Openbare Verkooping 1! Cinematograph m. Loodgieters-Inventaris Gebouw „Si Bavo RIJ WIELE Amsterdamsche Beurs. Marktmeuws. Kerknieuws. Sport en Wedstrijden. Advertentie n. Wegens vertrek Bioscope Theater, - Groote Markt. Laatste nieuws. op Donderdag 29 Julil909 Zaterdag 31 Juli 1909 BUITENGEWONE VOORSTELLINGEN Pafhé Frères Overproductie. 24 Schagchelstraat 24 LODEN. 87." Weerbericht. Barometerstand. JGHAN JACOB WEBER, PIETER VAN LIESHOUT ELISABETH MOLENAAR, ARN. A. M. BRUNING, B. E. C. SEIGNETTE. SMEDESTRAAT. WooHoopig bericht. der Wereldberoemde tableaux. en andere beroemde firma's. Pf Zie de verdere aankondigingen. buitengewoon lagen prijs een goed R ij w i e I met degelijke garantie GEBRs. DIK. sterdamsche woïidervisdh wel öp zulk een merkwaardige wijze in de uloot zijn gekomen, als de Haarlem echo Haai in het Spaarine? AVa.n.t „hoe"' 't beestje degradeerde van1 zout- tot zoetwatervisch, daar Rebuilt, de kneep Helaas, 't is niet op zulk een ver nuftige wijze geschied als het brein van een anderen collega verzoln, die 't vermoeden opperde, dat 't beestje door de sluizen te IJmuiden naar binnen slipte:, iVVel kwam het beestje uit IJmui den maar 't kwam hot lahd over in een., vischkar naar Haarlem. De zaak is. dat dei vischhandelaar Elfers in dei Kleine Houtstraat, zioo mu en dan vroemdsoprtigie visschei.r uit IJmuiden gezonden krijgt, om in zijn winkelkast als reclame-artikel ten toon te setllieln. De echte en onvervalschte Noprd- zee-haai was Dinsdagmiddag ook voor dat doel in de Kleine Hout straat aangeland 't Beestje was echter wat oftifrisch en daarom heeft men het weg laten brengen. Het baaitje is toen i:i 't voor hem vreemdsoortig drabbig ele ment, dat Spaarne-water heet, te recht gekomen. Diaar wierd het door den jongen opgevischt ie|a begon het doode dier zijn triomftocht door de stad Dit ter ontnuchtering van de fan tasten, doch ter geruststelling' va;n de bevreesder, die een haaiön-i.ival in onze veste vreesden- (HUL) De bloenabollenbeurs w"rd op Maandag 19 dezer bezocht door 220 personen en er hebben zich dien dag twee leden bij de Vereeni ging aangesloten. De Kon. Ned. Bond van Oud- onderofficieren. Vandaag, morgen en Maandag houdt de Kon. Ned. Bond van Oud-onder- officieren alhier zijn 22e algemeene Vergadering. Daartoe in staat gesteld door hare beschermster, Mevrouw de Dou arière D. Visser van H'azerswoude van Merlen, heeft de afdeeling Haar lem voor een groolsche ontvangst ge zorgd en heeft zij zorg gedragen, dat aan deze vergadering tal van feeste lijkheden en wedstrijden verbonden zijn. Gisterenavond reeds waren lal van algevaardigden in onze stad aangeko men, die met 't Hoofdbestuur e. m. a- deelnamen aan de reünie, die in Hotel Lion d'Or gehouden werd, en Waarbij reeds een zeer hartelijke stem ming heerschte. Van ochtend te half elf begon in f Brongebouw de algemeene vergade- ring. Jhr. C. L. M. v. d. Wijck, eere- voorzitter der vereeniging, heette in djn openingswoord de aanwezigen wel kom. Spr. zeide, dat er in de laatste jaren in de vereeniging een beweging Was ontstaan omtrent hervorming. Hier over merkte spr. op, dat het onder linge verband toch moet blijven be- bestaan. Met kalmte moet men te W'erk gaan, duurzaamheid is het ken merk van een degelijk bestaan. Een vreeswekkend beeld had spr. ge zien in het plan, dat men had, om zuinigheidshalve de jaarvergadering, met alles wat daartoe behoort, om de 2 of 3 jaar te houden. Spr. vreesde, dat daaruit zou voortvloeien een ver deeldheid onder de leden, later een af scheiding en ten slotte misschien wel uiteenvallen der vereeniging. De finan- cieele middelen zullen wel te vinden zijn om op den gewonen weg voort te gaan. Haarna nam de algemeene voorzit ter, de heer M. Gerdes, het woord; sprak zijn vreugde uit over het feit, daf Jhr. v. d. Wijck deze vergadering heeft willen openen. Spr. weet dat Jhr. v- d. Wijck veel sympathie voor de vereeniging voelt en hoopt, dat Jhr. v Wijck nog lang als eere-voorzitlet- de vereeniging in groei en bloei mag zien stijgen. 33 afdeelingen waren tegenwoordig. Aiwezig zijn Gorinchem, Leeuwarden ®n Zaandam. De voorzitter van de afd. Haarlem heet de aanwezigen in Haarlem,, de bloemenstad, hartelijk welkom. Spr. hoopt dat de vergadering zal slagen 'ul het einde toe, in alle opzichten. 8pr brengt hulde en dank aan liet Eere-Comité voor diens tegenwoordig heid. Nog merkt spr. op, dat het jam mer is, dat de vereeniging het nieuwe -schietgebouw nog niet in gebruik kan ®emen. Hierna vertrok het Eere-Comité. Daarna worden de verschillende huis houdelijke punten van de uitgebreide agenda behandeld: Opmerkingen wer den gemaakt over het verslag en de werkzaamheden der vereeniging over 1908, door de afd. Amsterdam en Rot terdam. De Voorzitter brengt dank aan do verschillende commissies en admi nistrateurs. De alg. secretaris-penning meester wordt met alg. stemmen ge dechargeerd. Het Hoofdbestuur stelt voor, dat' de c-ontributie van elk lid zal bedragen f 6 Per jaar. Deze verhooging stelt het Hoofdbestuur voor om eenheid te bren ken in den bond. Veel discussie ontstond hierover. Zwolle en Zutphen ontrieden deze verhooging ten zeerste Na stemming bij hoofdelijke oproe ping bleek, dat het voorstel werd aan genomen met 37 tegen 27 stemmen. (De vergadering duurt voort.) Vandaag zou na de ontvangst der af gevaardigden door het Eere-Comité de Plechtige opening plaats hebben gehad VQn 't Bondsgebouw, geschonken door ^evr. Visser aan de afd. Haarlem en 'tel strek en van den Kon. Ned. Bond van oud-onderofficieren. Doch om het bekende geschil met 'je Maatschappij „Bosch en Vaart" kon "'1 niet plaats hebben. Vanavond te half zeven biedt Me 'Ouw Visser in het Brongebouw een diner,aan aan de leden van 't Hoofd bestuur, Redacteur en Administrateur van het orgaan, gewestelijke ooi-respon denten, bestuur der afd. Haarlem en O., de-; afgevaardigden ter algemeene vergadering en de stemopnemers, allen met liun echtgenoot en. Verder wordt vanavond te acht uur in den tuin van de Bron door de Haarl. Muziek vereeniging „Harmonie" een concert gegeven, aangeboden door Mevrouw Visser, beschermvrouw dezer muziekvereeniging. Dan volgen tot slot in de zaal bal en voordrachten. Morgen om 8 uur vangt de schiet wedstrijd aan ,van 24 uur wordt in den tuin van de Bron een matinee mu- sicale gegeven, met medewerking van de „Harmonie" en het „Doopsgezind Zangkoor". 's Avonds te zes uur gemeenschappe lijk diner in 't Brongebouw, te 8 uur concert in den luin, te 9 uur uitreiking der sehietprijzen en te half 11 bal en voordrachten. Op den laatsten dag, Maandag, wordt s morgens te 9 uur een boottocht on dernomen naar de Zaanstreek. Een belangrijke vergadering van den R.-K. Volksbond. Onze afdeeling van den Ned. R.-K. Volkshond zal Maandagavond half 9 in de groote zaal van 't St. Bavo-ge- boinv een belangrijke ledenvergadering houden. Naast verschillende belangrijke me- dedeelingen zal door den Moorzitter aan de leden mededeéling worden gedaan omtrent '1 succes, dat de Reclame-ten toonstelling en de Verloting hebben op geleverd. Door den WelEerw. lieer P. J. Raës- kin, kapelaan der Spaame-kerk, zal een lezing worden gehouden ovei' een belangrijk onderwerp. Wanneer wij bij dit alles nu nog mededeelen, dat verschillende prijzen der Verloting niet zijn afgehaald en dat deze Maandagavond onder de aanwe zige leden gratis zullen verloot wor den, dan is het wel te verwachten, dat de groole zaai van de Bavo flink vol zal wezen. Het 80-ja.rig jubileum van ..Zang en Vriendschap". Thans is het geheele Eere-Comité van den door den Kou. Liedertafel „Zang en Vriendschap" uit te schrij ven Zangwedstrijd compleet. Wij laten de samenstelling, alsmede die der Feestcommissie hier nog vol gen Eere-voorzitters van liet Eere-Comi- teZ. Ex. Mr. G. van Tienhoven, Com missaris der Koningin Jhr. Mr. J. W. G. Boreel van Hogelanden, Burgemees ter van Haarlem. Eere-Comité: J. W. i. Beijnes, Ju lius C. Bunge, Jhr. H. W. M. Coe- hoorn van Sminia, Hetb. Cremer, G. B. Crommelin, Dr. F. baniëls, Mr. H. J. D. D. Enschedé, O. D. Emrik, Mr. Th. De Haan Hugenhoitz, Mr. W. Ja ger Gerlings, J. Krol ïz., E. H. Kre- lage, Dr. H. D. Kruteman, C. G. Loomeijer, J. Luden, Dr. J. Nieuwen- huijzen Kruseman, Jhr. Mr. R. de Ma- rees van Swinderen, ilr. A. A. v. d. Mersch, A. v. Rossum Jhr. A. W. G. van Riemsdijk, Jhr. F. Teding van Berkhout, Mr. A. W. Thöne, Mr. J. N. J. E. Thijssen, Dr. J. 'timmer, Jhr. Mr. F. W. v. Styrum, U. K. Verstelt. De Feestcommissie: W. Robert, Di recteur. Dr. G. E. K. Broese van Groenou, Voorzitter. J. D. Franse, Vice- Voorzitter. T. C. Niepltaus, le Secreta ris. B. Langeveld, le Secretaris. K. v. Eden, le Penningmeester. H. P. Loots, 2e Penningmeester. J v. Breamen, le Bibliothec.-Archiv. G. A. Oostenbroek, 2e Bibl.-Archiv. P. Clausing, Vaandrig. P. v. Ooij, en C. Moniauban, Commis sarissen. Water-Polo Morgen, Zondag, zuJen in de Zwem inrichting aan de Houtvaart, twee waterpolowedstrijden gespeeld worden. De eerste is er een tiRschen het eerste zevental van de Zwemvereniging „De Dolfijn", een jonge Amsterdamsche vereeniging, die dit,mar voor het eerst aan de competitie! eelneemt en na genoeg het eerste zevt tal van H.V.G. B. Dit belooft een sp pende match te worden. Daarna zul'en n? de H.V. G. B. adspiranten die op 'et Zwemfeest jl. met 20 van de 'L Z. aigpirant n wisten te winnen -en match spelen tegen de adspirsnterijvan „de Dolfijn", De wedstrijden zu!lis» aanvangen des morgens om 10 uujrprwijl ieder tegeD betaling van een jeriug entrée toe gang heeft. BioemejCburing. De volgende IRounenkeuring van wege Bloembollencultuur zal worden gehouden op Maandag 26 Juli a.s.iD het B oDgebouw. Teylers Museum Directeuren van Teylers Stichting exposeerer. v.m 26 Juli tot 26 Aug., als derde zorrmrtenrnmst'dline nrigi- neeleteekeningen yit1 Dirk Laogendijk. De nieuwe gemeente secretaris. De nieuwbenoemds Gemeente-Secre taris, de heer mr Jr. J. Wijtema, zal medio Augustus zijn betrekking aan vaarden. Gemeerferaad. De Gemeenteraad zal op Woensdag 28 dezer, das namiddags te half 2 uur, in de Statenzaal (Prinsenhof) in het openbaar vergaderen. Terug van Zandviorf. Gisterenavond ongeveer 7 uur ktvamen de kinderen, welke 4 weken v<or hun gezondheid in het Kinderhuis op Zandvoort ver toefden, bij hun ouders terug. Naar Nijmegen. Dinsdag 27 Juli a.s. zullen de kinderen der hoogste klasse van de Tweede fusschenschool een uitstapje maken haar Nijmegen. Haarlemsch Muziekkorps. Zondag avond 25 Juli geeft het Haarlemsch Muziekkorps, onder directie van den heer C. P. W. Kriens, een concert in den tuin v,an de sociëteit „Zomer- zorg" te loeiden, en Maandagavond 26 Juli een concert in den tuin "van de sociëteit „Concordia" te Bussum. De vergunningen. Tengevolge van de uitbreiding van het zielental der ge meente, kunnen 3 nieuwe vergunningen tot verkoop van sterken drank in het klein worden verleend. Verbetering. Op het stukje Bolwerk, tusschen Prinsen Bolwerk en Sehoter- brug, zal bestrating aangebracht wor den. Een groote verbetering. Baden. In het Douchebadliuis aan den Koudenhorn zijn in den afgeloopen week 1015, en in dat aan het Leidsche Plein 1088 baden genomen. Garnizoemsberichten. Overplaatsing. Met ingang van 1 Oc tober a.s., is de le Luitenant-kwartier meester C. Dekker, ontheven van zijne functie als leeraar aan den Hoofdcur sus en overgeplaatst bij het 10e Reg. Int., alhier in garnizoen. Verlof Drankwet Bij B. en W. is ingekomen een ver zoekschrift vau J. Claus om verlof, tot het verkoopen van alcoholhouden den drank anderen dan sterken drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in het benedenlokaal van het perceel aan de Nassaulaan no. 19. AGENDA. voor Zondag, 25 Juli. Gebouw S t. B a v o, R K. Volksbond. Half 1, Sigarenmakers. De Kroon. Alberts frères 2 en 8 u. Bioscopische voorstellingen. Bioscope Theater (Gr. Markt) elk uur. van 2 u. af voorstellingen. Afvaart Koudenhorn en Kikkert Watertochtjes per „Vol harding VII" naar de Zaan, half 11. Geen concert in „Trou". ZANDVOORT. ConeertzaalGroot-Badhuis. Matinée, Diner- en avondconcert door de Weener Elite-Dameskapel. voor Maandag, 26 Juli. Gebouw St. Bavo, R. K VolkS' bond. Half 9, algemeene vergadering. Spreker de WelEerw. Heer P. J. Raësbin. Alle leden der afd. Haarlem worden dringend uitgenoodigd deze vergadering bij te wonen. Half 9 Ondersteuningsfonds. Teyler's Stichting 114 u. Origineeie Teekeningen van Dirk Langendijk. Bioscope Theater, 3, 8 en 9 uur voorstellingen. Afvaart Koudenhorn. Zie Zondag. ZANDVOORT. Zie Zondag. Programma. Muziek in den Hout. Muziekuitvoering op Zondag 25 Juli, des middags te half 3 uur, door Haarl. Muziekkorps, dir. de heer Ch. P. W. Kriens. 1. Schiffsjungen, Marsch a. d. „Vice- AdmiraP', Millöcker. 2. Ouverture Ana- creon, Cherubini. 3. Rigodon de Darda- nus, Faure. 4. Grosse Fantaisie aus der Oper „Die Zigeunerin", Batte. 5. Ouverture „Coriolan", Beethoven. 6. Venus steigt hernieder, Walzer, Lincke. 7. Fantaisie de Topéra „Le Premier jour de bonheur", Auber. Hetraite voor R. K. Studenten. Dit jaar zal de retraite voor R. K. studenten op het seminarie Warmond gehouden worden van 610 Septem ber. De weleerw, pater Ignatius Smeets O. F. M. zal de oefeningen leiden. BINNENLAND. Progressieve contributieheffing. In hare gisterenavond gehouden ledenvergadering besloot de metaal- bewerkersafdeeling van den R. K. Volksbond met 3/4 der aanwezige leden goed te keuren 't voorstel betreffende progressieve contribut:eheffing. Medegedeeld door H. C. Tomberqh en Cc. 23 Juli. Atchison comm. Denver Rio Erie Kans South Pref. Missouri Comm. N. Y. Ontario Rock Island Southern Pacif. Raiiway. Union Pacif. Wabash Comm. Amalg Copp. Car Foundry Steel Comm. Marine Pref. Comm. Peruv. Pref. Comm. Kon. Petroleum G eat Cobar Ned. Schuld 21/. Rusland Hope. Consols Amer. waarden Vorige koers heden, 116 473/4 36u,lfi 4ó'1/16 71V2 4H, 52/, 36p8 133 313/„ 1961/,, 213/4 841/4 6II/2 70 2D 4 7 341 v 8;/8 467 .1118 79Vv 85'3/8 I 8 5% vast 1151/4 4774 36»/lfi 4511/ie 715 8 4U/, 52IB/i6 S6'/s 133 313/g 196 W/u 84116 6V/s 70 216/ïf «""is 34i/o 4671/4 U81/, 791/ 853, 85Vs Hu»s fondsen hooger. Petroleum aand. willig. Tabaksasndeeler vast. Mijnaandeelen geanimeerd. Prolongatie 1 not van het Koninkl. Nederl Meteriologisch Instituut te de Bilt. (Per Telegraaf.) Vrijdagmorgen 10 uur. Hoogste barometerstand 770.4 te Horta laagste 742.2 Aberdeen. Matige tot krachtige W. tot Z.W. wind. Gedeeltelijk bewolkt. Waarschijnlijk regenbuien. Zelfde temperatuur. Stand van heden: 757 mM. Stand van gisteren 756 mM. Neiging tot vooruitgang. Tnermombterstaud Hedenmiddag 12 u. 68 F '20 C. Laagste der afg. nacht 54 F 12 G Opgegeven door Jon. M. Schmidt, Opiicien, Zijlstraat 85, Haarlem. Politie-Bapport. Gevonden voorwerpen: 1 defecte zilveren kinderarmband, bij v. d. Steeg, Gen. Joubertstr. 57. 1 ceintuur, bij G. Bekooij, Oliesla gerslaan 6. 1 bril in étui, bij H. Koetner, Jan Steenslraat 53. 1 dameshandsehoen. bij H. de Vries, Pieler Kiesstraat 29rood. 1 schoolschrift, ten name van A. Hulshof, bij L. v. d. Bosch, Smedestraat 37B rood. 1 ceintuur met gesp, bij H. v. d. Brink, Berckheijdestraat 20rood. 1 pakje, inh. een lapje zwarte zijde, een stukje lint en een strengetje zijde, bij E. Harmans, Raveiingsteeg 24. 1 portemonnaie, inh. een rozenkrans, Dij H. Ouderkerk, Oranjestraat 103. 1 portemonnaie, inh. geld en een schoolkaartje en andere voorwerpen, bij H. v. Niel, Scliagchelstr. 30. 1 pakje, inh. een nijptang en ander gereedschap, bij G. Sprang, Lange Vla mingstraat 11. 1 paar glacé-liandschoenen, bij Pronk, Kenncmerstraat 52rood. 1 zilveren kinderarmbandje, bij C. Meijland, Kamperstraat 52. 1 zilveren broche, bij G. J. Krijne, Van Marumstraat 54. 1 ceintuur met gesp, bij N. v. Berlo, Vooruitgangstraat 22. 1 boekendrager, bij N. Boogaard, Rus tenburgerlaan 61. Aangifte gedaan: van het verliezen van een doublé of gouden armband. van het verliezen van een broche, in den vorm van een kruis. van het verliezen van een zilveren broche. Buigerlijke Stand. Geboren: 21 Juli. d. v. A. Bloem v. Zwieten. 23 Juli. d. v. M. v. d. Linden—Westerman. d. v. J. Prins— Hoogervorst. Overleden: 23 'Juli. P. M. lluis- inlveld—Beenders, 5 8j., Assendelver- straal. Z. D. H. de Bisschop van Haarlem zal Dinsdag a. e. geen audiëntie ver- leenen, wegeDE de toediening van het H. Vormsel. SCHIEDAM, 23 Juli. Moutwijn f 10.50, Jenever 114.50, Commissie f9.75. Stem. willig. Spoeling f 1.10. Graan Spiritus f 16.75 h f 17.50. Melasse Spiritus f 15.50 Ruwe Spiritus 8.25. LEIDEN, 23 Juli. Ter markt werden heden aangevoerd: Stieren 27 stuks 1108 f270, Kalf- en Melkkoeien 183 stuks f 154 a f 290. Varekoeien 87 st. f 108 f 207. Vette Ossen en Koeien 153 stuks, f 186 a f312. Kalveren (vet te) 49 st. f 56 a f 114, idem (magere) 46 st. f 6 a f 10, Schapen (vette) 304 St., f 20 5 f 26, idem (weide) 235 st. 19 a f 14, Lammeren (magere) 734 st. 16 a flO, Varkens (magere) 541 st. f 15 a £43. idem (biggen) 415 st., f6.50 a £14. Vette Ossen en Koeien 68 a 7 6ct. Vette kalveren 75 5 85 ct., Vette scha pen 61 72 ct., Magere varkens 38 a 40 ct. per kilo. Ter markt aangevoerd 450 runderen, 95 kalveren, 539 schapen, 734 lamme ren, 541 varkens, 415 biggen. Ter wekelijksche kaasmarkt aan gevoerd 124 partijen. Besteed werd voor Goudsche kaas van f24 tot f31. Leid sche kaas de 150 K.G. f51 tot f75. Aan de Stadswaag gewogen 122 par tijen, 5447 stuks, wegende 37679 K.G. AMSTERDAM, 23 Juli. Eierennotee- ring der V. P, N. Kipeieren f 3.35 a f5.05. Aanvoer 19142 stuks. Middelprijs per 100 f3,82. 108 jonge hanen 66 K.G., 16 a 70 ct. 5 oude hanen 10.50 K.G., 78—90 ct. 51 oud ekippen 92.50 K.G., f0.63—tl.40 Veel vraag naar groote zindelijke eieren en zwaar slachtgevogelte. Het Kanaal over. De drie mededingers wachten nog maar steeds op gunstig weer. Graai de Lambert haast zich niet en zegt, bij herhaling, dat het hem niet om den prijs te doen is. Bleriot en Latham probeeren elkaar de loef af te steken. Latham zeide, dat hij zoodra hij klaar is enkele proefvluchten neemt en dan den eersten den besten windstillen dag opnieuw probeeren zal Dover te be reiken. Heden overleed, na een lang durig en zeer smartelijk lijden, onze innig geliefde Echtgenoot, Vader en Behuwdvader, de Heer in den ouderdom van 62 jasr. Haarlem, Wed. A. WEBER— Lippits MAX WEBER Arnhem, A. RAAD8VELD Weber. P. RAADSVELD. Haarlem, 22 Juli 1909. Koningstraat 10. Op den 30 JULI hopen onze geliefde Ouders EN te Bever-wijk, hun 30-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Haarlem, 24 Juli 1909. H TE HAARLEM, des namiddags 1 ure zal Deurwaarder M. J. WANING in de Werkplaats aan bet Wijde Geldeloozepad 59, al daar a contant veikoopen: Den geheelen waaronder voorkomt een zoo goed als nieuwe Zetmachine, Voormachine, Gasbok, Gas Perspomp, Gastangen, Klou- en Kettingtang, Gashulpstukken Snij ijzers. Mastiek Gereedschap, Loodgieterswagen, Ladders, Deklad- ders, Bascule en al hetgeen nog meer zal worden aangeboden. Te bezichtigen op den Verkoopdag vanaf 9 ure. Makelaar zal des namiddags na 5 uur in het Ver kooplokaal „DE GOUDEN LEEUW", te Haarlem verkoopen ten overstaan van den Notaris Een WINKELHUIS en ERF te Haarlem zeer gunstig gelegen aan de Z.z. van de Breeetraat No. 18 op den hoek van de Lange Annastraat Kad. Sectie C, No. 4931 groot 50 centiaren. Een HUISJE en ERF te Haarlem aan de W.Z. van de Lange Annasi raat No. 2, Kad. Sectie C, No. 1821, groot 14 centiaren. Een PAKHUIS en ERF te Haarlem aan de W.Z van de Lange Annastraat No. 4, Kad. Sectie C, No. 4932, groot 37 centiaren. Deze drie perceelen te zamen groot 1 are en 1 centiare in één koop bij opbod en afslag zijn te bezichtigen des Dinsdags en Donderdags en op den Verkoopdag van 24 uur. iDformatiën bij bovengemelden Ma kelaar Kenaustraat 6, zoomede bij den Notaris Kruisweg 72, alwaar op den gewonen tijd de bewijzen van eigendom en veiiconditiën ter inzage zullen liggen. Te geven door de Directie van het Entrée: lerang 50 ct. 2e rang 25ct. AANVANG 8 UUR, BUREAU 7 UUR. Plaatsbespreke van 102 uur. Door aankoop van een groote partij Dames- en Heerenrijwielen bestaat er gelegenheid voor een te bekomen. Onder de partij bevinden zich de fijnste lste klasse machines. De voorraad is groot; er moet ruim te worden gemaakt. EEK CLOPPENBURG Flanel- Costumes Reis- Costumes Reiscapes

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1909 | | pagina 3