JEUKEND ECZEEM cceu/y/cs Wegens vertrek. Veiling Erkelens, Bericht van Inzet. Wegens Opheffing Ie klas Heeren- en Damesrijwielen. M. STAVINGA, RECLAMETENTlONSTELLIffB Verkooping 70 SCHAPEN op Donderdag I April a. s. VERKOOPING van «EDEL op Donderdag 8 April 1909, Verkooping A M 0 T I E 4 Gebouwen inrijpoort. baandag 29 maart 1909 Zoekt Uw voordeel! Leger en Vloot. Sport en Wedstrijden. Advêrientiën, VAN ELDERS. Marktnieuws DAMES. Woensdag 7 April I9G9? met 2 Bons ter waarde van 10 cent. WERD DRIE JAAR LANG DOOR Heden geopend s SALON DE COIFFURE ¥e!ses*sfi*£8ai 2. L. v. VELZEN. 1. H. WILDERVANCK DE BlÉCÖIiRT. Inboedel, Deurwaarder J. N. WARMER één Hoop. Qp WOENSDAG 31 MAART 1908 Mr. C. i. Boerlage, Notaris. belangrijke aanbieding van een partij SPAARNE 68. 48 Spaarnwouderstraat 48. Prima Nagelkaas van af 14 cent en honger per 5 ons. INGEZONDEN. Ingezonden AAededeeimgen. VOLMAAKTE GENEZING DOOR ZAM-BUK. Rechtszaken. Waterstanden. ag* hg in het gebouw „St. BAV0" HAARLEM. 1018 APRIL (Paaschweek). 0p het 90 M2 groote Tooneel, dat tijdens de Tentoonstelling in een rijk met bloemen, planten en draperieën opgesmukt Gebakjessalon herschapen wordt, zijn naast het Buffet nog een tweetal Gabïnetjes te huur. Alleen zeer fijne exposities komen hiervoor in aanmerking. Verkoopen toegestaan, doch expo santen, die hier eet- of drinkwaren zouden willen verkoopen, worden niet toegelaten. Zich te wenden tot den Voorzitter van 't Tentoonstellingscomité, P. J. M. VAN TETERING, Aelbertsberg- straat 91. (Kleverpark). hoek Aeibertsbergstr. Aanbevelend, UEd. dienstw. dienaresse Mej. LOUISE KR00NEMANS. vsm ongeveer a contant, 's namiddags 2 uur, aan slen Spaartewou- decweg te Haarlem mermeer. te Bloemenslaal, A. 0VERAKKER, Makelaar, tot 's middags ten 12 uur op 31 Maart bij inschrijving en 7 April bij toeslag. 22 RtaaH 1909, ONGEKENDE LAGE PRIJZEN. Van ouds bekend, het beste adres. Nu is het weer de tijd voor Boter en Kaas gebruik. Specialiteit in Boter, Kaas en Eieren. Fijne Tafel- boter 40, 45 en 50 ct. per 5 ons. Merk Futurum met Room gekarnd per pakje 22l/2 en 45 cent. Zeer fijne kwaliteit 321/2, 35, 3772» 42 ct. p. 5 ons, Reclame Boter 22 en 25 cent. Fijne Goudsche Kaas 25,30 en hooger. Fijne Leidsche Kaas 18 en 32 VERSCHE EIEREN volgens Marktprijs. Aanbevelend, A. BOSMAN, 48 Spaapnwouderatraat 48. A n t w.Dal ligt er aanwanneer dit servituut op het erf ligt, moet dehuur- der het natuurlijk toestaan. En twee- dens wanneer het in 't huurcontract is gestipuleerd. Buiten die twee wette lijke redenen zien wij de door u be doelde verplichting niet in. V r.Ik heb een kanarie die goed zingt: hij heelt echter lange nagels, zoo lang zelfs dat ze krom groeien. Kan ik die zelf afknippen? n t w.Zeker, inet een scherp schaartje. V r.Wat voor groen moet een ka narie hebben, nu er nog niets groeit? A n t w.Er groeit genoeg groen voor een kanarie: veldsla b.v. is al te krij gen. Maar overigens is het niet noo- dig uw kanarie voortdurend groen te geven. V r.: Op welken datum viel Paschen in het jaar 1859? A n t w.Misschien weet een onzer lezers het wel. Wij weten het niet. V r.Wanneer wordt het Eucharis tisch Congres dit jaar gehouden, en waar? Antw.In Keulen, begin Augustus, wij meenen den lOen te beginnen. V r.Ik las in een Belgisch blad over een benoeming van een geeste lijke van een Belgisch diocees tot ..aartsdiaken", wat is dat voor een waardigheid en bestaan die heeren hier niet? Antw.: U zult bedoelen: „aartsdia ken van een of ander kapittel". We gciooven dat dit een titulaire waardig heid is. welke hier te lande niet in gebruik is. V r.Wat beleekenen de letters M.P. achter de namen van Engelsche staats lieden, zooals men in Engelsche illu straties ziet? Antw.: M.P. beteekent „Member of Parliament", dat is: lid van het Parle ment. De leden han het Lagerhuis worden zoo genoemd. Vraag: Kan u mij opgeven waar ik een boek kan krijgen, dat handelt over ziekte in bloembollen? Antwoord: Elke bockhandelaar kan u daar aan helpen: er bestaan er verscheidene. V r.Voortdurend hebben wij last van muggen in woon- en slaapkamer. .Weet u een middel Antw.: Zet voor de muggen die rondvliegen schaaltjes kamferspiritus. Maar ga onderzoeken waar ze vandaan komen. Waarschijnlijk van een sloot of moerassig stuk grond in de nabijheid, Zie dat te vinden, en roei het uit. V r.Ik ben met November in dienst gekomen en wensch met Mei na be hoorlijk opzeggen te vertrekken. Kan mevrouw mijn Nieuwjaarsfooi nu nog inhouden, ook al maak ik eerst nog schoon, en zoo ja, heb ik dan nog recht iets voor de schoonmaak te vor deren? Antw.: Op de Nieuwjaarsfooi houdt u recht. Voor de schoonmaak mag u alleen dan iets vorderen, vyanneer dat dat bij de indiensttreding is overeen gekomen. V r.Is een brief van H. M. de. Ko ningin vrij van port? A n t w.Ja. V r.Moet ik, om een betrekking bij het Ministerie van Binnenlandsche Zaken krijgen, bij den Minister zelf op audiëntie gaan? Antw.: 't Is niet noodig. Maar als u gesolliciteerd heebt, dan kan het na derhand wel nuttig wezen uw opwach ting bij den Minister te gaan maken. V r.Ik ben met 1 Maart in een dagmeisjesbetrekking gekomen bij een mevrouw, die mij gisteren de deur uit heeft gezet omdat ik met mijn beminde stond te praten. Kan ik schadevergoe ding daarvoor vorderen? Antw.: Neen. U zult 't er wel naar gemaakt hebben, en in dat geval is geen schadevergoeding verschuldigd. V r.Hoe kan ik aan een lot in de Staatsloterij komen? Als ik n.I. in Haarlem bij de collecteurs kom, dan lees ik overal „uitverkocht". Ik £an mij slecht voorstellen dat dit altijd zoo is. Antw.: Vóór dat de le klasse gaat trekken, kunt u dan toch zeker in Haarlem wel terecht. Maar gelijk hebt u, dat de loten spoedig zijn uitver kocht. De collecteurs krijgen een be paald getal en hebben vele vaste klan ten. Geef uw naam op aan een col lecteur en bestel te voren een lot, of nü een briefje voor de 5e klasse, dat is wel te krijgen. Een onzer medewerkers schrijft ons het volgende, dat we hier gaarne een plaats geven Eenige dagen geleden kwam er in de „Vragenbus" van uw blad een vraag voor over de thee, welke u beantwoord de met te zeggen, dat u nog niet zoo gauw geloofdet, dat wij hier thee drin ken, die al eens afgetrokken is door de Chineezen. Ik wil niet beweren, dat dit juist in China gebeurt, maar wel heb ik verschillende deskundige hooren vertel len, dat zij dit feit reeds dikwijls heb ben waargenomen. En niet alleen op deze manier, maar op nog vele manie ren worden wij met thee gefopt. Zoo is er wel bij onderzoek geble ken, dat de bladeren van de aardbei- plant voor de vervalsching van thee werden gebruikt, waarbij natuurlijk ook echte thee werd vermengd, om er de smaak aan te brengen. Hoever men het in het vervalsehen van consumptieartikelen heeft gebracht, blijkt wel uit het feit, dat zelfs kunst- koffieboonen vervaardigd worden uit gips en andere (hoewel onschadelijke) bestanddeel en. En zoo zou ik misschien nog ver schillende voorbeelden kunnen aanha len. U zult zich misschien wel herinne ren, dat er indertijd te Londen een kunstmatige eierenfabriek 'bestond, waar de eieren zoö natuurlijk werden nagemaakt, dat èr het velletje zelfs niet aan ontbrak: ze konden alleen niet uitgebroed worden en dat was jammer! Voor dm inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet aansprakelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst of niet geplaatstwordt de copy den inzen der niet teruggegeven. Verkeerds voorlichting. Beverwijk, Maart '09. Mijnheelde Hoofdredacteur De man van de „Stads-Editie", die rusteloos voortgaat de lezers van dat blad dag aan dag te vermoeien met alles en nog wat, geeft nu weer eenige onjuiste mededeelingen over het raads besluit in zake de afschaffing van de Beverwijksche kermis. Als een „Echte Willem die 't niet weet", beweert bij dat het besluit tot afschaffing met twee stemmen tegen die van de Wethouders Moens en Burger, is aangenomen. Nota bene! Wethouder Moens was evenals de heer Waterschoot van der Gracht in de vergadering, waarin het besluit genomen werd, afwezig, en Wethouder Burger stemde met de andere aanwezige leden voor de af schaffing. Het besluit werd dus met algemeens stemmen genomen. Die „Haarlemsche Willem" is toch een spitsvondige kerel. Raak of niet lijmt en kramt hij alles aan elkaar en ook uu weer brengt hij het teven- stemmen van de Wethouders! (die niet tegenstemden) in verband met de al of niet uitbreiding der politie. Zulke voorlichting is bespottelijk en draagt niet weinig bij om het blad dat er mee voor den dag komt in discrediet te brengen I ïtfèd. Voetbalbond. Voor Zondag a.s. staan de vol gende wedstrijden op het pro gramma, iWiestelijke- le klas' Breda, Vel oei tasQuick. .Dordrecht, D P. O.Sparta. 's-Gravenhage, H. V, V, H. B. S. iWeste 1 k 2e klas C. re serve le klas): Leiden, Ajax II V. O. C. II. Haarlem, Haarlem II Hercules II. 's-Gravenhage, H. B. S. II—H. V. V. II Kapitein ChristofFel. Kapitein Christoffel, die thans in Den Haag vertoeft, bezocht gisteren de afd. militaire zaken aan het depar tement van koloniën, en had daar een onderhoud met den chef der afdeeliug. Heden vertrekt de kapitein naar Arnhem. Na het verstrijken van zijn verloftijd keert hij naar Indië terug. Hij heeft niet het plan den militairen dienst te verlaten. Zorgen voor de miliciens De commandant, van het 7e reg Infanterie heeft de volgende circu laire gezonden aan de ouders en voogden der pas ingedeelde mili ciens De kolonel, commandant van het 7e regiment infanterie brengt ter uwer kennis dat uw zoon of pupil is ingedeeld bij de compagnie van het bataljon, in garnizoen te Amsterdam en alzoo onder de be velen is gesteld van den kapitein Deze kapitein is bereid u ten allen tijde inlichtingen te verschaffen, om trent alle belangrijke aangelegen heden, uwen zoon of pupil betref fende Amsterdam is voor jonge men sehen eene stad vol verleiding Daar- De Heer Christiaan Bekker, kapper, wonende le Jan v. d. Heyden Straat 77, Amsterdam, leed drie jaar lang aan de ellendige huidziekte eczeem. Zam-Buk, de wondervolle genezende zalf heeft hem genezen, nadat hij verschillende geneesmiddelen geprobeerd had, doch alle vruchteloos. De Heer Bekker schrijftGedurende drie jaren leed ik aan eczeem. Ik werd gekweld door een ondragelijken jeuk en de uitslag op de huid was zeer onaangenaam. Ik raadpleegde een dokter en probeerde vele verschillende geneesmiddelen, doch alles tevergeefs. Het baatte niet. Toen leerde ik kort geleden Zam-Buk kennen, en begon het te gebruiken. De uitslag ging toen al heel spoedig verdwijnen en het pijnlijke jeuken hield op. Ik kan U verzekeren dat ik na het gebruik van 4 doosjes Zam-Buk geheel genezen was. Ik ben nu geheel in orde en betuig U mijn dank voor Zam-Buk, de wondervolle zalf. Ik kan Zam-Buk niet genoeg aan mijn kennissen recommandeeren. t /v Ik geef U gaarne verlof dit schrijven te publiceeren." (Geteekend) Zam-Biilt, de wondervolle heelende zalf, geneest aambeien (blinde, bloedende en jeukende), zweren, eczeem, loopende wonden, zeere beenen, etterende kwetsuren, springende handen, winterhanden en-voeten, sneden, brandwonden, kueuziDgen, verstuikingen, brandblaren, builen, puisten, zeere en pijnlijke voeten, abcessen, en alle huidziekten. Zam-Buk is verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a f. 0.90 per doos. of f. 1.90 per groote doos, of franco per post tegen dezelfde prijzen direct bij de Zam-Buk Co., Rokin 8, Amsterdam. KNIP DIT UIT, en zend dezen coupon cents in post zegels nan liet adres Rokin Amsterdam, voor een gratis mon terdoosje Zant Buk De raadsleden zallen zich nu even als vroeger wel rekenschap geven van de wijze waarop door hen gestemd moet worden en hebben daarmede gehandeld in overeenstemming met wat er leeft onder de burgerij, bijzon der onder de geestelijken van alle kerken hier ter plaatse! X, Luchtvaart. Naar „De Auto" verneemt, tracht men te Leur (N. B.) ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan der suiker fabriek Zwartenberg, een vliegfeest te organiseeren. De directeur heeft een bedrag van f50,000 voor het naar hier laten komen van der vliegmen- schen of iets dergelijks beschikbaar gesteld. Kegelen. De uitslag van het van 28 Febru ari tot en met 24 dezer gehouden kegelconcours te Alkmaar (korps wedstrijd) is als volgt1Damiaten. Haarlem, 300 punten; 2. de ,Tien, Haarlem. 299; 3. Koekoek II, Alk maar, 296; 4. District III, Amster dam, 2895 D'r deugt geen bal van, Amsterdam, 288; 6. Vieto-ria, Alkmaar (47 treffers) 286; 7. de Wijïnan, Santpoort (46 tr.), 286; 8. Minerva, Amsterdam, 283; 9. Allen Om, Amsterdam (48 tr.), 282; 10 Moed houden, Amsterdam (47 tr.), 282; 11. Twee Duifjes, Amsterdam (46 tr.), 28212. Zou er kans zijn Alkmaar, 27813. Hout of Fout, Overveen, 276, en 14. O.Z O D Alk maar, 275 punten. Eere-prijsA Pampel, Amsterdam 70 punten TreffersprijsKlein Hamburg I, Amsterdam, 47 treffers Negenprijs: Alemaria Victrix. Alk maar, 6 negens Aehtemprijs[Water pas I, Haarlem, 11 achten Koekoeks- prijs: Op de plank, Amsterdam, 8 koekoek» Consol atieprijsG G. P, Amsterdam, 46 treffers (255 pun ten). om is door mij 'bepaald, dat de jeug dige categorie van militairen, waar toe hij .behoort-, in den regel des avonds te 10 uur in de kazteme zal moeten teruggekeerd zijn. Alleen nu en dan kan vergunning worden verleend, tot 12 uur uit te blijven, doch op voorwaarde, dat uw wensch daartoe aan den hierboven genoemden kapitein schriftelijk wordt kenbaar gemaakt. Ik verzoek uwe medewerking, om hem ook uwerzijds, te wijzen op de noodzakelijkheid en de verplichting, zich aan de militaire tucht te on derwerpen. Tot uwe geruststelling kan iic u mededeelen, dat op 't oogenblik, waarop ik mijn commando over het korps aanvaardde, in de soldatenpan - tine te Amsterdam niet meer dan in het geheel 7 a 8 glazen jenever per dag worden verkocht, niettegen staande alhier bij het regiment een 1000 personen aanwezig waren. Straffen wegens ernstige overtre ding kwamen tot hiertoe slechts spaarzaam voor Steeds, zijn mijne officieren en ben ook ik bereid billijke klachten over mogelijk minder goede behan deling aan te nemen en op afdoende wijze te onderzoeken, zoodat zij; in geval zij noodig mochten zijn, met gerustheid tot ons gebracht kunnen worden. Dringend verzoek ik u, uwen zoon of pupil, ook, uwerzijds, te waar schuwen tegen leenen of uitleenen. van geld, wat onder geen voorwend sel mag geschieden. Het geven van geschenken, aan wien ook, evenmin Eindelijk verwacht ik, dat ook u bereid zult zijn, uwen zoon of pupil verdraagzaamheid aan te bevelen jegens andersdenkenden Vóór en na de gezamelijke maal tijden wordt gelegenheid gegeven aan hen. die zulks thuis gewoon, zijn en het wensch en te doen, om te bidden of te danken Ik verlang van allen, die onder mijne bevelen dienen, dat zij dit zullen eerbiedi gen Door mij is bevolen dat ouders of voogden van hen die op 3 achter eenvolgende appels mochten mankee- ren, onmiddellijk zullen gewaar schuwd worden. Ik reken op uwe medewerking, wanneer ik: onver hoopt voor zulk een geval uwe hulp mocht noodig hebben. Uit de Staatscourant. Bij Kon. Be8l. zijn benoemd: bij het wapen der infanterie: bij het lste regiment, tot kapitein, de eerste luitenant G. Breukink, van het 9de regiment; bij het 6de regiment, tot eerste luitenant, de tweede luitenant S. E. van Nooten, van bet korps; met ingang van 1 April 1909: bij het 2de ragiment, tot kapitein, de eerste luitenant L. D. L. M. Coe- negracht, van het regiment grenadiers en jagers; bij het 7de regiment, tot eerste luitenant, de tweede luitenants A. Snoek en H. S. Bloeme, beiden van het korp; bij het 8ste regiment, tot kapitein, de eerste luitenant J. A. Keeman, van het, regiment grenadiers en jagers; bij het 9de regiment, tot eerste luitenant, de tweede luitenants H. V. G. Römer en F. A. van Heyst, beiden van het korps; bij het 11de regiment, tot eerste luitenant, de tweede luitenant jhr. F. J. A. Calkoen, van het korps. Haagsche Rechtbank. Deze Haagsche rechtbank deed o. a. uitspraak in de zaak van A. v. d. B., te Noordwijkerhout, wegens mis handeling aldaar, tot f5 of dagen. (De eisch was f5 of 5 dageü). De aanslag in bet Palais R o y a 1. Dr. Möller is schuldig verklaard in zake de poging tot doodslag, gepleegd op den directeur van het Paleis Royal te Amsterdam, iuaar ontoerekenbaar verklaard. Zijn opname in het krank zinnigengesticht voor den tijd van één jaar werd gelast. Een persdelict. Gisteren had zich voor de Amster- damsche rechtbank te verantwoorden de heer C. Regenboog, directeur van de „Courant" en hoofdadministrateur van „Telegraal", beschuldigd van den goeden naam te hebben aangerand van een inwoonster van Velsen, van wie in een bericht geschreven was, dat zij haar oude hulpbehoevende moeder ergerlijk had verwaarloosd. Uit, het getuigenverhoor bleek dat het bericht was ontleend aan de „Tele graaf" en dat de directeur van dat blad, de heer Holdert in hoogste in stantie beslist wat uit de „Telegraaf" in de „Courant" komt. Het O. M. vroeg vrijspraak daar Diet het wettig bewijs geleverd is, dat de beklaagde uitgever is van de „Courant." Uit wraak. Het O. M. bij de Rotterdamsche rechtbank eischte 4 jaar gevangenis straf tegen den smid Z. uit Delft, die ia den avond van 6 Februari j.l. in de Wenastraat te Rotterdam zijn meisje met 14 messteken van het leven beroofde uit wraak. Faillissementen —Failliet verklaard: 15 Maart: Th. ter Beek, koopman, te Arnhem. 18 Maart, de naaml. venn. Maatsch. tot voortzetting der zaken W. ten Harm sen en Zonen, te Den Helder. 19 Maart. J. Borsboom, groentenhan- delaar te Loosduinen. 23 Maart. G. J. van der Mee, assu radeur, te 's-Gravenhage. W .den Boer, koopman te Menal- dum. C. Will ems en, .zonder beroep, te Amsterdam. Geëindigd: Ten gevolge van het ver bindend worden der uitdeelingslijsten de faillissementen van A. A. Mutsaers, huisschilder, te Tilburg; J. Zwagerman, vrachtrijder le Heiloo; en mej. C. W. P. van Waning, gewoond hebbende le Rijswijk. HOOFDDORP Graanmarkt. Winter tarwe 18.25 5 f9.— per 80 K G. Roo- de tarwe f8.60 a f9.50 per 80 K.G. Haver f7.80 5 f8.30 per 100 K.G. Rog ge f5.80 f6 per 65 K.G. Paarden- boonen f7.60 f7.80 per 80 K.G. Dui- venboonen f8.70 a f9.60 per 85 K.G. Groene erwten f 10 5 fll per 85 K.G. Karwijzaad f 22 incluisief. Amsterdam 26 Maart Oiienoteerin- gen per 100 KG. Raapolie. Vliegend In de stad Mei Sept./Dec. Lijnolie. Vliegend. In de stad April Mei/Ang Sept./Dec, Jan./.A pril. 25 Maart, f 21% 21% 26 Maart. f33 32% 306/» 28% 221/4 22 21% 21% 22% 22i/g 22% 22 Vrijdag 26 Maart. (vm. 8 u.) Pla atsïh. rijft in 24 uur hoog. laag. Amstrbdaw. Kanaalwater. Lobit 11.52 0.26 0.— 8u 0.44 MAP. Nijmegen 9 03 0.28 0 12 0.45 Arnhem 9.05 0.24 0 Stadswater. Vreeswijk 2.12 0 48 0- 8u 0.44 MAP Kampen 0 62 0.49 0.— 2 u 0.45 Gr.ve 9.62 0.— 2uid.xeewater S Andr Maas 5.11 0.11 0.— 8u 0.43 MAP. De Cabinetjes zijn ca. 2l/i M. diep en hoog. Wegens uitbreiding is de Was- scherij „NIEUW SCHOTEN" ver plaatst van Kloosterstraat 17 naar de SPAAMSCHE VAARTSTR. No. I26} waarbij tevens een Strijk en Glansinrichting aan verbonden is, waardoor wij thans in staat zijn alle orders vlug, accuraat en zoo concurreerend mogelijk uit te voe ren. Met beleefde aanbeveling, in het Duinlustpark, voor villa „Pension Duinlust" des morgens te 10 ure, ten overstaan van den te Bloemendaal gevestig- den notaris zal publiek verkoopen tl Contant een gedeelte van den raeubilairen zich in gemelde villa bevindende ten verzoeke van den Heer J. W. P. Lodewijks en bestaande uit weinig gebruikte en uitmuntend on derhouden meubelen, mahoniehou ten- en andere kasten, Canapé en 6 stoelen, tafels, stoelen, waschtafels, nachtkastjes, ledikanten, bedden, matrassen, dekens, spreien, enz. voortsspiegels, schilderijen, klee- den, karpetten, Linoleums, glas- en aardewerk, en al wat meer ten ver koop zal worden aangeboden. Bezichtiging Dinsdag en Woens dag 6 en 7 April, telkens van 10 tot 3 uur v.m. van en zal op publiek d contant verkoopen tot Amotie de Gebouwen te Haarlem aan de Groote Houtstraat, plaatselijk geteekend Nos. 173,175,177 en 177a, in De verkoop geschiedt in een der te amoveeren gebouwen. Te bezichtigen Maandag 5 en Dinsdag 6 April, 's namiddags van 2tot 4uur, alsmede 's morgens vóór de veiling,. Nadere aanwijzingen en inlichtingen te bekomen bij den Hoer J. C. VAN DEN BERG, Architect te Haarlem, Raamvest No. 59. De perceelen 5, 6, 7 en 8 in de Advertentiën en Aanplakbiljetten dier veiling vermeld, worden thans geveild als perceelen 5 en 6, zijude: 5. Twee ARBEIDERSWONINGEN? met grond als BOU WTERREIN, onder verplichting die woningen af te breken vóór 1 Mei 1910, groot 2 32 Are, en 6. TUIN met HOUTEN SCHUUR, te zamen groot 2 60 Are, als Bouwterrein en onder verplichting die Schuur vóór 1 Mei 1910 af te- breken. J. H. WILDERVANCK DE BLÉCOURT, Notaris te Bloemendaal. De perceelen te HEEMSTEDE? ingezet op staan in bod als No. 1. Het Koffiehuis „Café Cen trum" aan de Rnadhuisstraat b.d. IJzeren Brug op f6000 No. 2. Het Winkelhuis en twee Woonhuizen met Schuur en het Erfpachtsrecht van den grond tot ulto. Febr. 1920, aan de Raadhuis straat No. 18, 20 en 22 op f2000. De afslag is bepaald op 's avonds 71/3 uur in „de Nieuw» Dorstige Kuil" te Heemstede. voorm. 10 uur zal ten sterfhuize van den Heer J. PUST aan de Raadhuis straat No. 103 te Heemstede, publiek worden verkocht eenige INBOEDEL^ voorts een gratnophoon, twee bil jarts met toebehooren, electriseer- machine, schoenmakersnaaima chine. 4 fietsen, vogelkooien en tuin gereedschap. Daags vóór en op den verkoopdag te bezichtigen. i

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1909 | | pagina 6