Prachtige Pianino's te huur vanaf t 4,00 per maand F. ïïiepnt's Pianohandel, H K. THEOLOGISCHE en - - ALGEMEENE BOEKHANDEL OFFICIEELE KERKLUST. durfden, dat er in de samenstelling der wereldsche dingen geen spoor van verstandelijke samenstelling en doel matigheid te bespeuren was. Maar dat was al te dwaas. Nu erkent men dit veelal wel, maar die doelmatigheid is niet het gevolg van een verstandelijke oorzaak, of m. a. w. van God, maar het resultaat van het blinde toeval, dit woord hier opgevat als de onberekenbare samenloop van „noodzakelijk wer kende natuurkrachten", maardeHee- ren vergeten, dat men evengoed als men gedwongen is om voor het ont staan der dingen een eerste oorzaak aan te nemen, tzooals we bewezen in ons eerste bewijs), ook de verstan delijke leiding, die klaarblijkelijk op het samenstellen der dingen in vloed uitoefende, oorzakelijk moet verklaren en dat het niet aangaat er zich af te maken met de dwaze be wering „het blinde toeval heeft het gedaan." Met dat toeval hopen we op een anderen keer wel eens voor goed af te rekenen, hier bezigt men het louter in den zin voor iets, dat heelemaal buiten alle berekening valt, dat ge schiedt zonder leidend beginsel of ver stand, zonder toeleg en als men dan durft beweren, dat al die schoon e doelmatigheid in de schepselen of de natuur (dat is precies hetzelfde, maar dan alle schebselen bij elkaar geno men en in één woord als één geheel samengevat) zonder toeleg of verstand is ontstaan, dan zegt men iets nog veel dwazer, dan wanneer men be weerde, dat een werkman, die den geheelen dag bij zijne arbeid staat te suffen en zijn verstand niet gebruikt, maar alleen in het honderd zoo maar weg staat te knoeien, prachtig en vernuftig werk zal afleveren. (Wordt vervolgd). HENRI COEBERGH, GED. OUDE GRACHT 74 HAARLEM - Tel. 1041. Boeken en Religieuse Platen. VOORHANDEN: De nieuwe Zangboeken Graduale etc. etc. van DEXLEE—SCHWANN. KERKBERICHTEN. Kathedrale Kerk Si. Bavo. Parochiekerk van den H. Joseph. Parochiekerk van den H. Antonius van Padua. Kerk van liet Allerheiligste Hart. Kleverparkweg. Parochiekerk van Onze Lieve Vrouw. Parochiekerk van de H.H. Elisabeth en Barbara. Schoterkwartier. Parochiekerk van St. Jan, Amsterdamstraat. HAARLEMMERLIEDE. HALFWEG. SCHOTEN. QVERVEEN. ZANDVGORT-bad. DRIEHUIZEN. VELSEN (Wijkeroog). IJMUIDEN. HEEMSKERK. UITGEEST. HEEMSTEDE. BENNEBROEK. stemmen inbegrepen. KLEINE HOUTSTRAAT 11, bij de ANEGANG. VOGELENZANG. HILLEG0M. N00RDWIJKERH0UT. VOORHOUT. HAARLEMMERMEER (aan de Lijnden.) HOOFDDORP. Auteursrecht voorbehouden. Zondag, de h.h. Missen ten half 7, 8, en 9 uur. Om half 11 de Hoogmis. De Catechismus volgens gewoonte, 's Avonds half 7 Lof met Rozenhoedje. Maandagavond 7 uur Lof met Rozen hoedje voor de geloovige zielen. Donderdag, Feestdag van St. Bavo, Pa troon van de Kathedraal en van de stad Haarlem. Om 8 uur gezongen h. Mis. 's Avonds 7 uur plechtig Lof, waaronder de feestpredikatie door den WelEerw.Heer H. G. Caarls, kapelaan van St. Jozef, 's Namiddags van half 6 tot 7 uhr gele genheid om te biechten. Ten half 12 huwelijksvoltrekking met Veni Creator van Wilhelmus Jacobus Cor- nelisse en Anna Maria Rijs. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand bij zonder toegewijd aan de vereering van het H. Hart, en tevens dag van Aanbid ding voor de leden van de Vereeniging der Eeuwigdurende Aanbidding. Ten 8 uur gezongen h. Mis in de Sacraments kapel voor de levende leden dier Veree niging. Het H. Sacr. blijft ter aanbidding uitgesteld tot 's morgens 11 uur en 's middags van 3 tot 4 uur. Kwart over 3 luide Aanbidding. Vrijdag- en Zaterdagavond niet om 7 uur, maar om kwart vóór 8 oefening van de October-maand. A.s. Zondag feest van den H. Rozen krans. Ten half 11 plechtige Hoogmis. Zondag, Heden het Hoogpleehtige feest van Aanbidding; de eerste h. Mis te 6 uur, de solemneele Hoogmis te half 11 door den HoogEerw. Vicaris-Generaal Mgr. A. J. Brouwer. Des middags te 3 uur gemeenschappelijke Aanbidding met gezangen en des avonds te 7 uur het Pon tificaal Lof door Z. D. H. den Bisschop, Mgr. A. J. Callier; onder het Lof zal de feestpredikatie worden gehouden door den WelEerw. Heer W. Lühn, kapelaan te Spaarnwoude; na de predikatie de Pro cessie en tot sluiting van het Aanbid- dingsfeest de lofzang „Te Deum." Onder alle h.h. Missen schaalcollecte voor de Altaarbenoodigdheden. Dinsdag, feestdag van den H, Aarts engel Michael, dag van devotie, te 8 uur gezongen h. Mis. Donderdag, te half 10 de h. Mis op het kerkhof St. Barbara, met predikatie, des avonds te 7 uur Lof van het Allerh. Sa crament met Rozenhoedje en de voorge schreven gebeden. Van 68 uur gelegen heid om te biechten. Vrijdag, 1ste Vrijdag van de maand, bijzonder toegewijd aan de vereering van Jesus H. Hart, te verdienen volle aflaat voor de Leden der Broederschap van het Goddelijk Hart, te 8 uur gezongen h. Mis. na da h. Mis de Litanie van het H. Hart. 's Avonds te 7 uur Lof van het H. Hart van Jesus met Rozenhoedje en de voor geschreven gebeden. Zaterdag, te half 9 de h. Mis voor de bekeering der zondaars in de kapel van het Miraculeuse Mariabeeld, des avonds van 510 uur gelegenheid om te biech ten en te 7 uur Lof van O. L. Vr. met Rozenhoedje en de voorgeschreven ge beden. Gedurende de Oetobermaand zal er eiken avond te 7 uur Lof zijn met Ro zenhoedje en de voorgeschreven gebeden. Wij verzoeken de geloovigen deLofoefe- ningen gedurende deze maand getrouw bij te wonen. De h.h. Missen en Catechismussen ge durende deze week op de gewone uren. Zondag, te 5, 7 en half 9 de gelezen h.h. Missen, te half 11 de Hoogmis, 's Namiddags te half 4 de Vespers. Dinsdag, te 8 uur gezongen h. Mis ter eere van den H. Antonius van Padua. 's Avonds te 7 uur Lof en Vergadering der Broederschap. Woensdag, half 11 gezongen Huwelijks mis. Donderdagavond van 6 tot 8 uur gele genheid om te biechten. Te 7 uur, tot opening der Oetobermaand, Marialof en Roze o hoedje. Vrijdag, le yrijdag der maand, te 8 uur gezongen h. Mis ter eere van het Allerh. Hart. 's Avonds ten 7 uur Lof, Rozen hoedje, Predikatie en acte van Eereboete aan het H. Hart. Zaterdag, te half 8 en 8 uur de h.h. Mis sen voor mej. wed. Cath. Sluiters geb. Silkens, als Lid der Broederschap van den H. Kruisweg. Na de h. Mis van half 10 Rozenhoedje en Benedictie met het Allerh. Zondag, 4 Oct. Feestdag van den H. Franciscus, Insteller der H. Orde. Op dien dag en gedurende het Octaaf dagelijks te verdienen volle aflaat onder de gewone voorwaarden. Te half 11 plechtige Hoog mis. 's Avonds te 7 uur plechtig Lof, Rozenhoedje en feestpredikatie. Te beginnen met Zondag 4 October, zal de eerste h. Mis op Zon- en Feestdagen aanvangen te half 6. Zondag, de h.h. Missen te 9 ure en half 11. Te 4 ure Lof. Dinsdag, half 8 gez. h. Mis ter eere van den H. Antonius, 's avonds ten 7 ure Lof. Donderdagavond van 68 uur gelegen heid om te biechten. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand, te half 8 gezongen h. Mis ter eere van het H. Hart. 's Avonds 7 ure Lof en akte van Eereboete. Zondag, de h.h. Missen te half 6, 7 urn en half 9 en om half 11 de Hoogmis. Te 7 uur Lof. Maandag- en Woensdagavond te 7 uur Lof. Donderdag. 1ste dag van de October- maand, toegewijd aan de Koningin van den Allerh. Rozenkrans, patrones onzer Parochiekerk. Te 8 uur gezongen h. Mis met uitstelling van het Allerh. Sacrament voor de Leden der Broederschap van Ge durige Aanbidding, 's Avonds te 8 uur Lof met Rozenkransoefening. Vrijdag, le Vrijdag der maand, te 8 uur gezongen h. Mis van Eerherstel tot be keering der zondaren, 's Avonds te 8 uur Lof met Rozenkransoefening en akte van Eereboete ter eere vafl het Goddelijk Hart. Door de week zijn de h.h. Missen om 7 uur, 8 uur, half 9 en 9 uur. Alleen Woensdags geen h. Mis om 7 uur en Za terdags de eerste h. Mis om half 8. Zaterdagmiddag van 3 uur af gelegen- he d om te biechten. Aanstaanden Zondag wordt in deze kerk het Titelfeest gevierd van O. L. Vrouw van den H. Rozenkrans. Dien dag zal onder het plechtig Lof de feestpredikatie gehouden worden door den WelEerw. Heer T. Wassen, kapelaan der Kathe draal-kerk. Aartsbroederschap der R. Familie. Zondag, te half 5 wekelijksche verga dering. Dinsdag, 29 Sept. feestdag van den H. Aartsengel Michael, te verdienen volle aflaat voor alle leden. Donderdag 1 October, feestdag van den H. Bavo, te verdienen volle aflaat voor de leden der 1ste Sectie. Zondag, feest van O L.Vrouw, Koningin van den Allerh. Rozenkrans, tevens feest dag van den H. Franciscus van Assisië, te verdienen volle aflaat voor de leden der lste Sectie. Des namiddags te half 5 welflksche vergadering. De leden der 17e en 18e Sectie worden vriendelijk uitge- noodigd deel te nemen aan de plechtige Processie in de Broederschapskerk des avonds te 7 uur. lederen Zondag van 44i/2 uur bestaat er gelegenheid om opgenomen te worden in de Aartsbroederschap der H. Familie Mannen en jongelingen hebben altijd vrijen toegang tot de vergaderingen. Zondag, de h.h. Missen om 5, 7, 9 uur en half 11 de Hoogmis. Om 3 uur Lof. Dinsdag, om 9 uur h. Mis voor Mej. Ag nes Kaarls—Kaart, als Lid der Broeder schap van O. L. Vrouw van Altijdd. Bij stand. 's Avonds om half 8 Lof, Donderdag, om 9 uur h. Mis voor de leden der Broederschap van O. L. Vrouw van Altijdd. Bijstand, 's Avonds om half 8 Lof ter eere van het Allerh. Sacrament met Rozenhoedje, Litanie v. d. H. Maagd en gebed tot den H. Jozef Vrijdag, Onder de h. Mis van 9 uur, gebeden der Oetobermaand. 's Avonds om half 8 Lof ter eere van het Goddelijk Hart. Zondag a. s. Rozenkransfeest, de eerste h, Mis om half 6. Zondag, 7 uur en half 9 de stille h.h. Missen, half 11 de Hoogmis, 2 uur Cate chismus, 7 uur Lof met Rozenhoedje. Dinsdagavond half 8 Lof ter eere van den H. Antonius. Donderdagavond half 8 Lof ter eere van het Allerh. Sacrament met Rozenhoedje en verdere gebeden. En gelegenheid om te biechten. Vrijdagavond half 8 Lof ter eere van het H. Hart en Rozenhoedje en verdere gebeden. Zaterdagavond half 8 Lof en Rozen hoedje, gelegenheid om te biechten van 49 uur. Gedurende deze week dagelijks de Ca techismus. De h.h. Missen te half 8 en 9 uur. Zondag, 7 uur de Vroegmis, 10 uur de Hoogmis. Vóór de Hoogmis Catechismus. Donderdag, des namiddags van 5 uur tot half 8 gelegenheid tot biechten. Vrijdag, lste Vrijdag der maand, te 9 uur gezongen h. Mis. Gedurende de Oetobermaand 's morgens na de h. Mis het Rozenhoedje. Zaterdag, gelegenheid om te biechten als gewoonlijk. Donderdag, Vrijdag en Zaterdag, ten half 12 Catechismus. Zondag, de h.h. Missen te 7, half 9 en half 11 de Hoogmis. Te 4 uur Lof met Rozenhoedje en Litani». Vrijdagavond 7 uur oefening van den H. Kruisweg. Zaterdagavond 7 uur Maria-Lof met Ro zenhoedje en Litanie, Zondag, om half 8 Vroegmis, 10 urn- Hoogmis. 's Nam. 3 uur Lof. Dinsdag, St. Michael, Aartsengel, dag van devotie. Woensdag, half 11 gezongen h. Mis en huwelijksinzegening van Petrus Antonius Smolenaars en Maria Alida Zonneveld, wed. van Henricus van der Hulst. Donderdag, St. Bavo, patroon der pa rochie, om 9 uur gez. h. Mis, 's avonds om 7 uur Lof en feestpredikatie. Vrijdag, lste Vrijdag der maand, toe gewijd aan het Allerh. Hart van Jesus, gezongen h. Mis, 'sav. om 7 uur Tof. Zaterdag, te 4 uur gelegenheid om te biechten. Door de week voor en na de h. Mis om kwart over 8 (schoolmis.) De gebeden worden verzocht voor Margaretha Twisk echtg. van P. Vader, die in den Heer is overleden. Zondag, de h.h. Missen te 7 uur, half 9 en de Hoogmis ten 10 uur. Des nam. ten 3 uur de Vespers. Vrijdagavond ten 7 uur Lof. Zaterdagavond ten 7 uur Lof. Gedurende de week zijn de h.h. Missen ten 7 uur en half 9. In ondertrouw zijn opgenomen Chr. H. C. Otto en E. Jos. de Greft. Zondag, Heden na den middag kwart over 2 Catechismus, 3 uur de Vespers. Catechismus volgens gewoonte, Maan dag, Dinsdag en Donderdag. Donderdag, lste dag der maand October. Geheel de maand door tot en met 2 No vember eiken morgen het Rozenhoedje met de Litanie en gebtd tot den H. Joseph. Donderdagavonds het Rozenhoedje onder het Lof en Zondags onder de Vespers. Donderdag, gew. h. Mis. 's Avonds 7 uur Lof. Van 5—6 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag, lste Vrijdag van de maand, 8 uur gezongen h. Mis en des avonds te 7 uur Kruiswegoefening. Zaterdag, gelegenheid om te biechten van 58 uur. Zondag, lste Zondag der maand en Ro zenkrans-Zondag, te verdienen volle aflaat. De gebeden worden verzocht voor Joannes van Honschoten die in den Heer is overleden. Zondag, 7 uur de Vroegmis, 10 uur de Hoogmis. 'sNam. half 3 de Vespers. Zaterdagavond van 58 uur gelegen heid tot biechten. In de week de h. Mis om 9 uur. Zondag, 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoog mis voor het geestelijk en tijdelijk wel zijn der Parochie. Te 1 uur onderrichting voor de mannelijke, 4 uur voor de vrou welijke vormelingen, 's Avonds half 7 Lof met Rozenhoedje. Maandag, half 8 de h. Mis. Dinsdag, half 9 de h. Mis en 's avonds 7 uur het Lof ter eere van den H. An tonius. Te 1 uur onderrichting voor de mannelijke, te 4 uur voor de vrouwelijke vormelingen. Woensdag, Donderdag, Vrijdag en Zater- tg, half 9 de h. Mis. Donderdagavond 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament. Te 1 uur onderrich ting voor de mannelijke, te 4 uur voor de vrouwelijke vormelingen. Zaterdagmiddag van 5—9 uur biecht- hooren. Zondag, feestdag van de H. Rozenkrans. In de October-maand zal het Rozen hoedje gebeden worden Zondag, Dinsdag en Donderdag onder het Lof. De overige dagen na de h. Mis. Zondag, half 8, geestelijk en tijdelijk welzijn der parochie, 10 uur, uit dank baarheid voor een 25-jarig huwelijksfeest. Te 1 uur groota Catechismus, 'sAvonds 7 uur, Broederschapslof en Rozenhoedje. Maandag, 7 uur, overledenen, 8 uur, de wed. Emerentia Nooij—Jonker, 's Avonds 6 uur oefening voor de vormelingen. Dinsdag, 7 en 8 uur, overledenen. Woensdag, 7 en 8 uur, overledenen, 's Avonds 6 uur oefening voor de vorme lingen. Ten 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Donderdag, 7 en 8 uur, overledenen, 's Avonds 7 uur Lof en Rozenhoedje. Vrijdag, 7 uur, overledenen, 8 uur, over ledene priester, 's Avonds 6 uur oefening voor de vormelingen. Ten 7 uur Lof en Rozenhoedje. Zaterdag, 7 uur, bekeering der zonda ren, 8 uur voor de geloovige zielen. Yan 48 uur gelegenheid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor Catharina Maas, Maria Dingstee en Gerrit Jansen, die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien. Zondag, 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoog mis, half 2 Catechismus voor de Vorme lingen, half 3 de Vespers. In de week de h.h. Missen te half 8 en kwart over 8. Gedurende de Oetobermaand dagelijks na de tweede h. Mis of na de Vespers en het Lof de voorgeschreven gebeden. Woensdag, 9 uur, Veni Creator en gez, h. Mis voor Bruidegom en Bruid. Donderdagavond half 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Sacrament. Van 4 uur af gelegenheid om te biechten. Vrijdagavond half 7 Lof met eereboete ter eere van het Goddelijk Hart en gebed der Broederschap van de H.H. Martela ren van Gorcum. Zaterdagavond half 7 Lof ter eere van de H. Maagd Maria. Zondag, 7 uur, Gemeente, half 10, Guurtje Rijkhof hvr. van Frederik Cas- tricum. 1 uur, onderricht voor de Vorme lingen, 2 uur de Vespers. Maandag, 8 uur, Maartje Schee en Ni- colaas Meijne, half 9, Arie Bakkum en Cornelia Groen. Dinsdag, 8 uur, Marijtje Kraakman, half 9, tot zekere intentie, gez. h. Mis. Woensdag, 8 uur, Margaretha Kraak man, half 9, Maartje Blankert, hvr. van Herin. Cornelisse. Donderdag, 8 uur, Gerrit Brandjes, half 9, gezongen h. Mis ter eere van het Allerh. Sacrament, Van 57 uur biechtgelegen heid. Te 7 uur Lof. Vrijdag, 8 uur, Antje Duinmaijer, half 9, gezongen h. Mis voor de Leden van het Genootschap van het II. Hart van Jesus. 's Avonds te 7 uur Lof met eere boete en vooi'geschrevene gebeden. Zaterdag, 8 uur en half 9, pastoor Wij- nandus van Rijn en overl. fam. De gebeden worden verzocht voor Hermanns Brakenhof, die in den Heer is overleden. Zondag, te 7 uur en half 9 de stille h.h. Missen, 10 uur Hoogmis, 's Namiddags 3 uur oefening van den H. Kruisweg, 's Avonds om 6 uur Lof. Donderdag, ffeestdag van den H. Bavo, Patroon dezer kerk. Half 10 de plechtige Hoogmis met feestpredikatie van den WelEerw. Heer P. H. Meijnema, kapelaan te Bennebroek. 's Avonds half 8 Lof. Vrijdag, half 9 gezongen h. Mis ter eere van Jesus' Goddelijk Hart. 's Avonds te half 8 Lof. Zaterdagavond half 8 Lof ter eere van de H. Maagd. De gebeden worden verzocht voor Anna van der Swan, geb. van Dam, die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden is voorzien en voor Albertus de Vink, Franciscus Joannes Bos, en Christina Sluijter, geb. Silkens, die in den Heer zijn overleden. Zondag, half 8 Vroegmis, 10 uur de Hoogmis, 2 uur Catechismus, 3 uur de Vespers. Maandag, Dinsdag, en Woensdag, kwart over 8 h. Mis. Donderdag, kwart over 8 h. Mis met uitstelling van het H. Sacrament en Ro zenkransgebed. 's Avonds van 68 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag, half 9 gezongfn h. Mis met korte toespraak en 's avonds half 8 Lof met Rozenkransgebed. Zaterdag kwart over 8 h. Mis met uit- stelliug van het H. Sacrament met Ro zenkransgebed. van 4—8 uur gelegenheid om te biechten. Zondag, ten half 8 de vroegmis. Ten 10 uur de Hoogmis. Ten half 2 Catechis mus. Ten half 3 Vespers. Maandag, Dinsdag en Woensdag de h.h. Missen ten half 8 en 8 uur. Donderdag, de h.h Missen ten half 8 en 9 uur. Ten 9 uur gezongen h. Mis r. d. leden v. d. Broederschap der gedurige aanbidding. Vrijdag en Zaterdag de h.h. Missen teu half 8 en 8 uur. Woensdag en Zaterdag, ten half 12 Ca techismus. Zondag, de h.h. Missen ten 7 uur, half 9 en ten 10 uur de Hoogmis. Ten 2 uur Catechismus. Ten 3 uur de Vespers. Donderdagmiddag, van 6— 8 uur gele heid om te biechten. Zaterdagmiddag van 5 uur af gelegen heid om te biechten. Te 7 uur Lof. De gebeden worden verzocht voor Mej. Joanna van Dril, Anna van Roode Maria Verbruggen, de Wed. Boot geb. Uitendaal. Cornelia Rusman, Joannes Warmerdam, en Clasina v. d. Ploeg, hvr. A. Caspers. die van de laatste H. H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien en voor Petrus Schreuder en Anna Sohoorl hvr. Ger. v. Bourgondiën, die in den Heer zijn overleden. Zondag, 7 uur, stille h. Mis met onder richting, 10 uur, Hoogmis met predikatie, 's Namiddags 1 uur oefenfng voor de Vor melingen. Te 2 uur Lof. Dinsdag, na de h. Mis vau half 9, oefe ning voor de Vormelingen. Woensdag, gezongen trouwmis voor Franciscus van de Castel en Maria van der Ploeg. Donderdag, begin der Oetobermaand. Na de h. Mis van half 9, Rozenhoedje, Lisanie van de Alierh. Maagd Maria en. gebed tot den H. Jozef, gedurende geheel de maand October. Vrijdag, na de h. Mis van half 9, oefe ning voor de Vormelingen. De gebeden worden verzocht voor Cornelia Bax, en Cornelis van Steijn, die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien. Zondag, de h.h. Missen ten half 8 en 10 uur. Te half 3 Lof. Maandag maar één h. Mis ten 8 uur. Dinsdag en Donderdag, Catechismus. Zondag, 27 Sept. zal te half 2 in de kerk de'leering voor de Vormelingen ge houden worden. Zoo ook Dinsdag en Donderdagavond ten 5 ure. De gebeden worden verzocht voor Wilhelmina Komijn, die in den Heer is overleden. Kerk v.d. H. Franciscus van Sales. Zondag, 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoog mis. Na den middag 3 uur Lof met Rozenhoedje. Dinsdag, half 9 gezongen h. Mis, ter eere v. d. H. Antonius. Donderdag beginnen de oefeningen ter voorbereiding voor het Aanbiddingsfeest. 's avonds 7 uur lof met predicatie Vrijdagmiddag, van 47 uur gelegen heid om te biechten. 7 uur lof met predicatie. Zaterdag, den geheelen dag gelegenheid, om te biechten uitgenomen van 12—8 uur. In de week om half 9 de h. Mis en daarna Catechismus. De gebeden worden verzocht voor Geertruida Bosch geb. de Bruin, en Anna v. Bourgondië geb. Schoorl, die in den Heer zijn overleden. In ondertrouw zijn opgenomen Henricus Josephus Buné en Cornelia Bouman. Zondag, 7 uur, Parochie, 9 uur, Cate chismus, 10 uur, Hoogmis, Petrus Heems kerk en Joanna Lommerse, 3 uur de Vespers. Maandag, 8 uur, tot zekere intentie, half 9, Jaardienst voor Nicolaas y. Leeu- wen. Dinsdag, 8 urn-, Joannes Hermanus Jansen. Woensdag, 8 uur, Clasina van Smoren- burg hvr. Joannes Bontje. Donderdag, 8 uur, Albertus Zuidgeest Vrijdag, 8 uur, Nicolaas van Eks en hvr. Maria Stokman,half 9, ter eere vau

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1908 | | pagina 6