hechtenis. 4 Yv. G. v. G. graanhandelaar te Ha arl e m n 1 ermeer dierenmish an de- ling f25 boete of 10 dagen hech tenis. 5 W. F. F., Th. L. O. zeelieden te Leiden wederspannigheid door 2 personen, de le twee maanden, de 2e een maand gev. straf. 6 W. v. D., L. V., A. d. B. ar beiders te Katwijk disertie en ieder een dag gev. straf- 7 A. M. M. tandarts te 's-Hage mish. ambt. in functie f75 boete of 29 dagen hechtenis. 8 F. L. v. Sch., A. J., A. v. B. werklieden te Velsen wederspan nigheid en mish. ambtenaar ieder 3 weken gev. straf. 9 N. F H. bankwerker alhier, mishandeling f50 boete of 30 dagen hechtenis. Voor straf onder de wapenen. De milicien H. M. van de Pieterman van het 10e Regiment Infanterie met gröbt verlof, moet op grond van art. 124 der militie wet, wegens het niét nakomen van art. 121 dier wet bij het korps onder de wapenen komen. Poiltierappert. Gevonden 1 fluweelen zak, 1 da- mestaschje, 1 colly. Procesverbaal opgemaakt wegens: versperren van den openbaren weg, onbeheerd laten staan van een be spannen voertuig, verwekken van nachtrumoer. BURGERLIJKE STAuO. 3 u Bouw!:. T: v. d. Steur aan best. van een woonhuis aan den Ko ninginneweg te Haarlem. ajd Amsterd. Vaart No. 10. v.m. 12 11. Makel. v. d. Veer verkoop, inventaris eener stoomwaschinrichting en meubilaire goederen. Kijkdag v. m. 10 uur. Te Lisse Ten kantore w. n. Not. Tuymelaar. des v. m. Verkoop, bij [inschrijving van het veenslok in de partijen Wei land, te Lisse in den Bovensbroek- polder. Te Velsen. In „de Breesaap" v. m. 10 u. Makel Bus Houtveiling, waarbij een gr. partij ruigte en helm. Bet- Ondertrouwd: P, J. M tonviel en J. M. Vos van Zalinge. Getrouwd: H. H. van Driel en A. Steen A. Groot en J. Blanke voort. Bevallen; H. M. V. A. Zahn Hendriks d. G. Schouten Terwalz. E. C. Schoorl v. d. Weij z. G. H. G. Janse Antonissed. E. G. Kuve- ner I.andwerd z. 13December. Medegedeeld door H. C. Tombergh en Co. vorige koers Heden South Pac Sh. Common Marine Pref. Common Stoel Sh. Topeka Sh. 2e pref. Mexican. Common Kansas Sh. Pref. Common Wabash Norfolk Sh. Union Sh. Southern Rails Car Foundry Sh. Common Erie Missouri Rock Island Ontario Sh. Denver $h. Kon. Petroleum Common Pern Pref. Peru Dominica Kimberley Rusland Hope Consols Anier. markt prijshoudend. Russen vast. Kon. Petroleum beter. Tabaksmarkt willig. Kimbérlèy vast. MARKTNIEUWS. HAARLEM. Veemarkt. Op de gis ter alhier gehouden veemarkt waren aangevoerd en verkocht. Koeien 1 stuks, f 190 per stuk. N. Kalveren, 10 stuks f 14.a f 20 per stuk. Schapen 2 stuks, verk. 1 stuks f 26 per stuk. Kaasmarkt. Op de gister gehouden kaasmarkt waren aangevoerd. 5 stapels kaas, te zamen uitmaken de 617 kazen, wegende 1205 Kilogr. f 27.- a f 30.-. AGENDA. voor Vrijdag, 13 December. TeyWs Museum. Tentoonstelling van fotogravuren, enz. Concertzaal De Kroon, n. m. 1 uur Nieuw Dames kapel Ferdinand Iser Concert. Bondsgebouw „St. Bavo" Smedestraat n.m. 81/2 u. Hoofdbestuur n.m. 81/2 u- Propagandaclub. n.m. 8—10 u. Gymnasten. Gebouw Protestantenbond. n. m. 8.15 u. Ver. gewijd aan onderz. op geestelijk gebied Lezing spr. N. W. Sehuurmans van hier, onderw. „Persoonlijke ervaringen." Gebouw Welen Werkenn. m. Pius X en Kard Richard. Z. Heiligheid heeft den 87 jarigen Kardinaal-Aartsbisschop van Parijs, dien de Regeering uit zijn paleis jaagt, de beschikking verleend over het pauselijk paleis (vroegere nun- ciatuur) in de rue de l'Elysée te Parijs. In de bladen is een nota ver- schenen van het Vaticaan, waarin geprotesteerd wordt tegen de uit zetting van Mgr. Montagnini. Die uitzetting wordt genoemd een be- leediging der diplomatieke gebrui ken en der sociale rechtvaardigheid. Staking te Rijssen. De voornaam ste ingezetenen van Rijssen werden hedenavond door den burgemeester uitgenoodigd om een bemiddelaars commissie te vormen. Korenaankoopen. Het Rossische ministerie van bin- nenlandsche zaken, vreezende dat het bij de firma Lidwall gekochte graan voor de noodlijdende provin cies niet bijtijds op de plaatsen van bestemming zal zijn, heeft in de laatste dagen een voorraad van 4150 wagons van graan koopers gekocht, met de bepaling, dat het uiterlijk op 2 Januari geleverd moet wor den. Bovendien wordt door de regee- ringsambtenaren nog koren aange kocht in Woronesj, Kasan, Kostro ma, Nisjni Nowgorod, Orel, Pensa en Samara, om te dienen voor proviand en zaaikoren. Spionnenzaak. Te Toulon is eene spionnenzaak ontdekt. Een matroos is aangehou den, de genaamde Fornt. Sedert eenigen tijd bemerkten de overhe den van den zeedienst, dat er een aantal geheime documenten van zeker belang verdwenen waren. Een geheim onderzoek leidde tot ver moeden tegen Fornt, zoon van eenen handelaar in Montpellier, die in de stad zeer veel geld uitgaf. Men deed een inval in een kamer, die hij ge huurd had en vond er talrijke do cumenten. Een record. De „Berliner Lokal-Anzeiger" maakt haar excuus bij de lezers, dat 't jongste Zondagsnummer iets over den tijd kwam. In verband met de Kerstmisadver- tentiëndrukte, kreeg het blad zoo'n enormen berg annonces te drukken, dat het eergisteren 20 vel, dat is 80 pagina's druk gaf, hetgeen voor den „Lokal-Anzeiger" record is. Ongeveer 8 spoorwegwaggons pa- papier moesten voor dit nummer verwerkt worden; 9 uur achtereen moest aan een stuk door papier worden aangereden, en wanneer men de rollen zou hebben afgewik keld en aan elkaar gelegd, zou men een papierstrook hebben verkregen, reikende van Berliju over Frankrijk, Spanje en ten stuk vandenAtlau- tischen Oceaan tot aan de piek van Teneriffe. Vastgeloopen. De St. George, een kruiser le klas van 1892, is giste ren op de zuidkust van Engeland, bij het eiland Portland, vastgeloo pen. Men zou trachten het schip met hulp van sleepbooten af te brengen. Zand Blauwen Bonten Eigenheimers 2.40 2.50. 2.20 2.40. 1.40 1.50. 1.— 1.60. Aanvoer 7 ladingen. BO VENKARSPEL, (Station), 11 Dec. Heden besteedde men voorBieten f 3.a f 4.Aardappelen blauwe f 0.80 a 0.85 per i/2 HL. Reuzenkool f 8.a f 11.0, Kool witte f 3.a 5.roode f2 a 3., gele f 2.a 3. per 100 stuks; Uien groote gele f 0.45 a 0.50, groote roode f 0.a f 0. Peren f 1.50 a 0.Appelen f 2.a 3.50 per i/2 HL. AARDAPPELEN. Prijzen derd. Friesche Muizen f Borgers Geeltjes Blauwen Bonten Blauwe Poters Geldersche Blauwen Bonten Zeeuwsche Eigenheimers onveran- 0.- 0.-. 1.20 1 50. 0.— 0.-. 1,60 2.35. 1.60 2.33. 1.— 1.10. 2.— 2.10. 1.70 2,10. 1.20 1.30. SCHIEDAM, 12 Dec. Ruwe Spiri tus f 8Moutwijn flauw. Distilla teurs f 13.50. Beurscommissie f 13. Jenever f 17.50, Spoeling f 1.60. AMSTERDAM. 12 Dec. Op de vee markt waren aangevoerd 217 vette koei en, le qual. 86 a 88 cent, 2e qual. a 80 cent, 3e qual. 70 acent, melk en kalfkoeien f 0 a 0, 43 Duchtere kalveren f9.a 17. 491 vette varkens Hollandsche le qual. 43 a 45 cent, idem 2e en 3e qual. 41 a 42 cent, Geldersche en Overzeesche le qual. 43 a 45 cent, 2e en 3e qual. 41 a 42 cent per kilo. BEVERWIJK. Getrouwd: J. Smit en A. H. v. d. Graaf. J. A. Schweitzer en A. Kunst. Geboren: Clasina Maria, d. van W. Bourgonje en A. M. Vermeulen. Johanna Hendrika, d. van H. Joor en J. Majoor. Alberdina Maria en Maria Alberdina, d. van P. Klaver en C. Kuijl Hendricus Bernardus, z. van W. B. Vlek en J. van Zelf Cornells, z. van H. Buijs en J. M. De Ru. Pieter, z. van A. van Bracht en H. L. Pinxter. Cornelia Johan na, d. van C. J. Admiraal en Th. van Noort. Laurentius, z. van B. J. van Balen en N Zonneveld. Thomas JNicolaae Anthonius, z. van N. v. d. Maat en A. C. M. Heeman. Catharina Gerardina, d. van M. Tromp en J- de Reus. Overleden: J. Rooijmans, 10 mnd. C. M. Bourgonje, 3 dg. P. Zonneveld, 12 j. R. v. Hesse- lingen, 3 w. D. v. Amersfoort, 44 j. J. A, Rumping. 12 mnd. J. Böhm, 4 j. Th. A Schoonen- berg, 4 j. WIJK AAN ZEE EN DUIM. Overleden: L. van Duin, 77 j A. J. H. Castricum, anderhalf j. Hoofdprijzen Staatsloterij. f2000 7466 f1500 7456 f1000 5772 9950 f 200 1597 5624 f100 2490 4495 7957 12526 16065 20845 77 83 167 177 316 326 378 443 468 662 726 805 815 817 845 915 952 1086 1117 1144 1225 1251 1264 1295 1311 1425 1429 1454 1493 1570 1589 1595 1597 1606 1676 1723 1771 1800 1810 1901 1959 1996 2053 2163 2173 2180 2208 2228 2302 2322 2337 2435 2454 2464 2469 2484 2533 2552 2558 2625 2624 2604 2760 2830 2855 2925 2961 2969 2971 3020 3139 3258 3286 3304 3352 3425 3451 3502 3573 13606 i 3626 I 3641 3685 3747 3770 3818 3874 3880 3884 3902 3918 3954 3856 4034 4030 3071 4084 4125 4219 4230 4335 4362 4363 4379 4487 4538 4591 4791 4738 4743 4756 4793 4811 4906 4909 4957 5046 5054 5137 5204 5324 5335 5394 5400 5441 5505 5508 5540 5565 5581 5656 5691 5772 5787 5802 5859 5892 5964 5996 6055 6084 6110 6177 6207 6295 6331 6367 6362 6374 6389 6415 6437 6444 6467 6508 6511 6519 6560 6761 6801 6S26 6860 686S 6912 6971 7040 7052 7269 7325 7378 7383 7402 7403 7454 7467 6770 7564 7594 7651 7635 7677 7739 7776 7792 8003 8009 8023 8053 8067 8100 8103 8147 8159 8183 8235 8261 8301 8329 3561 8595 8611 8673 8717 8739 8785 8795 8810 8824 8945 8951 8990 9010 9021 9099 9135 9191 9396 9415 9453 9455 9491 9509 9555 9629 9679 9688 9792 9856 9911 9950 9965 9969 9977 10046 10207 10243 10348 10422 10458 10497 10609 10612 10624 10691 10746 10767 10806 10810 10823 10881 10919 10927 10974 11007 11012 11017 11110 11156 11159 11162 11169 11226 11259 11444 11503 1152S 11539 11669 11676 11683 11690 11704 11760 11762 11782 11185 11821 11972 12U19 12065 12096 12144 12154 12171 12351 12363 1-2383 12397 12400 12412 12478 12525 12560 12572 12617 12665 12787 12851 12'JOO 12906 12944 12977 12987 13018 13044 13056 13098 13145 13147 13154 13158 13245 13302 13309 13343 13356 13361 13408 13-340 13547 13557 135, o 13565 13598 13626 13694 13765 13774 13784 13829 13849 13979 13983 14018 14032 14087 14121 14194 14221 14227 14318 14318 14350 14353 14388 14433 14508 14517 14519 14459 14660 14755 14771 14788 14797 14912 14939 149S4 15002 15032 15049 15100 15136 15187 15333 15550 15375 15416 15488 15552 15563 16569 15595 15617 15656 15670 15685 1Ö794 15798 15827 15834 15902 15918 15972 16036 16070 16110 16117 16166 16193 16295 16325 16366 16367 16377 16310 16420 16512 16515 16615 16747 16711 16730 16751 16894 16803 16845 16986 17061 17152 17111 17292 17376 17397 17391 17450 17592 17530 17558 17520 17743 17854 17844 17834 17905 18086 18178 18171 18297 18252 18460 18500 18504 18612 18664 18651 18652 18696 18724 18741 18878 18825 18S46 18859 18969 18961 18906 19086 19036 19084 19124 19211 19277 19225 16267 19281 19207 19309 19350 19410 19442 19506 19486 19415 19489 19506 19663 19791 19761 19842 19881 19843 19802 19958 19911 20000 20203 20352 20371 20425 20495 20472 20602 20749 20848 20808 20895 20981 953/8 95 11 ID/8 31% 311/4 505/18 49% 1073/4 105 291/4 29 301/g 30 61% 61 207/i6 20% 187 I86I/4 34% 34% 45% 451/4 453/8 451/2 413/4 4015/16 31% 31 491/4 49 433/4 431/4 395 699 153/8 151/ic 47% 47i/o 491/4 49 2101/, 210 73 73 731/4 731/4

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1906 | | pagina 3