Socisteit ..VEREENIGIMC". FEESTC0NCERT, Amsterdamsche Beurs. STADSNIEUWS. Kerknieuws. ARRONDISSEIWENTS-RECHTBANK VAN HAARLEM. Vrijdag 18 Oct. 1907. öVz ERRATA. Rechtszaken. 385e Staatsloterij. NIETEN. MARKTNIEUWS. Nagekomen Advertentien. Voor Genoodigden en Leden Het Haarlemscli Muziekkorps, Mejuffrouw Lucie Coenen, Den Heer Hector Abas. Mejuffrouw Ella Przedecki. Aanvang 8 uur. Na opening door den Voorzitter met gelied verden de notulen gelezen, en, na een kleine opmerking van den heer Dijsselbloem, goedgekeurd. De Voorzitter deelt mede dat hij met genoegen vernomen heeft dat het gemeen tebestuur besloten heeft f 10. subsidie toe te kennen aan de Land en Tuinbouwcursus en dat de collecte voor de leesbibliotheek bij de parochia nen rui n f40.heeft opgebracht. Als nieuwe leden worden aange nomen T. M. Angevaare, J. Angevaare en A. W. van Hemert. Vervolgens stelt het bestuur voor een roo ter van aftreding aan te leggen voor h t comité „Hulp in Nood" en jaarlijks een lid te doen aftreden. De lieer W. van der Laan stelt voor jaarlijks twee leden te doen aftreden waarmede tie vergadering zich kan vereenigen. Tot Commissarissen van orde bij feestavonden werden gekozen O. Plas- meijer en voor de vacature A. A. Terbach de heer J. Zwetsloot. Door den Wel Eerwaarde lieer kape laan wordt nu een reglement voor de leesbibliotheek voorgelezen dat met eenige wijzigingen wordt goedgekeurd. De bibliotheek zal gevestigd worden in de U.K. Zusterschool ingang zijdeur aan dt n weg) waar van nu af des Zondags na do Vespers tot half vijf, boeken ter lezing kunnen worden afgehaald. Verder brengt de voorz. ter tafel aên voorstel tut wederoprichting van een afdeeling tooneel vereeniging St. Cenesius. Daar hiervoor onder de aanwezige leden weinig animo scheen te bestaan tot medewerking, stelde de heer Dijsselbloem voor, de zang afdeeling St. Gegoriusjen de genoemde tooneel afd. te vereenigen. Besloten werd a.s, Woensdagavond ten 7 uren daarvoor een expresse vergadering te houden in de zaal van^ den heer C. Paardekooper, waar dan* alle bondsleden welke voor zang of tooneel wenschen mede te werken worden nitgenoodigd tegenwoordig te zijn -te zijn. De Vragenbus bevatte weinig belangrijks. Nadat enkele leden nog iets hadden gevraagd sluit de voorz. de vergadering waarbij het zingen van het bondslied niet plaats had wegens het gevorderde sluitings uur. Medegedeeld door H. C. Tombergh en Co 15 October. vorige koers ►South. Pau74 Common Marine. 5l/10 Pref. pref. 12U/1(i Comm. Steel 22!i7]c Topeka 79i/2 2e pref Mexican. ISVi6 Common Kansas. 20'/:v> Pref. 49'/* Common Wabash 8 Union. US3/ig Southern RailsIP'/ie Car Foundry37% Common Erie 17% Missouri 27%c Roek 1-land142l/:;2 28% Denver181 r'/io Kon. Petroleum 251 Common Peru ':Vl6 Pref. Peru 8 4% Dominica52 KimberleyH Great Cobar93% Rusland Hopeti<S7/s Consols 7Cii/16 A nier. markt vaster. Russen lager. Petroleummarkt prijshoudend. Tabaksmarkt vast. Mijnwaarden lager. Geld 5 uedeu 74% 131/4 22% 8O8/4 13 21 50% 8«/4 1191/2 11% 271/s 18% 271/4 15% 291/a 1*8/8 £51 ~r% 341/2 14 90 08% 70 Personalia. Jubileum M. L. van Gemert. In aansluiting aan ons bericht in ons blad van Zaterdagavond, kunnen wij nog het volgende nütededeelen: De heer ,\T. Ij. van Gemert viert op 1 Jan. 1008 zijn 50 jarig jubileum als onderwijzer. Tevens is hij op dien dag 45 jtutfr hoofd eener schocj en 37V'2 jaar werkzaam bij bet Katln bijzonder onderwijs. Niemand zou het zeker den jubilaris aanzien, dat hij zulk een drukken en veelbewogen levensloop achter den rug heeft, hoofdzakelijk doorgebracht in dienst van het bijzonder onderwijs! Niet liebt zal men dan ook de ver diensten te hoog schatten, die de heer van Gemert heeft bewézen aan het Kath. bijz. onderwijs in het bijzonder in de katholieke zaak in het algemeen. De heer van Gemert begon zijn loopbaan als onderwijzer op 1 Jan. 1858. Den Ie Jan. 1863 reeds werd hij aangesteld als hoofd der Openbare School te Nieuwkuyk, om, na een vergelijkend examen, op 1 Mei 1867 in gelijke betrekking overgeplaatst te worden naar Breda. Al spoedig werd hij liier tevens benoemd tot leeraar aan do Burger-avondschool en onder wijzer aan de Rijks-Normaallessen, terwijl bij hoewel jongste school hoofd meermalen werd aangewe zen als deskundige bij vergelijkende examens. Voor en na behaalde de heer van Gemert bij zijn hoofd-akte de akten in de moderne talen, benevens^ de akte voor wiskunde, zoodat hij al spoedig een der „primi inter pares" was. Zijn beste krachten waren echter voor het bijzonder onderwijs bestemd. In Juli 1870 werd de heer van Gemert benoemd tot instituteur en hoofd der R. K. school te Alkmaar. Tal van oud-leerlingen, die tegenwoor dig een geachte positie bekleeden in de maatschappij, hebben in die dagen hun opleiding genoten aan de Alkmaar» sche kath. school. Ook in Alkmaar werd de heer van Gemert al spoedig benoemd tot onderwijzer in hetFranscb aan de Rijks-Normaallessen en leeraar in de wiskunde aan de Burger-avond school. Hier begon hij ook zijn krachten te wijden aan den bloei van het bij zonder onderwijs en de organisatie der onderwijzers. Óp zijn initiatief werd n. 1. de Vereeniging van Hoofden van Scholen in liet Bisdom Haarlem ge- Sticht, welke vereeniging vanaf haar ontstaan in 1871 (ze is dus de oudste der kath.-onderwijzers-vèreenigingen) veel heeft bijgedragen tot de ontwik keling en den bloei van ons onder wijs. In aansluiting hiermee ontstond in 1882 na het ontvangen van een vorstelijke gift van Mgr. Snickers z. g. het weduwen- en weezenfonds voor de onderwijzers aan R.K. Scholen in het Bisdom Haarlem. De heer v. Gemert was vanaf het ontstaan dier vereeniging Jid van het Bestuur en de laatste 25 jaar voorzitter. Op 1 Oct. 1885 trad de heer van Gemert in functie als hoofd der R.K. Par. Scholen te Haarlem, welke be trekking hij nog steeds waarneemt Bij de zorgen, die deze betrekking hem oplegde (al de scholen, te zamen 15 klassen stonden toen onder zijn beheer) wist de heer van Gemert nog tijd te vinden zijn diensten te wijden aan de katholieke zaak. Als voorzitter der R. K. Kiesvereeniging bracht hij nieuw leven in de partij;, en van dien tijd af hebbtn dan ook Katholieken ge regeld zittiDg gehad in den Raad der gemeente Haarlem. Bij zijn aftreden als Voorzitter wer den hem van alle zijden bewijzen van sympathie gegeven voor zijn werk zaamheden als zoodanig. Verder had de heer v. Gemert een werkzaam aandeel in de reorganisatie der R. K. Leesvereeniging, ven welke vereeniging Lij nog steeds Bestuurs lid is. Even zoo is hij eere-lid van den R. K. Volksbond, als bewijs van waar deering voor diensten, aan dezen Bond bewezen. Vooral ook de opleiding van reli- gieusen tot onderwijzer of onderwijze res heeft veel aan den lieer v. Gemert te danken. Zijn lessen, gegeven aan inrichtingen van Eerw. Broeders e'11 Zusters in Amsterdam, Amersfoort, Utrecht, Den Haag en andere plaatsen, worden ten hoogste gewaardeerd. Ook van- biet-katholieke zijde wist men den a. s. jubilaris naar waarde te schatten. In 1887 geeds werd hij be noemd tot deskundige in de examen commissie voor de hoofdakte, eerst voor het vak wiskunde, later voor aardrijkskunde. Sedert is hij alle jaren als examinator herbenoemd, terwijl hij ook meermalen examineerde voor de hulpakte. Zoo maakte de heer v. Gemert deel uit van de gemengde commissie voor pensioneering van on derwijzers-weduwen en weezen, waar van de heer G. Meijer te Amsterdam voorzitter was. De heer v. Gemert be kleedde hierin den post van^onder- voorZitler en penningmeester. Eenige jaren geleden werd hij be noemd tot lid der Sub-commissie La ger Onderwijs van de Staatscommissie ter reorganisatie van het onderwijs, van welke commissie hij nog steeds deel uitmaakt. Ook had hij een werk man aandeel in het stichten der Dio- cesaan-Vereeniging van R. K. Onder wijzers in het Bisdom Haarlem. Tot 1 Jan. 1906 was hij Voorzitter van vereeniging. Nog steeds is de heer v. Gemert met volle opgewektheid werk zaam Het zal den algemeenen geachten' en gewaardeerden jubilaris dan ook zeker op 1 Jan. a. s. niet aan bewij zing van belangstelling en sympathie ontbreken Pfttronaatsvergadering. Men schrijft ons uit Amsterdam van gisteravond: Heden waren de vertegenwoor digers van Patronaten van het Bis dom van Haarlem met de bestuur ders der Katholieke jongelingsver- eenigingen uit ons Bisdom ter jaar vergadering bijeen in liet gebouw der St. Josefs-gezellen. Waarlijk eenteekenende bijeenkomst die blijk gaf van den grooteu bloei die het werk der Roomsche Patro naten in ons Bisdom, onder leiding en bescherming van onzen Hoog- waardigen Bisschop, heeft. De ZeerEerw. Heer W. van Stee, pastoor te Voorburg, president van de Diocesane vereeniging, presi deerde. ZEerw. opende de vergadering met een rede, waarin hij de toename van de Diocesane vereeniging, die nu 38 Patronaten telt, besprak en liet oordeel van aaneensluiting voor de goede zaak in 't algemeen en het patronaatswerk in het bijzonder aantoonde. Door den secretaris, de heer Prins, werd daarop het jaarverslag uitge bracht, waaruit bleek, dat het. getal leerlingen van de aangesloten ver- eenigingen 2413 bedraagt. Uit het verslag bleek verder, dat op alle patronaten godsdienstonder wijs en bijna op alle maatschappelijk onderricht gegeven wordt. ooral de resultaten van liet onderwijs in het teekenen zijn zeer gunstig. Bij alle patronaten bestaat ook gelegen heid tot sparen. Ook de penningmeester, de Zeer Eerw. Heer Stoffels, en de redacteur van het maandschrift, de ZeerEerw. heer pastoor Clarijs, brachten gun stige verslagen uit. De WelEeerw. Heer B. Muller, kapelaan te Lutjebroek, hield daarna een rede over „het patronaat en de drankbestrijding," waarhij de vol gende conclusies werden ontwikkeld: L Het patronaat strijde mede in den strijd tegen den alcohol. bijzondere zorg aan de leer- II. Daartoe is 0. m. noodigdat: a. op de patronaten geregeld anti-alcoholisch onderricht gegeven worde. b. dat leerlingen beneden 16 jaar zich verbinden nooit herbergen te bezoeken, c. dat zij zich onthouden van gedistilleerd. De rede werd toegejuicht, hoewel er niet mee werd ingestemd, dat er geen gelegenheid was tot debat. Bij de daarop volgende stemming voor een bestuurslid werd de Z.Eerw. heer W. van Stee gekozen met 22 stemmen. Twee waren uitgebracht op de Z.Eerw. pastoor Thus, een op de Z.Eerw. heer Stoffels. Na do pauze sprak de Eerw. heer v. Rijt uit Maastricht. Spreker had in opdracht van de patronaatscommissie te Maastricht een studiereis gemaakt naar de voornaamste plaatsen van ons land. Met de wetenschap daar opgedaan zou hij deze beide vragen beant woorden Wat is gedaan tot verbetering der vakopleiding in liet ambacht? Op welke wijze kunnen de pa tronaten medewerken ter verbete ring dier opleiding? Betreffende de theoretische ont wikkeling herinnerde spreker hier aan de wording- en hervormings geschiedenis der burger dag-en avondscholen. Spreker over de prac- tische vakopleiding gaf hij drie verschillende stelsels aan: 1. Het oprichten van ambachtsscholen, waar de leerling theoretisch en practisch onderricht wordt zonder de werkplaats te bezoeken. II. Het oprichten van vak-avoud- scholen, zoodat de leerling over dag h. v. tot 4 uur 's middags in de werkplaats vertoeft en den avond aan theoretische en praolische vor ming besteedt. III. Het leerlingen-stelsel, waar door de patroon verplicht wordt meer lingen te besteden. Als resultaat van zijn onderzoek verklaarde spreker te hebben be vonden, dat door. de opgerichte ambachtscholen betèr vruchten wa ren geleverd dan door de beide andere stelsels. Tot verbetering van het vakon derwijs kunnen de patronaten zeer veel bijdragen. Theoretisch door het herlialings en teeken-onderwijs. Spreker drong er op aan en ver duidelijkte met vooibeelden dat dit onderwijs zoo nauw mogelijk moet aansluiten aan liet vak. Practisch door gebruik té maken van de middelen die men ouder zijn bereik heeft, want weïk van de drie stel sels men dan ook volgt zij hebben alle drie hun voordeden en hun bezwaren. Met groote belangstelling volgde de vergadering de voordracht van dezen patronaats-directeur, die in de gelukkige omstandigheden ver keert, dat hij er zelfs aan denken kan, en ernstige pogingen aanwendt, om zelf tot het oprichten van een ambachtsschool te geraken, nog wel met het vooruitzicht van spoedig te zullen slagen! I11 ons Noorden blijken de toestanden echter zeer veel daarvan te verschillen, vandaar dan ook dat de meeningen der vergadering nog al van die des sprekers verscliilden, ook wat betreft het nut en het voordeel eener ambachtsschool. Na eenig debat werd de verga dering door den voorzitter met een warm woord van aanmoediging gesloten. R. K- Middenstandsvereeniging. .Gisteravond vergaderde alhier, gelijk wij hebben aangekondigd, de R. K. Middenstandsvereeniging. In deze vergadering welke matig was bezocht, werd met applaus begroet een voorstel van het Bestuur om art. 1 vau de statuten aan te vul len met: "De Vereeniging staat onder patronaat van den H. Jozef." Het huishoudelijk reglement werd behandeld en goedgekeurd, zoodat de taak, die het voorloopig bestuur op.zich nam als afgedaan kan be schouwd worden en in een volgende vergadering een definitief bestuur zal moeten worden gekozen. Een der punten voor de volgende vergadering zal ook zijn de bespre king tot oprichting eener propa- gandaclub. De loting. Morgen begint de loting hier ter stede voor de Natio nale Militie. Door den Burgemeester is, naar gewoonte, ook dit jaar bevolen da" gedurende de lotingsdagen op 16, 17, 18 en 22 en 23 dezer de tap perijen in den omtrek van den Doelen gesloten moeten zijn en wel van des voor middags 9 lot des namiddags half vijf. Voor de lotelingen zal wederom de gelegenheid bestaan 0111 in een der zalen op den Doelen voor ge ringen prijs brood en koffie te verkrijgen, terwijl zij daar aange naam zullen bezig worden gehouden De verkiezing voor de Prov. Stalen. Slechts twee canMdaten-lijsten zijn voor de verkiezing van een lid in de Prov. Staten (vacature-'t Hooft) gisteren bij den burgemees ter ingeleverd: om vier uur, toen de tijd daartoe was verstreken en wij eens gingen vernemen hoe het er mee stond, ('t was toen natuur lijk te laat om dat nog in de cou rant van gisteren op te nemen), waien geen andere candidaten op gegeven dan de heeren H. van der Berg (Katholieken, Anti-revólutio- nairen en Chaistelijk-Historischen) en mr. J. W. Losecaat Vermeer (liberale fracties). De strijd zal dus op 25 October ineens beslist zijn. Een particuliere groentenmarkt in 't zicht? Op 1 Januari wordt., naar onze lezers weten, de groentenmarkt verplaatst naar den -Koudenhorn. Naar wij nu uit goede bron verne men, hebben verschillende tuinders, die in de buurt van de Houtvaart, de Brouwersvaart en Overveen wonen, het plan opgevat in die buurt een particuliere gelegenheid te maken om de groenten daar aan opkoopers te verkoopen, daar zij tegen den afstand naar den Kouden horn opzien. Beg ï's. fen is van den heer du Rieu. Gisteren is op de alge- meene begraafplaats onder veel be- deelneming het" stoffelijk overschot van den lieer du Rieu, die op de door ons gemelde wijze zoo 01 ge lukkig 0111 het leven kwam, ter aarde besteld. Bij liet graf werd alleen gesproken door een familie lid en een der kantoorbedienden. Door den heer P. J. A. Esser, van hier is aan de Technische Hoog- school te Aken met goed gevolg t candidaats-examen in de schei- *kmyie afgelegd. Tevens slaagde genoemde heer voor het examen van het „Verband Deutseher Ohe- miker". Groententeelt. Heden zijn alhier door P. Busé wonende aan de Turf markt, de eerste bezending zakken, gevuld met versche jonge spruiten aan de groentenmarkt gebracht, de eerste partijen zijn opgekocht door J. Witmond, Hagestraat en J. Bakker, Pretoriaplein alhier. Dit is 2 dagen vroeger dan het vorige jaar. Onze industrie. Door de Haarl. Stoom-zeep-en parfumeriën- fabriek „Het Klaverblad" is ver gunning gevraagd tot het bijplaatsen van een stoomvat van 5 atmosferen druk in hare fabriek Spaarnwouder- slraat 14, en door de lirma E. A. de Raay Zoon tot het oprichten Van een bergplaats voor 't bewaren en verwerken van lompen en been deren in de gebouwen Donkere Spaarne 52. Beide verzoeken liggen op de gebruikelijke wijze ter inzage op de gemeentesecretarie. Onnoodig politie ver toon! Een der plaatselijke biaden, de „Spaarnebode" schrijft in een arti keltje over onnoodig politievertoon bij gelegenheid van de gisteren door ons medegedeelte oratie aan den lieer Roberts op 't Kennemerplein het volgende waarmede wij volmaakt aecoord gaan „De serenade zou aanvangen kalfvijf, en reeds tegen vier uur was daar een politie-macht, de onder-lioofdinspecteur, een adjunct- inspecteur en de noodige agenten, allemaal gehelmd, alsof het een paar denmarkt, of wel een laatste kennis- Maandag-uitsmijterij betrof, om het terrein af te zetten, dat geen afzet ting noodig had. Want de serenade werd gebracht op eigen terrein, en aan de achter zijde aan het Bolwerk kon geen kip kwaad doen. Wij zullen de laatsteu zijn om het gezag aan te randen, tenzij dat gezag allerdwaast optreedt. E11 dat was zeker het geval. De hoofdmannen gaven daar hun orders alsof het gold een afzetting van het terrein voor de komst van een vorstelijk persoon, en dan die helmen Als er, om u en ons allen te beschermen tegen losloopende in brekers, aan het bureau evenveel wordt gedelibereerd en geïnstrueerd, als bij deze gelegenheid aan dat Kennemerplein, nu Haarlemmers, gaat dan gerust bedwaarts, laat uw brandkast of winkellade dan gerust ongesloten. Maarde ervariugen der laatste dagen zijn niet van dien aard, om te constateeren, dat aan de racht- veiligheid evenveel wordt gedaau als tot beveiliging van de zangers, die absoluut geen beveiliging van noode hadden Tramongeluk. Hedenmorgen om 9 uur reed de Electrisclie Tram gaande naar Amsterdam op de Amsterdamsehe Vaart zoodanig tegen een bleekerswagen, die niet genoeg vrij stond, dat de hoornen van den wagen door de ruiten van de tram kwamen en de wagen werd omgeworpen tegen de ruiten van perceel No. 24, bewoond door den lieer A. de Beer. Persoonlijke ongelukken kwamen echter gelukkig niet voor. Politierapport. Gevonden: 1 zakje met geld ongeveer 14 d. geleden gevonden, 1 portemonuaie met geld, 1 rij wiel- tachje met inhoud, 1 ceintuur met gesp, 1 flesschenbak, 1 hondje, 1 bal, 1 gouden lorgnet, 1 rozenkrans. Procesverbaal opgemaakt wegens dragen van verboden wapenen, uit een uitstalkasje; van een wiukel aan de L. Veerstraat zijn verschil lende mode-artikelen ontvreemd, in de Jacobijnenstraat is een melk- wagentje door een bespannen voer tuig aangereden, ongeveer 30 L. melk ging verloren, uit liet portaal vau de R. K. Kerk op de N. Groen markt is een rijwiel ontvreemd. Burgerlijke Stand. Bevallen; P. Laadstra- Calandt z. M. BrouwerTreffers d. Cl. M. vau Honschoten—Wijkhuise z. W. G'. Beenders— Bloemzaad z. E. van BilderbeekSmit d. A. van Dijk—Bekooij d. H. PlantMetze- laar d. Overleden: C. H. M. 2 d. d. v. F. W. Grimberg Bilderdijkstraat P. C. Mullervan Luijken Ged. Vol dersgracht. I11 ons nummer van Viijdag jl. kwam een Glorende fout voor in de annonce der firma v. Turnhout Reinaldn, Rakenessergracht alhier. Men zal begrepen hebben dat de regel: „Geeft Premie,zeg els" niet hij de advertentie behoorde. Men meldt aan de „Maasbode" uit BI eis wijk: Zondagnamiddag ten 3 uren werd de Zeereerw. heer pasioor Cl. W. Kortekaas in deze parochie dooi den IIoogEerw. deken Mgr. H. L. Spoorman geïnstalleerd. In zijn toespraak na de plechtigheid wenscli- te Z.Hoogeerw. den pastoor geluk met diens benoeming, ook dat de Voorzienigheid zijn wenscli vervuld had, om een rustiger werkkring 11a het woelige stadsleven. Faillissementen. Lij vonnis der Arr. Rechtbank alhier zijn in staat van faillissement verklaard B. A. N. Heemskerk fabrikant van alcoholvrije dranken en win kelier in wijnen en gedistilleerd, Ostadestraat, alhier. Rechtercommissaris Mr. E. J. Dorhout Mees, curator Mr. L J. van Toulon van der Koog. M. Robers kok te Zandvoort, Rechtercommissaris en curator als voren. B e e d i g d Ter terechtzitting van 15 'October 1907 .is door de Arr. Rechtbank alhier beëedigd nis makelaar in assurantiën, de lieer J. A. M. Blansert jr. alhier. In hooger beroep. Tegen het vonnis der Rechtbank alhier waarbij J. O. Oldendorp is veroordeeld tot 5 dagen hechtenis en 3 jaren plaas- sing in een Rijkswerkinrichting en 7 dagen gevangenisstraf wegens be delarij- en diefstal is door dezen cassatie aangeteekent wat de le in hooger beroep wat de 2e veroor- deeling betreft. Trekking van heden. Prijs van f 10,(100. No.. 19132. Prijzen van f 1000. 1650, 2803, 3775, 65:o, 0816, 7152, 8507, 13903 en 19190. Prijzen van 1' 400. 5395, 5557, 11876, 16947. Prijzen van f 200.1821, 4097, 6640, 6640, 9551J 15690, 16361. Prijzen van 1' 100. 651, 1166,2869,3369, 4330, 10804, 17214, 178S0, 18050. 196 316 377 442 490 505 542 045 794 926 991 1.118 1158 1395 1697 1729 1753 1773 1780 1969 2290 2360 2452 2511 2532 2576 2768 2770 2942 2986 3320 3345 3364 3374 3596 3601 3611 3829 3854 3890 3896 3956 4117 4151 4422 4460 4478. 4485 4571 4636 4709 4789 4916 4943 5343 5387 5524 5720 5745 5766 5825 5987 6253 6294 6337 6556 6594 0674 6715 6844 6951 7J86 7306 7499 7525 7604 Prijzen van f 7 7279 9788 12462 9795 1 2508 7818 12657 9934 12885 4944 12900 7648 10050 13042 7685 10Ö97 18138 7706 10256 13158 7777 10336 13191 7710 10345 13288 7899 10375 13320 8094 10380 1345-1 8117 10473 13661 8.133 10698 13608 8164 10778 13684 81S8 10865 13786 8266 11029 13830 8582 11044 13930 8606 11180 13966 8781 112)4 13970 8785 11247 13990 8796 11377 14089 8852 11893 14157 8900 11405 14251 8915 11416 14288 8967 11435 14342 9216 120Ï52 14583 9255 12097 14727 9353 12162 14844 9367 12212 14880 9391 12260 15276 9416 12263 15304 9478 12297 15352 9480 12319 15401 9591 12426 15454 9633 12448 15516 0. 15539 15717 15853 15873 16056 16221 16228 16243 16378 16380 16390 165*1 16024 16633 16801 16808 16998 17007 17041 17102 17316 17398 17437 17489 17534 17600 17718 17766 17773 17897 17992 18025 18056 18066 18128 18131 18182 18193 18201 18291 18445 18477 18516 18586 18868 18883 19248 19259 19382 19531 19509 19572 19642 19670 20094 20174 20403 20451 20462 20463 20520 20560 20596 20610 20773 20888 20 68 87 115 146 191 226 260 284 302 321 349 359 385 420 470 471 527 566 606 620 621 623 637 640 657 770 776 779 791 796 836 807 909 911 915 916 920 966 "1033 1092 1130 1209 1213 1224 1244 1.247 1275 1290 1306 1309 1354 1376 1379 1391 1394 .1396 1414 1417 1503 1512 1523 1524 1530 1535 1600 1694 1695 1719 1734 1748 1749 1897 1898 .1941 1959 1973 1985 1997 2010 2025 2106 2116 2171 2209 2212 2246 2307 2328 2342 2344 2399 2413 2442 2448 2451 2501 2542 2569 2679 2692 2729 27SS 2901 2941 3000 3008 3012 3031 3083 3094 3101 3247 3263 3283 3290 3329 3392 3393 3405 3439 3441 3564 Sol >7 O' 3(110 30 3742 3/ 74 37/8 3794 3816 3833 3853 3862 3899 3950 3964 3978 3984 3994 4008 4030 4070 4088 4092 4098 4140 4167 4177 4232 4251 4264 4293 4357 4358 4372 4403 4405 4433 4466 4468 4505 4517 4521 1547 4620 4639 4640 4641 4659 4672 4733 4742 4772 4773 4808 4818 4823 4838 4864 4878 4940 4944 4950 4973 4979 5001 5003 5019 5070 5100 5102 5142 5154 5212 5255 5265 5336 5370 5442 5451 5502 5505 5506 5535 5552 5579 5599 5670 5674 5075 5708 5710 5763 5767 5789 5821 5840 5853 5861 5874 5941 5942 5964 6030 6060 6090 6197 6199 6219, 6275 6279 6202* 6297 6366 6396 6429 0440 6466 0519 6525 6549 6560 6614 6632 6644 6686 6710 6761 OS21 6822 6910 6919 6933 6935 6991 6994 7003 7008 7113 7131 7156 7231 7282 7293 7303 7310 7338 7357 7395 7404 7428 7479 7510 7532 7535 7543 7548 7551 7611 7649 7659 7661 7698 7725 7750 7759 7793 7844 7855 7921 7935 794i' 7952 7974 8056 8060 8086 8131. 8232 8278 8313 8387 8413 8502 8509 8530 8532 8640 8610 8687 8712 8729 8787 8790 8794 8816 8835 8861 8885 8890 8893 8920 8933 8935 S984 9055 9065 9112 9180 9241 9286 9294 9290 9352 9373 9383 9408 9467. 9455 9471 9485 9494 9541 9546 9577 9581 9612 9618 9654 9687 9721 9728 9747 9757 9777 '9841 9844 9941 10063 10143 10154 10162 10166 10195 10208 10219 10227 10230 10265 10275 10315 10364 10309 10421 10451 10491 10523 10561 10602 10633 10661 10665 10682 10692 10763 10764 10790 10814 10838 10890 1ܧ96 10908 10947 10948 10958 10971 11014 11073 11101 11135 11163 11193 11200 11210 11211 11242 11268 11363 11392 11417 11423 11429 11534 11551 11569 11604 1X640 11673 11670 11688 11707 11714 11726 11748 11765 11812 11863 .11883 11953 12027 12076 12094 12123 12130 12139 12164 12292 12290 12321 12342 12401 12441 12449 12458 12493 12517 12553 12501 12579 12622 12669 12686 12714 12796 12799 12899 12903 12940 13073 13108 13179 13201 13348 13385 13430 13434 13460 13481 13543 13570 13587 13591 13596 13626 13649 13756 13757 13761 18841, 13849 13869 13916 13939 13964 13984 14101 14106 14111 14119 14134 14164 14107 14228 14260 14850 14360 14420 14458 14461 14486 14490 14534 14536 14620 14624 14055 14662 14663 14684 14700 14713 14765 14797 14802 14805 14922 14940 14965 14967 45090 15128 15153 15185 15209 15253 15281 15309 152.7 .15338 15366 15375 15429 15145 15463 15473 15486 15522 15525 15589 15596 15648 15665 15091 15714 15737 15775 15825 15825 15949 15982 1001.8 10047 10004 16071 10U84 16117 16118 16126 16132 16161 101-97 16203 16223 16247 16257 16264 16272 16273 16275 16303 16322 16350 16354 16474 16505 IO0O8 16,346 10-557 6653 10:104 I0720 16788 16825 16828 16874 16893 U 692 10952 16956 16971 170iy 17048 17053 17056 17075 1/097 1'279 17208 1' 211 17212 17429 17252 17265 17292 11315 1'355 1~308 27393 17412 11416 1(435 17439 17533 17.551 17(114 '16636 17653 17633 17717 17735 17856 17861 17902 17938 17970 17932 17989 18039 18083 18098 18116 18146 18177 18181 18228 18270 18403 18422 18534 18556 18621 18624 18037 18689 18704 18718 18736 18744 18792 18813 18816 18844 18850 18855 18936 19849 19852 189.39 18960 18974 18982 19008 19010 19021 19043 19055 19060 19106 19110 19112 19135 19137 19143 19178 19269 19276 19319 19348 19350 19482 19508 19534 19561 19001 19650 19651 19792 19843 19923 19931 19957 20005 20050 20105 20120 20145 20189 20289 20309 20921 20962 20971 20409 20417 20434 20517 20522 20015 20616 20625 20651 20669 20674 20751 20768 2088(5 20897 20942 20975 5e Klasse ISo lijst: 712 m.z. 717. Eén van 13379 111.z. 13377. 19810 111.z. 19846- 351, 6239 en 14113 m z. met f70. '10656™ en 13379"° m.z, niet niet, Op eenige 1.12977° m.z. 112797°. Staat van de Aardappe- »n groentenmarkt op 14 HAARLEM, len-, vruchten- er Oct.. 1907. Artikelen. Aange Aanlap. 93 FT.L Appelen 82 Peren 130 Bloemk. 3000 st. Roodek, 10000 VVittek. 700 Sayooiek. 8000 Wortelen, 700 bos 7.00 bos f2. f6. Staat "van de Botermarkt op 14 Oct. Artikelen Aangev. Vork. h.pr. l.pr.' Boter 56k.g. öGk.g. f 1.60 f 1,50 Biggen 73 at. 54 st. f8.f5. Schrammen 3- 3 f12. f V. Verk. l.pr. h pr. 93 H.L. f 1.60 f2.50 51 f6. flS 115 f6. 1'12 2500 st. f4. 110 6000 f3. f6. 700 f3. f4. 8000 1'2. f4. naar aanleiding van de voltooiing der verbouwing van de Groote Concertzaal. Tc geven dooi- met medewerking van oncert-mngerea Deo In,into, met pianobegeleiding van Voor HJL beden zie gezonden oir culaire. HET BESTUUR

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1907 | | pagina 3