luitsche Piano's 6. OTTO's Jansstraat 31, Haarlem. OFFICIEEL E KERKLIJST. den komen tot waar hij is opgeste gen, in den hemel, er is geen andere weg voor ons. En die weg dié hij begaan heeft, het is de weg des lijd ens en der vernedering, die Hij zelf in het Evangelie van dezen Zondag aangeeft. Maar Hij heeft Zich niet tevreden gesteld ons dien weg aan te toonen, Hij bewandelt hem het eerst en geleidt ons daarop opdat wij niet zouden afdwalen. Volgen wij Hem op dien weg, al wat het alleen uit dankbaarheid voor de weldaden die wij ontvan gen hebben, bewandelen wij dien weg vooral in de dagen van boet vaardigheid en versterving die wij gaan intreden, dan zullen ook wij eenmaal de belooning voor ons ge loof ontvangen, en met Hem glo rievol opstaan uit het graf dezer vergankelijke wereld, om een leven van onvergankelijke glorie en heer lijkheid te beginnen in den hemel. KERKBERICHTEN. Kathedrale Kerk St. Bavo. Parochiekerk van den H. Joseph. Parochiekerk van den H. Antonius van Padua. Kerk van het Allerheiligste Hart. Kleverparkweg. Parochiekerk van Onze Lieve Vrouw. Parochiekerk van de H.H. Elisabeth en Barbara. Schoterkwartier. Parochiekerk van St. Jan, Amsterdamstraat. HALFWEG. 0VERVEEN. ZANDVOORT-bad. SCHOTEN. DRIEHUIZEN. VELSEN (Wijkeroog). IJMUIDEN. BEVERWIJK. WIJK AAN ZEE. HEEMSKERK. UITGEEST. HEEMSTEDE. BENNEBR0EK. HILLEG0M. LISSE. VOORHOUT. i e u w e te huur vanaf f 4,per maand Piano- en Orgelhasidel. N00RDW1JKERH0UT. HAARLEMMERMEER (aan de Lijnden.) HOOFDDORP. De Kerkberichten, die te laat in kwamen voor dit nummer, zijn op genomen in de NIEUWE HAAR- LEMSCHE COURANT van heden. R. K. YEREENIGINGEN. Maandag 22 Febr., half 9 alge meene vergadering. Spreker Onderwerp: a. Katholiek leven. b. De Goddienststrijd in Frankrijk; alle leden worden dringend uitge- noodigd deze vergadering bij te wonen. Half 9 Ondersteuningsfonds. Auteursrecht voos behouden. Zondag, de hh, Missen half 7, 8, 9 uur en half 11. De Catechismus naar gewoonte. Van avond half 7 Lof. Vóór het Lof het Rozenhoedje. Maandagavond 7 uur Lof met Rozen hoedje voor de geloovige zielen. Woensdag, Aschwoensdag. Begin der 40-daagsche vasten. Volgens godvruchtig gebruik onthouding van zuivel. Vóór de h. Mis van half 8 wijding der asch. Ten 8 uur gezongen h. Mis. Vrijdagavond 7 uur oefening van den Kruisweg. Zaterdagavond 7 uur Rozenhoedje in de Maria-kapel. A.s. Zondag, 1ste Zondag van de Vasten. De Vasten-Meditaties op Zondagavond half 7 zullen gehouden worden door den WelEerw. Heer L. Willenborg. Die gedurende den Vastentijd een vas ten plaats wil huren, vervoege zich daartoe bij den koster. Dinsdag- en Donderdagavond van 8S1/^ uur Cursus in Geloofs- en Zedeleer. Dins dagavond begrip van openbaring en Donderdagavond: het wonder. Zondag, de stille h.h. Missen te 7 urn en half 9 en te half 11 de Hoogmis. Te 2 uur leering en te 7 uur Lof ter eere van het Onbevlekt Hart van Maria, met Conferentie. Dinsdagavond van 67 uur gelegenheid om te biechten. Woensdag, Aschdag, begin der groote vasten. Te 8 uur gezongen h. Mis. Vóór de h. Mis aschwijding. 's Avonds te 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Donderdagavond te 7 uur Lof ter eere der H.H. Martelaren van Gorcum. Vrijdagavond te 7 uur oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag, te half 9 h. Mis voor de be keering der zondaren, 's Avonds te 7 uur Lof ter eere van Maria, met Rozenhoedje. Van 5—10 uur gelegenheid om te biechten. In deze week de h.h. Missen en Cate chismussen op de gewone uren. Zondag, en twee volgende dagen zal in deze kerk het gened van 40 uren plech tig gevierd worden. Zondag half 6 uit stalling van het Allerh. De gelezen h.h. Missen te half 6, 7 uur en half 9. Na de H. Mis van 7 uur algemeene H. Communie voor de leden der Broederschap van den H. Kruisweg. Tc half 11 solemn eele Hoogmis, 's Namiddags geen Catechismus. Te half 4 plechtige Aanbidding- Van 5 tot 7 uur gelegenheid om te biechten, en te 7 uur plechtig Lof. Maandag en Dinsdagochtend kwartier voor 7 uitstalling van het Allerh. Te 7 uur, 8 uur en half 9 de gelezen h.h. Missen, te 10 uur de plechtige Hoogmis. Maandagnamiddag te half 4 plechtige Aanbidding, te 7 uur het Lof, en van 5 uur tot aan het Lof gelegenheid om te biechten. Dimsdagmiddog te half 4 plechtige Aan bidding. 's Avonds te 7 uur solemneel Lof en gebeden der Broederschap van den H. Antonius, waarna Processie met het Allerh. en de Lofzang „Te Deum" tot sluiting van het Gebed van 40 uren. Woensdag, Aschdag, te 7 en te 8 uur de gelezen h.h. Missen, en te half 10 ge zongen h. Mis. Na elke h. Mis uitdeeling der gewijde Assche. 's Avonds half 8 het Lof, waaronder de „Miserere en de eerste Meditatie over het Lijden Onzes Heeren. De volgende Meditaties zullen, als naar gewoonte, gehouden worden op de Dins dagen van de Vasten, 's avonds te half 8. Donderdag, te half 8 en 8 uur de h.h. Missen voor mej. de Wed. Ruijs geb. Maké, als Lid der Broederschap van den H. Kruisweg. Te half 9 de H. Mis voor Mej. Wed. Sluiters geb. Sillekers als Lid der Broe derschap van den H. Antonius. Vrijdag, te 8 uur gezongen h. Mis. 's Avonds te 7 uur Lof en Oefening van den H. Kruisweg, Zaterdag, te 8 uur de h. Mis voor Mej. H. Snoeks geb. Henneman, en te half 9 voor Mej. Maria Kuijper geb. van Bree, als Leden der Broederschap van den H. Antonius. Zondag, de h.h. Missen ten 9 ure en half 11 -de Hoogmis. Te 12 ure Catechis mus. Te 4 ure Lof. Dinsdag, te 8 ure gezongen h. Mis ter eer9 van den H. Antonius, des avonds te 7 ure Lof. Woensdag, Aschdag. Na de H. Missen uitreiking der gewijde asch. Vrijdag, te 8 ure gezongen h. Mis ter eefe van het H. Hart, des avends te 7 ure Lof. Zondag, de h.h. Missen te half 6, 7 uur half 9 en te half 11 deHoogmis. 's Av te 7 uur Lof. Maandagavond te 7 uur Maria-Lof met Rozenhoedje. Maandag en Dinsdag, geen h. Mis om half 9. Woensdag, Aschdag, de h.h. Missen met aschuitdeeling te 7, 8 en 9 uur. 's Avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Het toelatingsexamen voor de 1ste H. Communie der kinderen op 29 April zal gehouden worden a.s. Donderdag voor de meisjes en as. Vrijdag voor de jongens na de h. Mis van 9 uur. Voor de jon gens die tot de 1ste H. Communie zullen worden toegelaten zal aanstaanden Zondag des middags om 2 uur de Voorbereiding beginnen in de Meisjesschool aan de Koningstraat Aartsbroederschap der H. Familie. Zondag, des namiddags te half 5 ver gadering. lederen Zondag van 44!/2 uur bestaat er gelegenheid om opgenomen te worden in de Aartsbroederschap derH. Familie. Mannen en jongelingen hebben altijd vrijen toegang tot de vergaderingen. Zondag, de h.h. Missen om half 6, 7 9 uur en om half 11 de Hoogmis, 's Av half 7 Lof met predikatie. Dinsdagavond om half 8 Lof ter eere van den H. Antonius. Woensdag, Aschdag na iedere h. Mis uitdeeling der H. Asche. Donderdag, om 9 uur h. Mis voor de leden der Broederschap van O. L. Vrouw van Altijdd. Bijstand, 's Avonds half 8 Lof ter eere van het Allerh. Sacrament. Zondag, om half 7 Meditatie over het Lijden H. J. C. Zondag, om 7 uur en half 9 de stille h.h. Missen, half 11 de Hoogmis, 2 uur de Catechismus, des avonds om 7 uur Lof met Rozenhoedje en predikatie. Dinsdagavond, half 8 Lof ter eere v.d. H. Antonius. Woensdag, Aschdag, half 8 gez. h. Mis, na de h. Mis van half 8 en 9 uur, uit deeling van de gewijde asch. Donderdagavond half 8 Lof ter eere van het H. Sacrament. Vrijdagavond half 8 Kruiswegoefening. Zaterdagnamiddag van 49 uur gele genheid om te biechten, gedurende deze week dagelijks de Catechismus, de h.h. Missen om half 8 en 9 uur. Zondagde h.h. Missen te 7 uur, half 9 en half 11, kwart voor 10 Bijbelsche- gesehiedenis-les, 's nam. van 23 en van 34 Catechismus, 4 uur Lof met Rozen hoedje en Litanie. Maandag, 9 uur, Catechismus. Dinsdag, 12 uur, Catechismus. Woensdag, Aschwoensdag, wijding en uitdeeling v. d. H. Asch, 8 uur, gezongen h. Mis ter eere van den H. Jozef. Donderdag, 9 en 12 uur, Catechismus. Vrijdag, feestdag v. d. H. Doornenkroon van O. H. J. Chr., 8 uur gezongen h. Mis ter eere van 's Heeren Lijden, 9 uur Ca techismus. 's Avonds 7 uur oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag, 12 uur, Catechismus, 's avonds 7 uur, Lof met Rozenhoedje en Litanie. Zondag, de h.h. Missen ten 7 uur, half 9 en de Hoogmis ten 10 uur. Des nam. en 3 uur de Vespers. Woensdag, De lste H. Mis ten 7 uur. De Hoogmis ten 9 uur. Vóór de h.h. Missen uitreiking der gewijde ascb. Vrijdag, ten 7 uur de Kruisweg, waarna vereering van de relikwie van het H. Kruis. Zaterdag, 's avonds ten 7 uur Lof. Gedurende de week zijn de h.h. Missen te 7 uur en te half negen. Zondag, Heden na den middag kwar tier over 2 Catechismus, 3 uur de Ves pers. Catechismus volgens gewoonte, Woensdag, aschdag en begin der 40 daagsche vasten. Alleen uit godvruchtig gebruik dien dag onthouding van melk spijzen. Vóór de gez. H. Dienst van 8 uur wijding en uitdeeling der gewijde asch. Donderdag, geen gez. H. Dienst; wel 's avonds 7 uur het Lof ter eere van het Allerh. Sacrament. Vrijdag, 8 uur gez. H. Dieast, en 7 uur Kruiswegoefening. Zaterdag, gelegenheid tot biechten van 5 tot 8 uur. Zondag, Quinquagesima. Om 3 uur Lof. Woensdag, om kwart over 8 wijding en- uitreiking der Asch, daarna gez. H- Mis. 's Avonds 7 uur Kruisweg. Vrijdagavond, 's avonds 7 uur Kruisweg. Dagelijks voor en na de h.h. Missen en Zaterdag van 4 uur af gelegenheid om te biechten. De schoolmis om kwart over 8. De gebeden worden verzocht voor Catharina Star wed. van A. Molenkamp, die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden is voorzien. Zondag, 7 uur de vroegmis, 10 uur de Hoogmis, 'sNam. half 3 de Vespers. Zaterdagavond van 5—8 uur gelegen heid tot biechten. In de week de h. Mis om 9 uur. Zondag, 7 uur de H. Mis, 10 uur Hoogmis, half 1 de Catechismus, half 7 Lof met Rozenkransgebed. Maandag, de h. Mis bij de Eerw. Zusters. Dinsdag, 8 uur de h. Mis ter eere van den H. Antonius. 's Avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Antonius met ge beden tot verschillende intenties. In deze Parochie is gevestigd de „god vruchtige vereeniging'' van den H. An tonius van Padua. Woensdag, Aschdag te 4 uur de H. Mis. Vóór de H. Mis wijding en uitdee ling der Assche. Vrijdagavond 7 uur Kruiswegoefening. Zaterdagavond van 59 uur, biecht- hooren. Door de week de h. Mis om 8 uur. lederen dag vóór de h. Mis biecht- hooren. De Catechismus volgens gewoonte. In huize „Meerzicht" Instituut St. Joseph is thans ook gelegenheid tot aanleeren van Kunstborduurwerk, Appli cation, Houtsnijwerk, Kunstbranden enz. De gebeden worden verzocht voor Jacob Kaandorp, die in den Heer is overleden. Zondag, half 8, overledenen, 10 uur, geestelijk en tijdelijk welzijn der parochie, 1 uur groote Catechismus, 's Avonds 7 uur Broederschapslof en Rozenhoedje. Maandag, 7 en 8 uur, overledenen. Dinsdag, 7 uur meest verlatene geloo vige Ziel. 8 uur zekere intentie. Woensdag, 7 uur, tot zekere intentie ter eere van den H. Jozef. 8 uur over leden. Avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Donderdag, 7 en 8 uur, overledenen. Vrijdag, 7 uur, overledenen, 8 uur Emerentia Cornelia Nooy-Jonker. 7 uur oefening voor den H. Kruisdag. Zaterdag, 7 uur, bekeering der zondaren. 8 uur voor de geloovige Zielen. 4—8 gelegenheid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor Cornells Dijk die in den Heer is overleden. Zondag, De h.h. Missen om half 7, 8 en 10 uur, om 1 uur en kwart voor 2 Catechismus, 3 uur Congregatie, 6 uur Lof met Rozenhoedje. Maandag, geen Mis om 7 uur in de kerk: bij de Zusters „dag van aanbid ding." Woensdag, Aschdag, begin der 40-daag- sehe vasten. Het is geen verplichting, maar een zeer oud, godvruchtig gebruik dien dag geen zuivel en geen eieren te gebruiken. Bij het begin van elke h. Mis uitdeeling der gewijde asch; vóór de h. Mis van 9 uur (zingende Mis) plechtige wijding der asch. Alléén Woensdag en Vrijdag a. s. is het gebruik van vleesch en gesmolten vet verboden. Donderdag en Zaterdag a.s. mag dit jaar ook vleesch enz. gebruikt wor den tengevolge van dispensatie, maar in de vastenwet wordt op die dagen niet gedispenseerd. Donderdagavond om 7 uur Lof. Vrijdagavond 7 uur oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag, gelegenheid om te bieehten van 4 tot 8 uur. Zondag, 7 uur Vroegmis, half 10 Hoog mis. 's Namiddags half 2 Catechismus, half 3 de Vespers, om half 7 Congregatie der Aartsbroederschap der EL Familie. Woensdag, 8 uur gezongen h. Mis, voor de Mis uitdeeling der asch. 's Avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Vrijdagavond 7 uur Kruisweg. De gebeden worden verzocht voor Bernardina Zuiderduin, huisvr. vanEgb. Snijders, die in den Heer is overleden. Zondag, 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoog mis, half 2 Catechismus, half 3 de Ves pers. In de week de h.h. Missen half 8 en kwart over 8. Zaterdag alleen kwart over 8. Catechismus als naar gewoonte. Woensdag, kwart over 8 wijding en uitdeeling der Asch, waarna gez. H. Mis. Donderdag, half 7 Lof met Lijdensme ditatie. Zaterdag, half 7 Lof ter eere van de Allerh. Maagd. Zondag, half 8, Gemeente, half 10, Jaarlijksche dienst voor Cornelis Beentjes, 1 uur Catechismus, 2 uur de Vespers. Maandag, half 9, Mevr. Anna Maria Theodora Herkenrath hvr. van den WelEd- Heer Jacobus Waterschoot v. d. Gracht- 9 uur Gezongen Jaargetijde v. Jan Mors, Dinsdag, half 9 Jaarl. dienst voor Mijntje Kuijs hvr. v. Hermanus Terra, 9 uur Cornelis en Willem Smit. Woensdag, half 9 Jan Meijne, 9 uur gezong. h. Mis voor Maartje Schee en Nicolaas Meijne. Donderdag half 9 Jaarl. dienst v. Corne lis Leek, 9 uur Mijntje Kuijs. Vrijdag, half 9 tot zekere intentie, 9 uur ter eere van het Allerh. Sacrament, 7 uur oefening v. d. H. Kruisweg. Zaterdag, half 9 voor Margeretha Krook- man, 9 uur twee overledenen, Te 4 uur biechtgelegenheid en 's avonds om 7 uur Lof. Zondag, 7 uur en half 9 de stille h.h. Missen, 10 uur de Hoogmis, 3 ure de Vespers. 6 uur Lof. Woensdag, Aschwoensdag. De h.h. Mis sen ten half 7 en 8 ure. Ten 10 ure de gezongen H. Mis Vóór de h.h. Missen zal de gewijde Asch worden uitgedeeld, 's Avonds half 8 oefening van den H. Kruisweg. Donderdag, half 9 gezongen h. Mis ter eere van het H. Sacrament, 's Avonds 6 uur Lof. Zaterdag, feestdag van den H. Mattheas, Apostel half 9 gezongen H. Mis. De gebeden worden verzocht voor Mejuffr. Anna Geertruida Preijde geb. Bos, Theodorus Jacobus van Deursen, Anna v. d. Zwam, geb. v. Dam, Anna Maria Beinsdorp, wed. Buis, Sophia Maria Jansen Hendriks, geb. van Leeuwen, Catharina Uvenhoven en Joseph Pijst, Joannes Hendriks en Cornelia Roos, weduwe Wunnink, die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien en voor Joanna Catharina de Loor, echtg. van Joannes Gerardus Blom, Anna Euphemia Niesten, echtg. van Joannes Beelen, en Joannes van Egmond, Adrianus Kersten, Jacob Preijde, en Joanna Arts, weduwe Leuven, die in den Heer zijn overleden. In den ondertrouw zijn opgenomen Johannes Klinkhouwers en Geertrudis van Tulpen, weduwe van Hendricus de Raadt. Zondag, te half 8 Vroegmis, 10 uur de Hoogmis, 2 uur Catechismus, 3 uur de Vespers. Maandag, Dinsdag, Donderdag, Vrijdag en Zaterdag, kwart over 8 h. Mis. Woensdag, half 9 wijding en uitdeeling der gewijde Asch en gez. H. Mis. Vrijdag, 's avonds 7 uur oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag, Van 4 tot 8 uur, gelegenheid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor Maria Albers, geb Vinke en Joannes van der Aar, die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien en voor Joanna Huberta de Winter geb. van Riet, die in den Heer is ovêrleden. Zondag, de h.h. Missen ten 7 uur, half 9 en ten 10 uur de Hoogmis. Ten 2 uur Catechismus. Ten 3 uur de Vespers. Woensdagmorgen, ten 9 uur gezongen h. Mis. Zaterdagmiddag van 5 uur af gelegen heid om te biechten. Ten 7 uur Lof. De gebeden worden verzocht voor Mej. Joanna van Dril, Maria Kuiper geb. Prins, Wed. G. Boot geb. Uitendaal. Anna van Rooden, Joanna Dubbeling, Sophia Zandberge geb. Stijnman, Gerardus van Veen, Engelina Catharina Nieberding, Leonardus Schrama en Franciscus Goozen, d e met de laatste H. H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien en voor Joannes Warmerdam, en Jacobus Does. de wed. P. Warmerdam, geb. Rusman die in den Heer zijn overleden. Zondag, te 7 ure en half9degelezene h.h- Missen, te 10 uur de Hoogmis, te half 2 Catechismus, te half 3 de Vespers, waar onder de Rozenkrans zal gebeden worden. Maandag, slechts 2 h.h. Missen te half 8 en half 9. Woensdag, Aschdag. Een kwartier voor iedere h. Mis de wijding en uitdeeling der asch. Donderdagavond te 7 ure Lof en oefe ning van den H. Kruisweg. Zaterdag, onder de h.h. Missen tot 11 ure en 's namiddags van 3 uur af gelegen heid om te biechten, 's avonds te 7 ure Lof waaronder de Rozenkrans zal gebeden worden. Zondag, ten half 8 Vroegmis, ten 1q uur de Hoogmis. Half 2 Catechismus, hi lf 3 Kruisweg. Woensdagmorgen 8 ure gezongen h. Mis; waarvóór wijding en uitdeeling der ge wijde assche. Dinsdag en Donderdag Catechismus. Zondag, 7 uur, stille h. Mis met onder richting; 10 uur, Hoogmis met predikatie, 's Namiddags te 1 uur Catechismus. Te 2 uur Lof. Woensdag, half 9 gezongen h. Mis, voor de h. Mis wijding en uitdeeling der ge wijde asch. Vrijdag, na de k. Mis oefening van den H. Kruisweg. Kerk v.d. H. Franciscus van Sales. Zondag 7 uur de vroegmis, 10 uur de Hoogmis, 's middags 3 uur Lof met Ro zenhoedje. Dinsdag, 9 uur gezongen jaargetij voor Hendricus Gerritsen. Woensdag, half 9 gezongen h. Mis. Na de H. Mis uitreiking der gewijde Asch. Vrijdag. Na de H. Mis de Kruisweg. Zaterdag-avond, van 48 uur gelegenheid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor de Wed. Gijsberta Meijer, geb. v. d. Burg, die met de laatste H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien, en voor de Wed. Anna v. Doorn, geb. Smit Theodorus Oud, die in den Heer is overleden. Zondag, 7 uur, Parochie, 9 uur Cate chismus, 10 uur, Hoogmis Martinus van Staveren en Joanna van Haastrecht, 3 uur de Vespers. Maandag, 8 uur, Joannes van Westen, half 9, Joannes Herman van Son. Dinsdag, 8 uur, Albertus Suidgeest, half 9, Hendrik van Sprundel geb. Pronk. Woensdag, 8 uur, Mevrouw de Wed. Antoinette Lagerweij en overleden echt genoot, half 9, Cornelia Spigt en Hendrik Poortman. Donderdag, 8 uur, Agatha van Leeuwen geb. Verdegaal, half 9, Adriana Hack hvr. Joannes Bus. Vrijdag, 8 uur, Lambertus van Caste ren, half 9, Gijsberta de Wit hvr. Martinus van Casteren. Zaterdag, 8 uur, Z.Eerw. Heer Pastoor Joannes Steenvoorden, half 9, Mgr. Ber- nardus Dankelman en overledene familie. Zondag, 7 uur Parochie, 10 uur, Joan nes de Nijs. De R. K. j'jremigingen van Haar lem en Omstreken vinden in deze rubriek gelegenheid om KORTE (ook huishoude lijke) mededeelingen, agerada's enz. bekend te maken. Nederlandsche R. K. Volksbond Afdeeling Haarlem. Bondsgebouw Smedestraat 23. Dinsdag 23 Febr., half 9 Meubelmakers- gilde „St. Paulus", half 9 Metaalbewer- kersgilde „St. Eloy", 8 tot 9 uur „Hulp in Nood". Woensdag 24 Febr., half 9 huishoudelijke vergadering van de afdeeling Spoor- en Tramwegpersoneel „St. Augustinus", half 9 „Eerbied in Gods Huis, 9 uur repetitie Zangvereening. Donderdag 25 Febr., half 9 bestuurs vergadering Kalk- en Steenbewerkers, half 9 Rederijkerskamer. Vrijdag 26 Febr., half 9 Hoofdbestuur. Zaterdag, 27 Febr., half 9 uur zitting Spaarbank „St. Antonius van Padua", van 8—9 uur Hulpspaarbank (Schoter kwartier), van half 9 tot half 10 uur opening Bibliotheek, half 9 uur spaarkas „St. Nicolaas" ^winterprovisie), half 9 uur uitstalling en verkoop van boeken geachriften en brochures door de Pro- pagandaclub; half 9 uur inschrijving van leden ih de Coöperatieve Bakkerij „Ar beid Adelt". MEDEDEELINGEN. Maandag 1 Maart, half 9, algemeene vergadering van de Spaarkas „St. Nico laas" (Winterprovisie). Punt van behan deling „Bespreking steun Bondstentóon- stelling". Alle leden worden verzocht present te zijn. Namens het Bestuur, T. H. BROEKHUIJZEN, le Secr.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1909 | | pagina 10