Kerknieuws. Onderwijs, Leger en Vloot. Financiëele Berichten. Sport en Wedstrijden, Koloniën. Kunst en Letteren. Verkoopingen. Amsterdamsche Beurs. OPRUIMING de Booij, griffier bij de Arr. Recht bank, alhier, en de kartonnen doos aan aan den koster van Zandvoort. Met 't handkoffertje en de doos landde Zaterdagavond Freijer aan in den winkel van de firma J. v. -W. in de Ostadestraat. Hij vroeg daar 't koffer en de doos even weg te mogen zetten. Hij zou het'savonds terug halen. De heer v. W., die eerst beden kingen maakte, stond het toch ten slotte toe en de man, die opgaf Willeunen te heeten, zag er netjes uit. De goederen bleven er staan en de sinjeur liet zich niet meer zien. Zondags kwam de schoonvader van v. W. die het koffertje zag en het meende te herkennen. In elk ge val hij vertrouwde de zaak niet en waarschuwde ze alleen af te geven overdag. Toen de schoonvader van v. W. nu Maandagavond de aanhouding van den rijwieldief Freijer las, die opgegeven had te heeten Wolleman, herinnerde hij zich, dat ook in de Ostadestraat een zekere Willeman was geweest. Hij gaf daarna den Heer v. W. in overweging de goe deren op 't politiebureau te bren gen. Daar zat Freijer, dien v. W. herkende als de man, die had op gegeven te heeten Willemsen. Maar de vrouw- van W. kende Freijer van vroeger. En zoo kwam het uit, dat Freijer en Willemse dezelfde personen zijn. Dat mag niet! Vannacht zijn door den agent van politie P. Hee remans twee personen aangehouden, die bezig waren zonder daartoe de vereischte vergunning te hebben, reclamebiljetteu aan de muren te plakken. En dat mag niet! Proces-verbaal is dan ook tegen de plakkers" opgemaakt. Per equipage! We hebben gisteren vermeld, dat de dief, die het rijwiel in de Jordensstraat stal, (de man heet P'reijer.) in het Ke naupark gepakt is en naar het bureau van politie is overgebracht. Dit heertje moest nu gisteren middag gehoord worden door den officier van justitie op het Parket. Maar meneer weigerde van de Barteljorisstraat naar de Jansstraat te loopen 1 En zoo moest de équipage van de justitie, anders gezegd de celwagen, voorkomen om meneer te rijden! De in- en uitbreker Rich ter. Richter is dezer dagen ge transporteerd naar Rotterdam, waar schijnlijk in verband met den dief stal aldaar, waar hij ook van ver dacht werd. Hedenmorgen arriveerde hij weer hier, begeleid door de Rotterdam- sche politie. Aan 't station werd hij overgegeven aan de Rijksveld wachters alhier, die hem verder naar 't Huis van Bewaring brachten. Richter was met een ketting stevig vastgebonden. Gestaakt. De plezier vaarten met de „Volharding" langs de Zaanstreek zijn voor dit seizoen gestaakt. En 1351 personen hebben de reisjes meegemaakt. Men had meer verwacht, het slechte weer heeft de onderneming evenwel tegengewerkt. Moge het volgend jaar beter zijn Vermist. Sedert Maandag wordt uit het Stads Armenhuis vermist de gealimenteerde knaap Hendrik Jansen, oud 16 jaar, tenger, klein van persoon. Men vermoedt, dat hij zich naar Amsterdam heeft be geven, en aldaar rondzwerft. De Commissaris van Politie alhier verzoekt zijne opsporing, aanhouding en overbrenging. Te water. Aan deEmmabrug nam de heer v. d. B. wonende Linschotenstraat, met zijn fiets een al te korten draai, zoodat hij in de Leidsche Vaart tuimelde. De heer V. d. B. werd door een zandschipper gered. De fiets, die leelijk bescha digd was, is met een vaarboom opgevischt. Garnizoensberichten. Aan de gymnastiek- en sport wedstrijden te Breda op '2, 3 en 4 October a.s., zullen 30 onderofficie ren en minderen uit het garnizoen alhier deelnemen, onder leiding van den 2en luitenant jhr. Lamian Trip. 'Ook de onderofficiers-vereeniging „Mars" neemt aan de wedstrijden deel. Heden zijn de kustmauoeuvres geëindigd. De staf en het 3e bataljon benevens de muziek arriveerden hier hedenmiddag 5 minuten over 3 aan 't goederenstation, terwijl het 4e bataljon te 4 uur aankwam. Een massa volk op de been en een blij wederzien. Politie-rapport. Gevonden: 1 handtascb2 portemonnais met geld, 1 bloedko ralen ketting, 1 tijgerhond, 1 bood schappenboekje, 1 rijwielpomp, 1 armband, 1 brief, 2 fronts. Proc. verbaal opgem. wegens rij den met een voertuig over voet paden, overtreding der ijkwet, onbe heerd laten staan van een motor- rij tuig. Burgerlijke Stand. Bevallen: C. A Stevens—God- frinon z. Overleden: C. Guijt 55 j. Ged. Oudegracht. C. 8 m. z. v. S. G. Slenders Bakkerstraat. AGENDA. voor Donderdag, 26 September Vermakelijkheden enz. Bron gebouw n.m. 8 u Haarl. Muziekkorps Soirée. Grooteof St. Bavokerk n.m. 23 u Orgelbespeling door den Heer W. Ezerman. Schouwbur g-J a n s w e g n.m. 8 u Kon. Lett. Ver. „J. J. Cremer" Tooneelvoorstelling te geven door de Rederijkerskamer „West-Frisia" van Hoorn. Verkoopingen, enz. O verveen Sterfhuis P. Neelis sen a. d. Houtvaart nabij de Leid- schestraat v.m. 10n.m. 3 u. Kijkdag. Beemster. In het Heerenbuis v.m. llu Not. v. Os Hof- steede „Hoop en Vlijt" en div. per weiland a.d. Volgerweg. Reinsburg - Rijnl. Koffiehuis H. Koster Bloembollenveiling. Alkmaar Café „De Tabaks plant" v.m. 10 u. Not. de Lange bij opbod le winkel en woonhuis en erf aan het Waagplein, 2e huis, werk plaats, erf aan het Schermerpad, 3e schuur en erf achter perceel 2 4e pakhuis aan den Breestraat, 5e tuin grond op het Westerhofje, ée huis en erf aan den Kennemerstraatweg. Z. D. H. de Bisschop van Haar lem heeft benoemd tot assistent te Bovencarspel den WelEerw. Heer H. A. C. M. Wennen (15 Aug. 1.1. Priester gewijd). Pastoor Koekhoven t Naar wij vernemen, is de Zeerw. Heer P. J. Koekhoven, pastoor te Bovencarspel, gisteren in den ouder dom van bijna 73 jaren overleden, voorzien van de H.H. Sacramenten en na een smartelijk ziekbed. Pastoor Koekhoven werd geboren te Woensdrecht, 23 November 1834, priester gewijd in 1861 en was sinds 1879 pastoor der Parochie Boven carspel. R. I. P. De Bond van R. K. Openbare Onderwijzers in het Bisdom Haarlem heeft de bisschoppelijke goedkeuring verkregen op z(jne statuten. Tot Geestelijk adviseur van den Bond is benoemd de HoogEerw. Heer Th. J. A. Bosman, Kanunnik, Rector van het Gesticht van St. Joannes de Deo te Haarlem. INGEZONDEN. Voor den inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet aansprakelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst of niet geplaatst, wordt de copy den inzen der niet teruggegeven. De actie der jongeren. Mijnheer de Hoofdredacteur. Met de grootste belangstelling heb ik Uw hoofdartikel van jl. Zater dagavond gelezen. Waarlijk, den door U aangewezen weg moet het uit in Haarlem! Een door Mon seigneur goedgekeurde, jonder een sociaal- en literair-begaafd priester als adviseur werkende vereeniging „Katholiek leven", die sociale cur sussen geeft, Katholieke en maat schappelijke onderwerpen behandelt, een kern vormt van het Katholieke leven in Haarlem, dit is het wat we hier moeten hebben. Ik, en velen met mq, -zijn U dankbaar dat U op deze wijze de kat de bel hebt aangebonden. Géén lees-ver- eeniging, géén portefeuille thuis met verhaaltjes en illustraties en romannetjes en ook een weten schappelijk werkje erbij... daar kun nen we buiten en die krijgen we op andere manier toch wel. Maar een centrum van werkers, en dan vooral propaganda gemaakt onder de jonge mannen uit den gegoeden burgerstand, die nu in alle Katho lieke vereenigingen van Haarlem met 'n kaarsje zijn te zoeken! A propos van die portefeuilles, waar van ik plannen hoorde opperen, zijn er geen Katholieke boekhan delaren in de stad die zoo iets kunnen organiseeren Moet dat nu per se van „Geloof en Wetenschap" uit Amsterdam komen Moeten we hier nu immer uit de tweede hand werken Nogmaals, mijnheer de hoofd redacteur, dank voor Uw artikel. Laat het velen de oogen doen open gaan Met groeten en dank Uw dw. P. het bovenstaande, dat vrijwel den alge- meenen geest van de door ons ontvan gen brieven weergeeft. Wat de laatste vraag des inzenders betreft, meenen we vernomen te hebben, dat indertijd werke lijk een soort Katholieke lees-portefeuille hier ter stede is op touw gezet, doch door gebrek aan medewerking niet slaagde. Wy zijn het met den inzender eens, dat een zoodanige regeling, wanneer die nü mogelijk zou zijn (wat we niet kunnen beoordeelen) beter zou wezen dan wat de geachte inzender noemt „werken uit de tweede hand!" Hoofdredactie N. Haard, courant. Rechtszaken. Noot van de Redactie. Wij ontvingen talrijke brieven en ingezonden stukken over dit onderwerp, te veel om ze allen te plaatsen. We vergenoegen ons met Van het Kantongerecht. Heden werden tegen verschillende huiseigenaren alhier door den ambte naar diverse geldboeten geëischt, wijl zij niet gezorgd hadden, dat in hun huurwoningen behoorlijk drinkwater aanwezig was. Nog werden f5 of 2 dagen geëischt tegen zekeren v. d. L. uit Velseroord. Hem werd ten laste gelegd, dat hij dronken geloopen had des v.m. te 1 uur. De man dacht, dat dit 's middags was en stond bij hoog en bij laag te bezweren, dat hij onschuldig w,as. Toen dan eindelijk bleek, dat hij erin geloopen was, want dat de politie hem in den nacht van Zondag op Maandag te 1 uur had verbaliseerd, stond hij gek te kijken. Hij kon zich maar niet verbeelden, dat 't 's nachts ook voormiddag kan zijn. Ongevallenverzekering. In de gisteren te Utrecht gehou den openbare terechtzitting hado.m. de uitspraak plaats in ie volgende zaken Hooger beroep van de Ongeval len Verzekering Maatschappij Fa tum, te 's-Gravenhage, tegen de uitspraak van den Raad van Beroep alhier, houdende bevestiging der beslissing van de Rijksverzekerings bank, waarbij aan D. V., vroeger te IJmuiden, thans te Amsterdam, met ingang van 21 Januari 1907 voorloopig is toegekend eene rente van fl.öU/g per werkdag ter zake van een ongeval, hem overkomen tijdens hij in dienst van de ijsfa briek IJmuiden bezig was met het witten van den muur der fabriek en waardoor zijn linkervoet werd gekwetst. De Centrale Raad over woog, dat het ongeval den getrof fene is overkomen in verband met de uitoefening van het verzekerings plichtig bedrijf van zijn werkgeef ster, daar het witten van den muur behoorde tot het gewoon onderhoud van de fabriek waarin een verzeke- ringsplichtig bedrijf wordt uitge oefend en tot de uitoefening van dat bedrijf, weshalve de uitspraak werd bevestigd. Hooger beroep van de Ongevallen Verzekering-Maatschappij Fatum te 's-Gravenhage tegen de uitspraak van den Raad van Beroep alhier houdende bevestiging der beslissing van de Rijksverzekeringsbank waar bij aan F. H. B. te IJmuiden met ingang van 21 Januari 1907 voor loopig is toegekend eene rente van f 15772 per werkdag ter zake van een ongeval waarbij zijn rechterknie gewricht en rechterbovenbeen wer den gekwetst, hem overkomen ter zelfder plaatse en onder gelijke om standigheden als hiervoren onder No. 4 vermeld. De Centrale Raad bevestigde de uitspraak op dezelfde gronden als onder No. 4 vermeld. Hooger beroep van de Rijksver zekeringsbank tegen de uitspraak van den Raad van Beroep alhier, waarbij met vernietiging eener be slissing van de Bank, die eene vooi- loopige rente van f0.76 per werk dag toekende, is bepaald dat aan A. F. D., stucadoor alhier, ook na 2 Februari 1907 voorloopig zal worden uitgekeerd de hem tot op dien datum uitgekeerde rente van f 1.8972 per werkdag, ter zake van een ongeval, waardoor het licht uit het rechteroog nagenoeg geheel geweken is, terwijl door dat gebrek het linkeroog eenigszins geïrriteerd, is. De Centrale Raad bevestigde de uitspraak. Hooger beroep van de Ongeval lenverzekering Maatschappij Fatunj. te 's-Gravenhage, tegen de uitspraak van den Raad van Beroep alhier, houdende bevestiging der beslissing van de Rijksverzekeringsbank, waar bij aan D. V., vroeger te IJmuiden, thans te Amsterdam, met ingang van 21 Februari 1907 voorloopig is toeggekend eene rente van f 0.79 per werkdag, ter zake van een on geval, hierboven onder No. 4 om schreven, waardoor zijn linkervoet werd gekwetst. De Centrale Raad bevestigde de uitspraak. Faillissementen. Uitgesproken: Utrecht, 18 September. A. C. Grootvelt, behan ger en stoffeerder aldaar. Breda, 20 September. E. van Dun, koopman en grossier in ijzerwaren, te Tilburg. Arnhem, 16 September. De na latenschap van W. L. van Embden, gehandeld hebbende onder de firma Erven D. G. van Embden, gewoond hebbende te Arnhem. Tiel, 20 September. J. Kreling J.-Hz., te Gameren. C. Dalmijn, bakker, te Hur- wenen. 's-Hertogenbosch, 20 September. J. H. van Eiken, aannemer, te Cuyk a/d. Maas. Opgeheven: A. de Laat, wed. A. Ketels, koopvrouw, te Kessel bij Lith. P. Binvignat. slijter,te Maastricht. A. Eliens, timmerman» te Eind hoven. J. H. Linnemans, lood- en zink werker, te Woensel. Mejuffrouw C. A. L. Teljes, te Kapel-Avezaath. P. van Hout, rij wielhandelaar, te Eindhoven. Geëindigd: R. Visser, koop man te Trins. Uitgesproken: W. F. H. Tabernal, vroeger te Amersfoort, thans te Leusden. Geëindigd: J. Bloodhooft, timmerman, laatst wonende te Grosehuizen (gemeente Avenborn); S. F. M. Roodenrijs, bouwonderne mer te 's Gravenhage. Bij Kon. Resl. zijn benoemd A. Bij het wapen der infanterie: tot twééde-luitenant Bij bet 1ste regiment, de serge anten J. W. Bos en H. P. J. de Jongh, beide van het 10de regiment. bij bet 3de regiment, de sergeant J. W. M. Wins, van bet 10de regi ment bij het 4de regiment, de sergeant H. L. Warnier, van het 10de regi ment;. bij bet 5de regiment, de sergeant J. H. Sar, van het 10de regiment; bij het 8ste regiment, de sergeant H. Wijers, van het 10de regiment bij het 10de regiment, de serge anten M. W. L. van Alphen, van het 8ste, J. Dwars, van het 4de regiment, R. C. van der Haagen, van het korps, C. A. F. W. Sicherer van het 5de regiment, J. H. C. van Eyk van Voortbuysen, van het korps «aa W. A. Laverman, van het 8ste regiment bij het 11 de regiment, de sergeant L. C. van Duuren, van het 10de regiment; B. bij het personeel der militaire administratietot tweede-luitenant kwartiermeester bij het 5de regiment infanterie, de sergeant J. H. van Hoorn, van het 10de regiment infanterie. Bij Kon. Besl. zijn benoemd: A. bij het wapen dei infanterie van het leger in Nederlandsch-In- dië tot tweede luitenant ,(udfi serganten H. M. C. van Dijk en A. de Dieu Strierling, beiden het 10de regiment. Voor 8 officieren der infanterie en 2 der vesting-artillerie zal, bij de artiUerie-inrichtingen aan de Hembrug, van af 13 October een cursus worden gehouden ter oplei ding van officieren van wapening. Bij het 6e en 10e reg. inf. gaan de miliciens die der lichting 1902 op 28 dezer met groot verlof. De krijgsraden. Behalve de officieren ingedeeld bij korpsen, zullen voortaan ook zitting nemen als voorzitter en als lid in de krijgsraden de officieren der staven en der administratie. Een geldleening van ZuidHolland. De provincie Zuid-Holland zal een geldleeni g aangaan groot f3,255,000. Het Haarlemsche faillis sement. Nader verneemt men om trent de faillissementen der beide kassiers de Vries en Brantjes: Deze faillissementen zijn een recht- streeksch gevolg van de IJmuider castastrophe. De heer Brantjes was directeur der Compagnie zeevisscherij, waar van mr. Gazan de la Meuse, die het faillissement heeft aangevraagd, gedelegeerd commissaris is, en de heer De Vries president-commissaris. Het faillissement is niet een ge volg vap ongedekte schulden, maar van borgtochten door de faillieten voor de te IJmuiden gefailleerde Stoomvisscherijen gesloten, van wel ke maatschappijen mr. Gazau de geldschieter was. Wij vernemen echter dat deze geldleeningen alle door scbeepsverbonden waren ge dekt, die te gelegener tijd waar schijnlijk ten volle zullen worden uitbetaald. Tweede Nationale Militaire Gymnastiek- en Sportwedstrijden te Breda. 24 October. De wedstrijden zullen bestaan uit le. voetbal; 2e. vuistbal; 3e. korf bal 4e. slingerbal, en 5e. kaatswed strijden; 6e. zeskamp en 7e. wed strijden te paard voor de bereden wapens. Al deze wedstrijden zijn korpswedstrijden; in de nummers 6 en 7 kunnen bovendien indivi- dueele prijzen worden behaald. Voor het eerst zullen nu ook wedstrijden te paard voor de bere den wapens gehouden worden. De korpswedstrijden daarvan bestaan uita. een afstandsritb. behendig heidswedstrijd te paard. In de meeste garnizoenen zijn reeds geruimen tijd vóór-oefeningen gehouden, zoodat nu ook verwacht kan worden, dat de spelkwaliteit hooger zal staan dan het vorig jaar Laatste Berichten. Atjeh. Blijkens een telegram in de „Telegraaf" is de kapitein der infanterie J. J. Munniks de Jongh licht gewond door een schot in den rechter voet. Oudheden. Herhaaldelijk worden te Nijmegen oudheden, uit den Romeinschen tijd afkomstig, opgegraven. Zoo is nu weer aan de Krayenhofiaan een fundament van grooten omvang aangetroffenook allerlei soorten en vormen van kruiken en fleschjes, voorts geraamten, bij een waarvan men een gouden ring aantrof met een Latijnsch opschrift. De eigenaar van deze voorwerpen is de heer Veldhoven die met zijn opgravingen reeds iu het bezit kwam van een groote verscheidenheid Romeinsche kostbaarheden. De Tentoonstelling van ambachtswerktuigen te Am sterdam. Onze Amsterdamsche correspondent Jbericht ons het vol gende Hedenmiddag tusschen 3 en 4 uur geschiedt zonder plechtigheid de mededeeling der bekroningen. Ter beschikking van de jury werden gesteld, ten einde als bij zondere onderscheiding te voegen bij de verleende diploma's, twee zilveren medailles van H. M. de Koningin. Een groote zilveren, een zilveren en een bronzen medaille van H. M. de Koningin-Moeder, bescherm vrouw der maatschappij van Nij verheid. Tweezilveren medailles vanZ. K.H Prins Hendrik der Nederlanden Hertog van Mecklenburg, bescherm heer der maatschappij van Nijver heid. Vijf zilveren medailles van het hoofdbestuur der maatschappij van Nijverheid. Twee verguld zilveren twee zilveren en twee bronzen me dailies van den Nederlandschen bond van vereenigingen van den handel- drij venden en Industriëelen midden stand. Vier bronzen medailles van de vereeniging tot bevordering van het vreemdelingenverkeer te Am- steidam. In de jury hebben o.tn. zitting de h.h. G. S. de Olercq en P. O. Defour, beiden uit Haarlem. Wegens het vroeg verschijnen van ons blad kunnen we don uit slag der bekroningen heden niat ne' dedeelen. STOMP WIJK Not. Kerstens te Leiden heeft gisterenmorgen in 't café „Het Blesse Paard" bij afslag verkocht: Het winkelhuis met tuin, werkmans woning en 2 schuren aan den Stomp- wijkschen weg C no. 74 alhier. Was het in bod gebracht op f 3300, de afslag bedroeg f3475. SCHERMER. De boerenwoning gen ,,'t Hemeltje" met schuren, erf boet, tuin en boomgaard, benevens 5 perc. wei- of hooiland gelegen in de Schermer onder de gom. Schermer- horn, door Notaris mr. de Lange ge veild, zijn opgehouden. 23 September Medegedeeld door H. C. TOmbergh en Co South. Pac Common Marine. Pref. pref. Comm. Steel Topeka 2e pref. Mexican. Common Kansas. Pref. Common Wabash Union Southern Rails Car Foundry Common Erie Missouri Rock Island Ontario Denver Kon. Petroleum Common Peru Pref. Peru Dominica Kimberley Great Cobar Rusland Hope. v Consols Amer. markt zonder zaken Russen prijshoudend. Petroleummarkt beter. Tabaksmarkt zonder affaire Mijnwaarden lusteloos. Baronetmland. SS Stand van Gisteren 764. Neiging tot achteruitgang. Termometerstand Hedenmid. 12Uur: 68 F. 20 C. Laagste der afglnacht49F. 9 C., Opgegeven door Joh. M. Schmidt Opticien,, Zijlstraat 85, Haarlem. 26Vs uj' Geld 6%. 385e Staatsloterij. Trekking van heden. Hooge prijzen625 f 15000. 4890 er 14826 ieder f1000. Prijzen van f400 3482, 8201. Prijzen van f200 905, 6022. 7402,14021 16032. Prijzen van f100 838, 2872, 4190, 8734 10585, 13086. Trekking van gisteren. Hooge prijzen: 2812 en 11291 ieder f1000. Prijzen van f400, 7391, 16975, 20232 Prijzen van f 200, 3850, 4671, 7030 11064, 15819. Prijzen van f100, 800, 968, 7438,16050 16317, 16485, 17016, 18195, 18675. Brijzen van f70. NIETEN. Nagekomen Advertentien, aan nieuwe en tweedehandsrijuiieleh. Billijke prijzen. VT Adres A. H. F. L O H M A N, Anthoniestraat 63. Telefoonnummer 1559, c\ t vorige koers Heden 85 851/8 6i/4 171/2 171/2 61/2 287/s 287/g 871/2 87% 173/4 26 561/8 56 U8/4 H16/l6 1323/4 1323/. 16 16 387/g 39 211/8 211', 353/4 858/4 201/8 201/4 333/8 331/2 243/4 241/4 271 272 91/ig 91/8 351/4 533/4 18i/2 19 136 136 71 71 72 713/4 189 2288 5000 9226 12933 35809 19265 492 2360 5046 9452 12958 15997 19229 525 2411 5191 2548 12967 16027 19371 605 2425 5269 9828 13128 16104 19658 690 2465 5788 10053 13160 16553 19708 747 2538 5802 10117 13217 17564 19785 908 2604 6124 10268 13630 16745 19815 928 2628 6147 10269 13640 16748 19937 1794 2690 6365 10317 13672 16815 30095 1101 2771 6539 10385 13680 16979 20286 1284 2835 6863 10620 13788 17295 20335 1252 2891 6879 10859 13902 17311 20509 1371 2937 7045 10919 14030 17326 20528 1408 3111 7087 10945 14278 17659 20536 1483 8166 7405 10950 14449 17686 20605 1493 3225 7485 11209 14491 17741 20660 1570 3235 7534 11373 14507 17841 20716 1677 3237 7565 11419 14574 17906 20765 1629 3349 7617 11472 14631 18254 20780 1634 3513 7754 11603 14668 18258 20935 1642 3667 7871 11704 14715 18301 1754 3759 7948 11703 14807 18400 1762 3765 8398 12052 15078 18511 1776 3878 8463 12394 15097 18906 1792 4314 8736 12507 15316 18920 1933 4451 8882 12544 15481 18988 2151 4456 8906 12681 15511 19113 2156 4759 8953 12793 15655 19162 2231 4909 9143 12906 15169 19200 60 2629 5709 8798. 12129 14960 18489 81 2652 5719 8840 12207 15065 18599 86 2663 5758 8905 12247 15074 18609 301 2790 5792 8998 11403 15156 18678 165 2809 5814 9005 12467 15158 18676 193 2826 5842 9914 12512 15171 18684 240 2843 5934 9094 12543 15176 18756 252 2846 5985 9110 12562 15818 18808 283 2855 6010 9149 12649 15334 18899 337 2972 6074 9266 12782 15423 18929 339 2991 6183 9310 12843 15432 18942 342 3022 6224 9321 12888 15530 18969 394 3033 6260 9404 12602 15554 19012 408 3058 6390 9413 12944 15584 19036, 454 3059 6391 9417 13009 15587 19053 548 3093 6414 9459 13037 15592 19127 587 3143 6429 9499 13061 15594 19183 606 3152 6428 9710 13097 15477 19147 729 8207 6488 9727 13102 15709 19171 322 3251 6570 9804 13106 15750 19247 849 3325 6593 9807 13118 1575S 19421 981 3339 6602 9875 13233 15763 19445 940 8360 6684 9894 13278 15788 19467 942 3380 6744 9929 13307 15864 19589 995 3402 6777 9948 13309 15926 19540 1125 3205 6788 9951 13418 15942 19586 1185 3519 6817 10005 13428 16085 19631 1193 3542 6903 10078 13440 16095 19667 1197 3545 6957 10192 13446 16128 19677 1239 3570 7040 10241 13434 16212 19738 1267 3635 7088 10362 13490 16258 19831 1268 3656 7116 10407 13531 16267 19835 1281 3676 7117 10456 13546 16293 19847 1285 3688 7143 10455 13671 16312 19924 1348 3758 7169 10493 13679 16359 19953 1864 3789 7184 10496 13770 16432 19968 1385 3857 7201 10499 18789 16516 19971 1402 4033 7225 10511 13808 16688 19997 1409 4082 7836 10594 13858 16646 19998 1418 4121 7352 10624 13868 16758 20055 1522 4133 7368 10657 13865 16885 20081 1525 4143 7375 10672 13911 17040 20090 1567 4199 7417 10693 13921 17155 20165 1601 4267 7492 10726 14009 17189 20263 1619 4278 7495 10831 14046 17197 20337 1674 4296 7564 11034 14067 17222 20390 1724 "4309 7574 11056 14090 17246 20408 1726 4345 7575 11116 14159 17272 20474 1740 4476 7591 11134 14183 17284 20503 1746 4479 7630 11166 14185 17298 20518 1793 4487 7651 11177 14222 17318 20568 1801 4495 7682 11229 14241 17828 20595 1856 4538 7882 11259 14280 17460 20644 1914 4676 7922 11270 14284 17497 20697 1970 4710 7923 11345 14287 17541 20702 1975 4724 7982 11372 14359 17586 20712 1987 4768 7991 11516 14379 17681 20782 2055 4927 8004 11525 14495 17700 20354 2086 4930 8026 11530 14498 17713 20932 2166 4500 8142 11550 14548 17800 20941 2199 5248 8143 11650 14570 17849 2202 5297 8204 11681 14617 17890 2287 5458 8387 11763 14058 17962 2289 5474 8448 11821 14675 18210 2313 5498 8521 11828 14691 18247 2469 5532 8526 11866 14741 18268 2496 5577 8562 11984 14819 18275 2520 5596 8587 12061 14893 18336 2570 5628 S602 12083 14923 18860 2621 5706 8656 12096 14959 18413 5e Klasse le lijst: 1097 m.z. 2097 11184 m.z. 11164 met een prjjs van f70.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1907 | | pagina 3