lie P. bevatte, in de wetering gevallen. Vrouw P.. die op den wagen zat, geraakte eveneens te water en onder bet paard. Hoewel zij er spoedig uit gehaald werd, is zij kort daarop overleden. Lijk gevonden. De bemanning van de tor pedoboot Wajong heeft, van Nieuwediep naar IJmuiden stoomende, een mijl bewes ten van Petten een lijk drijvende gevonden van een manspersoon, in verregaanden staat van ontbinding. De handen en voeten ont braken. Op het lijk werden nog gevonden een gouden horloge en een fluitje. De toestand van het lijk liet geen vervoer meer toe. de maatschappij voornoemd in privaat eigen dom toebehoorenden grond. R. K. Volksbond. Vrijdagavond a.s. 's avonds 8 uur, houdt de afd. van den N. R. K. V. al-' hier een algemeene vergadering in café Flo ra, om te geraken tot oprichting van een ziekenkas voor de leden. Het doel dezer bij eenkomst is belangrijk genoeg, om een zeer groote opkomst te mogen verwachten. De volgende week denkt het bestuur een propa- gandavergadering te beleggen, om tot stand te brengen een onderafdeeling Bloemistwerk lieden. HAARLEMMERMEER. Personalia. De heer M. J. 'Oppe- laar, alhier, heeft op de harddraverij van, de wereeniging tot Bevordering v. h. Vreem delingenverkeer voor Hoorn en Omstreken- gisteren den 4en jirijis behaald. De spoorbrug over de ringvaart bij Vijf huizen is des avonds aangevaren door een motorboot. De brug werd eenigszins ontzet en bekwam eenige materieele schade. De mo torboot werd evenwel belangrijker bescha digd. Naar wij vernemen is de oorzaak der aanvaring hieraan te wijten, dat de brug nog niet voorzien was van een rood licht, zooals dit gebruikelijk is, wanneer het voor de scheepvaart onveilig is. Door het witte licht is de motorschipper op een dwaalspoor ge bracht met het bovenstaande gevolg. Een onderzoek wordt ingesteld. HALFWEG. Ontbond en. De gemehgde zahgv-eav eemging Crescendo" v|an hier, is in de laatst gehouden vergadering ontbonden ver klaard, R. K. Landbouwers. Alhier is op gericht met aanvankelijk 33 leden ©ene R. KI. organisatie van Landarbeiders als onder afdeeling der St. Jozefvereeniging. Een voorloopig bestuur werd gekozen van vijf leden, bestaalnde uit de heeren: J. Pie- ters, J. v. Geilswijk, Th. Van Lieshout, H. Spruit en A. Spigt.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1912 | | pagina 2