DAGBLAD voor NOORD- en ZUID-HOLLAND, IDBD "™r"" 4Ë •=- 30Ö150 rvr IfÜ s; Oü 31 15 agenda. STADSNIEUWS. ïiEUWS HIT M OMTREK. HindeiHfeuiswesi HaaHem EEÜSTE BLiSs Verkoopingen, Boel huizen enz. MAANDAG 20 MAART. 1911. SSsis Jaargang No. 7494 Bureaux van Redactie en Administratie Infercommunaal Telefoonnummer 1416. Voor advertentiën dn reclames buiten Haarlem en de agentschappen wende men zich tot RiCABOO's Advertentie-Bureau, N. Z, Voorburgwal 242, Amsterdam, Int. Telefoon 1020. Alle betalende abonnés op dit blad, die in het bezli eener verzekeringspolis zijn, zijn volgens de bepalingen op de polissen vermeld, tegen ongelukken verzekerd voor: De Uïtkeerïag dezer bedragen wordt gegarandeerd door de Maatschappij „Ocean" Bijkantoor voer Haarlem de Nederlandsche Gredietbank Nieuwe Gracht 11 Dii nanemer bestaat uit twee bladen. Haariemsche Ailedagjes No. 226. Een Haarlemsch Zomerfeest. VOETBAL. KOK HMILf MSCHE CMIRMT A 3 >3 ra H ia teï E BI T S ft IJ 8: Per 3 maanden voor Haarlem 3,36 Voor de plaatsen, waar een agent is gevestigd (kom der gemeente) 1,35 Voor ae ovenge plaatsen in Nederland franco per post 1,80 Afzonderlijke nummers n PRIJS D£R ADVgftrgftTic Van 16 regels 60 cent (contant 50 cent) Iedere regel meer 10 oent Buiten Haarlem en de Agentschappen 15 cent per regeL (Buitenland 20 cent Reclames dubbel tarief Dienstaanbiedingen 25 cent (6 regels), driemaal voor 50 cent contant.) GULDEN bij verlies van één anderen vinger. Dinsdag, 21 Maart. Gebouw „S t. B a v o" R. K. Volksboud half 9 uur, Stucadoorsvereeniging „Sint Jeroen". Kathedrale k'erk van 8 u. tot kwart vóór 9 uur precies Cursus in de Katholieke Geloofs- en Zedeleer. (Zie Stadsnieuws.) G r o o t e kerk n.m. 1—2 uur Orgel bespeling door den beer W. Ezerman. Soc. „V er e enig ih g" 8 uur HaarïL Bachvereeniging Concert. Tcyler's Stichting op de gewone Museumtijden Buitengewone tentoonstel ling van teekeningen en schetsen: ïïolland- sche school 16de eeuw. Goltzius en anderen; Fransche school 17e en 18e eeuw, Watteau, Boucher, enz. Bisschoppelijk M u.s.c u m (Jansstraat 79). Geopend eiken dag van 30—5 uur, tegen betaling van 25 cents. Uitgezonderd Zaterda gen, Zondagen en R.-K. Feestdagen. VOETBAL-ENTHOUSIASME. Op zoo'n avond als gisteren kan men eerst goed bespeuren, hoeveel menschen er meë- leven met de voetbalsport tegenwoordig. 't Was te Antwerpen de eerste ontmoe ting tusschen het Hollandseh en het Bel gisch elftal, de eerste „manche" van den wedstrijd, die op 2 April te Dordrecht zijn eindbeslissing krijgt. En opmerkelijk was het, hoe ontzaglijk groot de spanning was bij talloozen, toen het liep tegen 7 uur, en de uitslag telegrafisch kon verwacht worden! Voor de bulletins stonden overal honder den, en moest een poos geleden op Zondag avond de politie er al bij te pas komen om de straat vrij te houden tusschen de tallooze voetbal-enthousiasten, nu stond op verschei dene plaatsen, toen de uitslag bekend werd, het verkeer letterlijk stil! Ook voor onze speciale bulletins, die op zes of acht plaatsen in de stad dadelijk na ont vangst van het bericht mededeeling deden van de schitterende Hollandsche overwin ning verdrong men zich letterlijk! En niet alleen van voetballers-zelf en jon- relui van dien leeftijd kwam de belangstel- ing! Neen, bejaarden en bezadigden, vrou- en en grijsaards, van eiken ouderdom ston- •<n er, die wachtten, en met werkelijke span- ag den uitslag tegemoet zagen. Zoo'n avond als die van gisteren, met die oote beweging, die hier in Haarlem was te mken èn op de straat èn in allerlei parti culiere gesprekken, alles om een wedstrijd, die in Antwerpen plaats heeft, zoo'n avond leert ons wel duidelijk, hoe groot binnen be trekkelijk weinig tijd de macht van de sport, en van de populaire voetbalsport in bet bij zonder, is geworden in ons land! de Vereenigig tot Verfraaiing en bevordering van het Vreemdelingenverkeer, die heden avond haar algemeene vergadering houdt." NEDERL. REISVEREENIGING. In het gebouw „De Nijverheid" vergaderde de afdeeling Haarlem onder voorzitterschap van den heer S. Heyblok. Na voorlezing en goedkeuring der notulen van de vorige vergadering, werd door den se cretaris, den heer S. Riepma, medegedeeld, dat de heeren P. H. Craandijk en P. Grilles Jr. voor hun bestuursfuncties, resp. als voor zitter en penningmeester, hadden bedankt. De heer S. Heyblok werd nu met bijna al gemeene stemmen tot voorzitter benoemd; corner werkt, welke evenwel niets oplevert. Even voor de rust maakt Edo het tweede punt door een mooi ver schot, 3—2. Daarna gaat de rust in met 32 voor Blauwwit. Na de rust is Blauwwit weer sterker en krijgt eenige hoekschoppen, welke evenwel niets opleveren. Door misverstand der achter hoede, krijgt Blauwwit een gelukkig goaltje. De keeper had de hal voor het wegschop pen, als een der Blauwwitten toeloopt, schiet deze den bal in het doel, 42. Daarna neemt de half back van Edo een rush en maakt een verdienstelijk goaltje, welke onhoudbaar voor den keeper was,43. Door dit puntje aange moedigd, valt Edo gedurig aan en werkt om den gelijkmaker, die evenwel uitblijft. De terwijl in de heide vacatures werd voorzien jj Blauwwitten zitten echter niet stiï en wer- door verkiezing van de heeren W. F. Bremer |ken om haar score te verhoogen. Een kwar- Jr. en C. de Wijman. tier voor tijd maakt de middenvoor van Blauw Na eenige besprekingen in verband met ae wit nog een goal die via de bovenlat in het De heer J. C. P. stelt in „Haarlem's Dag blad" voor, om op het gebied van feesten en vermakelijkheden hoewel we over 't alge meen, naar hij terecht schrijft, niet te klagen hebben over een tekort eens wat nieuws te stichten. En wel in den zomer, want dan is er juist gebrek aan: „In het voorjaar, in April, komt er leven en beweging in en om-Haarlem door den bloei tijd van de bloembollen. Aan het eind van het zomerseizoen komt de Yereeniging Koningin nedag met haar gewoonlijk goed slagende feest Die tijdsruimte van half April tot einde Au gustus is groot, juist lang genoeg om in het midden een halte te stichten. Ik zou daarom het denkbeeld in overweging willen geven, om iialf Juni een zomerfeest te houden, aldus schrijft de heer J. C. P. „Niet alleen in dit jaar, of (wanneer het voor 1911 te laat mocht wezen) in 1912, maar een geregeld wederkeerend zomerfeest, dat op den duur in en huiten de gemeente bekend heid, laat ik hopen vermaardheid kan krijgen als het Haarlemsche Zomerfeest. „Daarbij komen als van zelf twee herinne- ringen op, aan de voorwedstrijden voor de Olympische spelen te Londen en aan het bloe mencorso op het terrein van het Klooster, aan den Schoterweg, twee feesten, dit uitste kend geslaagd zijn, ook in financiëelen zin. Natuurlijk zal er ieder jaar iets nieuws moe ten zijn, maar dat is geen bezwaar in Haar lem, waar organiseerend talent genoeg te vinden is. Naar algemeene deelneming moet worden getracht, een uitgebreide commissie gevormd, waarin alle elementen zitting heb ben, die tot het succes kunnen bijdagen, het initiatief zou het best kunnen uitgaan van 5de jaarvergadering, te houden te Rotterdam op 24 Maart a.s., werd de vergadering om streeks 11 uur door den voorzitter gesloten. NATUURHISTORISCHE VEREENIGING. Vrijdagavond herdacht deze vereeniging in ca fé Brinkmaan het tienjarig bestaan der af deeling Haarlem. Een groot aannl leden der afdeeling was tegenwoordig. Dr. Buekers schels'.e in het kort de geschie denis der vereeniging. Oprichters waren Dr. M. Greshoff, P. II. v. d. Leij en J. Sturing, ter wijl dr. C,alkoen als de geestelijke vader mag beschouwd wórden. De eerste vergadering had plaats op 13 Maart 1901. Aanvankelijk teLde de vereeniging slechts 15 leden. Veel is er in die 10 jaar gebeurd in het vereenigingsleven, en. niet genoegen mag op het werk der vereeniging worden teruggezien. Spr. herinnert vooral aan de medewerking verleend bij de Liimaeus-lierdenking. Het ledental dat eens tot 180 klont, is thans gedaald lot 90. Spr. eindigt met zijn beste wen- schen uit te spreken voor de toekomst der afdeeling en wekt niet een warm woord op tot liefde voor de studie- der natuur. De voorzitter dankte den heer Buekers voor zijn gloedvolle redevoering, die door de aan wezigen met een warm applaus was begroet. Daarna kwam de heer E. Heimans van Am sterdam aan het woord. Deze vertoonde een serie lichtbeelden, „studies jn Zuid-Limburg", zooals hij ze noemde. Een luid applaus viel ook dezen spreker ten deel. Er waren in de zaal ook eenige keurige in zendingen tentoongesteld. SCHIETEN. De stand van den wedstrijd gehouden dooi den Noord-Hollandschen Schielbond le Hoorn, is thans voor wat betreft de mededingers uit Haarlem en als volgt: Korpswedstrijd om den Lauwertak: 1. Gene raal van Merlen, Haarlem, 17. vis.; 2. Claudius Civilis, Haarlem, 15 vis. Personeel le klasse: D. C. Houtgraaf, Bloe mendaal, 46 p.; D. N. H. Twisterling, Haar lem, 44 p.; J. Viets, id., 43 p.; H. J. Bou- man, Haarlem, 42 p. Personeel 2e klasse: M. J. Duisterhof, Haar lem, 42 p.; J. M. Voskuijl, id., 40 p.; J. L. van Dort, Haarlem, 34 p. Vrije baan le klasse: F. P. Hekker, Over- veen, 95 p.; J. Viels, Haarlem, 94 p.; II. R. Stap, id., 93 p.; E. B. Molenaars, id., 92 p.; E. A. Boeree, id., ,91 p. Vrije baan 2e klasse: M. J. Duisterhof, Haar lem, 89 p.; J.. M. Voskuyl, Haarlem, 84 p. A. M. Stolk, id., 83 p.; M. Hoeben, Haarlem. J, L. y. Dort, Haarlem, 78 p. EDO—BLAUWWIT, 3-5. Te ruim 2 uur stellen beide elftallen zich volledig op. Blauwwit begint met 9 man, de twee andere spelers verschenen een kwar tier later in het veld. Edo wint den toss en verkiest met wind mee te spelen. Blauwwit trapt af. Edo is in het begin veel sterker, maar de verdediging der blauwwitten is enorm en zij werken alles weg. Na een kwar tier spelens breekt Blauwwit in eens door. De rechtsbuiten" rent snel langs het lijntje, zet voor en de linksbinnen maakt het leiden de puntje, 1—0 voor Blauwwit. Door dit pun tje geprikkeld, valt Edo verwoed aan, maar door de verdediging van Blauwwit is niet heen te komen. Nu komt Blauwwit weer eens los en onderneemt gevaarlijke aanvallen, welke 't doel duchtig in gevaar stellen. Door mooi opbrengen van links zet deze mooi voor en de links-binnen schiet het leder keihard in het net, 2—0 voor Blauwwit. Na dit puntje is Edo veel sterker, maar door slecht schieten blijft doelpunten uit. Blauwwit wordt nu ge deeltelijk ingesloten. Door te ver opdringen van de achterhoede van Edo breekt Blauwwit weer door en maakt links-uiterst het derde puntje, <3—0 vor Blauwwit. Het schijnt dat Edo ingemaakt wordt maar later waren de rollen omgekeerd en waren zij gedurig sterker. Door mooi combineeren van de rechter wing schiet de links-binnen van Edo het leder kei hard in den rechterbovenhoek, welke onhoud baar voor den keeper was. Door dit puntje aangemoedigd valt Edo gedurig aau en maakt het de verdediging geducht lastig. Eens zien we Edo haast doelpunten als Van Dort 'n mooi schot lost welke de keeper net net belandt, 53. Na nog wat heen en weer getrap, fluit de scheidsrechter het einde aan en Blauwwit heeft welverdiend met 5—3 ge wonnen. De wedstrijden van den H. V. B. zijn alle uitgesteld. 3e klasse A. Victrix IIHollandia. 3de klasse B. Pr. Juliana IIConcordia II, H. F. C. VII—Haarlem VI. le klasse Noord-Hollandsche Voetbalbond. H. V. V.Alcmaria Victrix, 3—0. Om het kampioenschap der 2e kl. H. V. B. H. F. C. IV—Edo III, 7-1. Kl. Haarlem III—Bloemendaal II, 3—1. Op het H.F.C.-terrein. voor de promotie van Kl. Haarlem. Vriendschappelijke wedstrijden. Hercules III-H. V. V. III, 1-3. Bloemendaal III—D. E. V. O., 2-1. Concordia XH. B. S. I (uit A'tlani), 1O. KL. HAARLEM III—BLOEMENDAAL II, 3-1. Precies te 10 uur stellen beide elftallen zich geheel volledig op. Bloemendaal wint den toss en verkiest met den vrij sterken wind mee te spelen. Kl. Haarlem trapt af en bestormi direct het vijandelijke doel, maar vindt daar de verdediging in goeden vorm. Kl. Haarlem is in het begin de meerdere en weet dit in doelpunten uit te drukken. Na een half uur spelens, weet de links-uiterst van Kl. Haar lem den bal netjes voor het doel te plaatsen en Koek schiet deze keihard in het net, welke voor den keeper onhoudbaar was, 10. Nu om wikkeld zich een zeer vlug 'spel van beide partijen en gaat het van doel tot doel. Het combineeren van beide teams is zeer fraai, maar voor doel missen zij de kans. Als nu Koek den bal te pakken krijgt, drijft deze prachtig door alles heen en maakt het tweede puntje voor zijn club, 2—0. Nu komt Bloemen daal een beetje los en ziende dat het zoo niet gaat, onderneemt ze gevaarlijke aanvallen op het rood-witte doel, maar de verdediging weert zich kranig en zendt alle ballen retour. De linker-wing van Bloemendaal brengt ver scheiden malen mooi op doch zij hebben geen geluk. Kl. Haarlem speelt met vuur door en als Haak mooi opbrengt en overgeeft, schiet de links-buiten naar Hazevoet en deze schiet keihard van verren afstand in het doel, 30. Spoedig daarna fluit do scheidsrechter rust 3—0 voor Kl. Haarlem III. Na de rust pakken de witten goed aan en maken het de verdedi ging braaf lastig. Kl. Haarlem geeft echter den moed niet op en speelt met onvermoeiden ijver door. Bloemendaal krijgt echter twee mooie kansen, maar weet daar geen gebruik van te maken door slecht schieten. De Bloe mendalers werken hard om een tegenpuntje te maken, wat hun dan ook weldra gelukt door mooi opbrengen van de links-uiterst en een goed schot van de midden, 3—1. Door dit puntje aangemoedigd, valt Bloemendaal ver woed aan om de score te. verhoogen, maar Fortuna is niet met hen, al was dit ook wel verdiend. Ivl. Haarlem wordt langzamerhand geheel teruggedreven en legt zich op verdedi gen toe. De tijd verloopt en na een laatste be kogeling van het rood-witte doel, fluit scheids rechter Ophuizen tijd en heeft Kl. Haarlem welverdiend met 3—1 gewonnen en is nu ln de 2de klas gekomen. Een gelijk spel had de verhouding beter weergegeven. CONCORDIA—H.B.S. Dit is een zeer spannende wedstrijd ge weest, waarbij Concordia over het algemeen iets in de meerderheid was. De rust trad in met blanke score. Na de rust was het spel gelijk op, totdat 2 minuten voor tijd Concordia de leiding nam en zoodoende won met 1—0. HERCULES III—H. V. V. III, 1-3. (Te Velsen gespeeld.) Deze wedstrijd vangt te 11 uur aan. Beide elftallen stellen zich geheel volledig op onder scheidsrechter Hordijk. H. V. V. speelt met wind mede en is di rect sterker. De eerste aanvallen wisten de Herculesbacks onschadelijk te maken, doch na circa 5 minuten scoort Veldheer voor H. V. V. onhoudbaar. Hierna is het spel verdeeld. Op merkelijk is het prachtige samenspel _van Kik kert en Veldheer, welke wind dan ook uiterst gevaarlijk is. Geheel onverwacht maakt Her cules gelijk, door een ver schot van Broek- rneijer, dat m. i. wel te houden was. Als er weer afgetrapt is, gaat de rcchter- wing van H. V. V. er weer van door en is het weer Veldheer, die met een mooi wingschot H. V. V. weer de leiding bezorgt. Dit punt was zeer gemakkelijk te houden. II. V. V. is nu gedurig sterker en het is Kikkert, die met een prachtschot den stand op 3—1 brengt. Hercules, hierdoor geprikkeld, valt hevig aan, doch de achterhoede, waarin Bovendorp en vooral v. d K. uitblonken, is geen doorko men aan. H. V. V. tracht haar voorsprong nog te vergrooten wat haar niet gelukt en met een 3—1 in het voordeel van H. V. V. wordt de rust aangekondigd. Na de rust speelt Hercules met wind mede, dóch niettegenstaande dit is H. V. V. veel gevaarlijker. Hun links-buiten, die voor de rust niet veel praesteerde, speelt nu prachtig. De achterhoede der zwartwitte» geeft echter alle ballen retour. Nu gaat 't gelijk op en de gastheeren werken hard om hun achterstand in te halen. De roodwitte achterhoede is ech ter enorm en geeft geeu schietkans. Als de rechtshalf van H. V. V. wat al te forsch o; - treedt binnen strafschopgebied, geeft de heer Hordijk penalty en deze, door S. Hirs geno men, wordt door N. N. goed gehouden. De roodwitten zijn nu geregeld sterker, doch heb ben veel pech. Eens schiet de middenvoor Beens tweemaal achtereen tegen de paal. De keeper redt eenige goede schoten van den linksbuiten. Even later scoort de linksbuiten prachtig, doch er wordt voor buitenspel ge floten, zoodat dit punt geannuleerd wordt. Het leder gaat nu van doel tot doel en na nog verscheidene spannende momenten, wordt tijd gefloten. Bij Hercules waren beide backs, linkshalf en linksbinnen de hesten. Bij H. V. V. ook heide backs, linkshalf en de geheele voorhoede. H. V. V.—ALC. VICTRIX, 3-0. Te twee uur komen beide elftallen in het veld. H. V. V. is volledig, terwijl de Alkmaar- ders met slechts 9 man uitkwamen. Het was dan ook duidelijk te zien dat het met 9 man slecht werken is want H. V. V. is direct aanvallend. Van doelpunten komt nog niets, deels door goed verdedigen, deels door veel pech. Onbegrijpelijk ontkwam het Alk maarsche doel aan gevaar. Rust trad in met blanke score. Na de rast wordt Ale. V. nu en dan geheel ingesloten. Het is dan ook wel te zien, dat H. V. V. winnen gaat. Na een kwartier spe lens maken zij het eerste punt door middel van Dankelman. 2 uinuten hierna maakt Brake! uit een kopbal no. 2, en even hierna Dankelman no. 3. Hierna schijnen de heeren het genoeg te vinden en verslappen. De wit- zwarten hebben echter niet veel in te brengen tegen het eminente spel van gebrs. Harte! en de beide backs. Zoo komt het einde met een welverdiende 3—0-overwinning voor H. V. V. GEVONDEN VOORWERPEN. Terug te hekomen hij: J. van Kuijk, Brouwersstraat 132, een oor knopje; R. van Waard, Ripperdastraat 4, een bruin hondje; P. van Meurs, Oranjeboomstr. 23b, een handschoen; M. Akkooi, Krom 35, een rozenkrans; G. Lunenburg, Anegang 27, een ledige portemonnaie; J. Koning, Sophia- plein 18, een boekentasch met boeken; P. v. d. Eem, Oranjeboomstraat 36, een rozenkrans; J. Hasker, en dameshorloge; v. d. Berg, Park laan; F. Jacobs, Drappenierstraat 7, een oor belletje; C. Way, Leliestraat 7a, een rozen krans; W. de Wit, Zomervaart lb, een grijs hondje; C. M. v. d. Ham, Burgwal 79 rood, een sabelkwast. Naai- aanleiding van een ingekomen klacht, omtrent de rioleering in de z.g. Voorbuurt te Bloemendaal, B. en W. uit te noodigen deze zaak m den a.s. zomer ter hand te nemen en le beëindigen. B. en W. van Bennebroek, uit te noodigen, de eigenaren van een 13-tal perceelen aan te schrijven de noodig geachte verbeteringen te doen aanbrengen. B. en W. van Bloemendaal gunstig te a.lvi- seeren op een wijziging in het ohtwerp-besluit tot vaststelling van een bouw- en wegenplan voor gronden van het gesticht Meerenberg. Voor kennisgeving werd aangenomen: Het door B. en W. van Heemstede gezonder, afschrift van hun besluit tot aanschrijving der eigenaren van de perceelen no. 30 tot en met 42 omircnl aanbrengen van verbeteringen. De mededeeling van den deskundige, dat met het aanbrengen der verbeteringen aan de per ceelen Doodweg 1, 3, 5, 7, 9 11, 13, 15, 17 en 19 te Heemstede is aangevangen. De mededeeling van B. en W. aan Benne broek, dat de bouwvallige' stal van bakker Ja nus in het voorjaar door een nieuwen zal wor den vervangen. 'Goedgekeurd werd: Het aan B. en W. van Bennebroek gezonden gemotiveerd advies omtrent het aanbrengen van verbeteringen aan de perceelen R.ennebroeker- laan no. 110, 111 en 112. Ingekomen waren: Van B. en W. van Bennebroek een verzoek om advies omtrent het onbewoonbaar-verklaren der perceelen Dageraad no. 481 en Schoollaan nos. 55, 57 58 en 59, en van B. en W. van Bloemendaal een verzoek om advies omtrent een ontwerp melkverordening. (Zie Stadsnieuws verder op in dit Blad.) BLO"" 'END AAL, Gezondheidsconnii ss e n de Maartvergadering der gezondheidscommissie gezeteld te Bloemen daal werd besloten: B. en W. van Heemstede in gevolge hun desbe'.reffend voorstel te verzioe1- ken den eigenaar van de bleekerij behoorende tot het perceel Bleekersvaart no. 1, aan te schrij ven het privaat ten dienste van het personeel van een stankafsluiter te voorzien en den da ar en der gelegen privaatput te verbeteren overeen komstig de desbetreffende bepaling in de bouw verordening. B. en W. van Heemstede, wie de commissie tot oprichting van een ziekenbarak, om advies een plattegrond-teekening van de perceelen Ka dastraal bekend Sectie G No. 1424 en 1425 aan de Molenwerfslaan zond, mede te deelen, dat bij een plaatselijk onderzoek is gebleken, dat het terrein waar de barak zal worden opge richt haars inziens voor het beoogde doel zeer geschikt is en net voldoende groot is, zoodat de barak meer dan 20 M. van bestaande of op te richten woningen zal verwijderd zijn. De geprojecteerde ligging der barak is goed, ter wijl de barak zelf en de inrichting daarvan der; commissie doelmatig voorkomt. Uitslag der veiling van onroerende goederen in het verkooplokaal „De Gouden Leeuw" alhier op Zaterdag j.l. Ten overstaan van den Nofaris J. Ratelband: 1. Een Heerenhuis en Erve met grooten Tuin. aan den Kleinen Houtweg, get. no. 17. Opgehouden voor f 9980. Ten overslaan van den Notaris J. C. Burkens: 2. Een winkelhuis en Erf aan de Anthonie- straat. Get. no 52. 3. Een Pakhuis mei afz. opg. bovenwoning en Erf aan de Ivorie Heerenvest. Get. no. 11 zw. en rd. Perceelen 2 en 3 gecombineerd. A. Schaper, f 9500. Ten overstaan van den Notaris B. E. C. Seig- nette: Vier Woonhuizen mei Tuinen en Erven te Schoten aan de Goetzcestraat. 1 4. Get. no. 14. 5. Get. no. 16. 6. Get. no. 18. 7. Get. no, 20. Perceelen 4 tot en met 7 gecombineerd. iW, G. Cramer q.q. f 6530. Ten overstaan van den Not. P. F, de Bordes: 8. Een Timmermanswerkplaats mei Kantoor en vrij opg. bovenwoning aan de Turfsteeg. Get. no, 4 zw. en rood. H. J. Peper f 5345. 9. Een Huis met afz. opg. bovenwoning; over- bouwde Poort en Erf met Plaatsje aan de Turf steeg. Get. no, 2 A zw. en rood. P. F. Hagen, f 3000. 10. Een Pakhuis met afz. opg, bovenwoning en Erf aan de Turfsteeg. Get. no. 2 zw. en rd. J. Walig Jr., f 1875. Ten overstaan van den Not. C. A. Jockes; 11. Een Huis, Erf en Tuin aau de Bloem- liofstraat. Get. no. 5. Opgehouden, t 6000. Ten overstaan van den Notaris J. Wiilems: 12. Een Woonhuis en Erf aau de .Wester gracht. Get. no. 73. Opgehouden f 3505. 13. Een Huis en Erf aan de Weslergraeht met afz. ben. en bovenwoning. Gel. no. 67zw en rood. Opgehouden 3930. 11. Een Huis en Erf aan de Westergracht met afz. ben. en bovenwoning. Get. no. 03,zw. en rood. H. van Keiserswaard, f 4000. Ten overstaan van den Not. C. A. Joekes. 15. Een Winkelhuis en Erf aan dc Zijlstraat. Get. no. ,100. Opgehouden, f 14.000. Ten overslaan van den Notaris J. A. Wiikens: 13. Een Heerenhuis, Erf en Tuin le Bloe mendaal, aan de Verlengde Koeppellaan. Get. no. 2. 17. Een Heerenhuis. Erf en Tuin naast het vorige perceel. Get. no. 4. 18. Een Heerenhuis, Erf en Tuin naast het vorige perceel. Get. no. 0. Perceelen l i17 en 18 gecombineerd. Opgehouden f 18005. Ten overstaan van Not. D. W. v. Niekerk: 19. Een Villa, genaamd „Corry" met fraaien Tuin to Bloemendaal aan den Vijverweg. "Gel. no. 5. Niet geveild. 20. Een Werkplaats met twee a'z. bovenwo ningen aan de Lange Lakenstraat. Get. No. 31 zw. en rood en 31 a rood. Opgehouden, f 5750.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1911 | | pagina 1