T elegram. nog enkele Sensationeele Voorstellingen in de „Vereeniging". Drie uur Programma. Alberts frères. Hotel „GROOT BADHUIS" ZANDVOORT. Koninklijke Militaire Kapel r.fi. Regiment Grenadiers en Jagers, Sociale Berichten. Uit den Omtrek STADSNIEUWS. Kerknieuws. Kun-t en Letteren, Amsterdamsche Beurs. Wegens enorm succes en ter voldoening aan de groote reeks aanvragen lederen avond slechts één enkele Voorstelling. 15e Abonnements-Concert op Dinsdag 13 Augustus 1907, 1ste Luitenant-Directeur N- A. BOUWMAN- eersten dag van hun verblijf op t eiland 'n zeeslang laat zien.^Vol mondig beamen ze, als ik 'thun wijs, dat ze 'tding zagen en heel duidelijk de ontzettend snelle vaart Van 't dier opmerkten. Wat is dat dan voor 'n ding Heel eenvoudig 'n vlucht wulpen, bonte pieten of andere strandvogels, doch vooral de duikereenden. Ze vliegen in 'n lange sliert van soms 25 M. dicht op elkaar vlak langs de oppervlakte van 't water, zoodat de met deze eigenaardigheid onbekende toeschouwer zeer zeker meent dat zich iets door 't water beweegt, en vooral ook door de golvende beweging denkt aan de «zeeslang." Het ongeluk te Schiedam. Omtrent dit vreeselijk ongeluk ver haalt de „Sch. Ct." het volgende: Een 5 jarig kereltje, Jan v.d. Stap, die dicht bij de ouderlijke woning nabij het Roode Hek speelde, zag zijn moe der aankomen en liep haar tegemoet, daarbij de rails van de electrische tram overstekende. Ongelukkigerwijze strui kelde hij en viel juist op het oogen- blik, dat een tram zou passeer n. Wèl remde de wagenbestuurder uit alle macht, maar het onheil kon niet Voorkomen worden, de wielen gingen overfde beentjes en sneden die for meel af, terwijl ook een armpje zoo goed als afgereden werd. Wat de moeder gevoelde, die daar haar jongste kind zoo deerlijk zag ver minken, moet ontzettend zijn geweest, met geweld moest zij worden naar huis gebracht, waar zij letterlijk al. een waanzinnige moest worden in be dwang gehouden. Her ongelukkige ventje werd door een man op de armen genomen en Daar het tramhuisje gebracht, waar spoedig een dokter verscheen, dieftjn onmiddellijke overbrenging naar het ziekenhuis gelastte. Het knaapje was reeds bij het op nemen geheel bewusteloos en is niet meer tot bewustzijn gekomen; bij aan komst aan het ziekenhuis stierf het. Een buurvrouw, die de afgesneden beentjes zag liggen, raapte die op, om ze naar huis te brengen, maar zij viel flauw, nog vóór ze het huis had be reikt; later zijn die ook naar het zie kenhuis gebracht. R. K. Dioc. Middenstandsbond. Tot Geestelijk adviseur van den R. K. Diocesanen Middenstandsbond in het Bisdom Haarlem is benoemd de HoogEerw.Heer Mgr. G. W. Koning? te Amsterdam. De Sociale Week. De openings- en de sluitingsrede Van de Sociale week, van 18 Sep tember te Breda te houden, zullen uitgesproken worden door Jhr. Mr. O. van Nispen tot Sevenaer, voorzitter Van de Vereeniging tot bevordering van de Katholieke sociale actie in Nederland. Congres tot bestrijding van het alcoholisme. Bij ge legenheid van dit congres, dat op 18, 19 en 20 dezer te N ij negen zal gehouden worden, worden de 54 in het buitenland zeer bekende platen betrekking hebbende op het alcohol vraagstuk, der Zwitsersche firma Rob. Willenegger (Zurich), in het lokaal van den schouwburg tentoongesteld. Deze verzameling werd op het be gin Augustus te Stockholm gehouden Xle internationaal congres tegen het alcoholisme tentoongesteld en door vele voormannen der beweging ten zeerste geprezen. Katholieke en niet Katholieke drankbestrijders in Ne derland zullen zeker gaarne van de gelegenheid gebruik maken deze platen (statistische en andere voorstellingen) in oogenschouw te nemen. Als album (54 tabellen en 226 blad zijden Duitsche tekst) is de verzame ling eveneens te verkrijgen voor den prijs van 22 Mark. Een vertegenwoordiger der firma Willenegger zal te Nijmegen aanwezig zijn ten einde inlichtingen te geven en bestellingen aan te nemen. BEVERWIJK. Op de kermis die van 15 tot 20 Aug. gehouden wordt zullen weer verschillende oude bekende worden aangetroffen. Onder hen noemen we de schouw burgtent W. Hart, de beignetskraam, van Jongsmaets, de stoomcarousel van Schildmeijer, de draaimolen en lucht- schommel van Van Dam, een hippo drome van Huijgens, een athletentent en verschillende andere kramen en spellen. Evenals altijd treden ook dit jaar in hotel „de Zon en Maison Strouc- ken specialiteiten-gezelschappen op. CASTRICUM. Bij besluit van de Gedeputeerde Staten van Noord- Holland, dato 31 Juli j.l., is aan de firma Albets Kluft te Amster dam opgedragen de levering der electri-.che installatie in de pavil joens, woningen enz., van het krankzinnigengesticht „Duin en Bosch", alhier. NOORDWIJK. Hier is 8 en 9 Augustus op verzoek van het Haag- sche comité een bazaar gehouden ten behoeve van het in Den Haag gevestigde Blinden-fonds Kolff. De bazaar, met zulk een goed doel, had plaats in het hotel Konij nenburg, werd vooral door zeer vele badgasten bezocht en bracht in de twee dagen tijds van elf tot vijf uren het aanzienlijke bedrag van 540 gld. op. Den velen jeugdigen verkoopsters komt een woord van hulde toe, en ook den heer L. Berkemeier, die een aquarel ten geschenke gaf, welke ook door verloting een flink bedrag opbracht. Het meeste wat verkocht werd was door blinden of bijna blinden vervaardigd, om daardoor in hun levensonderhoud te voorzien. De bus van „Ziekenzorg werd eveneens goed gevuld, zoodat ook het tekort van dit jaar is gedekt. WARMOND. Gemeenteraad. 13 Aug. v.m. IO1/4 uur vergadert de Raad der Gemeente ter behandeling der vol gende onderwerpen: 1. Notulen vorige vergadering. 2. Onderzoek geloofsbrieven. 3. School geld koh. 2e kw. 1907, Hondenbelas ting 1907, 2e suppl. koh. 4. Terugont vangst wijziging der verordening dd. 10 Mei 1906 en missive-behandeling daarvan. 5. Reclames H. O. Reclames over indeeling bij de brandweer en schrijven ter dier zaken. 6. Voorstel herziening der jaarwedden van den Gemeente-Ontvanger. 7. Kasopname. 8. Aanbieding rekening 1906 begroo ting 1908. 385e Staatsloterij. Prijzen van f1000: 11473, 13163. Prijzen van f400 5994, 1;-861, 18132, 18905. Prijzen van f200: 3633. Prijzen van f100: 13820, 15152, Gemeentezaken. Een proces in 't zicht. Onze gemeente wordt door de Schiedamsche Kunstsmederij en Ma chinefabriek voorh. G. J. Vincent en Co. aangesproken voor de be taling van f 5732.93, met renten en kosten, welk bedrag die Ven nootschap te vorderen heeft van den aannemer A. de Haan, den failliet verklaarden aannemer van het openbaar slachthuis, aan wien de gemeente nog schuldig is een gedeelte van de aannemingssom, alsmede een bedrag voor bijwerk. B. en W. zijn van oordeel dat de gemeente die vijfduizend en zoo veel guldens absoluut niet heeft te betalen, en stellen dan ook den Raad voor, zich tegen dien eisch gerechtelijk te verweren. Onze brugwachters De brugwachters, wier salaris f 12 per week bedraagt, met gemiddeld 80 werkuren per week, hebben den Raad om vermeerdering gevraagd van traktement. Als redenen geven zij op, dat zij niet, zooals de andere gemeente werklieden, periodieke tractements- verhooging krijgen, en ctat het ge middeld aantal werkuren voor die andere werklieden 60 is per week, waarbij die tevens nog behoud van loon genieten op de algemeen er kende Christ, feestdagen. B. en W. deelen echter in een praeadvies kortweg mede, dat zij f 12.per week met vrije boven- kleeding voldoende loon vinden voor 't werk dat de brugwachters doen. Eu dus stellen ze voor, afwijzend te beschikken op dit adres. Straatverbreeding Dat er toch wel een en ander maukeert aan de verkeersverbindin gen in onze stad, wordt weer eens officiéél bewezen uit een voordracht, die bij de Raad en ingekomen in zake verbreeding van het gedeelte der Anthoniestraat tussoheu Burg wal en Heerenvest. De heer J. Fleens beeft er over geklaagd, dat hel verkeer dan zóó druk is, dat de toestand er onhoud baar kan worden genoemd. En naar aanleiding daarvan heb ben B en W. nu onderhandelingen aangeknoopt, die een verbreeding door minnelijke schikking van dit straalgedeelte ten gevolge zullen hebben. De straatbreedte wordt door een en ander gebracht op 12 Meter. Personalia. Voor de akte gymnastiek (L.O.) zijn te Utrecht geslaagd de heeren J. de Vries en J. F. P, Kalkman, beiden alhier. Onze stadgenoot, de beer Voget, zal aan den voordrachten wedstrijd te Zevenbergen deelne men. Te Amsterdam is 9 en 10 dezer geslaagd voor de Hoofdacte Mej. J. J. van Thiel van hier. Te 's Gravenhage is 9 eu 10 dezer geslaagd voor de Hoofdacte Mej A. LoefFering van bier, terwijl daar voor handteekeuen slaagde de heer P. H Hol, en voor het Fransch L. O. Mej. P. A. Hubregtse van bier. D. Godefroy. f Een bekend zanger, de lieer D. Godefroy, is na een langdurige ziekte in de Maria- sticliling alhier overleden. Heden middag werd hij op de begraafplaats aan den Schoterweg leraarde besteld, waarbij de Kon. Liedertafel "Zang en Vriendschap" aan de groeve bet Graflied van L. Fr. Brandts Buys ten gehoore bracht. Een aardige boottocht. De „Kampioen" deelt me e, dat bet dagelijksch bestuur van den Alg. Ned. Wielrijders Bond van den fabrikant, de firma Stoel te Alkaar, gekuurd beeft een fraaie motorboot om de leden van den A. N. W. B. in de gelegenheid te stellen daarmee een tocht te maken. Den eersten dbg gaat men van Alkmaar via Amsterdam naar Haar lem den tweeden dag gaat het van hier naar Utrechtjden derden dag van Utrecht naar Dordrecht: den vier den dag van Dordrecht via Rotter dam naar loeiden en den laatsten dag van Leiden naar Amsterdam. Onderweg wordt aan den wal geluncht eu gemiddagmaald. Men zal hier logeeren in „Lion d'or", én wel van 2526 Augustus. Bij groote aanvraag wordt een tweede tocht gemaakt. Het tochtje zal een twaalftal toeristen kunnen omvatten. Het nieuwe Station. Het nieuwe station voidert pr -.ebtig. Vrijdag zijn, zouals we schr« ven, d laatste spanten van de groote kap ge zet, en we zeiden bij de vermeldin; van dat feit in onze courant, dat '1 zoo gelukkig was, dat de bouw val. dat groote werk zonder een enke; mgeluk was afgeloopen. En zoowaarhaast op 't zelfdi logenblik dat we dit schreven, heefi iet maar een liaar gescheeld of er wai :en ongeluk voorgevallen! 't Was Zaterdagmiddag in de volh Irukte van bet werk. Men weet da aan den oostelijken kant van het werf voor het voltooien van den kap vei ligheidshalve een groot vangnet wat omgebracht. Dat vangnet nu was a weggenomen, maar een der werkliedci ian dien k mt, die blijkbaar nog wa vergeten had, liep nog even over de paar planken waarop gewerkt was terug. Een kameraad, die de planken >ver het ijzerwerk verleggen zou, werd dat niet gewaar, zoodat de ander het "Vfi wicht verloor. Hij had echter het geluk zich onmiddelijk vast te klam pen, zoodat alles wonderwel afliep. Maar voor de reizigers op het perron die alles zagen gebeuren, was het een oogenblik, om hun hart vast te hou den! Is de kap nu de voltooiing nabyanders is het met het voorgebouw. Ook daar aan wordt hard gewerkt, maar dat gaat bij kleine stukjes, en men ziet er niet, als bij de overkapping, den reus- achtigen vooruitgang, die daar viel op te merken. Toch nadert het voor gebouw langzamerhand een stadium waarin men zien kan wat 't worden zal. Het perron aan de stadszijde is al zoo goed als gereed: naar wij ver nemen zal dat perron dienen moeten voor aankomst en vertrek van de treinen van den nieuwen spoorweg door de Haarlemmermeer, zoodra deze voltooid is. Met de aansluiting van dien nieuwen spoorweg aan ons sta tion zal Haarlem dan het kruis- of knooppunt zijn van vijf verschillende lijnen! De belangrijkheid van ons station valt dus wel te begrijpen, 't wordt een der drukste stations van ons land 1 Hoog bezoek. De vorst en de vorstin von Stollberg Wernigerode hebben te Zand voort in het Oranje- hótel hunnen intrek genomen. V i c t o r i aA. C. C. H. Deze cricket wedstrijd heeft op verzoek van Vic toria op Amstels veld alhier gisteren plaats gehad. Victoria, den toss gewonnen heb bend, begint te batten en bereikte een totaal van 150 runs, waarvan v Steenbergen 46 Th. Douwes 40 en v. d. Berg 20. A. C. C. antwoordde met 106, waarvan Beudeker 31, Pijpers 19 v. Lier en L. Douwes ieder 10. Met nog 2 uur speeltijd, wilde Am stels nog een kansje wagen, en trok weer het veld in. Het le wicket viel op 20, doch toen het totaal tot 42 was opgevoerd en een groot gedeelte van den tijd verstreken was, gaf A C. C. den verderen strijd op. Victoria won dus op de 1ste innings met 44 runs. Misdaad Wij hebben de vorige week mel ding gemaakt van de redding uit het water aan de Heerensingel van een jongmensch, zekere P. v. S., die Vrij dag in het Elisabethsgasthuis is over leden. Een der plaatselijke bladen weet nu nog mede te deelen, dat de over ledene, die op borst en hals blauwe plekken had, moet hebben verklaard dat hij aangevallen is door een bejaard, reeds grijzend man, naar schatting zes tig jaar, die hem met een stok heeft geslagen. Wat er verder gebeurd was, wist hij niet. Is een en ander juist, dan heeft men hier vermoedelijk met mishandeling uit roofzucht te doen, daar de portemonnaie van S. ledig op den Heerensingel is gevonden. De „grenadiers en jagers" te Zandvoort. De Koninklijke kapel van de Grenadiers uit den Plaag geeft morgenavond kwart voor acht weer een concert in het Groote Badhuis te Zandvoort. Dat is goed nieuws voor onze muziekliefhebbers Wij behoeven waarlijk op de superieure kwaliteiten van het aller eerste is op dat gebied van heel Europa (men weet dat de concur rentie tusschen de Garde Republi- caine van Parijs, de Guides te Brussel en de Grenadiers uit den Haag niet oplost wie van de drie Pet beste kan heetenl) hier niet te wijzen! Die zijn bekend genoeg. Maar wel mag erop worden ge wezen dat de Directie van het Groote Badhuis alles doet om Zandvoort in werkelijkheid ook ojj muzikaal gebied tot een uitspanningsoord van den allereersten rang te maken, En dat de E.S.M. door het uitgeven van directe biljetten, die ook op de ringlijn zijn te verkrijgen, daartoe krachtig medewerkt, mag ook wel eens met dankbaarheid worden ge constateerd. We verwachten dat een druk bezoek van dit concert van de allereerste beteekenis, morgen zal bewijzen dat men te Haarlem en omstreken superieure muziek, op zoo royale wijze geboden, op prijs stelt! ZandvoortHaarlem en om gekeerd. Van Zandvoort naar Haar lem zullen er, volgens het eerste ont werp winterdienstregeling, dagelijks 14 treioeu loopen en in omgekeerde richting 13. Drie daarvan, van Zandvoort naar Haarlem, en twee in omgekeerde rich- ling zullen op Zondag niet loopen. 's Avonds zal de laatste trein uit Haarlem te 9.39 te Zandvoort aanko men, terwijl de laatste trein Zandvoort —Haarlem te 10.04 vertrekt. Alle treinen in beide richtingen '.uilen op één na aan de halte Zand poortDorp stoppen. Het Kinderbal te Zandvoort vVe hebben reeds melding gemaakt 'an de plannen der Zandvoortsche 7 vv ee- A ug ust us-vtreeniging. Thans is besloten bij genoegzame deelneming een gecostumeerd kinder bal te geven, en wel Vrijdagavond a.s., n de Concertzaal van het Groot Badhuis. Voor de fraaiste jongens- en jong- meisjescostuums, alsook voor de ori gineelste paren zijn mooie prijzen door .e Vereeniging beschikbaar gesteld. Tcekenechool van den Ned 11. K. Volksbond. Naar we verne- m 11 z il d heer P. Holtus alhier tot assistent-leeraar benoemd worden aan de teekunschoool van den R. K. Volk- bond. Weer een slachtoffer. Zater dagmiddag is door de electrische tram aan de Amsterdamsche vaart een keeshond overreden welke zoo was verminkt, dat de politie het noodig achtte het dier te verdrinken. Onder een handwagen. Zater dagmiddag geraakte een negenjarige knaap, die in de Oronjéstraat speelde, onder een handwagen. De man, die de kar duwde, had den jongen niet kunnen zien vallen, omdat de kar te hoog beladen was. Een der wielen ging het knaapje over beide beenen, die ernstig gekneusd maar gelukkig niet gebroken werden. Brand op de kermis. In den nacht van Zaterdag op Zon dag, omstreeks één uur, ontstond een begin van brand in het zeil van de tent der heeren Albert frères op de kermis. De brand ontstond waarschijn lijk door een paar vonken uit de ma chine, die den electromotor drijft. Door het personeel der tent was 't brandje echter in een minimum tijds gebluscht, maar het heeft toch nog in zooverre sporen nagelaten, dat de klok van den Bakenessertoren er een kwartier lang om luidde, wat velen in de buutr deed neuzen „waar" de brand was", toen alles allang gebluscht was. Een oog uitgeslagen. Gister kreeg een bezoeker van de stoom- caroussel Tewe twist met de juffrouw die 't rittengeld ophaalde over betalen. De herrie liep nog al hoog. Zelfs zoo erg, dat een der machinisten zich verplicht achtte tusschen beide te ko men en de verdediging van de juf frouw op zich te nemen. Maar de machinist trad wat erg hardhandig op Want in de worstelpartij werd den lastigen bezoeker.... een oog uitgesla gen Dit muisje zal natuurlijk nog wel een staartje hebben. Garnizoensberichten. Onder de wapenen! Vandaag is het 2e gedeelte der lichting van 1900 bij het 10e Reg. Inf. alhier onder de wapenen gekomen voor herhalingsoefeningen. Tot dusver onontdekte werken van Dickens. *Naar„The publisher's Weekly" meldt, zullen er binnenkort een aantal ver halen door Charles Dickens voor den dag komen, die men op een eigen aardige manier heeft ontdekt: men vond nl. een oud grootboek, dat inder tijd toebehoord heeft aan het blad „Household Words" en daaruit bleek, dat men den auteur gedurende een aantal j Aren honorarium had^uitge- keerd voor geleverde bijdragen. Zoo- doendé kwam men eenige schetsen en verhalen op 't spoor, die tot nog toe aan het nageslacht geheel onbekend waren gebleven. Door zijn nauwkeu rige administratie heeft dus de uit gever van de „Household Words" niet alleen zichzelf maar ook het Engelsche volk een dienst bewezen. Z. D. H. de Bisschop van Haar lem heeft gisteren, in de kapel van het Seminarie te Warmond, de Tonsuur en de mindere Orden toege diend aan de Heeren Th. P. Blom, W. G. Buren, P. J. M. van der Burg, H. J. A. F. Cornet, A. P. van Eeden, E. J. Helmer, P. Kem per, Th. W. Loomans, J. H. van der Marck, W. Nolet, Th. T van Outersterp, J. A. J. van Rooij, L. G. van Ruijven, N. W. Sentenie, J. J. H. M. Schiphorst, J. L. Speet, P. Th. Verwer en M. M. van Willige. Z. H. Pius X. Ter gelegenheid van den verjaar dag van de kroning des Pausen is in de Sixtynsche kapel van het Vaticaan een cappella papale uitgevoerd. De muziekuitvoering, die onder leiding van Perosi plaats had, werd bijgewoond door Z.H. den Paus, vele kardinalen, het eorps diplomatique, de Pauselijke hofdig- nitrarisseu en ongeveer twee duizend uitgenoodigden. 12 Augustus. 8?% Amerik. markt aanzienlijk lager. Russen prijshoudend. Petroleummarkt flauw. Tabaksmarkt lager. Miji;waarden lager. DONDERDAGAVOND 8 UUR Alberts frères zullen dit jaar voor 't eerst twee Elect. Levende Reclames gedurende de avond voorstellingen projecteeren. erwachten aanbiedingen tot Woensdagmiddag 14 Augustus. SEIZOEN 1907. 000 te geven dooi* de PROGRAMMA: 1. Marche de l'Opéra Comique: Les Saltimbanques 2. Ouverture„Les Girodins 3. Invitation la Valse 4. Fantaisie sur: Carmen, opéra de Bizet 5. OuvertureMignon 6. Rhapsodie Hongroise. 7. Hymne a saint Cécile 8. Fantaise aus Wagner's „Rienzi" Bouwman. Litolf. v. Weber. Bouwman. Thomas. Liszt. Gounod. Dunkxer. AANVANG 73A UUR. TOEGANGSBEWIJZEN, gecombineerd met retour- biljetten Haarlem-Zandvoort, verkrijgbaar bij de conducteurs dor E. S. M. 0A707 .USM9 gj 20415. 20695, 20727. 32 3027 54 303i 207 3086 222 321 242 3233' 243 3238 6028 310 3284 6095 348 3330 6129 364 3343 6220 370 3357 6282 ;5896[ 5914 5927 5990 6002 11756114997 11802115069 11844115088 11867115216 11894 15302 11946 15319 12047 15466 12068 15527 12081 15531 12186 15540 9141 9415 9431 9461 9496 9498 9504 9547 9628 9643- lgow 411 3377 6375 9657»12329 15«21 427 3407 6456 9728' 12352 15638 430 3459 6498 9780:12443 15681 616 3462 6534 9798 12475 15700 617 3514 6700 9829 12533 15876 651 3532 6719 9947 12704 15923 654 3539 6781 99-19 12712 15936 698 3629 6784 9985 12716 15985 748 3638 6847 10010 12732 16067 853 3658 6890 10040 12743 16125 859 3659 7032 10106 12810 16145 862 3673 7090 10163 12835 16180 962 3686 7135 10173 12866 16191 978 3749 7159 10278 12908 16250 994 3755 7170 10330 12927 16318 051 3917 7229 10391 12940 16819 1143 3939 730] 10449 13107 16455 1225 3966 7,387 10462 13109 16473 1260 3979 7424 10469 13224 16509 1310 3982 7476 10478 13243 16510 1.332 4028 7592 16487 13246 16511 '1421 4036 7635 10542 13267 16535 1426 4075 7655 10582 13335 16561 1434 4204 7668 10612 13361 16584 1478 4207 7696 10668 13414,16607 1510 4310 7930 10716 13445'16688 1593 4346 7949 10738 13457 16717 1614 4348 7986 10743 13480 16736 1628 4363 «007 10760 13504 16770 1658 4370 «083 10900 13532 16779 1798 4386 «141 10933 13548 16793 1806 4439 «304 10940 13565 16870 1824 4542 «366 10965 13589 16883 1843 4597 «395 10977 13665 16896 1852 4601 «432 10980 13702 16953 1877 4602 «438 10999 13704 16989 1914 4608 «572 11024 13720 16995 2020 4616 «608 11035 13733 17000 2039 4715 «616 11074 13758 17013 2088 4743 «631 11096 13848 17105 2154 4758 «709 11161 13880 17227 2167 4833 8723 11189 13941 17254 2181 4868 «733 11252 14060 17417 2223 4882 8741 H301 14085 17421 2232 4894 8786 11340 14187 17447 2248 4934 880t 11357 14253 17469 2295 4964 8854 11374 14312 17474 2385 5041 8871 11375 14380 17504 2403 5051 8876 11444 13323 17524 2424 5168 8919 11459 14425 17596 2467 5173 8958 11519 14435 17648 2484 5228 '-'003 11584 14537 17688 2589 5229 9022 11622 14562 17696 2725 5249 9062 11627 14596 17714 2592 5536 9063 11654 14625 17732 2597 5605 9068 11677 14064 17753 2806 5021 9073 11700 14748 17311 2865 5700 9123 11712 14719 17332 2871 5820 9128 11732 14781 17394 2976 5834 9141 11740 l4;)75 17910 17911 17912 17915 17967 17983 17987 18005 18012 18027 18059 18067 18115 18135 18179 18255 18369 18390 18444 18481 18539 18693 18695 18699 18733 18746 18750 18814 18983 18985 19131 19202 19223 19243 19287 19317 19416 19431 19468 19484 19525 19543 19596 19663 19685 19701 19741 19780 19797 li (833 19859 19861 19876 19984 20038 201 00 20191 20341 20351 20359 20380 20455 20477 205.8 200.,2 20692 20796 26.-04 2. 915 L( 974 Medegedeeld door H. C. Tomberoh en Co vorige koers. Heden. South. Pac 851/» 81 Common Marine. 7U/l6 7 Pref. pref. 19% 17% Comm. Steel 331/2 «1% Topeka 88i/2 85 2e pref. Mexican. 19% Common Kansas. 26% 24% Pref. 55 53 Common Wabash 12% 121/4 Union. 133 1261/2 Southern Rails I8I/2 173/g Car Foundry 40»/» Common Erie 23% 21% Missouri 361/4 331/4 201/s 191/2 Ontario 833/4 321/2 263/ic 243/4 Kon. Petroleum 267 260 Common Peru 73/4 7% 34 341/2 513/s 51 82>/2 82 1591/2 151 v69 681/2 Consols. 691/2 691/4

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1907 | | pagina 3