OFFICIEELE KERKLIJST. KERKBERICHTEN. Kathedrale Kerk St. Bavo. Parochiekerk van den H. Joseph. Parochiekerk van den H. Antonius van Padua. Kerk van het Allerheiligste Hart. Kleverparkweg. Parochiekerk van Onze Lieve Vrouw. Parochiekerk van St. Jan, Amsterdamstraat. Parochiekerk van de H.H. Elisabeth en Barbara. Schoterkwartier. HAARLEMMERLIEDE. SCHOTEN. 0VERVEEN. ZANDV00RT-bad. VELSEN (Wijkeroog). BEVERWIJK. UITGEEST. BENNEBR0EK. VOGELENZANG. LISSE NOORDWIJKERHGUT. HOOFDDORP. En ,als het noodig is, als de gelegenheid zieh aan biedt, als gij kunt, en men kan het bijna altijd, spreekt dan. De katholieken spreken niet genoeg. Ziet de vrij denkers, zij voeren een machtig woord. Zij laten on godsdienstige uitvallen hooren in den trein, aan de open tafel, in het koffiehuis, op de wandeling, overal en altijd. Christenen, doet dan voor het ware en voor het goede, wat anduren doen voor de leugen en voor het kwaad. Neemt niet den schijn aan, aan de men- ïchen vergiffenis te vragen dat gij aan God toebehoort. Eaat iedereen aanstonds weten wie gij zijt, Is het aan ons om het hoofd te buigen? „Waarom gaat gij nog te biechten?" vroeg een werkman aan zijn medearbeider. „Om twee redenen, luister goed. lo, omdat het u niet aangaat en 2o omdat mij dat aanstaat." Spreekt, be tuigt uw geloof, wreekt het tegen de onwetenden die het niet kennen, tegen de bevooroordeelden die het misvormen, tegen de leugenaars die het mishandelen, tegen de lage hartstochten die het af willen schaffen. In sommige tijden ziet men tegen den godsdienst alle lage neigingen der menschheid samenspannen. Dan is er werk voor iedereen, en dan moet van de vreesach- tigste en gewoonlijk meest stilzwijgende lippen de overal herhaalde kreet der waarheid weerklinken die pro testeert en der rechtschapenheid die zich doet gelden. Er is niets aan te doen is dus een zeer valsch woord, wij kunnen handelen door het voorbeeld en door het woord. lil. Is er niets aan te doen? Zeker, wij kunnen han delen door werken en door onze levenswijze. Door werken, zij zijn veel in getal en wij hebben slechts de moeilijkheid der keuza. Ziet vooreerst de godsdienstige werken die onze .medewerking vragen. Zij zijn de noodzakelijkste. Dat een land christelijk zij cn al het andere zal het worden toegegeven. Thiers wilde aan de geestelijkheid van Frankrijk het monopolie geven van het lager onderwijs, zóó had de ontbinding der maatschappij de noodzakelijkheid van den gods dienst duidelijk gemaakt. Het christendom heeft meer malen de maatschappij gered, dat alleen kan haar nu nog redden. Zonder het christendom zal men niets doen, of slechts puinhopen maken. Laten wij overal godsdienstige werken oprichten van gebed, van heili ging van den Zondag, van apostolaat, van verbreiding van het Evangelie. Laten wij er bijvoegen wei-ken van liefde en van onderwijs, conferenties van Vincentius, dames van liefde, weeshuizen, toevluchtsoorden voor ouden van dagen, nachtverblijven, scholen, colleges, vrije universiteiten; laten wij strijden tegen de licha melijke en zedelijke ellende, tegen de armoede die het lichaam neervelt, tegen de onwetendheid die het ver stand verduistert, tegen de ondeugd die de zeden ver moord. Dat is nog niet genoeg. Laten wij onze opmerk zaamheid en onze medewerking schenken aan de hedendaagsche werken, die sociale werken genoemd worden. Dat zijn b.v. het werk van de goede pers, conferen ties, avondlessen, instellingen voor het volk, werklieden en landbouweresyndicaten, landbouwkassen, coöpera- teive vereenigicgen, goedkoope woningen enz. Al die werken zijn onder drievoudig opzicht aan te bevelen: lo. Zij brengen ons in aanraking met de wereld der werklieden, leeren ons die kennen en beminnen. 2o Zij verbeteren het stoffelijk en zedelijk lot der arbei dende klasse. 80. Zij zijn ons aangewezen en aange raden door ons Opperhoofd, den grooten Paus Leo XIII. Wie zou tegenover dit onmetelijk programma nog durven zeggen dat er niets te doen is? Wij kunnen handelen door onze werken. Ik heb er nog bijgevoegd: Door onze levenswijze. Dat is van belang. Sta mij toe mijn gedachte nader te verklaren. Willen wij goed doen, yeel goed doen, rondom ons een krachtigen zedelijken en maatschappelijken invloed uitoefenen, laten wij ons dan herinneren dat wij christenen zijn en christenen van de 20ste eeuw. Ais christenen moeten wij een evangelische levenswijs hebben. Om sterker te zijn dan de haat, moeten wij koppig zijn in de liefde, volgens de schoone uitdrukking van Max Segnier, den president van Sillon: Laten wij niet meenen de kerk te redden, door geweld met geweld» te overwinnen. Het is door andere kanalen dat het goddelijk leven in de zielen wil uitgestort worden, en ook de overwinning indien de verdediging een heilige plicht kan worden. Maar Christus heeft ons slechts eene kracht ter over winning geschonken en dat is de liefde." Ziedaar wat ik noem de cvangelistische methode. Zij is ingesteld en beoefend door Jesus Christus, zij is van alle tijden en voor alle plaatsen. Wij hebben het recht niet haar te verlochenen. Om invlond te hebben op onze tijdgenooten moeten wij ze beminnen. Als christenen van de 20ste eeuw moeten wij een broe derlijke levenswijze voeren, Laten wij onzen tijd nemen zooals hij is. Door hem te miskennen, wint men niets door ons aan hem te willen opdringen, is men zeker niet te slagen. Door hem uit de hoogte met welwil lendheid of medelijden te behandelen, «telt men zich bloot aan het gevaar hem te verbitteren of onverschil lig te worden. Allen die ons omringen, meesters en dienaren, grooten en kleinen, rijken en armen, geleer den en onwetenden, rechtvaardigen en zondaars, allen zijn onze broeders. Het is niet genoeg dat te zeggen, men moet het ook meenen; het is niet genoeg het te meenen en te zeggen, men moet er ook naar handelen. Laten wij tot hen gaan, niet yreezend, niet met een knorrig uiterlijk, niet met geweld er om toe dwingend, maar vrijwillig, eenvoudig, broederlijk. Laten wij hen allen behandelen, ik zeg niet op dezelfde wijze, maar alles op waardige en eerbiedige wijze, met vormen ge wijzigd naar den staat, den geestestoestand van ieder. Als christenen moeten wij een evangelische levenswijze voeren, als christenen van de 20ste eeuw moeten wij een broedelijke handelwijze aanwenden. Er is niets am te doen is dus een zeer valsch woord. Wij kunnen handelen door gebed en door offer, door woorden voorbeeld, door werken en levenswijze. Omdat er in onze dagen veel kwaad gebeurt, dat is geen reden om te wanhopen. Hoort een woord pas kort geleden gesproken door Brune-Piere „De kerk is ge boren onder vervolgingen, opgegroeid onder ketterijen, versterkt door tegenspraak, en wij zouden pas moeten wanhopen aan de beloften van haar Stichter als zij geen tegenstanders meer had." De godsdienst wordt wetenschappelijk en geweldig vervolgd. Dat is een goed teeken. Dat is zijn roeping, Christus heeft het hem beloofd. En bovendien door alle slechte driften tegen zich in het harnas te jagen, bewijst de godsdienst daardoor niet dat hij waar, heilig en goddelijk is? Omdat er in onze dagen veel kwaad gebeurt, dat is een reden om nog meer te arbeiden. De dienaar van Saint Simon zeide iederen morgen tot zijn meester„Sta op, mijnheer, want gij hebt vandaag gewichtige dingen te doen." Dezelfde woorden zou men heden tot de chris tenen kunnen richten. Het gaat niet meer om te zwij gen en zich onzichtbaar te maken. Handelen wordt plicht. In de dagen die wij beleven is werk voor ieder een. Hoe dieper geworteld en hoe uitgebreider het kwaad is, des te vuriger moeten de arbeiders van het ware en goede zijn in den strijd. Ik heb u een pro gramma voorgelegd, het is zeer uitgebreid, dat iedereen zich aan het werk zette en dat God onze gemeenschap pelijke pogingen zegene. Auteursrecht voorbehouden.' Zondag, de h.h. Missen half 7, 8, 9 ure en half 11 de Hoogmis. Vandaag de Cate chismus naar gewoonte. Van avond half 7 Lof met preek. Maandagavond 7 uur Lof met Rozen hoedje voor de geloovige zielen. Dinsdagavond van 68 uur gelegenheid om te biechten, 's Avonds 7 uur I.of en preek en de lofzang „Te Deum" tot dank zegging voor de ontvangen weldaden. Woensdag, Feestdag van de besnijdenis O. H., te vieren als Zondag. De h.h. Mis sen als op Zondag. Om 3 uur Rozen hoedje in de Mariakapel. Dowkrdagavond van 6 tot half 8 gele genheid om te biechten. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand, bij zonder toegewijd aan de vereering van het H. Hart en tevens dag van Aanbid ding voor -de leden van de Vereeniging der Eeuwigd. Aanbidding. Ten 8 ure ge zongen h. Mis in de Sacraments kapel. Na de Mis acte van Eereboete. Het H. Sacrament blijft ter aanbidding uitgesteld tot 's morgens 11 uur en 's middags van 3 tot 4 uur. Kwart over 3 luide Aanbidding, 's Avonds 7 uur Lof. Zaterdagavond 7 uur Rozenhoedje in de Mariakapel. Zondag, de stille h.h. Missen te 7 uur en nali 9, met onderrichting, te half 11 de Hoogmis met predikatie. Te 2 ure de Catechismus. Ten 3 uur het Rozen hoedje en des avonds te half 7 Lof ter eere van het Heilig en Onbevlekt Hart van Maria voor de bekeering der zondaars, met Conferentie. Terstond na den Hoogdienst zal het Kerkbestuur eenige plaatsen verhuren. Dinsdag, 's avonds van 5—7 uur gele genheid om te biechten. Ten 7 uur het Lof met de Oudejaarsavondpredikatie en den ijulzang „Te Deum". Woensdag, Feestdag der Besnijdenis van onzen Heer, le h.h. Missen als op Zondag, "en 8 ure de Vespers. Donderdag, 's avonds 7 ure Lof ter eere van het H. Sacrament en gelegenheid om te biechten. Vrijdag, 1ste Vrijdag van de maand, ton 8 ure de gezongen h. Mis en 's av. ten 7 lire Lof ter eere van het goddelijk Hart. Zaterdag, kwart over 8 de h. Mis voor de bekeering der zondaars in de kapol van het Miraculeuse Mariabeeld; ten 6 ure Lof van O. L Vrouw. Van 5 tot 10 ure gelegenheid om te biechten. In deze week behalve Woensdag die h.h. Missen en de Catechismus op de ge wone uren. Zondag, de h.h. Missen te lialf 6, 7 ure en half 9 de gelezen h.h. Missen, te half 11 de Hoogmis, 's Namiddags half 4 de V espera. Dinsdag, ten 8 ure gezongen h. Mis ter eere van den H. Antonius van Padua. 's Namiddags gelegenheid om te biechten van 67 uur. 's Avonds ten 7 ure plechtig Lof, gebeden der Broederschap van den H. Antonius, en de Lofzang „Te Deum" tot dankzegging voor de weldaden in het afgeloopen jaar van God ontvangen. Woensdag, Nicuwja rsdag, feest der Besnijdenis Onzes Heeren, te vieren als Zondag. De h.h. Missen als op de Zon dagen. Te half 11 Hoogmis en predikatie, 's Namiddags te half 4 Vespers en Ro zenhoedje. Donderdagavond gelegenheid tot biech ten van 68 uur. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand, ten S ure gezongen h. Mis. 's Avonds ten 7 ure Lof, Predikatie en acte van Eereboete aan het Allerh. Hart. Zaterdag, te half 8 en ten 8 ure de h.h. Missen v or Mej. Catharina Toesset geb. Demkcs als Lid der Broederschap van den H, Kruisweg. Zondag, De h. Missen te 9 ure en half 11 uur de Hoogmis, 's Middags te 12 uur Catechismus. Te 4 ure Lof. Dinsdag, te 8 ure gez. h. Mis ter eere van den H. Antonius. 's Avonds te 7 ure Lof. Van 5 tot 7 uur gelegenheid om te biechten. Woensdag, Feest der besnijdenis O. H., te vieren als Zondag. De h.h. Missen om 9 uur en half 11 de Hoogmis, 's Namid dags te 4 ure Lof cn Rozenhoedje. Donderdagavond van 6 tot 8 uur gele genheid om te biechten. Vrijdag, lgte Vrijdag der maand, ten 8 ure gezongen h. Mis ter eere van het H. Hart. 's Avonds ;te 7 uur Lof en acte van Eereboete. Zondag, de h.h. Missen te half 6, 7 uur en half 9. Te half 11 de Hoogmis. Te 1 uur Catechismus, 's Avonds te 7 uur Maria-Lof met Rozenhoedje. Maandagavond te 7 uur Maria-Lof met Rozenhoedje. Dinsdag, van 57 uur gelegenheid om te bichten. Te 7 uur lof met Predi- catie en Lofzang „Te Deum". Woensdag, Feest der Besnijdenis onzes Heeren te vieren als Zondag. De h.h. Missen als op de Zondagen. Te 3 uur de Vespers. Geen Lof. Donderdag, te 8 uur gez. Mis met uitstelling voor de Leden der Broeder schap van Gedurige Aanbidding. Geen h. Mis om half 9. 's Avonds van 67 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand, te 8 uur gez. h, Mis van Eerhorstel tot be keering der zondaren, 's Avonds te 7 uur Lof met Rozenhoedje en Akte van Eere boete aan het Goddelijk Hart. Zaterdag, 8 uur gezongen Requiem voor den Hoogeerw. Heer Pastoor Franciscus Theodorus Frankemölle. N.B. Tot aan de Eerste H. Communie der kinderen zal door de week alleen des Zaterdaga een h. Mis om half 8 zijn. Op de overige dagen, uitgezonderd Woens dag, zal in plaats daarvan een h. Mis reeds om 7 uur gelezen worden. De andere h.h. Missen door de week zijn te 8 uur, half 9 en 9 uur. Aartsbroederschap der M. Familie. Zondag, plechtige viering van het Hoog feest van Kerstmis. Des namiddags te half 5 plechtige feestvergadering Gedu rende deze vergadering heeft de trekking plaats der patroonheiligen briefjes voor het jaar 1908. De leden worden vriendelijk verzocht de patroonheiligen briefjes van het jaar 1907 mede te brengen. De leestvergadering is toegankelijk voor allen. Iederen Zondag van 44i/2 uur bestaat er gelegenheid om opgenomen te worden in de Aartsbroederschap der II. Familie. Mannen en jongelingen hebben altijd vrijen toegang tot de vergaderingen. Zondag. Heden de h.h. Missen 7 uur eu half 9, de Hoogmis te half 11. Onder de h.h. Missen predikatie. Dezen namid dag 2 uur de Catechismus, 7 uur het Lof en predikatie. Dinsdagavond 7 uur Lof en predioatie en lofzang „Te Deum Laudamus." Woensdag, Feestdag van de besnijdenis des Heeren; te vieren als Zondag. De h.h. Missen te 7 uur, half 9 en half 11 de Hoogmis. Donderdagavond, half 8 Lof ter eere van het II. Sacrament en gelegenheid om te biechten ,voor de 1ste Vrijdag der maand. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand, 's mor gens om half 8 de h. Mis ter eere van het II. Hart tot bekeering der zondaren, 's Avonds half 8 Lof met acte van toe wijding. 'Zaterdagmiddag van 49 uur gelegen heid om te bichten. Gedurende deze week dagelijks de Ca techismus uitgezonderd Woensdag. Zondag, de I1.I1. Missen om half 0, 7 en 9 uur, te half 11 de Hoogmis, 's Av. om half 7 uur Lof met predikatie. Dinsdag, 's avonds half 8 Lof met pre dikatie en Te Deum. Woensdag,, Feest der Besnijdenis O. H. J. C. de h.h. Missen als op Zondag. Heden geen Lof. Donderdag, om 9 uur h. Mis voor de Leden der Broederschap van O. L. Vr. van Altijdd. Bijstand, 's Avonds half 8 Lof ter èere van liet Allerh. Sacrament. Vrijdag, 's avonds half 8 Lof ter eere van het goddelijk Hart. Zondag, half 8 Vroegmis, kwart over 10 de Hoogmis. Vóór de Hoogmis Cate chismus. Dinsdag, 's avonds van 6—7 uur biecht gelegenheid. Woensdag, Feestdag van de Besnijdenis O. II., te vieren als Zondag. De li.h. Missen als op Zondag, 's namiddags half 3 Lof en Rozenhoedje. Donderdag, Vrijdag en Zaterdag te half 12 Catechismus. Zaterdag, gelegenheid om te bichten als gewoonlijk. Zondag, om half 8 Vroegmis, om 10 uur Hoogmis, 's Namiddags om 3 u. Vespers. Dinsdag, H. Sylvester, 's Avonds 7 uur Lof met predikatie. Woensdag, Nieuwjaar, te vieren als Zondag. De h.h. Diensten als op Zondag Vrijdag, 1ste Vrijdag, gezongen h. Mis 's avonds 7 uur Lof. Dagelijks voor en na de h. Mis, Zater dag van 4 uur af gelegenheid om te bichten. Door de week de h. Mis om kwart over 8. Zondag, de h.h. Missen te 7 uur, half 9 en de Hoogmis t.en 10 uur. Ten 2 uur Catechismus/ten 3 uur de Vespers. Dinsdag, 's avonds ten 7 uur Lof, pre dikatie en de Lofzang „Te Deum." Woensdag, de h.h. Missen en de Ves- peis als op Zondag. Vrijdag, 's avonds ten 7 uur Lof met eene predikatie tot opening der Retraite voor de R. K. Volkshond afd. Overveen, door een E. P. Redemptorist. Zaterdag, gelegenheid tot biechten, ten 7 uur Lof. Gedurende de week zijn de h.h. Missen ten half 8, half 9 cn 9 uur. In ondertrouw zijn opgenomen: J. H. A. Gielen en C. M. Bos. Zondag, half 8, Lev. en overl. eener fam. 10 uur Geest, en tijd. welzijn der parochie. Na den middag kwart over2 Catechismus, 3 uur de Vespers Catechismus volgens gewoonte. Maandag, Overl. ouders Kervel en Schermer. Dinsdag, Laatste dag van het jaar,'s av. 7 uur Lof met Litanie van het H. Hart en toewijding.' De h. Mis voor Geest, en tijd. welzijn eener familie. Van 5 tot 6 uur gelegenheid om te biechten. Woensdag, Nieuwjaar, te vieren als Zon dag. De h.h. Missen als op Zondag. Vóór de Hoogmis de Veni-Creator. De h.Mis te half 8 tot bekeering van een afge dwaalde, 10 uur Geest, en tijd. welzijn der par. 's Namiddags 3 uur Vespers met Rozenhoedje. Donderdag, 8 uur gelezen h. Mis overl. fam. Versteege en Duijvenvoorde, 's av. 7 uur Lof. Van 5—6 uur biechthooren. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand, 8 uur gez. h. Mis 's Avonds 7 uur Kruisweg oefening en daarna Kerkvergadering. De h. Mis voor Paulina Anna Maria Wes- terwoudt. Zaterdag, Maria van Boven. Van 5 tot 8 uur gelegenheid om te bichten. De gebeden worden verzocht voor Mida Diependaal geb. v. d. Mey, die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden is voorzien Zondag, 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoog mis. halt' 1 Catechismus, 3 uur Lof ter eere van den II Jozeph. D.nsd cg, half 9 de h. Mis ter eere van d«m h. Antonius, en 's avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Antonius Predikatie en te Deum tot plechtige sluiting van het oude jaar. Woensdag, Nieuwjaarsdag feestdag van de besnijdenis des Heeren, de h.h. Missen als op Zondag 3 uur Lof. -8 uur gelegenheid om Zaterdag van te biechten. In de week de h. Mis om half 9. Deze week de Cateehismis alle 'dage» 's morgen om half 8 behalve Woensdag en Vrijdag. N. B. Voortaan de Zondagsche Catechia- mis om half 1. De gebeden worden verzocht voor Henrica Regina de Best, hvr. va» Antoon dc Bats die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden is voorzien. Zondag, de h.h. Missen om half 7, 8 en 10 uur, om 3 uur Congregatie, om uur Lof met preek. Dinsdagavond om half 7 Lof met preek. Woensdag, de h.h. Missen om half 7, S en 10 uur, om 3 uur Lof en Rozenhoedje. Donderdagavond om 7 uur Lof. Vrijdagavond om 7 uur Lof. Zondag, half 8, Joanna Oornelisse, half 10 Gemeente. Maandag, iialf 9, Arie Bakkum en Cor nelia Groen, 9 uur Maartje Schee en Ni«. Meijne. Dinsdag, half 9 Joanna Cornelisse, 9 uur, Mej. Henrica Maria van Kersberge». Van 4 uur biechtgelegenheid. Woensdag, half 8, Jaarl. dienst voor Jacob van der Eng. half 10 Gemeente. Donderdag, half 9 Willem Berkhout, 9 uur gez. h JVIis Bernard Zurlohe en Maria Mohrman. Van 46 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag, half 9 Maarlje Blankert hvr. van Herin. Cornelisse, 9 uur gez. h. Mis voor de leden van het Genootschap va» 'tH. Hart van Jesus. 's Avonds te 7 uur Lof met eereboete. Zaterdag, half 9, Dirk Bourgonje, 9 u«r Maartje Schee en Nieolaas Meijne. De gebeden worden verzocht voor Willem Berkhout, die in den Heer is overleden. Zondag, half 8 Vroegmis, 10 uur Hoog mis, 2 uur Catechismus, 3 uur Vespers. Maandag, kwart over 8 h. Mis Dinsdag, kwart over 8 h. Mis. van 4 tot 8 u. gel. om te biechten en half 7 u.JLof met predikatie en Te Deum tot sluiting van het jaar. Woensdag, Besnijdenis des Heeren. half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis, 3 uur Vespers. Donderdag, half 9 H. Mis en van 6 tot 8 gelegenheid om te biechten. Vrijdag, Eerste Vrijdag half 9 u. Gee. h. Mis. met korte toespraak, half 7 U«r Lof. Zaterdag, kwart over 8 h. Mis. Zaterdagmiddag van 48 uur geleg©»-, heid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor Alida PrinsPrins, Mattheus Geutskens, Elisabeth v. StratenZoet en Maria de VriesGeeve. die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien. Zondag. De vroegmis ten half 8, de Hoogmis ten 10 uur. Des namiddags ten half 2 Catechismus, ten half 7 oefching van den H. Kruisweg. Maandag en Dinsdag, de h.h. Missen ten 8 uur en half 9. Woensdag, de Vroegmis te half 8, de Hoogmis ten 10 uur. Des namiddags te half 3 Vespers. Donderdag, de h.h. Missen ten half 9 en 9 uur voor Gerard a Vromesttijn. Ten 9 uur gezongen Jaargetij. Vrijdag en Zaterdag, de h.h. Missen ten 8 uur en half 9. Aanstaanden Zaterdag ten half 12 de Catechismus. Zondag, ten 7 ure en half 9 de gelezen h.h. Missen met onderrichting, te 10 ure de Hoogmis met predikatie, te half 2 Catechismus en te half 3 de Vespers, waaronder de Rozenkrans zal gebeden worden, 's Avonds te 7 uur Lof en Ad- vents-predikatie. Dinsdag, slechts twee h.h. Missen te half 8 en half 9. '.1 Namiddags van 3 tot 6 gelegenheid om te biechten te 7 ure plech tig l.of, predikati en de Lofzang. Te Deum tot sluiting van het burgerl jaar. Woensdag het feest des Heeren besnij denis de ii-h. Nissen als op Zondag 's Na middags te 4 u. de Vespers waaronder de Rozenkrans zal gebeden worden. Donderdag, 's avonds van 5 tot 7 uur gel. om te biechten. Vrijdag, 's avonds te 7 ure het H. uur en lof ter eere v.h Godd. Hart v. Jesus Zaterdag, van 3 ure af gelegenheid om te biechten 's avonds te 7 ure Lof waar onder de Rozenkrans zal gebeden worden. 'Zondag, 7 uur stille h. Mis met onder richting, 10 uur Hoogmis met predikatie, 'e Namiddags 1 uur Catechismus, 2 uur Lof. Woensdag, 7 uur stille h. Mis 10 Hoog' mis met predikatie. Zondag, 7 uur Dymphna Stasse geV Rubbers, 10 uur parochie. Maandag, 8 uur voor een overledef half 9 voor overl. ouders. e> Dinsdag, 8 uur voor een overlede'

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1907 | | pagina 8