een Schildersaankomeling BIBLIOTHEEK St. Vincentjus-VereenigiRg g Sociale Berichten. 75nderwijs, Kerknieuws. Amsterdamsche Beurs. INGEZONDEN. Aanbestedingen. MARKTÏMIEUvVS. 385e Staatsloterij. Nagekomen Advertentien. TE HAARLEM, Beide heeren zijn vennooten der alhier gevestigde kassiersfirma Van Vloten en de Vries. De Rechtbank benoemde in f eide faillissementen tot Rechter-Com- missaris mr. A. J. Dorhout Mees en tot curatoren respectievelijk de heeren mr. A. H. J. Merens en mr. W. Cnoop Koopmans. Een vluchteling. Zaterdag hebben wij in ons blad gemeld, dat de 20 jarige M.' H. en de 18 jarige L. W. door de politie waren gearres teerd, daar zij een rijwiel voor een winkel in de KI. Houtstraat hadden gekaapt. Zaterdagmiddag werden zij in een der. cellen van 't Paleis van Justitie opgesloten, daar zij voor de Rechter-Commissaris moesten verschijnen. Maar een stel kameraden dezer dieven wisten door de Lange Be gijnestraat de plaats van 't Paleis te bereiken. Ze sloegen een mat glazen raam in. Maar er waren eenige schilders op de plaats aan het werk en zoo werd de toeleg verijdeld. Van deze poging en vernieling werd o.a. de 18-jarige E. de Jong verdacht. Hedenmorgen was hij door een paar rijksveldwachters aangehouden Maar op den hoek der Riviervisch- markt en de Janstraat ontsnapte hij en rende de Lange Begijnestr. in, door de veldwachter achterna gezet. De heele buurt door in rep en roer. Bij de Israëlitische kerk heeft de agent v. d. Bosch hem opgevangen. Toen ging ook hij naar 't Paleis. Na ondervraging en con- frondatie bekende hij de vernieling te hebben gepleegd. Een g o e de vangst. Gisteren is hier na een lange jacht gevangen zekere Freijer, die sinus eenige dagen uit Amerika was teruggekomen, waar hij (i jaar was geweest. Reeds vroeger was hij hier veroordeeld voor een inbraak in het Kenaupark, waarbij hij op de politie geschoten had. Gisteren is hij op dezelfde plaats gearresteerd, daar hij verdacht werd van een rijwieldiefstal, dien hij nu weer gisterochtend zou gepleegd heb ben. De bestolene wees hem pertinent als den dief aan. Op den arrestant werd een scherp geladen revolver bevonden. Heerlijk erin gevlogen. Ee'h berucht individu uit onze stad had goederen gestolen en wel uit de woning van Mr. J. E. van der Boon, griffier van het Kanton gerecht alhier. Bevreesd voor aanhouding en huiszoeking trachtte de dief, een zekere Frij, die goederen ergens elders in bewaring te geven. Zoo liep hij argeloos een winkel binnen in de Ostadestraat en ver zocht daar een pak voor een paar dagen té mogen deponeerep. Maar de vrouw des huizes kende dezen sinjeur maar al tegoed. Zij is nl. de dochter van iemand die op 't Paleis van Justitie zeer goed bekend is, ja, er zelfs langer vertoeft per jaar dan een der rech ters of een der andere employés. De juffrouw uit de Ostadestraat begreep dadelijk, dat 't pakje goe deren, dat Fr. zoo onschuldig in bewaring wilde'geven, gestolen goe deren zouden zijn. Zij telefoneerde even haar vader; die waarschuwde op zijn beurt weer de rijksveldwachter. En zoo waren de goederen in den kortst mogelijken tijd ingbeslag ge nomen en onze Frij werd veilig opgeborgen. Toen kwam de aap uit den mouw. De goederen waren van den griffier van 't kantonge- recht. Die vangarmen der justitie, zij reiken op plaatsen, waar zelfs de slimme dieven het niet vermoeden. Was hij er niet „heerlijk inge vlogen?" De zilveren voetbalwedstrijden. Laatste dag. (Vervolg.) Om half twee kregen we als intermezzo onder leiding van scheidsrechter Groot hof!' een vriendschappelijk spel tusschen onze beide eerste klassers H. F. C.—Haarlem. Haarlem was volledigH. F. C. daar entegen met slechts 5 eerste entailers. H. F. 0. kwam uit met Schippers, Schalkwijk, A. v. Waveren. v. Hoorn, Dijekmeester, W. Boissevain, La Baslide, v. d. Loeff, W. v. Waveren, M. Francken, Tideman. Haak, Kremer, v. d. Meij, v. d. Berg, t De Wolff, Veen, Seidel, Gorter, De Koek, Stol, Utermark, Haarlem. Wij hadden wel verwacht,de roodblauwe Haarlemmers van deze H. F. C. combinatie zou winnen. Wat een treurige vertooning échter der Haarlem-voorhoede. Behalve den veteraan Jan v. d. Berg voerde deze totaal niets uit. Het spel van genoemden speler was, echter boven onzen lof ver heven. Wanneer allen met een dergelijk vuur gespeeld hadden, ware de overwin ning niet twijfelachtig geweest. H. F. C. is dadelijk overwegend sterker, vooral de vleugel Tideman-Francken vertoont zeer goed spel. 't Is dan ook Mannus, die, niet een zeer onverwacht ver schot, het Haarlemnet doet trillen. Het spel raakt meer verdeeld, maar voor de rust gelukt het geen der partijen meer hot doel te vinden. Na de hervatting schijnen de „rood- broeken" beter aan te pakken; v. d. Berg rent langs de lijn en zendt een prachtschot in, dat Schippers goed stopt en wegwerkt. Ook een strafschop die v. d. Berg nam, hield hij keurig. O.i. schijnt deze doel- verdediger ons veel beter dan Krüseman. Even voor tjjd drijft van den Berg alles voorbij, zet voor en v. d. Meij maakt den gelijkmaker. Thans moet verlengd worden en na enkele minuten reeds werkt Tideman den bal langs Utermark. Haarlem tracht nog op te halen, vooral v. d. Berg speelt prachtig. Hij zendt weder een prachtschot in, dat Schippers goed keert. Dan blaast Groothoff tijd en zijn de H. F. C.ers eigenaars der medaille voor dezen wed strijd door de Zilveren Yoetbalcommissie uitgeloofd Deze prachtige dagen liggen wederom achter ons. Laten wij eindigen met een woord van hulde aan het bestuur der H. F. C. voor de werkelijk uitmuntende regeling. Politie-rapport. Gevonden: 1 handtasch, 2 portemonnais met geld, 1 bloedko, ralen ketting, 1 tijgerhond, 1 bood schappenboekje, 1 rijwielpomp, 1 armband, 1 brief, 2 fronts. Proc. verbaal opgein. wegens rij den met een voertuig over voet paden, overtreding der ijkwet, onbe heerd laten staan van een motor rijtuig. Burgerlijke Stand. Bevallen: C. A Stevens—God- frinon z. Overleden: C. Guijt 55 j. Ged. Oudegracht. C. 3 m. z. v. S. G. Slenders Bakkerstraat. AGENDA. voor Woensdag, 25 September Ver looping en, enz. Overveen Sterfhuis P. Neelis sen a. d. Houtvaart' nabij de Leid- schestraat v.m. 10n.m. 3 u. Kijkdag. Beemster boerenplaats G. v. d. Lee v.m. 10 u. Notaris v. Beek brand- en werkhout. Alkmaar Café „De Tabaks plant" v.m. 10 u. Not. de Lange afslag 2 huismanswoningen, boeten en erven, tuinen, boomgaarden, weiland in de Schermeer te Rustenburg. Ingezet op f80.112.50. Aalsmeer a. d. Ringdijk v. m. lOu. Deurwaarder Groot afbraak en houtwaren. Haarlemmermeer op terrein Gebr. Bos a. d. Crcqius v.m. half 10. Not. Heinsius gereedschappen en goederen voor hout- en steenkoopers,en aannemers en landbouwgereedschap pen. Egmond a. Zee lokaal P. de Graaff n.m. 12 u. Not. Top le schuur en erf, Torenstraat A No. 878, 2e erfpachtsrecht.. Alkmaar Café Kanaalzicht n.m. 7 u. Not. Gouverne, afslag le woonhuis, erf en tuin a. d. Verdron- kenoord No. 18, 2e huis, erf en tuin in den Bergersloot No. 8, 3e stal en en erf a. d. Spanjaardstraat No. 14, 4e huis, erf en bouwgrond a. d. Pop pelmanslaan No. 2. De Bond van Post- en Telegraaf- beambten. Deze Bond vergaderde gisteren te Utrecht. Men besloot te verzoe ken ook Zondagsdienst in te voeren op de verjaardagen van het Konink lijk Huis en op de erkende Chris telijke feestdagen. Verder zal ge tracht, worden zooveel mogelijk Zondagsdienst in te voeren en aan den Directeur Generaal te verzoeken voort te gaan met het personeel 10 onafgebroken rusturen per dag te verzekeren. Ten slotte zal nog een actie wor den op touw gezet voor een 8 urigen normalen arbeidsdag. De Katholieke Post- en Telegraafbeambten. Behalve, dat te Utrecht vergaderde de Bond van Post- en Telegraafbeamb ten, ook het Ned. R. K. secretariaat van post- en telegraafbeambten „St. Petrus" hield in de grijze Bisschops stad zijn eerste congres, onder voor zitterschap van den Heer L. A. Drie huis te Amsterdam. Op voorstel van den voorzitter werd onder toejuiching van de vergadering besloten een schrijven van onder danigheid en hulde te brengen aan Z. D. H. den Bisschop van Haarlem. In het jaarverslag door den heer Tolboom (Rotterdam) uitgebracht werd O.m. gememoreerd het bezoek van het bestuur aan Z. D. H. den Bisschop van Haarlem, waar hun menige goede raad werd gegeven, welke door allen stipt werden ter harte genomen. Het aantal ledenbeliep 't afgeloopen jaar reeds 129, terwijl de statuten van het R. K. Se cretariaat door Z. D. H. mgr. Callier werden goedgekeurd. Na uitvoerige besprekingen werd door 't congres de volgende conclusie aangenomen Het secretariaat keert aan de nabe staanden betrekkingen f200 uit alleen aan hen, die zich verplichten f0,25 per sterfgeval af te dragen aan het secretariaat. Zij die thans f50 uit- keering ontvangen bij plaatselijk re glement, behoudens deze rechten. De som wordt uitgekeerd door het Secre tariaat. De belangen, de moreele en de fi- nancieele, werden uitvoerig besproken. Omtrent Zondagsrust en Zondags heiliging werd besloten een schrijven naar den directeut-generaal te zenden met verzoek de R.K. postbeambten in staat te stellen hun plichten waar te nemen op Zondagen en R.K. feest dagen. Nog werd aan 't secretariaat opge dragen een commissie te benoemen, ten einde een onderzoek te doen in stellen op alle plaatsen van ons land naar de Zondagsrust der Post- en Telegraaf beam bten Men besloot verder opheffing van het klassenstelsel, nl. gelijk salaris overal met periodieke verhoogingen, aan den directeur-generaal te verzoe ken. Ook de_* verlofdagen werden bespro ken. Men zal verzoeken aan den Dir. Gener. het verlof zoodanig teregelen, dat het verlof in de zomermaanden kan genoten worden,met dien ver stande dat onder zomermaanden ver staan wordt van 1 Mei tot einde Sept. en dat alle beambten injgeheel 7 dagen verlof genieten. Verder zal den Dir. Gener. gewezen worden op de restetutie van spaar- bankgelden, op verbetering van enkele kleedingstukken der uniform. Het congres werd ten slotte op waar dige wijze besloten met een motie waarin naar aanleiding der verschil lende stukken, voorkomende in het weekblad „de Posthoorn" van 19 Sept. jl., geschreven door zich noemende Katholiek Limburgsche postbeambten; afkeuring wordt uitgesproken over de wijze waarop de Katholieke organi satie hierin wordt verdacht gemaakt. De wenscli wordt uitgesproken, dat alle R. K. postbeambten zonder onder scheid van rang gehoor zullen geven aan de uitspraken van Z. H. den Paus en H.H. D.D. HH. de Bisschoppen van Nederland, om zich als Katholiek alleen in Katholieke organisatie, te vereenigen, zulks overeenkomstig en in het belang van het R. K. Geloof. Bond van Katholieke Handels- en Kantoorbedienden Te Deventer heeft zich een voor- loopige vereeniging geconstitueerd, die zich ten doel stelt, de oprich ting van een alg meen. Nederl.Bond- van Katholieke handels- en kantoor bedienden. De vereening telt mo menteel 31 leden. Bank voor den manufacturenhandel. Er wordt^door ^dej handelaren in manufacturen geklaagd dat in hun vak de gelegenheid gemist wordt goederen te doen opslaan en daarop voorschot te nemen, gelijk wel bij de veemen met andere handelsar tikelen het geval is. In het orgaan „De Middenstandsbond" wordt deze leemte ter sprake gebracht en een denkbeeld aan de hand gedaan, hoe zulk een bank dient beheerd te worden met bet oog op den aard der aan te bieden artikelen. Door zulk een bank hoopt men vele geforceerde uitverkoopen, vele ondragelijke concurrentie, vele fail lissementen, vele angsten voor het betalen van wissels te voorkomen. Een congres voor schoenmakers patroons werd gister te Amsterdam gehou den om middelen tot verbetering van 't bedrijf te beramen. Voornamelijk werden besproken de vraagstukken betreffende vak opleiding, leerlingwezen, coöperatie, verkoopprijzen, enz. Besloten werd to^ het oprichten van een algemeenen bond. Onze stadgenoot de heer N. v. d. Klerk werd benoemd in de Commissie tot het ontwerpen van statuten en re glement. Het zangkoor kweet zich gedu rende de indrukwekkende plechtig heden, die eerst te ruim half twaalf eindigden, op loffelijke wijze van zijne taak. Er werd goed Gregori- aansch gezongen. Dat de verheven ceremoniën een diepen Indruk maakten en allen met ontroering den zegen van bun Bisschop ontvingen, behoeven we het nog te melden? Het nieuwe klooster is geheel^uit baksteen op getrokken en munt, door zijn een voud en degelijkheid, als type van kloosterbouw uit. Binnen enkele dagen zal boven den ingang dei- kapel een meer dan levensgroot beeld van O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen, aan Wie het klooster is toegewijd, in eene nis geplaatst worden. De kapel, die .tevens als openbare kapel dient, is in Gothischen stijl ópgetrokken. Een indrukwekkende, kleine tempel is bet, met zijne af wisseling van roode en zandgele steen. Het harmonische spel van eenvoudige lijnen bereikt wel zijn glanspunt in het presbyterium. Achter het hoofdaltaar is een Le- yotie-kapelletje gebouwd. Wij moeten, wegens onze beperkte plaatsruimte, deze beschrijving kort maken. Ook uitwendig maakt de stemmige bouw, door'Sijn eenvoud en dege lijkheid, een aangenameu indruk. Een lief, slank torentje steekt vrien delijk boven bet gebouwen-complex uit. En wat 'n vriendelijk klokje, dat de kloosterlingen en omwonen den tot bet gebed zal oproepen Dit klokje, toegewijd aan O. L Vrouw, draagt een treffend chroni- cum in het Latijn, waarvan de ver taling luidt: „Ik zing den lof van de Moeder, zonder smet ontvangen." Het Noorderkwartier onzer pro vincie, en met name de gemeente Nieuwe Niedorp, mogen zich ver heugen in bet bezit, van liet Fran ciscanenklooster, dat voor alle Ka tholieken dier omgeving zeker een zegen zal zijn in lengte van dagen. Naar wij vernemen is de toestand van den ZeerEerw. beer P. J. Koek- hoven, pastoor te Bovencarspel, die vandeH.H.Sacramenten derSterven- de is voorzien, zeer ernstig. Elk oogenblik kan het einde worden verwacht. Plechtige Consecratie van h*t nieuwe Klooster der E. E. P. P. Franciscanen te Nleuwe-Nledorp. Gisteren is het nieuwe klooster der E. E. P. P. Franciskanen te Nieuwe Niedorp bjj Schagen (N. H.) door Z. D. H. den Bisschop van Haarlem plechtig ingewijd. Het allerschoonste weder begun stigde de treffende plechtigheid, die q. m. werd bijgewoond door bet volledige gemeentebestuur van Nieuwe Niedorp. Mgr. Callier, ge assisteerd door den WelEerw. Pater R. Neefjes en den kapelaan van 't Veld als Diaken en subdiaken, begon de Consecratie van het nieuwe klooster ongeveer half acht. Bij de daarop volgende plechtige Pontificale H. Mis assisteerden als presbyter-assistens de ZeerEerw. Deken van Schagen, diaken en subdiaken waren bij bet H. Misof fer de ZeerEerw. Paters R. Peeters, custos der provincie, en E. Sand fort, definitor, terwjjl als troon- diakenen fungeerden de ZeerEerw. Pators B. Overwater, definitor, en de WelEerw. Pater Pater P. A. Royakkers, pastoor der parochie van St. Antonius van Padua te Haarlem. De ZeerEerw. Heer M. P. J. Möllmann, secretaris van Z. D. H. den Bisschop, trad zoowel bij de plechtige wijding als bij de pontificale H. Mis als ceremoniarius op. Het aanstaand Lustrum van het Delftsch Studentencorps. De Maskarade commissie uit bet Delftscbe studentencorps beeft, in zeer korte trekken, het plan voor de feestelijke voering van het a. s. Lustrum bekmd gemaakt. lo. Het onderwerp van de Mas- karade-optocht zal zijn Lorenzo de Medicis (il Magnifico), intocht in Florence, den 17den Maart 1480 gehouden. 2o. Den eersten middag, na den maskeradedag, zou een minnenspel gehouden worden, voorstellende vier vijf belangrijke punten uit Plato's leven, in verband met zijne philo sophic. Het spel wordt verklaard door een gezongen, gedeeltelijk gezegden tekst, versterkt door koren, begeleid door expresselijk daarvoor gecomponeerde muziek en wordt gegeven in Grieksch costuum, met Grieksclie perspectieven als décor. 3o. Den tweeden middag denkt men een tornooi te houden, getui gende van het elegante, weelderige karakter van dien tijd. Voor den inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet aansprakelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst of niet geplaatst, wordt de copy den inzen der niet teruggegeven. Eerbied in Gods huis. Haarlem, 22 September 1907. WelEd. heer Hoofdredacteur Verzoeke s. v. p. een plaatsje in uw veelgelezen blad voor het onder staande. Dat het voor de kerkbezoekers hin derlijk, ja soms ergerlijk is, zooals de jeugd zich, gedurende de Godsdienst oefeningen, zich te vermaken door allerlei baldadigheden uit te lialen, is ons maar ahMzeer bekend. Nu heeft zich een commissie gevormd met het döjól> dit zooveel als in hun vermogen iè, tegen te gaan en daardoor den eer bied in de kerk te bevorderen Dit doen zij door de jeugd op hunne fbuten te wijzen. Wanneer zulks nu te veel opzien zouden baren, gedurende de H. Mis, wordt er gewacht tot het einde, waarop dan zoo'n rakker apart genomen, en op het onbehoorlijke van zijn gedrag gewezen wordt. Dat deze methode goed werkt kan men zien in Gods huis" wordt waargenomen, want geloof mij, waarde heer, er wordt niet geslagen, en mocht er al eens een tik gegeven worden, dit ontaardt niet in een kastijding. Tevens wensch ik deze gelegenheid te baat te nemen, het geacht kerk gaand publiek uit te noodigen, om zooveel als in hun vermogen is, de commissieleden, ter zijde te staan, want het is lang niet gemakkelijk voor één of twee mensehen, orde te houden, daar waar geen medewer king is Met vriendelijken dank voor de plaatsing,geachte heer Hoofdredacteur, noem ik mij Een lid van „Eerbied in Gods huis". De tonnenschuit aan de Turfmarkt. Mijnheer de Hoofdredacteur Met verwondering heb ik gelezen, dat men van gemeentewege de veel besproken „tonnenschuit" wil leggen vlak tegenover de R. K. kerk aan de Turfmarkt. Waarlijk, u zeide terecht dat geen ongeschikte r plaats had kun nen worden uitgekozenDat zou toch al te mal wezen 1 Mag ik uwe aandacht erop vestigen, dat even ver der onder de Langebrug door, een zoodanige ligplaats zeer gemakkelijk is te vinden En zonder dat dit den omwonenden veellast veroorzaakt(zoo'n schuit stinkt nu eenmaal töch altijd, en moest hoe eer liever geheel worden opgedoektkan daar de schuit best liggenIk beveel heeren ge meenteraadsleden, die naar ik ver nam al druk over deze historie, door uwe krant aanhangig gemaakt, heb ben geredeneerd, een bezoek in loco met veel warmte aan! Hoogachtend, in de hoop dat u deze enkele regelen wilt plaatsen, heb ik de eer te zijn Uw dw. dienaar D. de Kathedrale kerk „St. Bavo" waar deze commissie bijna een jaar met succes werkt. Dat nu bij zoo'n terecht wijzing, een der kerkbezoekers zich boos maakt en tegen die leden der commissie belast met de uitvoering opstuift met de woorden „wat moet je van dien jongen" „je moet van dien jongen afblijven" en daarbij een drei gende houding aanneemt, zie, dat werkt ontmoedigend op genoemde le den, die alreeds zoo'n moeielijke taak hebben. Daarom, Mijnheer de hoofdredacteur, is het doel van dit schrijven, den heer, die Zondag j.l. zoo bereidwil lig voor één der ondeugendste j ongens de verdediging op zich nam te ver zoeken zich voortaan daarvan te ont houden of zelf die taak op zich te nemen, die nu zoo belangloos en vol ijver door de leden van „Eerbied in HAARLEM, 24 Sept. Hedenmiddag llU uur is door B. en W. ten stacl huize aanbesteed Het maken van Rioleerings- en Bestratingswerken op en nabij het terrein van de voormalige Gasfa briek aan de Zijlvest. Ingeleverd 19 biljetten. Perceel I is bestrating met porfierkeien. Perceel II is granietkeien Ingeschreven werd als volgt H. London I 35060 II 38945; D. Spij ker, Amsterdam I 35800; D. Middel koop, Haarlemmerliede I 31300 II 32200; ILSteenkist I 31119 II 31500; J. v. Noordenne, Utrecht I 35297 H. Schoorl I 32589 II 32999; H. v. Osch, den Haag I 40867W. Smit I 32890; Th. J. Verzijlberg I 33575 II 33975; H. Schornagel I 43600; Joh Potman, Haarlemmermeer I 33195; C. Benard I 33270 II 33639; J. P. A. Nelissen I 32100 II 32450; J. L. Lösel, Utrecht I 35700L. Zandstra, Lem mer I 34825 II 35194; Chr. Schmink I 33440 II 33840; G. Bosch I en II 31773; Adr. Zonneveld I 30935 II 31285; M. Joustra I 27240 II 27610. Volgende week te 2 uur zullen B. en W. het werk gunnen. Barometerstand. Stand van Gisteren 775. Neiging tot achteruitgang. Termometerstand Hedenmid. 12Uur: 66 F. (=19 C. Laagste der afgl. nacht46F. 8 O., Opgegeven door Joh. M. Schmidt Opticien Zijlstraat 85, Haarlem. AMSTERDAM, 23 Sept. Ter veemarkt waren aangevoerd 205 vette Koeien, waar van de prijzen waren: le qual. 72 a 7ö ct.. 2e id. 66 a 70, 3e id. 56 a 62 ct., 205 Melk- en Kalf koeien f130 a 1286 p.st.vette Kalveren le qual. a ct., 2e qual. a et. 3e qual. a ct. per kilo. Graskalveren f a 71 nuchtere kalveren f 8 a 15, 369 vette varkens, Hollandsche, le qual. 50 a 52 c., idem 2e en 3e qual 48 a 49 ct. Overzeesche en Geldersohe le qual. 50 a 52 c., idem 2e en 3e 46 a 48 ct. per kilo. 23 September Medegedeeld door H. C. Toiibkkgh en Co ïorlge koeig Heden South. Pac. Common Marine. Pref. pref. Comm. Steel Topeka 2e pref. Mexican. Common Kansas. Pref. Common Wabash Union Southern Rails Car Foundry Common Erie Missouri Rock Island Ontario Denver Kon. Petroleum Common Peru Pref. Peru Dominica Kimberley Great Cobar Rusland Hope. Consols Amer. ruarkt flauw. Russen lager. Petroleummarkt vast. Tabaksmarkt lager. Mijnwaarden lager. Geld 5S/4o/0. 8tf/„ 68/4 178/4 297s 88V2 178/4 268/8 56 '/a U1B/ns 1347/g 168/s 40 2U'2 361/g 20 :/2 34 25 275 91/4 351/4 53i/2 191/2 139 713/8 728/8 85 61/4 171/2 287/8 871/2 261/g 56i/g H8/4 1323/4 16 387/g 2U/s 853/4 201/g 333/8 243/4 271 9i/W 351/4 533/4 181/2 136 71 72 Trekking van heden. Hooge prijzen: 2612 en 11291 ieder f 1000. Prijzen van f400, 7391, 16975, 20232. Prijzen van f 200, 3850, 4671. 7030, 11064, 15819. Prijzen van f100, 300, 968, 7433,16050, 16317, 16485, 17016, 18195, 18675. Brijzen van f70. 189 2288 5000 9226 12933 35809 19265 492 2360 5046 9452 12958 15997 19229 525 2411 5191 £548 12967 16027 19371 605 2425 5269 9828 13128 16104 19058 690 2465 5788 10053 13160 16553 19708 747 2538 5802 10117 13217 17564 19785 908 2604 61-24 10268 13630 16745 19815 928 2628 6147 10269 13640 16748 19937 1794 2690 6365 10317 13672 16815 30095 1101 2771 6539 10385 13680 16979 20286 1234 2835 6863 10620 13788 17295 20335 1252 2891 6879 10859 13902 17311 20509 1371 2937 7045 10919 14030 17326 20528 1408 3111 7087 10945 14278 17659 20530 1483 3160 7405 10950 14449 17686 20605 1493 3225 7485 11209 14491 17741 20660 1570 3235 7534 11373 14507 17841 20716 1677 3237 7565 11419 14574 17906 20765 1629 3349 7617 11472 14631 18254 20780 1634 3513 7754 11603 14668 18258 20935 '1642 3667 7871 11704 14715 18301 1754 3759 7948 11703 14807 18400 1762 3765 8398 12052 15078 18511 1776 3878 8463 12394 15097 18906 1792 4314 8736 12507 15316 18920 1933 4451 8882 12544 15481 18988 2151 4456 8906 12681 15511 19113 2156 4759 8953 12793 15655 19162 2231 4909 9143 12906 15169 19200 NIETEN. 60 2629 81 2652 86 2663 101 2790 165 2809 193 2826 240 2843 252 2846 283 2855 337 2972 339 2991 342 3022 394 3033 408 3058 454 3059 548 3093 587 3143 606 3152 729 3207 822 3251 849 3325 931 8339 940 3360 942 3380 995 3402 1125 3205 1185 3519 1193 8542 1197 3545 1239 3570 1267 3635 1268 3656 1281 3670 1285 3688 1348 3758 1364 3789 1385 8857 1402 4033 1409 4082 1418 4121 1522 4133 1585 4143 1567 4199 1601 4267 1619 4278 1674 4296 1724 4309 1726 4345 1740 4476 1746 4479 1793 4487 1801 4495 1856 4588 1914 4676 1970 4710 1975 4724 1987 4768 2055 4927 2086 4930 2166 4500 2199 5248 2202 5297 2287 5458 2289 5474 2313 5498 2469 5532 2496 5577 2520 5596 2570 5628 2621 5706 5709 5719 5758 5792 5814 5842 5934 5985 6010 6074 0183 6223 6260 6390 6391 6414 6429 6428 6488 6670 6593 6602 6684 6744 6777 6788 6817 6903 6957 7040 7088 7116 7117 7143 7169 7184 7201 7225 7336 7352 7368 7375 7417 7492 7495 7564 7574 7575 7591 7630 7651 7682 7882 7922 7923 7982 7991 8004 8026 8142 8143 8204 8387 8448 8521 8526 8562 8587 8602 8656 8798 8840 8905 8998 9005 9914 9094 9110 9149 9266 9316 9521 9404 9413 9417 9459 9499 9710 9727 9804 9807 9875 9894 9929 9948 9951 10005 10078 10192 10241 10362 10407 10456 10455 10493 10496 10499 10511 10594 10624 10667 10672 10693 10726 10831 11034 11056 11116 11134 11166 11177 11229 11259 11270 11345 11372 11516 11525 11530 11550 11650 11681 11763 11821 11828 11866 11984 12061 12083 12096 12129 12207 12247 11403 12467 12512 12543 12562 12649 12782 12843 12888 12602 12944 13009 13037 18061 13097 13102 13106 13118 13233 13278 13307 13309 13418 13428 13440 13446 13484 13490 13531 13546 13671 13679 13770 13789 13808 13858 13863 13865 13911 13921 14009 14046 14067 1.4090 14159 14183 14185 14222 14241 14280 14284 14287 14359 14379 14495 14498 14548 14570 14617 14653 19675 14691 14741 14819 14893 14923 14959 14960 15065 15074 15155 15158 15171 15176 15318 15334 15423 15432 15530 15554 15584 15587 15592 15594 15477 15709 15750 15758 15763 15788 15864 1.3926 15942 16085 16095 16128 16212 16258 16267 16293 16312 16359 16432 16516 16638 16646 16758 16885 17046 17155 17189 17197 17222 17246 17272 17284 17298 17318 17328 17460 17497 17541 17586 1768) 17700 17713 17800 17849 17890 17962 18210 18247 18268 18275 18336 18360 18413 18439 18599 18609 18673 18676 18684 18750 18803 18899 18929 18942 18969 19012 19036 19053 19127 19133 19147 19171 19247 19421 19445 19467 19539 19540 19586 19631 19667 19677 19738 19831 19835 19847 19924 19953 19968 19971 19997 19998 20055 20081. 20090 20165 20263 20387 20390 20408 20474 20503 20518 20568 20595 20644 20697 20702 20712 20782 20854 20932 20941 5e Klasse le lijst1097 m.z. 2097 11184 m.z. 11164 met een prigs van f70. ^TERSTOND GEVRAAGD Adres: L. v. LOENEN, Spaarnwouderstraat '28 rood. De Commissie van bovengenoemde Bibliotheek bericht bij deze, dat de Bibliotheek zal worden geopend op WOENSDAG 2 OCTOBER e. k. Gelegenheid tot het afhalen van boe ken bestaat des WOENSDAGSAVONDS, van 71/09 uur 21/2 cent per nummer; des VRIJDAGSAVONDS van 71 /2- 9 uur 1 cent per nummer. Di Commissie yoornoemd.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1907 | | pagina 3