k.' vTreInT^Tngen. KERKBERICHTEN. Kathedrale Kerk St. Bavo. Parochiekerk van den H. Joseph. Parochiekerk van den Antonius H. van Padua. Kerk van het Allerheiligste Hart. Kleverparkweg. Parochiekerk van Onze Lieve Vrouw. Parochiekerk van de H.H. Elisabeth en Barbara. Schoterkwartier. Parochiekerk van St. Jan, Amsterdamstraat. HAARLEMMERLIEDE. HALFWEG. SCHOTEN. HEEMSTEDE. OVERVEEN. ZANDVOGRT-bad. VELSEN (Wijkeroog). BEVERWIJK. HEEMSKERK. UITGEEST. CASTRiCUM. BENNEBROEK. VOGELENZANG. LISSE NOORDWiJKERHOUT. VOORHOUT. HOOFDDORP. O F no JEE LK KERKLIJSÏ. spreek over het gros der stervelingen, en ik verklaar dat over het algemeen, gij en ik niet in staat zijn om alles te lezen en in geweten te kunnen zeggen: dat doet mij geen kwaad. •jo. Men zegt ook nog: waarom het lezen van som mige boeken en sommige dagbladen verbieden? Men moet de. waarheid toch weten en het voor en, tegen hoor en. Ja. de specialiteiten hebben noodig het voor en tegen te hooren. De geneesheeien bestudeeren in bijzondere boeken alle ziekten die het arme menschelijk lichaam kunnen kwellen, en eveneens hebben de godgeleerden om de geestelijke en zedelijke ziekten van de arme menschheid te leeren kennen en genezen, het recht om sommige geschriften te lezen die tegen het geloof zijn. Maar zulk een lezen, geoorloofd voor de specialiteiten, is nutteloos en misschien schadelijk voor anderen die niet wegens hun ambt verplicht zijn het voor en tegen te weten. Welke behoefte hebt gij om de boeken cn de dagbladen te kennen die zich verlustigen in beschul- gingen en opwerpingen tegen den godsdienst? Die be schuldigingen en opwerpingen worden voldoende uit eengezet en weerlegd in den catechismus, op den kansel, in de katholieke boeken en dagbladen; waar is het goed voor uw geloof in gevaar te brengen door u te verzadigen met de bewijzen van het ongeloof, die bui ten uw weten en niet tegenstaande u zeiven in uwen geest de vergiftigde kiem van den twijfel zullen planten? En als het gaat over geschriften tegen de zeden, wat hebt gij dan noodig er u mede op te houden Gij wilt het voor en het tegen, het goed en het kwaad kennen. Waar is dat goed voor? Het is niet noodig in het slijk te loopen, om te weten dat het besmet. Laten wij op passen. Het kwaad heeft altijd een bijzondere kracht om onze bedorven natuur te verleiden, he;t sluipt als een verrader in onzen geest en in ons hart binnen die weldra zijne medeplichtigen worden. Ik eindig met eenige praktische besluiten. Leest geen slechte boeken en slechte dagbladen. Het zou zijn uwe ziel in gevaar brengen en aan uwe omgeving een nood lottig voorbeeld geven. Laat slechte boeken en slechte tijdschriften niet in uw huis toe. Wanneer een slecht dagblad in een huis binnenkomt, dan is zulks een teeken dat het geloof en de eerbaarheid er weldra zullen uitgaan. Leest en doet lezen de goede boeken en de goede dagbladen, stelt tegenover de pers die vergiftigt en doodt, de pers die verlichting en leven brengt. Auteursrecht voorbehouden. Zondag, De h.h. Missen half 7, 8, 9 ure en half 11 de Hoogmis. De Cate chismus naar gewoonte, 's Avonds half 7 Lof met preek. Vóór het Lof het Ro zenhoedje. Maandagavond 7 uur Zielen-Lof met Rozenhoedje voor de gel. zielen. Woensdag, Vastendag. Donderdagavond van 0 tot half 8 gele genheid om te biechten. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand, hij zonder toegewijd aan de vereering van het H. Hart en tevens dag van Aanbid ding voor de leden van de Vereeniging der Eeuwigd. Aanbidding. Ten 8 ure gez. h. Mis voor de levende leden dier Ver eeniging. Na de Mis acte van Eereboete. Het H. Sacrament blijft ter aanbidding uitgesteld tot 's morgens 11 uur en 's middags van 8 tot 4 uur. Kwart over 3 luide Aanbidding. 's Avonds 7 uur Lof met Rozenhoedje. Vandaag wel onthoudings- doch geen vastendag. Zaterdagavond 7 uur Rozenhoedje in de Mariakapel. Tiondag1ste der Advent, de stille h.h. Missen te 7 uur en half 9, met onder richting, te half 11 de Hoogmis met pre dikatie. Te 2 ure de Catechismus. Ten 3 uur het Rozenhoedje en des avonds ten half 7 Lof ter eere van het Heilig en Onbevlekt Hart van Maria voor de be keering der zondaars, met Conferentie. Woensdag, geboden Vastendag. Donderdag, 's avonds ten 7 ure Lof ter eere van het Allerh. Sacrament. Vrijdag, Zijne Doorl. Hoogwaardigheid onze Bisschop heeft, wegens den feest dag van St. Nicolaas, dispensatie ver leend in de Vastenwet. De onthouding van vleeschspijzen blijft evenwel gobode». 'Zaterdag, kwart |over 8 de h. Mis voor de bekeeriug der zondaars in de kapel van het Miraculeuse Maria-beeld; ten 6 ure Lof van O. L. Vrouw. Van 5 tot 10 ure gelegenheid om te biechten. In deze week de h.h. Missen en de Catechismus op de gewone uren. 'Zondag, te half 6, 7 ure en half 9 degel, h.h. Missen, te half 11 de Hoogmis.'sNa middags te half 4 de Vespers. Maandag, te half 8, 8 ure en half 9 de h.h. Missen voor Mej. Clara Catharina Spruit, als Lid der Broederschap „Haarl. Processie naar Kevelaer." Dinsdag, ten 8 ure gezongen h. Mis ter eere van den H. Antonius van Padua. 's Avonds ten 7 ure Lof en Vergadering der Broederschap v. d. H. Antonius. Woensdagten 7 ure en half 8 de h.h. Missen voor den Heer Wilhelmus Daemen, als Lid der Broederschap van den H. Kruisweg. Donderdag, te half 10 de h. Mis met Predikatie op het Kerkhof St. Barbara, 's Avonds van 0—8 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand, ten 8 ure gezongen h. Mis. 's Avonds ten 7 ure Lof, Predikatie en acte van Eereboete aan het Allerh. Hart. Zondag, |,8 Dec. Hoogfeest der Onbevl. Ontvangenis van de Allerh. Maagd Maria. De Hoogmis voor de Leden der Broeder schap „Haarl. Processie naar Kevelaer." 's Avonds te 7 ure plechtig Lof, Predi katie en Processie mei het Allerh. Zondag, De h. Missen te 7,9 ure en half 11 uur de Hoogmis, 's Middags te 12 uur Catechismus. Te 4 ure Lof en pre dikatie voor de Leden der Eerherstellende Communie. Dinsdag, te 8 ure gez. h. Mis ter eere van den H. Antonius. 's Avonds te 7 ure Lof. Donderdagavond van 6 tot 8 uur gele genheid om te biechten. Vrijdag, 8 ure gezongen h. Mis ter eere van het Hart. 's Avonds te 7 uur Lof en akte van Eereboete. Zondag. Hoogfeest der Broederschap van Gedurige Aanbidding in deze parochie. Den geheelen dag zal het Allerheiligste ter aanbidding zijn uitgesteld De h.h. Missen te half (i, 7 uur en half 9. Te- half 11 de plechtige Hoogmis. Geen Ca techismus. Te half 3 Aanbiddings-oefc- ning, voornamelijk voor de jongens en meisjes die dit jaar hunne eerste H. Com munie hebben gedaan. Te 7 uur Ponti- licaal Lof te celebreeren door Z. D. H. den Bisschop van Haarlem, met processie en feestpredikatie door den WelEerw. ZeerGel. Heer G. Maat, Lecraar aan het Seminarie te Hageveld, oud-kapelaan der Parochie. Maandag, geen h. Mis om half 8. Des avonds om 7 uur Maria-Lof. Dinsdag en Donderdag, eveneens geen h. Mis om half 8, doch in plaats daar van een li. Mis te 7 uur. Woensdag, te 8 uur gezongen Requiem voor de overledenen die op St. Barbara en St. Bavo begraven zijn. ,s Avonds te 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Donderdag, te 8 uur gezongen h. Mis veor de 1 .eden der Broederschap van Ge durige Aanbidding. Des avonls van 7 tot 8 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag. Eerste Vrijdag der maand. Te 8 uur gezongen h. Mis van Eerherstel tot bekeering der zondaren. Des avonds te 7 uur Lof ter eere van het Goddelijk Hart met Rozenhoedje en Acte van Eere- boete. Aartsbroederschap der H. Familie. Zondag. Hoogfeest van Aanbidding in deze kerk. Des namiddags geen verga dering. Alle loden worden dringend ver zocht een bezoek te komen brengen aan het Allerheiligste on daar te bidden voor den bloei van de Aartsbroederschap. De leden der 18e en 14e Sectie worden vriendelijk verzocht deel te nemen aan de plechtige processie. Zondag, 8 December, feestdag van de Onbevlekte Ontvangenis der Allerheiligste Maagd Maria Op dezen dag werd de Broe derschap der H. Familie overgebr. naar de kerk van O. L. Vr. Onb. Ontv. te Luik, te verdienen volle aflaat voor alle leden. Des namiddags te half 5 plechtige feest- vergadering. Deze vergadering is toegan kelijk voor iedereen. lederen Zondag van 441/" uur bestaat er gelegenheid om opgenomen te worden in de Aartsbroederschap der H. Familie. Mannen en jongelingen hebben altijd vrijen toegang lot de vergaderingen. Zondag, de h.h. Missen om half 6, 7 en 9 uur, te half 11 de Hoogmis. Om half 7 uur plechtig Lof tot oprichting der Broederschap van een zaligen dood onder bescherming van de H. Barbara. Feest predikatie door een der ZeerEerw. Paters Redemptoristen. Dinsdag, 's Avonds half 8 Lof ter eere van den H. Antonius. Woensdag, Feestdag van de H. Barbara, patrones voor een zaligen dood, om 9 uur gezongen h. Mis en 's avonds om half 8 Lof met korte toespraak. Heden geboden Vasten- en onthou dings dag. Donderdagom 9 uur h. Mis voor de leden der Broederschap van O. L. Vrouw van Altijdd. Bijstand, 's Avonds half 8 Lof ter eere van het Allerh. Sacrament. Vrijdag, 's Avonds om half 8 Lof ter eere van het Goddelijk Hart. Zondag. Heden de h.h. Missen 7 uur en half 9, de Hoogmis te half 11. Onder de h.h. Missen predikatie. Dezen namid dag 2 uur de Catechismus, 7 uur het Lof en predikatie. Dinsdagavond half 8 Lof ter eere van den H. Antonius. Donderdagavond te half 8 Lof ter eere van het H. Sacrament en gelegenheid om te biechten. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand, om half 8 de h. Mis ter eere van het H. Hart tot bekeering van de zondaren, 's Avonds half 8 Lof met acte van eereboete. 'Zaterdagmiddag van 49 uur gelegen heid om te biechten. In deze week dagelijks 12 uur de ca techismus. De h.h. Missen in de week half 8 en 9 uur. 'Zondag, half 8 Vroegmis, kwart over 10 de Hoogmis. Vóór de Hoogmis Cate chismus. Dinsdag en volgende dagen ten half 12 Catechismus. Woensdag, Vastendag. Donderdag, eerste li. Mis ten 8 uur, ten 9 uur gezongen h. Mis. De overige dagen de h.h. Missen ten 8 uur en half 9. 'Zaterdag, gelegenheid 0111 te biechten als gewoonlijk. Zondag, de h.h. Missen 7 en half 9 uur, ten half 11' de Hoogmis. Ten 3 ure het Lof. Woensdag, geboden Vastendag. Vrijdag. Wegens den feestdag van den H. Nico laas is heden Vrijdag opgeheven het voorschrift van te vasten, maar de onthouding van vleesch- en vetspijzen blijft niettemin heden van kracht. Vrijdag, 's avonds 7 uur oefening van den H. Kruisweg voor de overledenen. Zaterdag, 's Av. ten 7 ure Lof, ter eere van Maria, waaronder Rozenhoedje met Litanie. De gebeden worden verzocht voor Petrus Loogman en Elis. Duwei, die in den Heer zijn overleden. Zondag, half 8 Vroegmis, om 10 uur Hoogmis, 's Namiddags om 3 uur de Vespers. Woensdag, geboden Vastendag, feest van de H. Barbara. Vrijdag, St. Nicolaas, geen Vastendag, wel onthouding. Dagelijks voor en na de h. Mis, Zater dag van 4 uur af gelegenheid om te biechten. Door de week de h. Mis om kwart over 8. De gebeden worden verzocht voor Willem de Winter, die met de laatste H. Sacramenten, dei- Stervenden is voorzien. Zondag, 7 uur en half 9 de stille h.h. Missen, 10 uur de Hoogmis. Den gehee len dag is het Allerheiligste ter aanbid ding uitgesteld, 's Avonds 7 ure sluiting van het 40-uren gebed met plechtig Lof, waaronder predicatie van den Z.Eerw. Pater Dankelman, processie en Te Deum. Woensdag, geboden Vastendag. Donderdag, half 9 gezongen h. Mis ter eere van het H. Sacrament, 's Avonds half 8 Lof. Van 's middags 0 ure af ge legenheid om te biechten. Vrijdag, half 9 gezongen h. Mis ter eere van Jesus Goddelijk Hart. 's Avonds half S Lof. Zondag, de h.h. Missen te 7 uur, hall 9 en de Hoogmis ten 10 uur. Ten 2 uur Catechismus, ten 3 nur de Vespers. Vrijdagavond ten 7 uur Lof. Zaterdagavond ten 7 uur Lof. Gedurende de week zijn de h.h. Missen ten half 8 en half 9. Zondag. Heden le Zondag der maand en van den Advent, om half 8 voor Mej. Iloogenboscb, 10 uur Geest, en tijdelijk welzijn der parochie. Na den middag kwart over 2 Catechis mus 3 uur de Vespers. Catechismus volgens gewoonte. Maandag, Orerl. fam. v. d. Schinkel. Dinsdag, Maria Magdalena Rijff. Woensdag, Mej. Theodora Maria Bout. Heden geboden Vastendag. Donderdag, 8 uur, gez. h. Mis overl. fam. Duijvenvoorde. 's Avonds 7 uur Lof. Van 5 tot 6 uur biechtgelegenheid. Vrijdag, lst,e Vrijdag der maand, 8 uur gez. Maandstond voor Margaretha Geeve. s Avonds 7 uur Kruisweg-oefening. Zaterdag, Maria van Boven. Van 5 tot 8 uur gelegenheid om te biechten. Zondag, 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoog mis. 2 uur Catechismus 3 uur Lof en te 5 uur vergadering der Zelatricerv voor de kerk. Dinsdag, half 8 de li. Mis .ter eere van den H. Antonius, 's avonds 7 uur Lof. Woensdag, gebóden Vastendag. Vrijdag, Onthoudingsdag. Zaterdag, van 5 tot 8 uur gelegenheid om te biechten. In de week de h. Mis om half S. De Catechismus alle dagen (behalve Vrijdag) 's morgens orn half 8. De gebeden worden verzocht voor Erederik Joannes Vensel en Cornells Pirovano. die in den Heer is overleden. In ondertrouw zijn opgenomen Jacob Lusthuis en Dirkje Vroomland. Zondag, de h.h. Missen om half 7, S en 10 uur, om 3 uur Congregatie, om li uur Lof met preek. Donderdagavond om 7 uur Lof. Vrijdagavond om 7 uur Lof. Door de week de h.h. Missen om 7. 8 en 9 uur. Zondag, 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoog mis. 's Namiddags half 3 Kruisweg-oefe ning. 's Avonds ten half 7 Congregatie der H. Familie. In de week de h.h. Missen om half 8 en kwart over 8. Donderdag Vrijdag en Zaterdag, 's nam. om half 4 Lof. Zondag, half 8 uur, Jaarl. dienst voor Arie Groen en Grietje Blankert. Maandag, half 9, Arie Meijne en Grietje Brakenhof, half 10, Gemeente. Dinsdag, half 9, Frederik Wijnker, 9 uur, Aiie Stam wed. van Jan Konijn. Woensdag, half 9, Jaarl. dienst voor Cornells Leeuw, 9 uur, tot zekere intentie. Donderdag, half 9, Geertje Melker hvr. van Gerrit Zonneveld, 9 uur, gez. h. Mis ter eere van het Allerh. Sacrament. Van 46 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag, half 9, overledene ouders, 9 uur, gez. h. Mis voor de leden van het Genootschap van het H. Hart van Jesus, 's avondes 7 uur Lof met eereboete. Zaterdag, half 9 Maartje Schee en Nic. Meijne, 9 uur Joanna Cornelisse. 'e Av. 7 uur Lof ter eere van de Allerh. Maagd Maria, Zondag, de h.h. Missen ten 7 uur, half 9 en de Hoogmis om 10 uur, half 3 de Vespers met Rozenhoedje. In de week de h.h. Missen om half 8 en half 9. Maandag, half 9 gez. h. Mis voor de ziel van zaliger Jan Stuifbergen. Vrijdag, half 8 gezongen h. Mis voor de levende ledén der Broederschap van het H. Hart. 's Avond» half 7 Lof. Zaterdag, 's avonds half 7 Lof. De gebeden worden verzocht voor Z.E. Heer Jac. Adr. v. Leeuwen, Pastoor dezer gemeente, Neeltje Castricum, en Christina de Vries geb. Lute, die met de laatste H. Sacramenten dei- Stervenden zijn voorzien en voor J. Stuifbergen, en J. Steeman uit Alkmaar, die in den Heer zijn overleden. Zondag, half 8 Vroegmis, 10 uur Hoog mis, 2 uur Catechismus, 3 uur. vergade ring voor de Aartsbroederschap van O. L. Vr. van Altijdd. Bijstand. Maandag, half 9 gezongen Jaargetij voor Maria AbswoudeTeeuwen. Dinsdag, half 9 gezongen Maandstond voor Catharina Klinkenberg—van Postel. Woensdag, Vastendag, Kwart over ;8 h. Mis Mis. Donderdag, kwart over 8 h. Mis en van 68 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag, half 9 gezongen h. Mis met korte toespraak, 's avonds half 7 Lof. Zaterdag, kwart over 8 h. Mis en 48 uur gelegenheid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor Cornells Rusman, Alida PrinsPrins. Mattheus Geutskens, Henrica Brouwer en Elisabeth v. StratenZoet, die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien en voor Catharina Klinkenbergvan Postel, die in den Heer is overleden. Zondag. De vroegmis ten half 8, de Hoogmis ten 10 uur. Des namiddags ten half 2 Catechismus, ten half 3 Vespers. Maandag Dinsdag en Woensdag de h.h. Missen ten 8 uur en half 9. Woensdag, Vastendag. Donderdag, de h.h. Missen ten 8 en 9 9 uur: te 9 uur gez. h. Mis voorde leden van den Broederschap der Gedurige Aan bidding. Vrijdag en Zaterdag de h.h. Missen om 8 nur en half 9. Woensdag en Zaterdag ten half 12 de Catechismus. De gebeden worden verzocht voor Theodora Jonkheer, die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden is voorzien. Zondag, ten 7 ure en half 9 de gelezen h.h. Missen met onderrichting, t,e 10 ure de Hoogmis met predikatie, te half 2 Catechismus en t e half 3 de Vespers, waaronder de Rozenkrans zal gebeden worden, 's Avonds te 7 uur Lof en Ad- ven ts-predikatie. Maandag slechts twee h.h. Missen te half 8 en half 9. Donderdag, 's avonds te 7 ure Lof en de oefening van den H. Kruisweg. Vrijdagavond te 7 uur het H. Uur en Lof ter eere van het Goddelijk Hart van Jesus. 'Zaterdag, van 3 ure af gelegenheid piu te biechten 's avonds te 7 ure Lof waar onder de Rozenkrans zal gebeden worde». Zondag, 7 uur stille h. Mis met onder richting, 10 uur Hoogmis met predikatie, 's Namiddags 1 uur Catechismus, 2 war Lof. Donderdag, half 9 gezongen h. Mie. Zondag, h.h. Missen ten half 8 en M 10 uurhalf 2 Catechismus en te half uur Lof. Donderdag te 12 uur Catechismus. Zondag, 7 uur, Maria van Well gel», geb. Treeenk, 10 uur Parochie. Maandag, 8 uur voor een overledene, 9 uur gez. Mis van Requiem als Maand stond rotr Joannes Henricus Jansen. Dinsdag, 8 uur, Jaardienst voor Pieter Oudojans en Helena Oudeneel, half 9 Lev. en overl. tam. v. d. Kun. Woensdag, 8 uur, familie Koekhoven, half 9, ter eere van het H. Hart voor de geloovigen zielen. Donderdag, 8 uur, Clasina van Smoreu- burg hvr. Joannes Bontje, half 9, Adriana Hack hvr. Joannes Bus. Vrijdag, Petronella Zijpen hvr, Petrus v. d. Bender, half 9 gez. h. Mis ter eere van het H, Hart voor de gejoovige zielen. Zaterdag, 8 uur, Z.Eerw. Heer Joannes Steen voorden, kalf 9 Mariabusje. De gebeden worden verzocht voor Joannes Henricus Jansen, die in den lieer is overleden. De Kerkberichten, die te laat in kwamen voor dit nummer, zijn op genomen in de NIEUWE HAAR- LEMSCHE COURANT van heden. De R. K. Vereeniging an van Ilaar- lffm en Omstreken vinden in deze rubriek gelegenheid om KORTE (ook huishoudt- iMke) mededeelingm, agenda's enz. bekend (e maken. Nederlandsche R.K. Volksbond. Afdeeliug Haarlem. Bondsgebouw, Smedestraat 23 (St.Bavo). Zondag 1 Dec. kwartier vóór 1, Bak- kersgilde „St. Hubrecht". Maandag 2 Dec., half 0 uur, alge meen e vergadering. Spreker de Hoog Eerw. heer mgr. G-. W. Konings, Cen- traal-Adviseur. Plalf 9 uur Onder- steunings fonds Dinsdag 3 Dec., 7 uur, Bloemist- en Tuindersgihle „St. Elisabeth". Half 9 uur commissie Teekenschool. Van 89 uur „Hulp in nood". Half 9 Metaalbew.-gilde „St. Eloy". Woensdag 4 Dec., 9 uur repetitie Zang- vereeniging. Half 9 Bestuursvergadering IToutbewerkersgilde „St. Jozef". Half Com muniefonds. Donderdag 5 Dec. half 9 uur Kalk- ca Steenbew.-gilde. Half 9 uur Rederijkers kamer. Vrijdag 6 Dec., half 9 uur Hoofdbe stuur. Zaterdag, 17 Dec., half negen zitting Spaarbank, „St. Antonius van Padua", 8—9 zitting llulpspaarbank (SchoterkwJ Half 9 tot half .10 opening der Biblio theek. Half 9 Spaarkas „St. Nicolaas" (Winterprovisie). Half 9 uitstalling en verkoop van brochures en geschriften door de Propagandaclub. MEDEDEELINGEN. Aan de leden der Spaarkas „St. Nico laas" wordt medegedeeld, dat op de 1.1- gehouden algemeene vergadering beslo ten is, dat de leden verplicht zijn hunne bijdrage wekelijks te storten, en er i» geen geval 4 weken gelijk betaald kan worden, terwijl zij voor elke week ver zuim óón cent boete moeten betalen. Deze regeling treedt in werking do eerste Zaterdag in Januari 1908. Zondag 15, Maandag 16 en Dinsdag 17 Dec. a s. zal door den eerw. pater J. Men ken, van de Missie van het H. Hart ui» Tilburg, een voorstelling worden gegeven met lichtbeelden, waarvoor kaarten zijn te verkrijgen 50 cents le rang en cents 2e ang, bij de zelatricen en zei* teur3 en bij den heer W. GuskenS, Groote Markt 4, den heer Brom, Anegang 26, den pachter van het BondsgebouV en hij ondergeteekende. "NamenS het Bestuur, T. H. BROEK HUT JZEN, le Secr. Linschotenstraat 31. Afdeeling BEVERWIJK. Bondsgebouw: Peperstraat 15. Zaterdag, 30 Nov., 's avonds van 7 uur zitting der Spaarbank St. Antonio*' van 78 "uur zitting der Spaarkas 3* Nicolaas en Communiefonds. Namens het Bestuur, J. DE GOEDE, Se'J' Afdeeling HEEMSTEDE. Zondag 1 Dec. zal er een H. Mis of gedragen worden voor de levenden ei3 overleden leden, donateurs en donat.rri' van den E.K. Volksboiiii afd. Heemstri des morgens te 7 uur. De leden wordje verr.ocht met het insigne getooid, tot H. Tafel te naderen. Namens het Bestuur, G. v. D. VKI.DT, 2e Pc

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1907 | | pagina 10