Sport en Wedstrijden, Koloniën. Laatste berichten. Anisterdamsche Beurs. Van Overal. INGEZONDEN. °P* Rechtszaken. Aanbestedingen, 385e Staatsloterij. NIETEN. A. v. tl. Burg Jr. 54, lie prijs J. v. cl. Kop 54, 12o prijs Th. KersU-.l 54, 15e pi'. 1'. V. H. Tivisterling 54, 14e prijs C. van Za I e n 54, 15e prijs Ij. de Raad 58, llie prijs 15. Mooltuiaars 55, 17e prijs H. E. ."Tap 55, 18e prijs J. W. Boon 53, 19e prijs Sa la 53, 2de prijs Mij L-.ena.-ir ■53, 21 e prijs J. Pelser 52, 22e prijs J. Kool hoven 52, 25e prijs P. J. Hekkur 52, 24e prijs H. (en Brlnke 52, 25e prijs <1. Jansen 52, 20e prijs Alb. Jansen met 52 ))unt,en. Vrije baan-wedstrijil, 2e seriën totaal aantal te behalen punten 12(1. Ie prijs J-. II. Koolhoven llti, 2e prijs J. Koolhoven 115, 3e prijs J. Hekker 115, 4e prijs 1). Hantgraaf 112, 5e prijs P. Pieenen 111, lie prijs J'. Viels 111, <e prijs I). Sala 111, Se' prijs G. W. O. van Essen 110, 9e prijs C. van Zalen 110, 10e prijs A. v. tl. Burg Sr 110, 11e prijs M. van Zanten 110, 12e prijs L. de Baad 110, 13e prijs Alb. Jansen 109, 14e prijs A. v. tl. liurg Jr 109, 15e prijs .1. W. Boon 109, 10e prijs A. Beekman 109, 17e prijs P. Ilekker 108, 18e prijs J. v. tl. Hop 108, 19e prijs J. Mijkstmaar 108, 20e prijs 15. Mooie naars 197 punten, Programma's. Orgelbespeling in de Groote kerk te Haarlem, morgenmiddag van 25 nur, door tien heer W. Ezerman. Programma: 1. Prélude en Fuga, E. Mobaèh. 2. Choral-Andante, .1. G. Bas- tiaans. 5. C'oneertlantasie, VRudniok. 4. Vorspiel zu Parsifal, it. Wagner. 5. Duel uit Stabat Mater, Hossiui. Politierapport. Gevonden: 1 potloodhouder 1 werkkiel, V kannetje, 1 armband, 1 smoushondje, I dameshorloge, 1 vest met horlogeketting en geld, 1 pet, 1 kat, 1 rijzweep, I medaillon met portret. Proces-verbaal opgemaakt wegens overtreding der ijkwet, plukken van bloemen in bet florapark, wielrij- den zonder licht Een begin van brand heeft ])laats gehad op een slaapkamer van per ceel Anegang 27. De kinderen had- den met lucifers in bed gespeeld. Burgerlijke Stand. Bevallen: M. AHermelingPe perzak d.P. M. BerendrechtDerks z. M. Joustia—-öwart d. H. van l.ooijde Ruiter d. J. F. Boelen Raadschelders d. - 11. W. Kuijper Haeijs d. Overleden: A. Aan de Kerk 31 Oranjeboomstr. J. H. J. 20 d. z. v. J. v. d. Burg Witte Heerensleeg. J. Visser 72 j. Schotersingel. AGFNDA. Donderdag 3 October. Bond van gemeente-werklieden, ai'd. Haarlem, huishoudelijke vergadering in de Soc. Vereeniging. R. K. Vereeniging „Liefde voor de Kunst," 's avonds 9 uur bestuursver gadering Kruisstraat 23. It. K. Volksbond: Vorgadering van kalk en steenbewerkers en vergadering der Rederijkerskamer,'s avonds half 9. Chr, Kinderkoor Hosanna, Jaarl. uitvoering in tie Soc. Vereeniging. Ve r k o o p i n g e n. Haarlem. BakenesSergracht 13 pu blieke verkooping van koopmansgoe deren, wegens faillissement, 's morgens te 10 uur. Alkmaar. In het koffiehuis „de Tabakshandel" verkooping bij afslag van een winkel-, woon- en pakhuis. 's Avonds 6 uur. Schagen. In liet Noord-Hollandsch koffiehuis verkooping van ëene boeren plaats. 's Voorm. half elf. Voor den. inhoud dezer rubriek stelt de Reductie zich niet aansprakelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst of niet geplaatst, wordt de copy den inzen der niet teruggegeven. Vogelmoord. Men verzoekt ons plaatsing voor liet volgende: October is in bet land, en dus heeft de groote vinkenmoord weel een aanvang genomen, ten gerieve van enkelen, die zich aan zoo'n gebraden vinkje willen vergasten, ten nadeele van duizenden, die zich verlustigen in den aanblik van de vogels in de natuur. Alles wordt beschermd tegen woordig. Voor bescherming en vereede- ling van den trekhond b. v. werd pen b:nd gesticht. Duiven doodschieten werd ver boden, verschillende vereenigingen tot bescherming van het dier doen wat zij kunnen, geven diploma's agu kinderen, die daarbij beloven de dieren zacht te behandelen en anderen daartoe te zullen' aanspo ren, en vlak onder hun oogen laten sommige heeren, die voor liet doel herten te ijveren, zoo aanstonds honderden en duizenden vinken ineedoogenloos ombrengen. De liefhebbers zitten alweer op bef touw, de netten zijn gereed. De lokvinken zijn de oogen al huig uitgebrand. De arme dieren hebben al maan den lang opgesloten gezeten in duistere vertrekken, om straks; als 7*e de vrije lucht ruiken, des te scheller te tjilpen. Kenigen zijn de staart veer en die- Per in het lichaam geduwd, opdat straks een touwtje kan worden Vastgemaakt aan den staart, waaraan ze dan in de lucht wordt opgetrok ken, op dat hun gefladder de aan dacht zal trekken der vrij rond vliegende naluurgenooten. En als bun ciat dan is gelukt, als de anderen zijn neergestreken onder het net, haalt de vinker litft touw aan, het net valt, en dan? Ja, dan begint de moord. Dan wordt hun één voor één de borst ingedrukt, dan gaan ze aan risten, en dan kunnen de fijnproevers hun hart ophalen aan een lekker kluitje. Niemand, geen wet, die dit wieu ook belet. Als een tuinder, zonder daartoe verlof le hebben en dat geeft men bijna nooit op zijn eigen terrein konijnen doodschiet, omdat ze hem den boel opvreten, wordt li ij vei baliseerd; doch als een ander honderden, nhts kwaads, integen deel hoogst nuttige dingen doende vinken dood maakt, zegt de wet tegen de handhavers daarvan nie mendal. Zou het niet meer dan lijd wor den, daaraan eens een eind te maken, nu we toch leven, niet meer in den tijd der Batavieren, doch in de zoo schrikkelijk verlichte twintigste eeuw? Oe militaire Gymnastiek- en Sport- feesten te Breüa. (Van onzen eigen verslaggever.) Breda, 1 October. Mens sana in corpore sano. Een gezonde ziel in een gezond lichaam. J)eze gedachte ontwikkelt- zich al maar door. En steeds worden er meer en meer van de waarheid dezer spreuk doordrongen. Onze militairen hebben haar steeds erkend. Toch niet voldoende. Tot die overtuiging zijn zij vooral in de laatste jaren gekomen. Van algemeene beoefening der sport was in ons Leger immers nog geen sprake. En daartoe wil men toch komen. Bij die 17500 jonge mannen, die jaar lijks uit alle deelen van ons landje onze garnizoensplaatsen binnenstroo- men moet liefde voor lichaamsoefe ningen worden aangekweekt. Dan is reeds een goede stap gezet up den weg naar een krachtig gezond, gelukkig en weerbaar volk. Want keeren die militairen naar hun haardsteden terug, bergen zij dan hun uniformjassen weer op, die liefde voor de lichaamsoefeningen blijft. Ontwikkeling van het lichaamop dat een gezonde ziel in een gezond lichaam huize. De miliciens, in hun steden en dorpen weergekeerd, zullen zich aan sluiten bij de reeds bestaande gym nastiek of andere sport vereenigingen. En indien- ze niet bestaan, zullen ze zelf deze vereenigingen gaan oprichten. Zoo zal 't ideaal bereikt worden; de algemeene weerbaarheid onzer Nederlandsche natie. Aan de wakkere, sportlievende onderofficieren van het 6e regiment infanterie komt de eer toe het initia tief genomen te hebben tot de Natio nale Militaire Gymnastiek- en Sport wedstrijden, die verleden jaar op zoo schitterende wijze te Breda zijn ge houden. Natuurlijk, het was een hulde be tuiging aan het 6e regiment, aan 't regiment van 't initiatief, dat Je fees ten te Breda zouden plaats hebben. Ook dit jaar worden de 2e Natio nale Wedstrijden weer hier gehouden. Een groote eer voor Breda, alhoe wel de bijzondere geschiktheid van het exercitieterrein ook veel tot de keuze der stad heeft bijgedragen, Het ruime veld naast de Chassé- en Kloosterkazerne is geheel voor déze wedstrijden in orde gebracht. De terreinen voor de verschillende wedstrijden en spelen zijn afgebakend en duidelijk aangegeven. En bovenal deze getimmerten wappe ren en waaien vro'olijk wijd uit hon derden vlaggen aan hooge palen. Vlaggen van verschillende natio naliteiten. In do groote tribune aan de zuid zijde van 't terrein zijn de gereser veerde plaatsen aangebracht voor de talrijke autoriteiten, die deze wedstrij den zuilen bijwonen. Daarop fladderen dartel op het vlugge windje de vele kleurige vlag getjes. Terwijl de trofeeën en groen- versicringen aan het geheel een bij zonder feestelijk aanzien geven. Dat was me vandaag reeds op 't terrein een bedrijvigheid. De laatste hand werd door de tal rijke militairen gelegd aan het in orde brengen van 't terrein. Eu velen, die morgen, en overmorgen zuilen uitko men, waren zich den geheelen dag reeds druk aan het oefenen. Elke trein voerde tal van deelnemers aan. Velen vonden in de kazernes dc ;bekendo militaire gastvrijheid. Uit alle garnizoensplaatsen van ons land zijn zoowel van de artillerie als van de cavalerie deehementen naar hier vertrokken. Vele hadden dus ontzaglijke reizen af te leggen. Bij zondere voorschriften hadden zij tij dens de marschronte oj> te volgen. Deze reizen waren op zichzelf reeds wedstrijden. Vele kwamen reeds van daag aan. Direct werden de manschap pen, de paarden, de bespanningen door de Jury geïnspecteerd. De wedstrijden mogen zich verheu gen in het hooge beschermheerschap van Z. K. H. den Prins der Neder landen. Terwijl alle Nederlandsche militaire autoriteiten, de voorzitter der Militaire ep Burgerlijke sportvereenigingen 't eerecomité vormen, waarin ook de Bur gemeester en een wethouder van Breda zitting hebben. Verder zijn voor de wedstrijd» n ge vormd commiessie, centrale, plaatse lijke en technische onder de mede werkers in de garnizoenen noemen wij uit Haarlem den len luit. Qua- dekker van 't 10e Reg. Inf. den len luit. A. H. W. van Blyenburgh van de Depóts Huzaren. Op 't feesttterrein wordt gedurende de wedstrijden een tentoonstelling ge houden van materieel in gebruik bij den Geneeskundigen Dienst. Morgen zullen uit 't geheele land de militaire en burgerlijke autoritei ten dc feestelijke opening bijwonen. Er komen tal van officieren en on derofficieren uit België. Aan de laat- sten wordt door de O. O. Vereeniging van het (ie in 't cafe „De Reurs" een diner aangeboden. Wij komen daar natuurlijk op terug. Breda, 2 October. Men seint ons: Echt militaristisch, begonnen de feesten reeds in het vroege morgen uur. Te 7 uur blies de schetterende ko- perenmuziek van het 3e Reg. Veld Artillerie de reveille in de kazernes der Veldartillerie en Infanterie. Te 9 uur werden de wedstrijden ge opend. De Voorzitter der commissie, de Heer W. K. K. Bischoff van Heemakerck, luit. kolonel te 's irarenhage, hield van de tribune af de openingsrede. Spr. riep allen, inzonderheid de deel nemers aan de wedstrijden, een har telijk welkom toe. Wijzend op liet groote succes der wedstrijden van het vorige jaar. zette spr. -nogmaals 't doel van deze wed strijden uiteen, prees de groote deel name en koesterde de beste wenschen voor 't welslagen dezer 2e Nationale Wedstrijden. De muziek van ?t 3e Reg. Veld ar tillerie luisterde deze feestelijke opening Daarna vingen dadelijk de zes kamp, de voetbal, vuistbal, korfbal en slingerbalwedstrijden aan op den publiekmaker werden telkens de in deelingen der strijdende groepen be kend gemaakt. Zaterdagavond a. s. zal de heer J. de Haas voor leden en genoodigden van de Dam- en Schaakclub „Aris de Heer" te Midden Beemster in Hotel het „Heerenhnis" een schaak- en damséance geven. Vermoedelijk zullen er 15 partijen dam en 15 schaak te gelijkertijd gespeeld wor den. Dammen. Zondag zal te Midden Beemster in Hotel „Heerenhuis de eerste jaarvergadering gehouden worden van den Nationalen Dambond, waarbij thans 15 vereenigingen zijn aangesloten. Kantongerecht van Haarlem. (Zitting van heden.) Hij had toch een bel! Een jongeling jonchelinch zou Multatuli zeggen in deftig zwart en manchet-achtige boord stond in het beklaagdenbankje. Hij had fiets gereden zonder hel dat zei althans de veldwachter van Zand voort dat zij de dag vaarding dat zei de Ambtenaar van het Openbaar Ministerie maar dat zei de beklaagde niet!.... Ik zonder bel gereden m'n lieer, daar is geen sprake van. Nu ja, 't was wel geen splinternieuwe, maar hij maakte toch lawaai. Ik reed er al zoo vijf maanden mee, en heb niemand overreden. Heeren willen jelui de fiets zien, ik lieh 'm hij me. Kantonrechter. Wel ja! Beklaagde haalde zijn stalen ros, zoolang gestald in de vestibule van het Paleis van Justitie. Is dat nu de bel? Ja? Pel er eens Gij lezer le: rt hier niets, maar... ik hoorde ook niets! Ik hoor geen bed! Ja maar u ziet 'm toch Groot gelach op de publieke tribune. Openbaar Ministerie: Edelacht bare als de wet uitschrijft, dat er een bel op een fiets behoort te zitten dan wordt daarmede bedoelt een hel die helt en dus als waar- scluiwingsteeken gebruikt kau wor den. Ik vraag dus twee gulden boete; Beklaagde de dagvaarding is nie tig. Er staat dat ik zonder bel ge reden heb en dat is onwaar. Een kapotte bel, dat hindert niet, een bel was het. Gelach op alle gezich ten ook bij die der edelachtbare hoeren. Een vraagHoe kan zoo'n m'nheer het doen hooge boorden drage en vijf maanden een fiets berijden met een hel, die niet helt? 't Zal hem nu 2 gulden kosten, daar had hij vier bellen voor kunnen koopen. De fietsenmakers moeten toch ook leven Uitspraken. Heden werden de navolgende uitspraken gedaan: A. J. te Velsen en J. L. en G. K. te Zand voort, overtreding jacht wet, allen f 10 of 4 d. hecht. J. J. v. D. te Santpoort, en H. M. S. alhier, resp. te laat laten ar beiden en een kind beu eden 12 jaar arbeid doen verrichten, heiden f3 cf 2 d. hecht. A. M. J. B. alhier en lli ande ren overtr. Wetb. v. Strufr. resp. f2 en f.'l of 2 en 3 d. hecht, f 10 of 3 d. hecht, f 5 of 3 d. hecht. f3 of 3 d. hecht., 1'3 of 1 d. hecht. f2 of 3 d. hecht., f2 of 1 d. hecht., en f 0.50 of 1 d. hecht. E. J. O. te Zuid voort als bestuur der van een wagenhespannen met een paard niet naar rechts uitwijken voor een automobiel f3 of 1 d. hecht. J. J. R. le Amsterdam, en 10 anderen overtr. motor-en rijwiel reglement, f5 of 2 d. liech. en f.1 of 1 d. hecht. W. 11. te Beverwijk, met een hond rijden zonder muilkorf fl of 1 d. hecht. A. B. te Heemstede, en F. It. A. S. te Amsterdam, te Zandvoort met een automobiel in verboden richting rijden, heiden f5 of 2 d. hecht. P. P. te Amsterdam en A. E. L. te Velseroord overtr. politie ver ordening voor Pelsen resp. 1 1 of 1 d. hecht, en f5 of 2 d. hecht. A. O. A. P. te Amsterdam, en 4 anderen overtr. politie verorde ning voor Haarlem, resp. fa of 2 d. hecht, f" ot 1 d. hecht, en fl of 1 d. hecht. P. J. B. alhier overtr. politie verordening vrijgesproken. J. B. en A. M. II. alhier overtr. Bouwverordening voor hier resp. f 3 of 1 d. hecht, en f 10 of 2 d. hecht. C. W. v. W. alhier en 13. D. te Beverwijk dronkenschap (verzet vorig vonnis) vorige uitspraken bekrachtigt. A. II. te Hoorn dronkenschap (verzet vorig vonnis) verzet verval len verklaard. Voorts werden er nog 69 personen wegens dronkenschap veroordeeld respt. tot 3 weken 14, 7 en 3 d. hecht, en tot geldboeten van f5, f3 on f2 subs. 3 en 2 d. hecht. Het laatste bedrijf Het laatste bedrijf van de befaamde zaak de Monligny en de Geer zou gisteren worden afgespeeld. Voor den Hoogen Raad toch zou behandeld worden de zaak vanjhr. Th. A. C. de Geer, door het hof te Amsterdam veroordeeld tot ge vangenisstraf van vier jaar en 6 maanden, ter zake van verduistering. Intu-sscheu werd namens rar. Muller Mas'Sis, te Amsterdam, raadsman van den requirant, ter terechtzitting vier weken uitstel gevraagd wat door den Hoogen Raad werd ver leend. De behandeling zal thans Dinsdag 29 dezer plaats hebben. Faillissementen. Failliet verkl a ard: 27 September. J. van Cleef, han delaar in rijwielen, te Rotterdam aan de Helrnersstraat 35. F. W. Horst, koopman te Zulphen. Geëindigd: Door liet verbin - dend worden van d$ eenige uit deelingslijsteu de faillissementen van A. S. Lesser, huisschilder te Nij megen; J. Daniels, photograaf te Appingendam M. A. Opmeer, kof fiehuishouder te Dordrecht; Jan Zonneveld, vroeger winkelier en groenteuhandolaar en toen te Sche- veningen woonachtig en Cornelis Stoffelsma, bakkersknecht te Saeek. HAARLEM. Hedenmiddag te 12 uur is op het bureel van den gar ui- z )e..s-eommandant alhier in 't open baar aanbesteed De^evering van Aardappelen, ten behoeve Vail do Soldaténmonagos alhier gedurende het tijdvak van 1 November 1907 tot en met 31 Mei 190,8. Ingeschreven was als volgt: J. Dokter, le Leeuwarden, voor 1'*2.29 per ILL. S. de Beer te Haarlem, en Sj. Dijk stra le Tjummaruin voor f 2.19 Pinna l!os en Go. te Amsterdam voor f 1.95 en J. Huihooui- te Haarlem voor 11,94 aan wie de levering zal gegund wor den. HAARLEM. Door B. en W. van Haar lem is aanbesteed voor (len tijd van vier jaar, de levering van schoolboeken, en een deel der overige sehoolbeboeften, ten dienste van de scholen voor openbaar lager onderwijs alhier. Ingeschreven werd door drie firma's, n.l. Gehr. Van Brederode, De Haan en Zoon en Voogd, en wel voor boeken binnenl. 10 pot. korting, boeken buitenl. 10 pet., prenten binnenl. 15 pet. en pren ten buitenl. 10 pet. korting beneden de gewone prijs. ALKMAAR. Door B. en \V. wordt morgenmiddag 1 uur ten stad huize aan besteed de levering van de. voor de jmarden van den reinigingsdienst benoo- digde inlandsche blanke haver, per 50 K.G. netto, over het tijdvak van 4 October 1907 tot en met 1 October 1908. Atjeh en Celebes. Blijkens uit Indië ontvangen telegraphische berichten zijn a. in Atjeh en onderhoorigheden aan door eigen vu.tr bekomen wondeu overleden, de sergeant K Wernars, no. 55014 onbeduidend gewond, de eerste luitenant der infanterie E. L. A. Bonman b. in Celebes en onderhoorig heden hij de vermeestering van de hen ting Boedoboedung in Mamoedjoe: gesneuveld, de sergeanten H. Boelhouwér, no. 42811, en K. F. Du ret, no. 55233, en licht gewond, de sergeanten \V. H. Marks, no. 51534, F. F. Dreck- meier, no. 56738, en J. Bronkema, no. 57193, en hij de beschieting van het kust bivak aan de mor.ding van de Boe- doboedongri vier zwaar gewond, de fourier If. A. P. J. Fint k, no. 53968, en licht gewond, de fuselier G. Li- notte, no. 60881. (St. Ct.) Het Witte Kruis. Te Amsterdam is gisteren inliet gebouw „Parkzicht" de 19ste alge meene vergadering gehouden van de Noordhollaudsc 11e Vereeniging „liet Witte Kruis". Aan de mededeelingen ontleenen wij het volgende: Met liet oog op de stijgende kosten overweegt de commissie ernstig de vraag om verpleegden uil andere provinciën iets meer te doen betalen dan voor die uit NoordliolJand. Het verslag aangaande de Ont smetting-oven te Alkmaar zegt, dat er regelmatige kalme vooruitgang viel te constateeren. Een nieuwe ketel die aangescuft moest worden vereisclite een uitgaaf van f700. Er werden in 1906 554 ontsimt tingen verricht tegen 534 in 1905 en wel voor 13 verschillende ziek ten. Uit 107 plaatsen in Noordhol land, eenige in Friesland en 3 buiten deze provincie weiden goe deren toegezonden. Bijzondere hulde is iu het jaar verslag gebracht aan den heer Wy- noldy Daniels, voor hetgeen hij, niet alleen voor de afdeeling Velsen maar voor de geheele vereeniging en de gansche maatschappij deed. 1 October. "Medegedeeld door H. O. Tombergh en Co vorige koern Hedeu 8uuth. Pac Common Marine. Pref. pref. Comm. Steel 'Popeka 2e pref. Mexican. Common Kansas. Pref. Common Wabash Union Southern Rails Car Foundry Common Erie Missouri Rock Island Ontario Denver ICon. Petroleum Common Peru Pref. Pern Dominica Kiiuberley Great Conor Rusland Hope Consols Amerik. markt vast. Russen vast. Tetroteuinmarkl beter. Tabaksmarkt lager. Mijn waarden verdeeld. Geld 5I/ü°'o- 82 17 27»/ig 861/4 25 55 tl Va 130 151/a 8' 201/4 33'/-' lOVio 331/., 28'A 269 9>/2 30'/4 ISI/2 131 711/2 721/; 823/j 613/ia 17 273/4 86V2 25 55 111/, 130 15i/o 87»/I 203,8 336 8 ffi'/s 32 '/4 2:9/8 275 37 IS'/- I8IV4 71i/- 72 Va Barometerstand Stand van Gisteren 754. Neiging tot vooruitgang. Tennometerstand iledemnid. 12 Uur: 60_F. I .aagste der afgl. nacht54 F 15 C. 12 C., lagsieuer aigi. ((-"-"e."1 ïz, Opgegeven door Joh M, Schmidt Opticien, Zijlstraat 85, Haarlem. Een epidemie. Te Culein- borg is de roodvonk door den inspecteur van de volksgezondheid epidemisch verklaard en zijn aldaar alle scholen tot nader order ge sloten. Burgerlijke Stand. SCHOTEN. BevallenC. M. Baaij- Yoorh&nme, d. E. v. d. Putter.-LogmanS, d. G. C. Huysnaans-Wij klunzen, z. P. de Gelder-van der Helm, C. Kir- hof-Lugwater, d. Overleden: J. van der Waals. 3 mod. B. Koelhuis, 13 dagen. 'Trekking van heden. Hooge prijzen: 2969 en 2o311 ieder f 1000. Prijzen van f 400 2593, 7226, 1.5673, 16S45, 17373. Prijzen van f 200 444, 10252, 10524, 1.0781,-11600, 1.2671. Prijzen van flOO 1757, 3682. 10374, 10671, 13235, 15479, 15747, 16384. (Trekking van Gisteren) Prijzen van f 70. 106 152 372 850 892 1027 1039 1096 1304 1485 1518 1521 1615 1672 1683 1827 1808 1886 1948 2031 2053 2159 2227 2688 2691 2758 2879 2887 30S4 3290 3356 3378 3427 34,6 3521 3527 3849 3874 3893 3911 3987 4052 4071 4079 4120 4402 4424 4515 4841 4S89 4977 5106 5198 5215 5240 5317 5321 5483 5545 5649 5755 5764 5796 5958 6138 6344 6553 6689 6756 6842 6868 7080 7082 7105 7147 7213 7241 7351 7396 7482 7638 7845 7895 79G1 7988 8042 8047 8052 8068 8107 8130 8172 8187 8229 8349 8160 8490 8727 8805 S814 8848 8902 8916 8991 9177 9237 9457 9632 9674 10018 10051 10207 10225 10229 10239 10475 10526 10795 10816 10825 10840 10954 10992 11062 11084 11149 11221 11336 11860 11455 11588 11935 11965 12039 12087 12193 12194 12303 12442 12461 12666 12680* 12726 12733 12800 12805 12954 13176 18248 13369 13564 13634 13855 13877 13968 13978 13991 14388 14391 14007 14751 14764 14799 14833 14996 15001 15075 15081 15103 15291 15412 15446 15405 15662 15721 15814 15919 15968 15979 16014 16113 16152 16280 16362 16480 16563 16610 16027 16868 16900 17045 17069 17068 17136 17170 17240 17360 17431 17019 17560 17561 17679 17768 17820 17831 18077 18158 18217 18278 18290 1842S 13504 18519 18634 18683 18702 13738 18786 18829 18853 18903 18918 19002 19188 19209 19672 19695 19811 19979 20017 20137 20197 20307 20310 20496 20534 20562 20581 20585 20743 10909 6 77 91 141 142 157 178 231 303 417 440 460 549 5o2 575 584 733 773 827 830 935 939 993 1000 1017 1030 1031 1037 1043 1073 1108 1119 1124 1153 1168 1255 1297 1302 1311 1319 1365 1400 1410 1419 1479 1538 1543 1545 1555 1586 1624 1676 1687 1693 1758 1778 1810 1811 1820 1823 1844 1874 1877 1938 1990 2011 2079 2098 2125 2136 2198 2208 2249 2260 2278 2281 2291 2318 2348 2350 2351 2409 2423 2438 2463 2498 2597 2602 2649 i.653 2696 2718 2731 2883 2912 2916 2934 2957 2994 3050 5e m.z, nie t. 3138 6380 3163 6430 3205 6404 3265 6577 3334 6021 3381 6664 3382 6697 3493 6705 3603 6712 3617 6825 3625 6852 3643 6867 3652 6927 3680 0947 3084 6985 3770 7064 3786 7100 3799 7146 3806 7185 3836 7215 3841 7252 3848 7203 3865 7314 3879 7329 3898 7312 3905 73.47 3915 7370 3930 7378 3986 7419 4083 7421 4090 7450 4149 7487 4208 7501 4230 7571 4306 7583 4308 7586 4317 7590 4425 7637 4432 7647 4455 7697 4492 7753 4o43 764 4549 7774 4589 7775 4600 7778 4004 7781 4630 7824 4635 7840 4680 7858- 4738 7870 4792 7960 4801 7983 4840 -SÖ35 4922 8001 4925 8004 4947 8073 4948 8081 4949 8122 5024 8134 5141 8155 5153 8157 5155 8159 5195 8181 5210 8191 5221 82.18 5239 8227 5285 8279 5331 8300 5383 8325 5433 8337 5475 8340 5519 8351 5554 8358 5588 8365 5614 8389 5647 8404 5658 8426 5694 8474 5753 8488 5702 8527 5772 8500 5776 8568 5781 8623 5786 8060 5833 8675 5841. 8875 5895 S892 5920 88;'5 5930 89.11 5943 8951 6019 9070 6040 9071 6054 0111 60SO 9132 6117 9134 6194 9109 6237 9181 0308 9271 6369 9306 0374 9362 klasse 4c I met f70: 9374 9380 9448 0472 9475 9486 9490 9510 - 9540 9508 9578 9579 0600 0030 9634 0950 9002 9705 9724 9736 9751 9921 9924 9936 9972 9970 9991 10044 10046 10103 10124 10133 10156 10186 10234 10320 10326 10332 10839 10352 10360 10367 10371 10388 10897 10411 10436 10458 10481 10519 10521 10551 10567 10607 10654 10676 10702 10703 10759 10770 10791 10815 10829 10860 10905 109 2 101)78 11020 11155 11156 11207 11208 11283 11306 11856 11390 11407 11408 11470 11501 11508 11520 11539 11545 11560 11574 11635 11641 '11643 11045 J 1(563 11(196 11738 11745 11771 11786 11825 11939 11954 12016 12917 12073 12075 12170 12218 12221 12225 12271 12308 12815 12348 12350 12363 12395 12399 12422 12452 12464 12509 12611 12616 12739 12749 12779 12802. 12808 12832 12842 12856 12858 12892 12898 12905 13034 13036 18142 13189 13202 1323(5 13270 13353 18362 13399 13405 13444 13471 13527 13541 13569 13605 13631 13082 13696 13716 13843 18864 18884 13899 13935 13982 14025 14090 14110 14131 14181 1432S 14896 14401. L4408 14409 14455 14512 14513 14520 14591 14638 1 1044 14047 14600 1 1705 14804 14813 14811 14354 14879 14909 14941 14973 14988 1 4980 15021 15056 15079 15091 15107 15165 15248 152(50 15333 15349 15867 15376 15409 15440 15451 15536 15543 15564 15579 15602 15013 15652 15669 15686 15693 15743 15777 15806 15847 15882 15889 15940 15953 15958 16010 16011 16069 16105 16150 16153 16231 16232 16259 16375 16408 16412 16481 16482 10.568 16585 19031 16719 16720 10737 13746 18765 10809 16822 16829 16852 16857 16864 16940 16942 16957 10993 17009 1701*2 17032 17103 17114 17258 17302 17804 17388 17402 17441 17510 17521 17557 17576 17597 17610 17727 17750 17754 17752 17804 17815 17838 17874 17909 17913 17926 17981 17991 17994 17998 18009 1807" 18078 18101 18228 18242 18285 1.881 I 18320 18378 18481 18441 18442 1S467 18493 18571 18587 18727 18763 18798 18818 18864 18892 18921 18928 18993 19024 19031 19078. 19090 19103 19115 19168 19314 19325 19346 19353 19390 19397 19449 19470 19481 19492 19502 19563 19579 19600 19654 19804 19807 49890 19914 19934 19940 19980 19981 19989 19990 20020 20031 20037 20047 20074 20108 20156 20234 20299 20315 20326 20392 204.31 20458 20488 20499 20M6 20837 20546 20550 2060" 20609 20628 20658 20687 20722 20726 20735 20735 20742 20761 20795 20815 20821 20856 20870 20907 20968 20977 ijst: 8483, 7G75 en 14279 met f70 m.i 12873 met

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1907 | | pagina 3