BrcodbakkerskQecht R.K. Duitsch. TE HUUR: TE HUUR: Te Huur aangeboden: Aardappelen Schouwburg Jansweg. La Tosca. Verkooping J. VAN DEN HAAK, Firma D. Bremer, BADDOCTOREN. Opera Italiana. Yan der Wilk en Groeneveld, „DE LINNEN BAAL", Staten-Generaal. Amsterdamsche Beurs. Advertentiën. Gevraagd tegen 15 Dec. of eerder R.K. Keukenmeid. flinke Dienstbode Keuken-Werkmeid Een nette Dienstbode Ned. R. K. VOLKSBOND Wollen-OndeHcleeding. e Linnenbaai". 8 November* INGEZONDEN. gevraagd uitsluitend voor het Bovenhuis, Loon f 100, f 20 wasehgeld. Adres: W. VAN LIEMT, Anegang, hoek Nermoesstraat. Te huur of desgewenscht te koop Zondag 10 Nouember 1907: Dinsdag 12 Nov. ISALBERTI. Tiende Jaargang. 1907/1908. Prijs f 2.90. FEESTVERGADERING H. J. SCHOLTEN 12 en 13 November 1907, Kijkdag Maandag a.s. 10 tot 3 uur. i. G Cobelens, Makelaar, Zaterdag 30 November 1907, Loeff en Wilkens, i. G. Cobelens en F. C. Piët. WEGENS STERFGEVAL RIJWIELHANDEL Klein Heiligland No. 18 DE NIEUWE SLIJTERIJ. 134.SPAARNWOUDERSTR.I34. A. ARONS. Kleine Houtstraat 43, Telefoon 896. Levert eerste kwaliteit Engelsche en Belgisohe Anthreolet- kolen, Steenkolen, Cokes en alle andere soorten Bpend* stoffen tegen sterk oonouppeerende prijaeen. MANUFACTURE N-M A G A Z IJ N Kruisweg 52-54, Telefoon 106. H J{ KOEHORST. En het werd er niet beter op, toen de president Richter verwees naar den °fficier van justitie die gemoedelijk antwoordde, dat Richter nog wel een ouden hoogen hoed van hem kon krijgen. Het zal ons verwonderen, welk hoofddeksel dit zonderling heer draagt, als hij komt om de beslissing van de rechtbank te hooren! Het nieuwe Adresboek. Het nieuwe adresboek voor Haarlem (1907/8) dat heden is verschenen bij de firma van der Wilk en Groeneveld, maakt weer een Hinken indruk. Te meer omdat de inhoud ervan zooveel is verbeterd! Als verleden jaar bevat het adres boek ook nu: Provinciaal bestuur en gemeenteraden, spreekuren van dok toren en de alfabetische adreslijsten. Deze laatste zijn nu zeer nuttig aangevuld met de vermelding van de telefoonnummers. Bij de alfabetische lijst der beroepen zijn de straatnamen en nummers vermeldeen zeer groote verbetering 1 En eindelijk is ook bij de straatsgewijze lijst telkens het be roep aan toegevoegd. Daarenboven bevat het nieuwe adres boek nu een verdeeling in kies- en stemdistricten met alfabetische epgave van de straten en ten slotte een uit stekend uitgevoerde plattegrond d«r stad met de noodige aanwijzingen. Het adresboek is daardoor nog des te handiger en bruikbaarder geworden dan het reeds was! Central* Raad van Beroep. (Ongevallenverzekering.) In de gisteren te Utrecht gehouden openbare terechtzitting had onder meer de uitspraak plaats in de vol gende zaken: le. Hooger beroep van de Centrale Werkgevers Risico-Bank te Amster dam tegen de uitspraak van den Raad van Beroep alhier waarbij met vernietiging eener beslissing van de Bank, houdende toekenning eener rente van f0,62">, is bepaald dat aan C. B. Czn. te Zaandam ook na 7 Maart 1907 eene rente zal worden toegekend van fl,245 per werkdag ter zake van een ongeval waardoor hij lijdt aan traumatische neurose. De Centrale Raad vernietigde zoowel de uitspraak als de beslissing der Bank en kende aan gtroffene met ingang van 8. Maart 1907 eene rente toe van f 0,995 per werkdag met be vel dat aan eischeresse uit 's Rijks kas zullen worden vergoed de kosten voor 't bijbrengen van een getuige- deskundige. 2e. Hooger beroep van de Rijks verzekeringsbank tegen de uitspraak van den Raad van Beroep alhier, waarbij met vernietiging eener be slissing van de Bank aan J. M. te Hoorn is toegekend eene rente van f0,255 per werkdag ter zake van een ongeval, ten gevolge waarvan zijn rechterduim is verminkt. De Centrale Raad vernietigde de uitspraak en Handhaafde de beslissing der Bank, waarbij aan getroffene van 11 Maart 1907 af is toegekend een rente van f0,085 per werkdag. Naar wij vernemen is door Mr. J. H. Thiel eervol ontslag aange vraagd als waaru. voorzitter van den Raad van Beroep voor onge vallenverzekering. Het Kruisverbond. Hel Haarlemsche Kruisverbond zal een vergadering houden op Maandag 11 Nov. des avonds ten 8 uren, in het gebouw St. Bavo, Smedestraat Als punten van behandeling komen voor op de agenda: 1. Opening door den Voorzitter. 2. Notulen. 3 Verslag afgevaardigden naar de jaarvergadering van deD Dioc. Bond. 4. Belangrijke mede deelingen. 5 Rondvraag en sluiting. Museum van Kunstnijver- h e i d. In de rotonde van het Museum van Kunstnijverheid zullen de foto grafische opnamen der leerwerkplaat sen van de Japansche scholen voor Kunstambachten, alsmede de oor spronkelijke teekeningen en de gra fische reproducten door Japansche kunstenaars vervaardigd nog tentoon gesteld blijven. Eene tentoonstelling van drijfwerk der firma Dikkers te Hengelo is in voorbereiding en zal vermoedelijk Zondag a.s. geopend worden. Zondag is de toegang kosteloos. Gymnastiek. Gisteren zijn alhier geslaagd voor 't akte-examen vrije en ordeoefeningen der gymnastiek de dames A. G. de Jongh en A. M. C. de Winter, heiden te Zaandam; C. C. Hesse, A. B. Nije, N. Rosier en A. Hagedoorn, allen te Amsterdam, en .1. Snieder, alhier. De Haarlemsche Handels ver e e n i g i n g. Deze vereeniging zal Woensdag a. s. een algemeene ver gadering houden. Behalve de gewone zal er een be stuursverkiezing plaats hebben, we gens periodieke -aftreding van de heeren G. van der Most van Spijk en P. G. Heuns, die herkiesbaar zijn en ter vervanging van den heer J. Leu- pen, die bedankt heeft. Een reuzen exemplaar. He den is alhier door A Venix, groen- tenhandelaar, wonende te Heemstede een pompoen of pronkappel aan de groentenmarkt gebracht, die in omvang 1 meter 45 ctm, was! Hij door den commissionair D. de Mooy verkocht aan Jan van Tonge- Jan Nieuwenhuyzenstraat al- J'er in het vorige jaar werd op Pct- zoo'n dito appel aan de markt gebracht. Zeer zorgelijk, pratrent 't meisje, Sientje O., dat gistereu uit een raam eener bovenwoning in den Anegang viel, vernemen wij, dat de toestand zeer zorgelijk is. De nacht was onrustig. Voor de veiligheid. Met 't oog op de vele inbraken in den laatsten tijd en met 't oog ook op den nade renden winter wordt 't politietoezicht in Aerdenhout zeer verscherpt. Meestal surveilleeren er politieagenten in bur- gerkleeding, te voet en per rijwiel. Zeker, een prachtige maatregel! Gemeenteraad. De Raadderge meente zal Woensdag des middags half 2 in de Statenzaal in 't openbaar vergaderen. O, die drank! Eergisteravond on geveer half 10 liepen een paar dronken jongens aangeschoten over de Ge dempte Oude Gracht. Daar pleegden zij allerlei baldadigheden. Door een paar surveilleerende agenten aange houden, werden zij naar 't politie bureau gebracht, waar proces-verbaal tegen hen werd opgemaakt. Wie had g e 1 ij k 1 Gisterenmiddag kwam bij den Heer C. in de Groote Houtstraat een meubelmaker uit Amsterdam een deur voor een etelage kast brengen. De meubelmaker had nog een onbetaalde rekening te innen, maar deze werd door C. niet ten volle betaald, waarop de meubelmaker de deur weer meenam. Doch dit was volstrekt niet i aar den zin van C. Er ontstond een worsteling, de meubel maker vluthtte de straat op en onder het geroep van „houdt den dief' stormde C. hem achterna. Natuurlijk holden vele nieuwsgierigen mede en de z. g. dief zocht, wat zeker zelden gebeurt een veilig boekje in het bu reau van Politie aan de Houtpoort. Vandaar werd alles naar het Hoofd- bureu getransporteerd, waar van de vechtpartij proces-verbaal werd opge maakt. De deur was en bleef intus- schen het eigendom van den meu belmaker. Een verloren zoon. Gisteren morgen half negen was ouder ge woonte de 6-jarige Nico B., van den Heerensingel naar school gegaan maar keerde 12 uur niet terug. De ouders lieten informeeren bij het Hoofd der school, dóch de jongen was dien morgen niet op school ge weest. Natuurlijk werd de ongerust heid der ouders grooter. De politie werd er mee in kennis gesteld en alles toog op onderzoek uit, doch tever geefs. Gisteravond 5 uur zag de bierbot- telaar van 't Hof uit de Tempelier- straat, die met zijn rijtuig te Woest- duin was, een knaapje loopen dat blijkbaar den weg niet wist. De rnan vroeg den jongen waar hij woonde en de knaap gaf dit op. Van 't Hof nam hem toen mee en gaf hem in de stad gekomen aan de politie over. De ontstelde ouders heb ben toen den verloren zoon heel vlug op 't bureau afgehaald. Een strooper. Door den Bloe- mendaalschen veldwachter J. de Vries is gisteren procesv. opgemaakt tegen J. B. van hier wegens het vangen van konijnen door middel van een fret De fret is getaxeerd en de netjes in beslag genomen. Van de trappen. In 't Haar lemmerhoutpark viel de dienstbode van Mevrouw Z. met 't theeblad van de trappen, zij bezeerde zich zoodanig aan den pols, dat de dokter er bij t< pas moest komen. Verlof Drankwet. B. en W. van Haarlem brengen ter openbare kennis dat is ingekomen een verzoekschrifi van J. van der Donk, om verlof, tot het verkoopen van alcoholhoudende! drank, anderen dan sterken dranl- voor gebruik ter plaatse van verkooj in het benedenlokaal van het perceel aan den Kruisweg no. 45. Baden. In het Douche badhuis aai den Koudenhorn zijn in de afgeloopen week genomen 731 baden. In het bad buis Leidsche .Plein werden 720 ba den genomen in dit tijdperk. AGENDA. Zondag, 10 November. Vermakelijkheden, enz. Gebouw St. Bavo n.m. 8 R.K. VolksbondFeestavond. Schouwburg Janswegn.m. 8 u. Nieuwe Nederl. Tooneelver. (dir. C. P. F. Bigot) Baddoctoren, succes- blijspel. Brongebouw n.m. 8 Muziek ver. „De Postharmonih" uitvoering. Soc. Vereepigi ng" n.m. 7% Variété. Voetbal. 2e KI. afd. B. Edo A. F: en H. C. 2e KI. C. H. F. C. II - R. A. P. Hockev. Tweede kl. afd. A. Haarl. Hockey club II Hilversum. Kameroverzicht. Het debat over Atjeb, gisteren voortgezet, leverde niet zoo heel veel nieuws op. Voornamelijk liepen de beraadslagingen over 't hoofd stuk onderwijs, en minister Fock bleek jegens het bijzonder onderwijs in Indië gunstig gezind't is trou wens ginds gemakkelijker, alle par tijen te bevredigen, dan hier, wijl er gansch andere toestanden heer- schen. Zoo verklaarde Z. Ex. dan ook, subsidieering voor de Christelijke middelbare school voor meisjes te Batavia gaarne in overweging te zullen nemener was bij hem nog wel geen aanvraag ingediend, «naar hij zou bij de Indische regeering, tot welke zulk verzoek wel was gericht, inlichting vragen. Na deze verklaring was de heer de Visser die hierover gesproken had, natuurlijk tevredeD. Van loet onderwijsdebat stippen we nog aandat de positie der on derwijzers, zoowel Europeesche als inlanders, volgens den minister thans voldoende is, en dat er voor de 100 nieuwe inlandsehe scholen, welke hij thans wil oprichten, binnen eenige jaren personeel genoeg zal zijn, dank zij de uitbreiding der kweekscholen. In den namiddag was de discus sie levendigerer kwam strijd. De minister stelde voor, te Bata via een Armenraad te stichten met een inspecteur aan 't hoofd, ten einde de armenverzorging voor de Indo-Europeesche bevolking van Staatswege te organiseeren. Van rechts rees daartegen verzet, wijl deze zorg aan particulieren en kerkelijke instellingen behoort te worden overgelaten. I'e minister en de heer IJzerman voerden hier tegen aan, dat het toch noodzake lijk is, de verzorging dier „arme paupers" eens ter hand te nemen, terwijl aan de kerkelijke instellingen geenerlei steun zal worden onthou den. Maar.... dit zaakje zal kosten, f14244, terwijl de te benoemen in specteur zal worden aangesteld op f800 'smaands, welk honorarium spoedig zal stijgen tot f900 en flOOOl De heer de Waal Malefijt stelde bij amendement voor, de gansche post te schrappen, natuurlijk niet wijl hij den paupers steun wilde onthouden maar wijl hij was tegen de centralisatie. De heer Kolkman steunde krachtig het amendement Malefijt, wijzend daarbij op de onzekerheid der ge gevens. I'e lieer Van Kol zijnerzijds stelde voor f8000 tractement te geven „hij wist wel iemand, die het daarvoor doen zou."(I?) 't Amendement-de Waal Malefijt werd aangenomen met 26 tegen 25 stemmen.... alles bij elkaar geduikeld zijnde, precies 't noodige aantal om wettig een besluit te kunnen nemen... wat is belangstelling. 't Amendement-Van Kol werd aangenomen met 28 tegen 23 stem men de beschermeling van den heer van Kol zal er dus komen. Nette manieren In den loop der vergadering werd uog den heer van Bijlandt geluk- wenscht met zijn 25-jarig kamerlid maatschap dat hij gisteren herdacht. 't BI ij vend gedeelte. Gisteren schreven we in een kruiskopje, dat het hard noodig is, de regeering eens over die kwestie van 't blijvend gedeelte te interpel- leeren. Juist gisteren is die interpellatie iangevraagd, en wel door den heer Marchant. Hem is verlof verleend, ien minister van oorlog te inter- pelleeren over zijn voornemen, om het blij vend gedeelte na 1 December onder de wapenen te houden. De heer Ter Laan liep met dezelfde plannen rond, doch bepaalde zich lu zijn collega hem voor was, to' iet verzoek, dat de interpellatie dai >ok gehouden zou worden vóó l December. Een billijk verzoek lat moge ingewilligd worden, a :eide de voorzitter er niets op. ledegedeeld door H. O. TOMBKRon en f vorige koer* He-de South. Pac 66 66i/4 Oommon Marine. 51/4 51/4 Pref. pref. 12*74 12 >/2 Oornm. Steel 241/2 24% Topeka 751/2 75 '2e pref. Mexican. 18 Oommon Kansas. 22% 221/2 Pref. 51 501/4 Oommon Wabasli 91/4 9% Union. 110 110 Southern Rails 123/4 121/2 Car Foundry 25% 253/8 Common Erie 171/2 17% Missouri 23% 231/a Rock Island 14 18% 29% 291/4 19 181/s Kon. Petroleum 242 240 Common Peru 71/2 71/4 32 3U/4 Great Cobar 15 15 103 98 Rusland Hope «»V4 691/4 Consols 70 701/4 Amer. tnarkl tamelijk vast, Russen prijshoudend. Petroleummarkt zonder zaken. Tabaksmarkt stationair. Mijnwaarden verdeeld. Geld 6%. Voor den inhoud deze)' rubriek stelt de Redactie zich niet aansprakelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst of niet geplaatst, wordt de copy den inzen der niet teruggegeven. Heemstede, 8 November 1907. Mijnheer de Hoofdredacteur Vergun mij s.v.p. een plaatsje in uw geëerd blad. Onlangs las ik een bericht in de „Nieuwe Haarlemsche Courant", dat er in onze gemeente een Neutrale Kies vereeniging was opgericht. Nu dacht ik zoo bij mg zelf: nu zal (le R.K. Kies- vereeniging„Door vriendschap Bloeiende" er toch wel met haren en snaren bij zijn en zorgen voor een Openbare Vergade ring om toch zooveel mogelijk de R. K. werklieden in de Kiesvereeniging te krij gen - Maar geachte heer, niets van dat alles IWel heeft Leo-vereeniging circulaires door Heemstede verspreid, maar de Kies vereeniging is in een vollen slaap geraakt, om zooals ik geloof nooit meer wakker te worden! Ja zelfs is mij ter ooren ge komen, ja, schrik niet, geachte heer! dat een van de invloedrijkste bestuurs leden van de R. K. Kiesvereeniging er op tegen zou wezen om Katholieke werk lieden in de Kiesvereeniging te dulden! Zoo iets kan ik mij van een R. K. man haast niet denken! Want als hij toch maar eens nadenkt, zal hij tot de over tuiging komen, dat als de R. K. werk lieden willen, zij het hoogste gewicht in den schaal leggen 1 Hopende dat dit schrij ven onder de oogen van den betrokken persoon kome en goede vruchten moge voortbrengen, teeken ik mij Een Werkman. Barometerstand Stand van Gisteren: 760.5 Neiging tot stilstand. Termometerstand Hedenmid. 12Uur: 52 F. 11 C. Laagste der afgl. nacht: 48 F. 9 0,, Opgegeven door Joh. M. SchmidT Opticien, Zijlstraat 85, Haarlem. een eenvoudige Brieven fr. onder No. 688, bureau „Nieuwe Haarlemsche Courant. Wegens huwelijk van de tegenwoor dige wordt tegen 15 Januari e. k. GEVRAAGD een van goede getuigen voorzien, als maid alleen in een gezin zonder kinderen. Loon f110,en verval. Wasch bui tenshuis. Adres: Gebs. Buddenborg, Hillegom. GEVRAAGD met Februari in «en groot gezin een flinke R. K. een eenvoudigen burgerpot kunnende koken en van goede getuigen voorzian. Hoogloon en flink verval. Brieven No. 75, Boekhandel Antoon de Rooij, Haarlem. ER BIEDT ZICH AAN EEN BE KWAAM Br. No. 642 bur. v. d. blad. Privaat- en Cursuslessen grammatika, o «rrespondentie, lezen, schrijven en spreken door een Duitscher. Br. lett. A., bur. van dit blad. geheel of gedeeltelijk de benedenruimte in het gebouw der Haarl. Handels vereniging, bestaande uit suite, kleine kamer keuken en grooten tuin. Te bevragen Jansweg 2. een BENEDENHUIS, voor een paar alleen wonende menschen, (centrum der stad) zeer geschikt- voor Win kelhuis, met grooten Kelder. Adres onder No. 686, aan het Bureau dezer Courant. een gedeeltelijk BOVENHUIS, (cen trum der stad), van alle gemakken voorzien, zeer geschikt voor een alleen wonende juffrouw. Adres onder No. 686 aan het Bureau van dit blad. een perceel TUINGROND, voor alle doeleinden geschikt. Gelegen nabij den Kampersingel, groot ongeveer 950M2. Te bevragen Th. M. v. DEURSEN, Aannemer, Lange Heerenstraat 38, alhier puik voor winterprovisie te KOOP bij NIC. ROOZEN ZONEN te ZONEN te Bennebroek. Nieuwe Nederl. Tooneelvereeniging Dir. C. P. T. BICOT. Succes-blijspel in 5 bedr. naar JUSTUS v. MAURIK door C. P. T. BIGOT. AANVANG 8 UUR. Balkon f 1,50; Stalles f 1,50; Front- loge f 1,— PaTterre f0,75; Zijloge f 0,60; Amph. f 0,50; Gaanderij f0.30. Leden van de Koninklijke Letter lievende Vereeniging „J. J. Cremer" en abonné's van het Brongebouw heb ben op vertoon van diploma 50 pro cent reductie op den eersten rang. Opera in 3 bedr. van PUCCINI. Met medewerking van den beroemden Tenör AANVANG 8 UUR. Balcon f3,—, Stalles f2,50, Front- loge f 2,Parterre f 1,50, Zijloge f 1,25, Amphit. f 1,Gaanderij f 0,75. HEDEN VERSCHENEN: Bevattende lo. Provinciaal Bestuur. 2o. Gemeentezaken. 3o. Spreekuren van HH. Doctoren. 4o. Alphabetische lijst der namen van inwoners met vermelding van beroep, straat, huisnum mer en telefoonnummer. 5o. Alphabetische lijst der beroe pen met vermelding van straat en nummer. 6o. Straalsgewijze lijst met ver melding van beroepen. 7o. Verdeeling der Gemeente in Kies- en Stemdistricten, in alphabetische volgorde der straten. 8o. Plattegrond van de Gemeente Haarlem. In de (Straatsgewijze lijst is bij elke straat aange geven, waar deze op den plattegrond te vinden is). 9o. Advertentiën. De Uitgevers Afdeeling Sassenheim en Omstreken. OP ZONDAG 17 NOVEMBER in de zaal van den Heer C. SCHIPPERS toegankelijk voor de Leden en Dona teurs op Maandag 18 November, toe gang voor het Publiek tegen entrée, des avonds ten half zeven ure. Uitvoering van de Tooneelvereeni ging Genot door Samenwerking. Opgevoerd zal worden DE PAUSELIJKE ZOUAAF, Tooneelspel met zang in 2 bedrijven. BAAS SNIJDER en DE SLIMME SCHAAPHERDER. Zie Programma. Kaarten verkrijgbaar bij L. AMMER- LAAN, Dorpstraat 468, Sassenheim. van den INBOEDEL nagelaten door wijlen den WelEd. Heer op te 10 uur in het Verkooplokaal Nassaulaan 1. presenteert als lauthebbende van zijn principalen, op in het verkooplokaal „De Gouden Leeuwte Haarlem, in publieke veiling te verkoopen, ten overstaan van de Notarissen vier HUIZEN en ERVEN met tuinen te Haarlem, aan de Oostzijde van een steeg aan den Kampersingel. Get.48a, 48b, 48c, 48d. ter gezamenlijke grootte van 2 aren, 43 centiaren. Afzonderlijk en gecombineeid. Door de Makelaars Ten overstaan van den Notarii A. i. C. Oaamen. No. 1. Een WINKELHUIS en ERVE te Haarlem, aan de Zuidzijde van de Gen. de Wetstraat, hoek President Steijnstraat. Get. No. 74, groot 75 fipr! f i ja rpn No. 2.'Een HUIS en ERVE, naast het voorgaande. Get. No. 72, groot 73 centiarGn No. -3. Een HUIS en ERVE, naast het voorgaande. Get. No. 70, groot 72 centiaren. Afzonderlijk en gecombineerd. No. 4. Een HUIS en ERVE te Scho ten, aan de Westzijde van de de La Reijstraat. Get. No. 75, groot 82 oen- tiaren No.5. Een HUIS en ERVE te Haar lem, aan de Ooztzijde van de Klaver straat. Get. No. 17, groot 77 centiaren. No. 6—8. Drie HUIZEN en ERVEN met tuinen te Haarlem, aan de West zijde van de Lange Poellaan. Get. No. 40, 42 en 44, resp. groot 80, 79 en 78 centiaren. No. 9-11. Drie HUIZEN en ERVEN met tuinen, schuren en poort te Haar lem, toegang gevende door een poort van uit de Korte Poellaan. Get. No. 20a, 20b en 20c., reap, groot 29 oen- tiaren, 1 are 57 centiaren en 1 are 27 centiaren. No. 12—14. Drie HUIZEN en ER VEN met tuinen te Haarlem, aan de Zuidzijde van de Korte Poellaan. Get. No. 18, 16 en 14, resp. groot 91, 64 en 63 centiaren. De perceelen 614 afzonderlijk ea gecombineerd. Breeder bij biljetten omachreven. Door de Makelaars J. G. Cobelens en Frans Erdtsieck. Ten overstaan van de Notarissen Loeff en Wilkens. No. 1. Een WINKELHUIS an ERVE gunstig gelegen, te Haarlem aan de Oostzijde van de Schagchelstraat, nabij Ged. Oude Gracht, Get. No. 45 zwart en rood, bij het Kadaster bekend in Sectie D, No. 5912, groot 1 are 94 centiaren. No. 2. Een HUIS en ERVE mat openplaats, naast en grenzende ten Zuiden aan perceel No. 1. Get. No. 47, bij (het Kadaster bekend onder Sectie D, No. 5911, groot 49 centiaren. Afzonderlijk en gecombineerd. Bezichtiging: Dinsdags, Donder dags en op den Verkoopdag van 2 tot 4 uur. Nadere informatiën bij bovenge melde Notarissen of Makelaars. De bewijzen van eigendom enveil- conditiën zullen drie dagen vóór en op den verkoopdag ter visie liggen ten kantore van de Notarissen voor noemd. RIJWIELEN. Opruiming van Hee ren en Damesrijwielen. Nieuwe en 2e hands van af f 15, f20 enz. Beste BUITENBANDEN, ver beneden de waarde. OUDE JENEVER fl p. liter. GEWONE JENEVER f0,75 BRANDEWIJN f0,85 FIJNE LIKEURENf 0,75 SIROOP VAN PUNSCH f 0,80p.flesch. Aanbevelend,

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1907 | | pagina 3